1. Grzegorz Płaczek: Lockdown… Jestem dla Was w Zabrzu przed Szpitalem Miejskim; 2. Gloria TV: HIT ! Ostatnie słowa dr Zelenki do Ludzkości! (lektor PL); 3. Tarnogórski: Niedzielski „uciekł” z konferencji prasowej. Padło pytanie o eksperymenty na dzieciach; 4. Jacek Bartosiak – Trzy opcje strategii wojskowej dla Polski.

Ostatnie słowa dr Zelenki do Ludzkości!

To co zobaczycie w tym materiale w pozycji nr 1 w relacji Grzegorza Płaczka spod szpitala w Zabrzu z marca 2021, czyli ordynarne kłamstwa medialne sponsorowane przez rząd Morawieckiego  nazywa się obecnie w nowomowie Eurokratów i Banksterów „motywowaniem do szczepień”.  

1. Grzegorz Płaczek: Lockdown… Jestem dla Was w Zabrzu przed Szpitalem Miejskim. Zobaczcie i posłuchajcie.

https://www.facebook.com/tosiesamokomentuje/videos/1090235851495463

2. Ostatnie słowa dr Zelenki do Ludzkości!

 

https://gloria.tv/share/MgmrDiPMmPJt2dZjqJKdfjMJN#555

 

3. Tarnogórski: Niedzielski „uciekł” z konferencji prasowej. Padło pytanie o eksperymenty na dzieciach

Minister zdrowia Adam Niedzielski przyjechał w poniedziałek do przychodni Bi-Med w Tarnowskich Górach. 

„Dziś spotykamy się tutaj w siedzibie POZ w Tarnowskich Górach, ze względu na to, że w zasadzie od kilku dni mamy już pierwszy etap wdrożenia reformu POZ. Reformy, która była bardzo oczekiwana przez pacjentów” – mówił Niedzielski.

– Ja mam pytanie odnośnie nagrody, którą pan otrzymał „wizjoner zdrowia”. Za pana kadencji był wzrost liczby nadmiarowych zgonów, mamy też eksperymenty na dzieciach. Jak pan się czuje otrzymując taką nagrodę? Czy pan uważa, że robi coś dobrego? – zapytała dziennikarka ministra zdrowia.

Na te pytania w dziwny sposób odpowiedział Wojciech Adrusiewicz, rzecznik prasowy ministerstwa zdrowia.

„Jeżeli chodzi o kolejne pytanie, to do tej pory myślałem, że nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi” – powiedział Adrusiewicz.

„No i właśnie to była głupia odpowiedź” – oznajmiła dziennikarka.

Przypomnijmy, że w kilku placówkach w Polsce były prowadzone eksperymenty na dzieciach w wieku od 6 miesięcy do 12 lat. Na amerykańskiej rządowej stronie clinicaltrials.gov można znaleźć listę lokalizacji, gdzie miały być, lub były testowane preparaty Pfizera. W woj. śląskim zastrzyki podawano w punkcie w Siemianowicach Śląskich. Badania były prowadzone w czterech państwach: w USA, Hiszpanii, Polsce i Finlandii.

Więcej na ten temat: 8 placówek w Polsce zgłosiło się do testowania szczepionki mRNA na niemowlętach

Dziwne zachowanie rzecznika 

Nagle rzecznik prasowy resortu zdrowia zakończył konferencję, choć do zadania pytania zgłosiła się nasza redakcja i Państwowa Agencja Prasowa (PAP). Niedzielski wszedł do budynku przychodni i wyszedł prawdopodobnie tylnymi drzwiami. Przed przychodnią zebrało się kilku mieszkańców powiatu tarnogórskiego. Przynieśli ze sobą Polskie flagi i transparenty.

– Jesteśmy tutaj po to, bo chcemy zapytać ministra zdrowia, kto odpowie za te 200 tys. nadmiarowych zgonów? Chcieliśmy też wiedzieć, dlaczego ministerstwo zdrowia ignoruje doniesienia na temat szkodliwości randapu – mówili uczestnicy pikiety.

 

https://youtu.be/mzo8GPsFmQ8

więcej u źródła: https://tarnogorski.info/niedzielski-uciekl-z-konferencji-prasowej-padlo-pytanie-o-eksperymenty-na-dzieciach/

4. Jacek Bartosiak – Trzy opcje strategii wojskowej dla Polski.

https://www.youtube.com/watch?v=kTMyC6mLidA

Podziel się!