1. Głos Niezłomnych: Przełom w leczeniu Covid-19 i „kolcozy” poszczepiennej; 2. Prezydent Rafał Piech – Jak wyhamować kryzys gospodarczy w Polsce?; 3.Polish + Jakie prognozy stawiali rosyjscy propagandyści 150 dni temu; 4. GT-BT: Geostrategiczne wybory Francji w Europie Środkowej

Przełom w leczeniu Covid-19 i „kolcozy” poszczepiennej

Absolutnie przełomowy webinar FLCCC o roli autofagii w leczeniu COVID, niepożądanych odczynów poszczepiennych, w przygotowaniu organizmu na spotkanie z Sars-Cov-2 i ogólnie w utrzymaniu zdrowia.

1. Głos Niezłomnych: Przełom w leczeniu Covid-19 i „kolcozy” poszczepiennej

Przełomowy webinar FLCCC (Front Line Critical Care Alliance)

Dr Marik, najbardziej publikowany w historii pulmonolog intensywnej terapii wraz z najpopularniejszym popularyzatorem nauk medycznych Dr MoeBeen, autorzy niezwykle popularnych protokołów profilaktyki, leczenia COVID i “długiego COVID” wyjaśniają, że tylko pobudzenie procesu autofagii może usunąć kolce z organizmu. Autofagia ma zatem decydujące znaczenie w leczeniu Covid, w przygotowaniu organizmu do przejścia choroby, jak i pozbywaniu się kolców po szczepieniu. Dodatkowo autofagia sprzyja długowieczności, obniża prawdopodobieństwo chorób degeneracyjnych oraz zachorowania na nowotwory. https://www.nature.com/articles/s41418-019-0474-7.

Krótko podsumowując wnioski z webinarium, należy wspomagać proces autofagii we własnym organizmie, co można czynić najskuteczniej poprzez post przerywany. Dodatkowo można wspierać się Resveratrolem, Spermediną, Iwermektyną i zdecydowanie pod kontrolą lekarza, Medforminą (lekiem na cukrzycę typu II). Lekarze FLCCC proponują więc post przerywany (najważniejszy) + Resveratrol+ Spermedynę + Iwermektynę +(ew. Medforminę). Resveratrol znajuje się w ciemnych jagodach i ciemnych winogronach. Spermedyna najobficiej występuje w kiełkach pszenicy, jak również w grzybach, grejpfrucie i orzeszkach pistacjowych.

Początek video to część teoretyczna prowadzona przez dr Moebeen. Od 44 minuty część praktyczna z dr Marik. Zakończenie od 1h 22 minuty. Do webinarium dołączają wówczas kolejni członkowie FLCCC i opowiadają o korzyściach, jakie odnieśli PP (post przerywany) oraz o innych strategiach, które pozwoliły im poprawić zdrowie do tego stopnia, że mogli odstawić długo stosowane wcześniej z różnych powodów leki chemiczne. Moje osobiste doświadczenie z PP jest podobne. Po kilku miesiącach stosowania PP odstawiłam leki na ciśnienie, a mój stan przedcukrzycowy cofnął się.

Wkrótce uaktualniony protokół FLCCC leczenia i zapobiegania COVID-19

2. Prezydent Rafał Piech – Jak wyhamować kryzys gospodarczy w Polsce?

https://www.youtube.com/watch?v=_3RMW4GP73c

3. Polish + Jakie prognozy stawiali rosyjscy propagandyści 150 dni temu

Polish

https://www.youtube.com/watch?v=HmRPwMD2cG0&t=106s

https://www.youtube.com/watch?v=G15yHfwq9LM

4. GT-BT: Geostrategiczne wybory Francji w Europie Środkowej

https://www.youtube.com/watch?v=fDlD5lcHf4Q

 

Podziel się!