Porozmawiajmy: Mechanizmy oddziaływania Matrixa – Aleksander Berdowicz

Mechanizmy oddziaływania Matrixa – Aleksander Berdowicz

Z tego wykładu Aleksandra Berdowicza możecie wziąć – jak on sam powiedział – to co chcecie, to co do was trafia – Możecie też nic nie wziąć – Jak to zwykle na indywidualnej ścieżce rozwoju, w zgodzie z prawidłami psychologii: kiedy nie jesteś gotowy odrzucasz coś w całości, albo wypierasz prawdę.

Jak by nie było warto zastanowić się nad przekazem czert płynącym z Macierzy, którą tutaj nazywa się Matrixem (nieco pogardliwie i niesłusznie), a który zostaje ukazany w 30 minucie. Brzmi on tak:

28. 07 . 1914  – I Wojna Światowa

28+ 07 + 19 + 14 = suma czert 68

01. 09. 1939 – II Wojna Światowa

01 + 09 + 19 + 39 = suma czert 68

24. 02 . 2022 – ???? (III Wojna Światowa)

24 + 02 + 20 + 22 = 68

W tym przekazie poza tym, że nie dopowiedziano iż mamy już III Wojnę Światową nie doprowadzono też do ostatecznej unifikacji sumy czert. W każdym wypadku jest to czerta 5 = GRANICA. Każde z tych zdarzeń było dla dziejów Ludzkości i cywilizacji Ziemi Granicą i nic później nie było już takie jak przedtem. To właśnie dzieje się obecnie ale na niespotykaną do tej pory skalę – to Wielka Zmiana. 68 → 14 → 5.

Warto nad tym pomyśleć. A ja z mojej strony powiadam, że wszystko będzie dobrze, doskonale (jeżeli tylko włożymy całą energię w nasze dzieło kreowania Wielkiej Zmiany i nie ustaniemy w tym działaniu ani na chwilę), bo:

5 + 5 + 5 = 15 → 6.

Trzy wielkie wstrząsy dają w efekcie Narodziny – Nowe Życie w Jawi (6). Nie Poczęcie Życia w ogóle bo takie zjawisko zgodnie z Wijozowią Przyrody ma czertę ISKONU Pomiędzy szczytową – 9, a początkową, pierwszą – 1, czyli ZERO = 0.

Dla jednych to będzie zbieg okoliczności i nic nie znacząca zbieżność cyfrowa, a przypisywanie temu znaczenia będzie objawem paranoi lub schizofrenii, dla innych Znakiem – jak każdy znak Programu Zarządzającego Macierzą.

Tak jest z całym tym wykładem – warto posłuchać i zatrzymać się w nim przy tym, co WAS zatrzymuje.

Mechanizmy oddziaływania Matrixa – Aleksander Berdowicz

https://www.youtube.com/watch?v=p7ReTpkWvuM

Podziel się!