1. Austriacki Minister Zdrowia wini lekarzy za nieinformowanie pacjentów o możliwych powikłaniach po szczepieniu na COVID; 2. Australia rezygnuje z przymusowych szczepień; 3. Ostre protesty rolników w Holandii; 4. Politico: Rosyjscy Żydzi uciekają z kraju Putina.

Austriacki Minister Zdrowia wini lekarzy za nieinformowanie pacjentów o możliwych powikłaniach po szczepieniu na COVID

Kara 14 000 euro dla austriackich lekarzy, którzy nie informują o możliwych skutkach ubocznych szczepień na COVID. Jednak za zgłaszanie takich skutków do bazy danych grozi utrata licencji.

1. Austriacki Minister Zdrowia wini lekarzy za nieinformowanie pacjentów o możliwych powikłaniach po szczepieniu na COVID

Kara 14 000 euro dla austriackich lekarzy, którzy nie informują o możliwych skutkach ubocznych szczepień na COVID. Jednak za zgłaszanie takich skutków do bazy danych grozi utrata licencji.
SuperSpreader
VAX_DANGER (2022-07-02) SPECIAL – The Austrian Health Minister is blaming Doctors for not informing patients of the health risks of vaccines [killJAB]
Had to post this as a special, cracks in the wall appearing. The most epic throwing under the bus to save your own ass of our generation begins. Anyone paying attention already understands that once the bodies start piling up the REAL fireworks will begin. We will see frantic finger pointing and rabid blame shifting. Screeching turned up to 11 competing …

Read more

Follow the Links to read more:
Austrian Health Minister and Medical Profession Dispute Responsibility for Massive Covid “Vaccine” Deaths and Health Damage | Paul Craig Roberts
[archive]
Austrian Minister of Health Confirms – Doctors Are Responsible for Vaccine Damage | The Liberty Beacon
[archive]

Original Source (in German, translated with gargle translate)

Liability hammer: Minister of Health confirms – doctors responsible for vaccine damage, Now there are penalties of up to 14,000 euros! | WochenBlick (German translated)
[German][English][archive – English][pdf of webpage – English]
[pdf of Parliamentary responses – GER][pdf of Parliamentary responses – ENG]
Austrian Minister Of Health Shifts Responsibility For Vaccine Damage To Doctors | AnonTimes

2. Australia rezygnuje z przymusowych szczepień (poza medykami)

Do tej pory do Therapeutic Goods Administration w Australii zgłoszono w związku ze szczepieniami na COVID: 889 zgonów, 140 ataków serca, 360 zapaleń mięśnia sercowego, 500 zawałów, 2 900 zakrzepic.

szczegóły w https://spectator.com.au/2022/07/vanishing-vaccine-mandates/

 

3. Ostre protesty rolników w Holandii. Wojsko w gotowości do interwencji

Nasilają się protesty holenderskich rolników przeciwko zaostrzeniu prawa nawozowego. 5 lipca wściekli rolnicy zablokowali swoimi ciągnikami kilka centrów dystrybucyjnych supermarketów. Niektóre porty również zostały sparaliżowane przez rybaków, którzy wspierają rolników. W mediach społecznościowych krążą zdjęcia, na których już widać puste półki supermarketów. Policja aresztowała kilkanaście osób i wystawiła setki mandatów.

Rolnicy dużo wcześniej wcześniej zapowiadali, że sparaliżują cały kraj. To pokłosie działań rządu, który oskarża hodowców bydła o odpowiedzialność za problem z azotem. Emisje mają zostać zredukowane o ponad 70% na obszarach naturalnych. Według rządowych szacunków, doprowadzi to do likwidacji około 30% gospodarstw hodowlanych.

Jak podaje portal nltimes.nl, po wczorajszych protestach policja aresztowała sześć osób w Zwolle po zakończeniu blokady protestacyjnej w centrum dystrybucyjnym Albert Heijn. Kolejne siedem osób zostało aresztowanych przy blokadach centrów dystrybucyjnych we Fryzji. Policjanci wystawili również około 200 mandatów za protesty rolników w całym kraju w poniedziałek, głównie ludziom jeżdżącym traktorami na autostradzie.

Według Woelders, protestujący rolnicy zablokowali dostęp do około 15 centrów dystrybucyjnych supermarketów i kilku autostrad w całym kraju. W Zwolle policja podjęła działania, gdy około 200 osób w centrum dystrybucyjnym na Galvainweg zignorowało wielokrotne prośby o opuszczenie terenu. Protestujący rzucali butelkami w funkcjonariuszy.

Oprócz rolników w akcjach brali udział także rybacy i kierowcy ciężarówek. Według policji, dotyczyło to głównie szybkich akcji i blokad centrów dystrybucyjnych. Niektóre blokady trwały przez całą noc, m.in. w Raalte, Nijkerk i Deventer. Policja prewencji przerwała blokady w Heerenveen i Sneek. Aresztowano cztery osoby w Sneek i trzy w Heerenveen.

Na autostradach rolnicy tworzyli blokady na lub w pobliżu A1, A73, A67, A6 i A28, powodując opóźnienia w ruchu. W niektórych przypadkach droga była całkowicie zamknięta. Rolnicy na traktorach udali się także do Media Park w Hilversum oraz do przedsiębiorstwa utylizacji odpadów w Hengelo. Blokowali również ruch na drogach wojewódzkich. Policja ukarała grzywną 20 osób na N640 w pobliżu Etten-Leur za prowadzenie pojazdów rolniczych niezgodnie z przepisami. W Harlingen, IJmuiden, Den Helder i Lauwersoog rybacy zablokowali porty na jakiś czas.

Policja interweniowała także w blokadach m.in. Woerden, Nieuwegein i Almere „z powodu zagrożeń dla porządku publicznego i bezpieczeństwa na drogach”. W Utrechcie dziesiątki rolników zgromadziło się w centrum dystrybucji zaopatrującym instytucje opiekuńcze. – W większości miejsc „rozsądna komunikacja” była możliwa z aktywistami – informuje holenderska policja.

Więcej protestów rolników może nastąpić dzisiaj. Dlatego już wczoraj policja poradziła ludziom, aby pracowali w domu, po tym, jak rolnicy zagrozili, że „zatrzymają cały kraj”. Spodziewane są również protesty wokół lotniska Schiphol, które wezwało podróżnych do przybycia środkami transportu publicznego. Jak podaje portal dutchnews.nl, holenderska armia jest gotowa do interwencji, jeśli zaistnieje zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego.

Holenderskie media informowały również, że rolnicy zablokowali wjazd na autostradę A50 w Veghel, gdzie znajduje się centrum dystrybucji supermarketów Jumbo. Zablokowano również drogi w Heerenveen (Lidl), Drachten (Aldi), Raalte (Jumbo), Deventer (Aldi), Haaksbergen (Plus), Woerden (Jumbo), Breda (Jumbo) i Nijkerk (Boni). Trzy centra Albert Heijn zostały również zablokowane w poniedziałek rano, w Zaandam, Giessenburg i Zwolle, podczas gdy rolnicy podjęli również działania wokół Tata Steel w IJmond i A9 Gaasperdammertunnel.

https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/wiesci-rolnicze/pozostale-wiesci-rolnicze/27483-trwaja-ostre-protesty-rolnikow-w-holandii-wojsko-w-gotowosci-do-interwencji

https://www.youtube.com/watch?v=RGVRlvQMuTk

https://www.youtube.com/watch?v=csrZ1rhPUp8

W Holandii policja brutalnie tłumi protesty rolników. Strzelano do… 16-latka. „Mógł umrzeć”
Ogromna skala protestów rolników w Holandii. Policja ostrzelała jadący ciągnik! I to ten kraj ma być wzorem praworządności?

4. Politico: Rosyjscy Żydzi uciekają z kraju Putina.

Podziel się!