Porozmawiajmy TV: Prastara wiedza Ariów o wszystkim co istotne, cz. 1 – Drzewied Radhesław

Objaśnienie na podstawie Księgi Tura i Księgi Wiedy członu imienia Rahesław – Śri Radha sanskryckie = Swąt-Rod słowiańskie, czyli Drugie Oblicze Swąta (Świętowita, Światła Świata, Świadomości Nieskończonej) – Rodzące, związane z Latem, – jego żeńską formą jest Swątlnica WedRAk-Bedrik.

Dla przypomnienia – Swąt ma Cztery Oblicza i Cztery Twarze:

Pierwsze Oblicze: Swąt-Wit’ (Swǫt-Wit’, Wit’ / Wij / Wić; Światłowiłt.

Swątlnica Wać-Iskon / Wać-IskRA – forma żeńska, Ukryta Bogini)

– Wiosna, Dzieciństwo / Młodzieńczość, Płodzenie, Orka i Siew, Narodziny, Materia / Ziarno, Kiełkowanie, Wzrastanie, czerta 6

Drugie Oblicze: Swąt-Rod (Swǫt-Rod; Światloświt / Światłoświat.

Swątlnica RAda, WedRAK-Bedrik – forma żeńska, Ukryta Bogini)

– Lato Rodzenie, Rośnięcie-Wypełnianie, Kwitnienie, Zawiązywanie Owoców, Dojrzewanie, Młodość, Cielesność, czerta 7

Trzecie Oblicze: Swąt-Koš (Swǫt-Kos, Kos / Kosz; Światowid / Światowied.

Swątlnica Orza, Ariel – forma żeńska, Ukryta Bogini) – Jesień, Dojrzałość , Owocowanie, Zbiory, Pełnia, Duchowość, czerta 8

Czwarte Oblicze: Swąt-Mir (Swǫt-Mir; Światuwit / Światpowit / Światowit, Świętowit.

Swątlnica-TuRAma / Mirzyca, Wielka Krowa Czarna i Biała – żeńska forma, Ukryta Bogini)

– Zima, Starość,  Pełnia Duchowa, przejście w Zaświaty-Nawie, Odnawienie, Ponowa-Odnowa, czerta 9.

Sław – Sławia (Suovo) = Jedń / Jednia (Owal / Owit / Wogół).

https://www.youtube.com/watch?v=v4eYj6L5vac

 

Drzewied Radhesław i ARIAŃSKA UCZELNIA MĄDROŚCI zaprasza do ośrodka duchowego w górach na szkolenia pt. WIEDYZM, PRAWO NATURALNE I WZNOSZENIE ŚWIADOMOŚCI Przedmiotem szkolenia jest prastara praktyka Ariów na wzniesienie wibracji i wyjście z iluzji ignorancji. Uczestnicy doświadczą życia świątynnego jaki prowadzą mnisi w tradycji Wiedyzmu i nauczą się odpowiednich zachowań i codziennych nawyków, które pozwolą im utrzymywać się w zdrowiu i wysoko wibracyjnym stanie ducha oraz uniknąć negatywnych wpływów otoczenia. Cele te zostaną osiągnięte dzięki przestrzeganiu prastarej dyscypliny duchowej i zdrowotnej, usuwaniu warstw iluzji zakrywającej świadomość poprzez wiedzę z Wed oraz spożywanie duchowych posiłków wedyjskiej kuchni wegetariańskiej.

Pobyt na tym warsztacie jest jednym wielkim uzdrowieńczym prezentem jaki robimy sobie na wszystkich poziomach głębi istnienia. Zgromadziłem tutaj to co najlepsze z praktycznej wiedzy Ariów nt. wzniesienia świadomości i utrzymywania się w wysoko wibracyjnych stanach (sattva-guna). Nic nie jest tu przypadkowe, wyspekulowane czy zasłyszane z niepewnego źródła, lecz jest istotnym składnikiem pradawnej procedury alchemii duchowej, która wytworzy pożądany rezultat w nas i naszym życiu. Wszystkie elementy szkolenia synergicznie dają wstrząsową dawkę wysokich wibracji oraz wiedzy potrzebnej do utrzymania takich stanów.

Dodatkowo każdy uczestnik będzie wspierany energia grupy i prowadzącego oraz otrzyma indywidualne wskazówki i rady adekwatne do swojej sytuacji i stanu. Doświadczenia przeżyte podczas szkolenia umożliwią uczestnikom unikniecie bycia ofiara niewiedzy (i wszystkich bolesnych tego konsekwencji) oraz zbudowanie fundamentu na którym oprą dalsze postępy w rozwoju osobistym i duchowym.

Szkolenie to jest dla tych, którzy chcą: + doświadczyć dyscypliny życia mnicha wedyjskiego, czyli wstawanie przed świtem, medytacje, mantrowanie, zdrowe nawyki i zdrowy tryb życia itd. + poznać poufną wiedzę z Wed o sobie i kompletnej całości + doświadczyć autentycznego wzniesienia świadomości i swojej wibracji + poznać praktyczną wiedzę potrzebną do utrzymania tych stanów + posmakować i nauczyć się przyrządzać potrawy duchowej kuchni wedyjskiej Ważnym elementem szkolenie jest miejsce i oprawa całego doświadczenia, które odbędzie się w ośrodku duchowym w górach, z dala od szos i nisko wibracyjnej infrastruktury, wśród łąk i lasów Beskidu Sądeckiego ok. 600 metrów n.p.m. z pięknymi widokami na okoliczne wzniesienia i nawet Tatry i Pieniny.

Smaczne posiłki wedyjskiej kuchni wegetariańskiej są rodzynkami całego programu, a warsztaty w ich przyrządzaniu i zdrowym odżywianiu odbywają się podczas drugiego weekendu szkolenia.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Drzewied Radhesław żyjąc kilkanaście lat jako mnich świątynny zgłębiał esencjonalną wiedzę Wed w autoryzowanej prastarej linii ustnego przekazu, co gwarantuje poprawność i moc tego przekazu. Dlatego jest on w stanie przekazać tą autentyczną wiedzę Ariów współczesnym ludziom, którzy nie mogą sobie pozwolić na bycie mnichem, a chcą ją poznać. Dodatkowo robi to w przystępnym i zrozumiałym języku oraz praktycznym życiowo kontekście, nawiązując do aktualnych czasów, wydarzeń i warunków.

Kontakt i zgłoszenia: drzewied@proton.me

WARSZTATY WIEDYZMU w górach Beskidu Sądeckiego, mała grupa, tylko 13 miejsc.

TERMIN 1 3 dni 2 – 5 czerwca PROMOCJA rozpoczęcie 2 czerwca wieczorem Noclegi 150 zł/dzień z jedzeniem 3x dziennie (kuchnia wedyjska wegetariańska) Razem 3 dni wiedyzmu, 2 dni warsztatu gotowania, 3 dni pobytu: 990 zł.

TERMIN 2 3 dni 9 – 12 czerwca rozpoczęcie 9 czerwca wieczorem Noclegi 150 zl/dzień z jedzeniem 3x dziennie (kuchnia wedyjska wegetariańska) Razem 3 dni wiedyzmu, 2 dni warsztatu gotowania, 3 dni pobytu: 1080 zł.

TERMIN 3 4 dni 15 -19 czerwca rozpoczęcie 15 czerwca wieczorem Noclegi 150 zl/dzień z jedzeniem 3x dziennie (kuchnia wedyjska wegetariańska) Razem 4 dni wiedyzmu, 2 dni warsztatu gotowania, 4 dni pobytu: 1300 zł.

TERMIN 4, 5, 6 Tygodniowe: 8-14 lipca, 15-21 lipca, 22-28 lipca Noclegi 150 zl/dzień z jedzeniem 3x dziennie (kuchnia wedyjska wegetariańska) Razem 6 dni wiedyzmu, 2 dni warsztatu gotowania, 6 dni pobytu: 1990 zł.

Dalsze terminy i miejsca w przygotowaniu. Kontakt i zgłoszenia: drzewied@proton.me

Podziel się!