1. Jerzy Zięba: Celebrytów medycznych jesienny blues; 2. ATN TV: Joanna Kaszuba – Czy to już zniewolenie populacji i obozy koncentracyjne?; 3. wR24: Wołyń, czas debaty; 4. Do służb mundurowych w Polsce! Brawo dla tego Pana.

Celebrytów medycznych jesienny blues

Esencja obecnej polskiej polityki wewnętrznej i zagranicznej oraz całej tzw klasy politycznej i „polskiego rządu”. Sejm Polski „pełną gębą” a raczej Pełna Gęba Sejmu Polskiego i Władzy III Rzeczpospolitej!

Informacja dla czytelników i widzów na FB:

Moi Drodzy, przez ostatnie dni Facebook nałożył na moje konto CENZURĘ i ZAKAZ publikowania, który nazywał się „24-godzinnym”, ale trwał 72 godziny – całe 3 dni. Jest to drugi atak Cenzury Żydowsko-Amerykańskiej związany z publikacjami artykułów o PLANDEMII i Wojną Banksterki Światowej jaką toczy Ośrodek NWO1 (USA + UE) z Ośrodkiem NWO2 (Rosja + Chiny) na UKRAINIE – drugi atak w przeciągu 2 miesięcy na blog WOLNOŚCIOWY Starosłowiańskiej Świątyni Światła Świata i osobiście na mnie – jako publicystę, dziennikarza, pisarza, scenarzystę – członka Stowarzyszenia Pisarzy Polskich i Polskiej Akademii Filmowej, uczestnika Ruchu Wolnych Ludzi w Polsce i Ruchu Wolnej Polski.

W związku z tym jeszcze raz ponawiam zaproszenie dla wszystkich obecnych na FB, którzy chcą w przyszłości zapoznawać się z naszymi publikacjami – nie tylko moimi, ale przede wszystkim uczestników SSŚŚŚ i Ruchu Wolnych Ludzi w Polsce, do bezpośredniego wchodzenia na adres
– Pod tym adresem jest publikowanych codziennie minimum 7 nowych artykułów i filmów o kluczowym znaczeniu dla rozwoju Rodzimowierstwa, Wiedzy Historycznej o Starożytnościach Słowiańskich, Archeologii, Lingwistyki, z obszaru nowych odkryć nauki na świecie, Nowej Świadomości, Filozofii Przyrody i czy poświęconych Ochronie Przyrody, zdrowia Polaków, Działań Społecznych Wolnościowych w Polsce i Politycznej Organizacji Demokracji Bezpośredniej oraz organizacji reprezentacji Wolnych Polaków do wyborów do Sejmu w roku 2023.
Nie wiem jak długo jeszcze jakiekolwiek nasze artykuły – publikacje bardzo dużej liczby autorów ze Starosłowiańskiej Świątyni Światła Świata poprzez FB będą możliwe. Ten czas jest już moim zdaniem bardzo ograniczony. Obecność blogu bialczynski.pl na FB dobiega powoli końca. Nie oznacza to w żadnym wypadku sparaliżowania aktywności publicystów Ruchu Wolnych Ludzi poza FB, czy na blogu bialczynski.pl.
Pozdrawiam wszystkich i dziękuję wam za nieustanną obecność jako czytelnikom i widzom blogu. W tym roku w czerwcu minęło 13 lat jego działalności.
Będziemy publikować na FB  dokąd to będzie możliwe – takie zapadły decyzje. Lada chwila ruszy przedsprzedaż Księgi Tanów i specjalna kampania reklamowa. Pozdrawiam was – Sława Wolnej Polsce!!!”

 

1. Jerzy Zięba: Celebrytów medycznych jesienny blues

https://vk.com/video-201956532_456241418

 

2. ATN TV: Czy to już zniewolenie populacji i obozy koncentracyjne? Joanna Kaszuba

https://www.youtube.com/watch?v=eGm_guqE5Yw&t=137s

3. wR24: Wołyń, czas debaty

 

https://banbye.com/watch/v_NFe9jI0_SikE

https://banbye.com/watch/v_xAT1YWEHtueK

https://www.facebook.com/wRealu24pl/videos/361969579379381

https://www.facebook.com/wRealu24pl/videos/369395888632001

https://www.facebook.com/wRealu24pl/videos/407964967789197

Ludobójstwo na Wołyniu i w Małopolsce wschodniej!

https://banbye.com/watch/v_JkGPqu3f96ie

4. Do służb mundurowych w Polsce! Brawo dla tego Pana.

 

https://www.facebook.com/100004345212586/videos/1109112149699253

Podziel się!