1. Pubmedinfo: Przykro mi, ale mamy do czynienia z ludobójstwem – dr Naomi Wolf o “poufnym raporcie” firmy Pfizer; 2. BT-GT: Rok 2122. 100 dni i 100 lat po wojnie. (USA / Ukraina / Rosja / Chiny / Polska); 3. Globalista: Turcja zajmuje Syrię – Na bliskim wschodzie ISKRZY; 4. Historia Realna: Uzbrojony bastion USA. Polska Izraelem Europy? – Jacek Bartosiak i Piotr Zychowicz

Mamy do czynienia z ludobójstwem – dr Naomi Wolf

Przez kilka tygodni milczałam. Proszę mi wybaczyć.

Prawda jest taka: zaniemówiłam – lub literacki odpowiednik tego – ponieważ ostatnio miałem nie do pozazdroszczenia zadanie ogłoszenia światu, że rzeczywiście trwa ludobójstwo – lub to, co nazwałam, niezdarnie, ale pilnie, “wymieraniem dzieci”.

Wolontariusze badacze dokumentów Pfizera z WarRoom/DailyClout, grupa 3000 wysoko wykwalifikowanych lekarzy, pielęgniarek, biostatystyków, śledczych zajmujących się oszustwami medycznymi, klinicystów laboratoryjnych i naukowców badawczych, sporządzała raport za raportem, jak być może wiecie, aby powiedzieć światu, co znajduje się w [dotychczas udostępnionych] 55 tysiącach wewnętrznych dokumentów firmy Pfizer, co do których FDA zwróciło się do sądu, aby ich ujawnienie nie zajęło 75 lat.

Na mocy nakazu sądowego dokumenty te zostały siłą ujawnione w szybszym tempie. Nasi eksperci służą ludzkości, czytając te dokumenty i wyjaśniając je w prosty sposób. Wszystkie raporty wolontariuszy można znaleźć na DailyClout.io.

 

 

1. Pubmedinfo: Przykro mi, ale mamy do czynienia z ludobójstwem – dr Naomi Wolf o “poufnym raporcie” firmy Pfizer

Ujawnione kłamstwa są porażające.

Wolontariusze WarRoom/DailyClout potwierdzili:

że Pfizer (a tym samym FDA) wiedział do grudnia 2020 roku, że szczepionki mRNA nie działają – że ich skuteczność “spadła” i że były to “szczepionki nieudane”. Jednym z efektów ubocznych szczepienia, o którym wiedziano już miesiąc po masowym wprowadzeniu szczepionki w 2020 roku, był “COVID”.

Albert Bourla o tym, dlaczego technologia mRNA była sprzeczna z intuicją, jeśli chodzi o produkcję skutecznej szczepionki.

Pfizer wiedział w maju 2021 roku, że 35 nieletnich miało uszkodzone serca w tydzień po wstrzyknięciu ich eksperymentalnej terapii genowej opartej na technologii mRNA – ale FDA i tak miesiąc później wydała zezwolenie na zastosowanie w sytuacjach nadzwyczajnych [Emergency Use Authorization – EUA] dla nastolatków, a rodzice nie otrzymali komunikatu prasowego od rządu USA o uszkodzeniach serca aż do sierpnia 2021 roku, po zaszczepieniu tysięcy nastolatków. [Zobacz tu]

Pfizer (a tym samym FDA; na wielu dokumentach widnieje napis “FDA: POUFNE” w dolnej części kartek) wiedział, że wbrew zapewnieniom wysoko opłacanych rzeczników i przekupionych lekarzy, nanocząsteczki mRNA, białko kolcowe i lipidy nie pozostały w miejscu wstrzyknięcia, ale w ciągu 48 godzin przedostały się do krwiobiegu, a stamtąd do wątroby, śledziony, nadnerczy, węzłów chłonnych i – jeśli jesteś kobietą – do jajników. [Zobacz tu]

Firma Pfizer (a tym samym FDA) wiedziała, że szczepionka Moderna zawierała 100 mcg mRNA, nanocząsteczek lipidowych i białka kolcowego, co stanowiło ponad trzykrotność 30 mcg dawki dla dorosłych firmy Pfizer; wewnętrzne dokumenty firmy wskazują na wyższy odsetek zdarzeń niepożądanych przy dawce 100 mcg, więc zaprzestano eksperymentów z tą dawką ze względu na jej “reaktogenność” – słowa firmy Pfizer – ale nikt nie poinformował o tym milionów Amerykanów, którzy otrzymali pierwszą i drugą dawkę szczepionki [tzn. eksperymentalnej terapii genowej] Moderna w dawce 100 mcg oraz dawki przypominające.

Moderna trafiła na problemy związane z bezpieczeństwem mRNA [2017]
Przekręty w badaniach klinicznych “szczepionek” na Covid firmy Pfizer-BioNTech – Canadian Covid Care Alliance

Firma Pfizer wypaczyła uczestników badań w taki sposób, że prawie trzy czwarte z nich stanowiły kobiety – płeć mniej podatna na uszkodzenia serca. Firma Pfizer utraciła zapisy dotyczące losów setek uczestników badań.

W wewnętrznych testach wystąpiło ponad 42.000 zdarzeń niepożądanych, a ponad 1200 osób zmarło. Cztery z tych osób zmarły w dniu, w którym otrzymały zastrzyki.

Zdarzenia niepożądane wymienione w wewnętrznych dokumentach firmy Pfizer są zupełnie inne niż te, które podano na stronie internetowej CDC lub ogłoszono poprzez skorumpowanych lekarzy, organizacje medyczne i szpitale. Obejmują one ogromne kolumny bólów stawów, mięśni (mialgia), liczne efekty neurologiczne, w tym stwardnienie rozsiane, zespół Guillain Barre’a i porażenie Bella, encefalię, każdą możliwą postać zakrzepów krwi, małopłytkowość na dużą skalę, udary, krwotoki i wiele rodzajów pęknięć błon w całym ciele człowieka.

Efekty uboczne, o których wiedziała firma Pfizer i FDA, ale nie Ty, obejmują problemy z pęcherzami, wysypki, półpasiec i stany opryszczkowe (w istocie szereg stanów pęcherzowych dziwnie zapowiadających objawy ospy małpiej).

Stabilizowanie kodu – mRNA i receptory Toll-podobne – dr Mike Williams
Glikol polietylenowy [PEG] w szczepionkach

Z wewnętrznych dokumentów wynika, że firma Pfizer (a tym samym FDA) wiedziała, że czerwone pręgi lub pokrzywka były częstą reakcją na glikol polietylenowy [PEG], alergen ropopochodny zawarty w składnikach szczepionki – alergen, którego z pewnością nie należy spożywać. W rzeczywistości PEG jest alergenem tak silnym, że wiele osób może doznać wstrząsu anafilaktycznego w przypadku kontaktu z nim. Jednak osoby uczulone na PEG nie zostały odsunięte od szczepionek, ani nawet nie były uważnie obserwowane przez swoich lekarzy z EpiPenem w ręku. Pozostawiono je same sobie.

Firma Pfizer wiedziała, że “ekspozycja” na szczepionkę [eksperymentalną terapię genową] zostało zdefiniowane – według ich własnych słów – jako kontakt seksualny (zwłaszcza w czasie zapłodnienia), kontakt ze skórą, wdychanie lub laktacja. [Zobacz tu]. Osoby zajmujące się tzw. weryfikowaniem faktów mogą temu zaprzeczać, ile chcą. Dokumenty mówią same za siebie.

Oczywiście ludzie, którzy próbowali poruszyć którykolwiek z tych problemów, byli deptani, strofowani przez prezydenta, nazywani szaleńcami i karani.

Sportowcy, studenci i nastolatkowie padają na boiskach piłkarskich i innych parkietach. Lekarze załamują ręce i wyrażają zdziwienie. Jednak w dokumentach do Komisji Papierów Wartościowych i Giełdy [SEC] firmy BioNTech pojawia się fakt, o którym Centrum Kontroli i Prewencji Chorób [CDC] i Amerykańskie Stowarzyszenie Medyczne [AMA] nie wspominają ani słowem: omdlenia tak gwałtowne, że można w ich czasie się zranić, są jednym z efektów ubocznych na tyle istotnych, że firma BioNTech zwróciła na nie uwagę w SEC.

Ale nie raczyli o tym powiadomić ani mnie ani ciebie.

Byłam w stanie przetworzyć to wszystko i nadal po prostu pisać raporty. Ale w ciągu ostatnich kilku tygodni ogarnęło mnie przerażenie. Ponieważ teraz wolontariusze, pod wspaniałym kierownictwem kierowniczki programu Amy Kelly, potwierdzili, że trwa ludobójstwo, celowe lub nie. A izraelska dziennikarka Etana Hecht dodała swoją własną, znakomitą analizę. Oto streszczenie ustaleń wolontariuszy, autorstwa pani Hecht:

„Temat szczepień ciężarnych i karmiących matek pod wpływem zachęty i przymusu jest bolesny. Bolesne jest badanie, bolesne jest pisanie o tym i bolesne jest uświadamianie sobie, jak beztrosko traktuje się najcenniejszych z nas. W ciężarnych i karmiących matkach mieszka sama esencja życia i natury. Refleksja nad tym, jak mało uwagi poświęcano temu życiu, jest przykra, a wszystko, co mam do powiedzenia w tym poście, robię z ciężkim sercem i nadzieją, że przejdziemy przez to z odnowionym poczuciem osobistej autonomii, jeśli chodzi o decyzje medyczne.

Uwagi do zapamiętania:

— FDA i Pfizer aktywnie pracowały nad tym, aby ukryć te dane na całe nasze życie [75 lat].
Instytucje akademickie, medyczne oraz agencje zdrowia publicznego nadal zalecają kobietom w ciąży przyjmowanie szczepionki Covid-19 jako środka zapobiegawczego przeciwko Covidowi.” Vaccinated Women, Fertility signals are coming through.

Wygląda na to, że rzeczywiście może dojść do przypadkowego ludobójstwa. Szczepionki zawierające mRNA są ukierunkowane, celowo lub nie, na reprodukcję. A jeśli wiadomo, że szkodzi się reprodukcji, dzieciom i płodom, i wiadomo, że to się dzieje na dużą skalę – o czym wiedzieli wszyscy w firmie Pfizer i w FDA, którzy czytali te dokumenty – i jeśli się tego nie powstrzyma, to czy w ostatecznym rozrachunku nie staje się to ludobójstwem?

Wolontariusze z WarRoom/DailyClout potwierdzili, że nanocząsteczki lipidowe, maleńkie twarde osłonki tłuszczowe zawierające mRNA, przechodzą przez błonę owodniową. Oznacza to oczywiście, że dostają się do środowiska płodowego. (Przekraczają również barierę krew-mózg, co może pomóc w wyjaśnieniu obserwowanych po szczepieniu udarów mózgu i zaburzeń poznawczych). Wolontariusze wniknęli głęboko w dokumenty firmy Pfizer dotyczące ciąży i odkryli, że zapewnienie, iż szczepionka jest “bezpieczna i skuteczna” dla kobiet w ciąży, opierało się na badaniu 44 francuskich szczurów, które obserwowano przez 42 dni (naukowcy, którzy prowadzili to badanie, są udziałowcami lub pracownikami firmy BioNTech). [Zobacz tu]

Po przeglądzie tego badania zdumiewające jest odkrycie, że przeprowadzono je na zaledwie 44 szczurach i trwało to tylko 42 dni! Reprod Toxicol. 2021 Aug; 103: 28–35. Trzeba przyznać, że szczury są idealnym ssakiem do prowadzenia badań nad ciążą, ponieważ od poczęcia do porodu potrzebują tylko 21 dni. Połowa ciąż u gryzoni została usunięta w 21 dniu przez cięcie cesarskie, a płody wyciągnięto z matek. Wszystkie zostały uśpione, a następnie zbadane anatomicznie. Drugiej połowie pozwolono rodzić w sposób naturalny, a następnie monitorowano je, aż odstawiono je od piersi w wieku 21 dni, kiedy resztę poddano eutanazji. Jest to na długo przed możliwością zaobserwowania jakichkolwiek problemów rozwojowych u potomstwa i wyklucza jakiekolwiek długoterminowe badania bezpieczeństwa lub płodności matek lub ich potomstwa. Wpływ na płodność w tym badaniu określono przez wycięcie i badanie jajników szczurów-matek, które były w pełni dojrzałe w momencie szczepienia.” – COVID-19 Vaccines & Pregnancy: Risky Business https://dailyclout.io/covid-19-vaccines-pregnancy-risky-business/

Ciąża, Odporność, Schizofrenia i Autyzm – dr Paul Patterson
Dr Vernon Coleman: Firmy farmaceutyczne prowadzą eksperymenty na zwierzętach, ponieważ są one bezużyteczne

Wolontariusze ustalili, że chociaż kobiety w ciąży zostały wykluczone z badań wewnętrznych, a tym samym z warunkowego dopuszczenia [EUA], na podstawie którego zapewniono wszystkie ciężarne, że szczepionka jest “bezpieczna i skuteczna”, to jednak około 270 kobiet zaszło w ciążę w trakcie trwania badania. Ponad 230 z nich gdzieś zgubiono w trakcie badań. Jednak spośród 36 kobiet w ciąży, których wyniki śledzono – 28 straciło swoje dzieci.

Wolontariusze odkryli, że jedno dziecko zmarło po karmieniu piersią przez zaszczepioną matkę karmiącą, u której stwierdzono zapalenie wątroby. Wiele dzieci karmionych piersią przez szczepione matki wykazywało pobudzenie, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, brak zdolności do rozwoju (wzrostu) i było niewyspane.

Z całego kraju docierają do mnie niepotwierdzone doniesienia o takich objawach u dzieci karmionych piersią przez zaszczepione matki.

Z dokumentów firmy Pfizer wynika również, że u niektórych zaszczepionych matek laktacja była zahamowana lub nie produkowały one w ogóle mleka.

Lekarze są oczywiście zdumieni tym wszystkim. Zdumieni.

W bazie danych Narodowego Instytutu Zdrowia [NIH] znajduje się wstępne opracowanie, w którym dowodzi się, że w mleku kobiet szczepionych znajdują się znikome ilości PEG. [Zobacz tu].

Ale co to jest znikoma ilość produktu ropopochodnego w mleku matki, kiedy jest się maleńkim noworodkiem bez w pełni rozwiniętej odporności, który właśnie przybywa na świat? W preprincie NIH odnotowano wyższy poziom zaburzeń żołądkowo-jelitowych i bezsenności u badanych niemowląt, a jedna z matek miała podwyższony poziom PEG w mleku matki:

“Potrzebne są większe badania, aby zwiększyć naszą wiedzę na temat przenikania PEG do mleka ludzkiego i potencjalnych skutków po jego spożyciu przez niemowlę. Mimo że zgodnie z opinią ekspertów potencjalne ryzyko dla niemowlęcia związane ze szczepieniem matki przeciwko COVID-19 jest minimalne lub nie istnieje(20,21), zgłaszane są niewielkie objawy (zmiany snu i objawy żołądkowo-jelitowe), które mogą być dokładniej zbadane w przyszłych badaniach w celu ustalenia, czy są one związane ze szczepieniem.” – Version 4. medRxiv. Preprint. NaN NaN [revised 2021 Sep 16]; COVID-19 mRNA Vaccination in Lactation: Assessment of adverse events and vaccine related antibodies in mother-infant dyads https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8351783/

Ponieważ żadne dziecko nie zmarło w krótkim czasie trwania tego małego badania, wyciągnięto wniosek, że dzieci karmione piersią nie odczuwały rzeczywistych skutków ubocznych szczepienia matek. Jednak w badaniu nie śledzono losów tych biednych dzieci, z potwierdzoną bezsennością i zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi, aby sprawdzić, czy rzeczywiście “dobrze się rozwijały” – przybierały na wadze i rozwijały się normalnie.

Na podstawie tak lipnych badań empirycznych kobiety zapewniano, że szczepionki są “bezpieczne i skuteczne” dla nich i ich karmiących dzieci.

Jednak cztery spośród zaszczepionych kobiet karmiących piersią, o których mowa w dokumentach firmy Pfizer, zgłosiły “niebiesko-zielone” mleko w piersiach. Nie zmyślam tego. A sprawa dziecka karmionego piersią, które zmarło z zapaleniem wątroby, została zatuszowana i nie trafiła na pierwsze strony gazet.

Przypadkowo – lub nie – ta sama FDA, która w dokumentach Pfizera przymykała oko na ogromne szkody dla ludzi oraz dla podkategorii mam i niemowląt, oświadczyła, że firma Abbot, główny producent preparatów dla niemowląt w USA, musi zamknąć swoją fabrykę. [Zobacz tu]

Przypadkowo, podczas gdy niewiele preparatów jest dostępnych i gdy u niektórych lub wielu (nie wiemy) z zaszczepionych mam istnieje zagrożenie związane z ich matczynym mlekiem, okazuje się, że Bill Gates, Jeff Bezos, Richard Branson i Mark Zuckerberg zainwestowali w firmę o nazwie “BioMilq”, która produkuje mleko matki z komórek sutka. [Zobacz tu]. Raporty o tej firmie zawierają język rodem z Frankensteina, jakby to było normalne:

“Zespół BIOMILQ tworzy swój produkt z komórek pobranych z ludzkiej tkanki piersiowej i mleka, ofiarowanych przez kobiety z lokalnej społeczności, które w zamian otrzymują kartę podarunkową Target” – Lab-grown ‘human milk’ may be just three years away [Zobacz tu].

Jakby to wszystko nie było wystarczająco przerażające, pani Hecht przytoczyła badania z trzech krajów – Kanady, Szkocji i teraz Izraela – aby wykazać, że dzieci umiera nieproporcjonalnie dużo w trakcie i po 2021 roku w krajach o wysokim stopniu zaszczepienia, a także, że noworodki umierają nieproporcjonalnie częściej, jeśli mają zaszczepione matki niż nieszczepione.

W wysoko zaszczepionej Szkocji w 2021 roku umarło prawie dwa razy więcej dzieci niż w roku wyjściowym.

Szkocja: Śledztwo w sprawie wzrostu liczby zgonów noworodków

W Ontario w Kanadzie w roku 2021 zmarło 86 dzieci, podczas gdy w roku bazowym zmarło ich 4-5; był to tak poważny wzrost ilości zgonów dzieci, że odważny parlamentarzysta wniósł sprawę do parlamentu. [Zobacz tu].

W Izraelu, w szpitalu RamBam w Hajfie, u zaszczepionych kobiet wystąpiło o 34% więcej spontanicznych poronień i martwych urodzeń niż u kobiet nieszczepionych.

Dane ze szpitala Rambam w Hajfie wykazały, że odsetek martwych urodzeń i poronień wśród kobiet, które nigdy nie otrzymały szczepionki COVID-19, wynosił 6%, w porównaniu z 8% wśród kobiet, które zostały zaszczepione przynajmniej jedną dawką (i nigdy nie były zakażone SARS-Cov-2).

Jest to statystycznie istotny iloraz szans wynoszący 1,36 (CI 1,0-1,9), co oznacza, że prawdopodobieństwo urodzenia martwego płodu lub poronienia jest 1,36 razy większe, jeśli jesteś zaszczepiona.

Innym sposobem jest to, że wskaźnik urodzenia martwego płodu lub poronienia wśród zaszczepionych kobiet był o prawie 34% wyższy niż wśród kobiet nieszczepionych. Różnica ta jest statystycznie istotna przy 95% przedziale ufności na podstawie testu istotności Chi-kwadrat.”Stillbirths, Miscarriages and Abortions in Vaccinated vs. Unvaccinated Women

Pani Hecht zauważa również, że dysregulacja cyklu miesiączkowego u zaszczepionych kobiet jest w pełni potwierdzona w wielu badaniach, ze średnio jednym dodatkowym dniem krwawienia w miesiącu (efekt uboczny, przed którym ostrzegałam w marcu 2021 roku, co z kolei spowodowało, że zostałam zbluzgana przez komentatora CNN i trwale usunięta z Twittera).

Nie trzeba mieć większej wiedzy z biologii jak ukończoną podstawówkę, żeby wiedzieć, iż rozregulowany cykl menstruacyjny, nie wspominając o gromadzeniu się białka kolcowego w jajnikach, nie wspominając o przemierzaniu błon ciała, w tym worka owodniowego, przez maleńkie, twarde nanocząsteczki tłuszczowe, nie wspominając o PEG w mleku matki – że wszystko to będzie miało wpływ na płodność, zdrowie płodu, poród i samopoczucie lub niepokój żołądkowo-jelitowy dzieci, a tym samym ich zdolność lub niezdolność do rozwoju (nie mówiąc już o więzi).

Kształtowanie więzi po porodzie. Odruch poszukiwania piersi matki i ssania u noworodków – dr Lennart Righard

A teraz dzieci umierają. Ekstrapolujmy dane z Kanady, Szkocji i Izraela na wszystkie zaszczepione narody świata.

Co mamy z tym wszystkim zrobić?

Wiedząc, to co ja teraz wiem, że Pfizer i FDA wiedziały, że dzieci umierają, a mleko matek odbarwia się, wystarczy zajrzeć do ich własnych wewnętrznych rejestrów; wiedząc to co teraz wiem, że nie ostrzegli o tym klientów, a tym bardziej nie zaprzestali tego, co robili, i że do dziś Pfizer, FDA i inne demoniczne podmioty zajmujące się “zdrowiem publicznym” naciskają na szczepienie eksperymentalnąterapią genową na bazie technologii mRNA coraz większej liczby kobiet w ciąży; Teraz, gdy zamierzają to wymusić na kobietach w Afryce i innych krajach o niższych dochodach, które nie chcą szczepionek mRNA, jak powiedział dyrektor generalny firmy Pfizer, Bourla, podczas zeszłotygodniowego forum ekonomicznego [WEF], a także wiedząc, że firma Pfizer forsuje, a nawet może otrzymać amerykańskie warunkowe pozwolenie na dopuszczenie do obrotu szczepionek dla dzieci w wieku do pięciu lat – muszę stwierdzić, że zaglądamy w otchłań zła, jakiej nie widziano od 1945 roku.

Nie wiem jak wy, ale ja, mając tego rodzaju niewypowiedzianą wiedzę, muszę przejść do innego rodzaju dyskursu.

Nie twierdzę, że jest to dokładnie to samo, co znalezienie dowodów na eksperymenty doktora Mengele, ale twierdzę, że dzięki tym odkryciom porównanie może nie być aż tak przesadzone.

Ci antyludzie z firmy Pfizer, przemawiający na forum Światowego Forum Ekonomicznego, ci antyludzie z FDA, wiedząc, co wiedzą, biorą na cel cudowne kobiece ciało, z jego zdolnością do poczęcia, zapłodnienia, urodzenia i pielęgnowania życia. Celują w zdolność kobiecego ciała do utrzymania nowonarodzonej istoty ludzkiej tylko dzięki sobie. Celują w błonę owodniową, w jajniki, które uwalniają komórkę jajową, w limfę i krew, które wspomagają tworzenie się mleka matki, celują w bezbronny płód w macicy.

Ich celem jest środowisko naturalne płodu ludzkiego, jedna z najświętszych przestrzeni na ziemi, jeśli nie najświętsza.

I oni o tym wiedzą.

Nie wiem, jak wy, i nie głoszę kazań, ale jak być może wiecie, jeśli mnie tu czytacie, w tych apokaliptycznych dniach zwracam się ku modlitwie. Zaczęłam mówić publicznie, kiedy już musiałam zmierzyć się z faktem umierania dzieci, że jest to czas biblijny; mam na myśli czas biblijny Starego Testamentu.

Jest to czas podobny do tego, w którym zbudowano wieżę Babel – czas ogromnej arogancji wobec Bożych planów. Ludzie tacy jak Bill Gates manipulują i starają się prześcignąć najlepsze dzieła Boga w kolejnych laboratoriach, a firma Tech Bros “zakłóca” ludzką konkurencję o swoje niechciane towary i usługi, koncentrując się na ludzkich procesach i rujnując ciała stworzone na obraz Boga.

Jest to czas podobny do tego, kiedy dziesięć plag zaatakowało Egipcjan w Księdze Wyjścia 11,4-6:

4 Mojżesz powiedział: «Tak mówi Pan: O północy przejdę przez Egipt.
5 I pomrą wszyscy pierworodni w ziemi egipskiej od pierworodnego syna faraona, który siedzi na swym tronie, aż do pierworodnego niewolnicy, która jest przy żarnach, i wszystko, co pierworodne wśród bydła.
6 Wtedy w całej ziemi egipskiej będzie wielkie narzekanie, jakiego nie było nigdy i jakiego już nie będzie. To była najgorsza plaga ze wszystkich – zabicie pierworodnych.

Jest to czas demonów przechadzających się po ludzkiej przestrzeni, choć same wyglądają dość ludzko, siedząc w swoich włoskich garniturach na panelach Światowego Forum Ekonomicznego.

Szatan, i jego armie doprowadzają do rujnowania poczęcia, mleka, miesiączki, dotyku, kołysania niemowlęcia przez matkę, rujnowania karmienia niemowlęcia; rujnowania samych niemowląt.

Ostatnio często czytam Proroków – bo jakże by inaczej? Szukam tego, co pisarka Annie Lamott nazwała “instrukcją obsługi”. Co robić, gdy zagrożona jest sama ludzkość? Kiedy istnieją zawodowe bataliony i biurokratyczne departamenty ludzi, którzy działają z anatemą wobec rasy ludzkiej?

Z pewnością musi być jakaś wskazówka.

Dlatego ostatnio często czytam na nowo historię Noego i Księgę Estery; czytam też na nowo Księgę Jeremiasza.

Już kiedyś byliśmy w podobnej sytuacji. Jeśli o to chodzi, to żenująco często.

Historia jest zawsze taka sama, przynajmniej w Biblii hebrajskiej (oczywiście w Nowym Testamencie Bóg wskakuje na koniec i zmienia bieg wydarzeń).

Przynajmniej w Biblii hebrajskiej Bóg zawsze stara się zwrócić naszą uwagę, zawsze, jak się wydaje, po prostu prosi nas, abyśmy szli obok Niego, po prostu prosi nas, abyśmy przestrzegali Jego niezbyt wymagających przykazań; w istocie nie prosi o wiele.

Księga Jeremiasza 1, 13:

13 Po raz drugi skierował Pan swoje słowo do mnie: «Co widzisz?» Odpowiedziałem: «Widzę wrzący kocioł, a powierzchnia jego jest od strony północnej».
14 I rzekł do mnie Pan: «Od północy rozszaleje się zagłada wszystkich mieszkańców ziemi.
15 Zwołam bowiem wszystkie królestwa północy – wyrocznia Pana – przyjdą i ustawią każdy swój tron u wejścia do bram Jerozolimy przeciw wszystkim jej murom dokoła i przeciw wszystkim miastom judzkim.
16 I wydam wyrok na nie za całą ich niegodziwość, iż opuścili Mnie, a palili kadzidło cudzym bogom i hołd oddawali dziełom rąk swoich.

W każdym razie w Biblii hebrajskiej zasady są proste. Odwracamy się, słuchamy i jesteśmy zbawieni; albo postępujemy bezmyślnie, czcząc to, co uczyniły nasze własne ręce, oddając się innym bogom – “nauce”, kłamstwom mediów, narcyzmowi konwencji – i w ten sposób jesteśmy zgubieni.

Byliśmy już prawie zgubieni, wielokrotnie, raz za razem.

Ten czas może być naprawdę ostatnim; te potwory w laboratoriach, w międzynarodowych panelach, są tak bardzo zręczne i tak potężne, a ich mroczne dzieło jest tak rozległe.

Jeśli Bóg jest tam – znowu – po tym wszystkim, jak wystawialiśmy na próbę Jego cierpliwość – a kto to wie? – Czy wyciągniemy do Niego rękę w zamian, czy w ostatniej chwili wydostaniemy się z tej otchłani i po prostu znajdziemy sposób, by w jakiś sposób  iść obok Niego?

Czy też tym razem, tracąc dzieci, a mimo to bezmyślnie idąc dalej, sami będziemy naprawdę zagubieni?

Źródło:Dear Friends, Sorry to Announce a Genocide: Dr. Naomi Wolf on the Pfizer “Confidential Report”

 

Zobacz na: Dr Naomi Wolf: paszporty szczepionkowe to wstęp do totalitaryzmu
Faszystowska Ameryka, w 10 prostych krokach – Naomi Wolf
Szczepionki na COVID “zdziesiątkują światową populację”, ostrzega prof. Sucharit Bhakdi
Film WIWISEKCJA – Śmiertelna medycyna [1997]

źródło polskie: https://pubmedinfo.org/2022/06/12/dr-naomi-wolf-o-poufnym-raporcie-firmy-pfizer/

2. BT-GT: Rok 2122. 100 dni i 100 lat po wojnie. (USA / Ukraina / Rosja / Chiny / Polska)

https://www.youtube.com/watch?v=nS2Jrhr3Nvw

3. Globalista: Turcja zajmuje Syrię – Na bliskim wschodzie ISKRZY

https://www.youtube.com/watch?v=MPCzOwnz9uk

4. Historia Realna: Uzbrojony bastion USA. Polska Izraelem Europy? – Jacek Bartosiak i Piotr Zychowicz

https://www.youtube.com/watch?v=NfigYmkyL4A

Podziel się!