Starosłowiańska Świątynia Światła Świata – KU WOLNEJ POLSCE! (część 1 – Wstęp niezbędny, ale nie nudny)

Starosłowiańska Świątynia Światła Świata – KU WOLNEJ POLSCE!

Długo, może zbyt długo – zastanawiałem się czy i kiedy opublikować poniższy materiał. Jest to jego pierwsza część zaledwie – wstęp i zarys „z grubsza” analizy na najniższym, najbliższym każdemu z nas poziomie codzienności społecznej i politycznej. Równonoc Wiosenna – Nowy Rok Godowy Słowiański – Jare Gody dobiegają dzisiaj końca (20 – 26 marca 2022).

Nadszedł więc CZAS. Niech ten tekst posłuży nam wszystkim Wolnym Ludziom – za podstawę do dalszych przemyśleń i podejmowanych decyzji. Uprzedzam, że będzie to momentami bardzo gorzka pigułka, która znów wiele osób wzburzy i uczyni moimi wrogami. Mam jednak do tych osób prośbę – Nie zabijajcie Posłańca, ale przemyślcie przedstawione PRAWDY. PRAWDA czasami boli, rani i rozwściecza.

Zacytuję tu przykładowo fragment z niniejszego opracowania, abyście mieli jasność, że sięgamy Prawdy, a nie ślizgamy się jak to mają we zwyczaju współczesne umysły ludzkiej „śmietanki medialno-ściekowej”, ale też niestety płycej myślących publicystów Ruchu Wolnych Ludzi – po wierzchu tematu.

„…Oto zdanie które wskazuje wprost na służby specjalne Moskwy i Pekinu, jako inspiratorów omawianego tekstu. Oni nie budowali bowiem imperium zakulisowej kontroli od setek lat, jak głosi ów tekst – im wystarczyło na to równo 100 lat – od 1911 i 1918 roku i Rewolucji Październikowej  w Chinach, a także w Moskwie. Mało kto wie dzisiaj, że pierwsza była Rewolucja Chińska, która wybuchła w WUHAN – Tak, dokładnie tak!!! – w WUHAN X 1911 roku! – Chińska Rewolucja Październikowa! W jej wyniku powstał Kuomintang a stolica została przeniesiona do Pekinu i nastała DYKTATURA, której konsekwencją była wojna domowa i kolejna dyktatura, tym razem Czerwona…”

 

 

Zacznę od pozornie lekkiego, wręcz frywolnego stwierdzenia, że w obecnej sytuacji bardzo trudno jest cokolwiek ZACZĄĆ. Jest to stwierdzenie do tego stopnia  banalne, a jednocześnie dosadne, że można je uznać za najcelniejszą, skrótową ocenę bieżącej sytuacji w jakiej znaleźli się Polacy, jako Suweren we własnym państwie – Polsce, w Sercu Świata i w jakiej znalazł się ów Świat, do którego wszak Serce pompuje Wszelkie Odżywcze Substancje – zarówno te materialne (materialistyczne / cielesne) jak i ideowe (kulturowe / duchowe).  

Paradoksalnie z tego prostego zdania mamy już pierwszą konkluzję, bo skoro trudno cokolwiek zacząć to znaczy, że znajdujemy się w tzw. Kropce, czyli pod Ścianą, czyli w Punkcie Zwrotnym Dziejów, czyli że obserwujemy i bierzemy udział w Wielkiej Zmianie, która wkroczyła w Fazę Zasadniczą.

Dla Świadomości Osobistej każdego z nas Uczestników tego Procesu ważne są wszelkie jego aspekty począwszy od najgłębszych symboliczno-astralnych (A1), wierzeniowo-religijnych (A2), filozoficznych (A3), poprzez naukowe (B1), geograficzne (B2) historyczno-dziejowe (B3), do aspektów ustrojowo-organizacyjnych (C1), gospodarczych (C2) społecznych (C3), politycznych (C4), życia codziennego (C5), a wreszcie aspektów psychologiczno-socjologicznych (D1) i militarno-migracyjnych (D2).

Ten ostatni Zestaw Aspektów (D) ma swój wymiar geograficzny, geostrategiczny i rozliczne punkty widzenia, które należałoby ująć opisując Stan Rzeczy Istny (Istniejący i Istotny). Na dodatek przenika on pionowo Związek Istotnych Bieżących Aspektów RzeczyIstności, ułożonych tutaj hierarchicznie – piramidalnie – od najważniejszych (kształtujących) na górze / początku (A), po mniej ważne (wynikające) na dole / końcu (C).  

 

Nie chciałbym, ażeby wstęp, który jest niezbędny ze względów informacyjnych i czystości przekazu zanudził i zmęczył odbiorców całego tego bardzo ważnego komunikatu. Nie ominiemy jednak wstępu, który musi wyjaśnić i pokazać w sposób jednoznaczny, szczery i klarowny sytuację i uwarunkowania Źródła Komunikatu Jakim Jesteśmy – to czym jest i czym na pewno nie jest Starosłowiańska Świątynia Światała Świata we współczesnej strukturze społeczno-politycznej Polski i szerzej Świata. Postanowiliśmy więc urozmaicić ten Wstęp szeregiem poglądowych map historycznych i ich opisów, które mam nadzieję, same w sobie pokazują całościowe (holistyczne) nasze podejście do opisywanej Rzeczywistości na tyle, by zatrzymać Państwa uwagę i przyciągnąć was swoją oryginalnością i przenikliwością  do przeczytania kolejnych części.

Jednocześnie sam opis pozycji SSŚŚŚ w otoczeniu polityczno-kulturowym w Polsce okresu 2009-2022, ale ze szczególnym uwzględnieniem czasu od roku 2018 do dzisiaj (styczeń 2022) dla wielu osób będzie zapewne ciekawy, w jakiś sposób podsumowujący ten czas naszej wspólnej działalności, dla wielu zaś odkrywczy, pokazujący odmienną perspektywę, taką jakiej nie znajdziecie w innych mediach (zwłaszcza Głównego Banksterskiego Ścieku).

Już sam fakt że zaczniemy od przejrzystego i uczciwego opisania własnej struktury i organizacji oraz jej powiązań i pokazania naszego wewnętrznego punktu widzenia na posiadane wpływy i siłę głoszonego przekazu, jest moim skromnym zdaniem, faktem godnym najwyższej uwagi. Trudno dzisiaj bowiem spodziewać się takiej szczerości i otwartości po jakimkolwiek ośrodku kształtującym opinię społeczną w Polsce i sytuację społeczną i polityczną w naszym kraju.

Nie obawiamy się otwartości ani szczerości:

SZCZEROŚĆ, JASNOŚĆ, KLAROWNOŚĆ, a więc WIARYGODNOŚĆ, to NASZE NAJWIĘKSZE, NAJWAŻNIEJSZE ŹRÓDŁO SIŁY.  RZECZ JASNA NAJWAŻNIEJSZE – PO ZASADZIE MÓWIĄCEJ IŻ ŚWIADOMOŚĆ – NASZA ŚWIADOMOŚĆ LUDZKA – KSZTAŁTUJE RZECZYWISTOŚĆ FIZYCZNO-MATERIALNĄ MATKI ZIEMI.

Przejdźmy zatem do sedna.

Z nadejściem roku 2018 przekazałem wam wiadomość, że misja otwarcia Świadomości Polaków na Wielką Polskę i przywrócenia Polakom Świadomości ich Prawdziwych Starożytnych Korzeni  jest zakończona. Stwierdziłem też wtedy, że kontynuację tej misji powierzamy następcom, którzy pojawili się licznie i mocno zaistnieli w przestrzeni publicznej. I rzeczywiście tak się stało. W końcu 2019 roku napisałem, że kończą się wielkie artykuły problemowe poświęcone Słowianom i Słowiańszczyźnie na Portalu Starosłowiańskiej Świątyni Światła Świata i portalach zaprzyjaźnionych (https://bialczynski.pl/2019/07/01/starozytna-polska-slowianie-na-fb-czyli-jak-cenzuruja-slowian-ci-ktorzy-uwazaja-sie-za-wlascicieli-tej-grupy/).

Po tamtym artykule E-Przestrzeń w tematyce historycznej słowiańskiej przez rok 2020 rzeczywiście zamierała. Zamilkł Kamil Dudkowski, Tomasz Markuszewski, Ireneusz Ćwirko, Tadeusz Mroziński,  Marian Nosal, a wreszcie z końcem roku 2020 Maciej Bogdanowicz, odszedł też Adolf Kudliński.

Nie umilkliśmy całkowicie, ale wielkie holistyczne publikacje zostały ograniczone do minimum. Przemawiamy i poświęcamy oczywiście Słowiańszczyźnie Starożytnej uwagę w stopniu niezbędnym do dalszego umocnienia procesu Odzyskiwania Tożsamości i Wielkiej Zmiany Świadomości Społecznej Polaków i Słowian publikacjami wielu osób w ramach niniejszego portalu i zewnętrznymi, na niezależnych kanałach informacyjnych. Są to publikacje Ewy Rawicz, Joanny Chołuj, Czesława Michałowskiego, Bartłomieja Góralskiego, Dzikiego Prepersa, Grzegorza Skwarka, czy Lechickiego Odrodzenia, których nie sposób wykorzystać w Pato i Pseudo Słowiańskim Tyglu sterowanym przez Służby Systemu Pan-Niewolnik. Przemawiamy przez kanały telewizyjne Wolnych Ludzi (NTV, ATN Andrzeja Nikodemowicza, Porozmawiajmy, Zdrojowa – bardzo ważne w dziele rozpowszechniania wiedzy i wiedy oraz Wiary Słowiańskiej Przyrodzonej w tych gorących latach otwartej Wojny Sił Ciemności z Wolną Ludzkością), na których osobiście występowałem publicznie przez ten czas także w stopniu niezbędnym, aby podtrzymywany był w swojej wysokiej dynamice proces dalszej integracji społecznej Polaków i Słowian wokół Odnowionego Systemu Rodzimych Wartości i Nowej Świadomości, wokół Ruchu Wolnościowego. To wszystko musi zostać tutaj jasno powiedziane stanowiąc wstęp do nakreślenia OBECNEJ ogólnej sytuacji na Świecie i sytuacji Polski oraz Ruchu Wolnych Ludzi w zmieniającym się światowym, wojennym środowisku.

Od 2009 roku jako oficjalnie ujawniona Starosłowiańska Świątynia Światła Świata toczyliśmy otwartą duchową i informacyjną wojnę z Systemem Pan-Niewolnik o Korzenie Słowiańskie, o Rdzenność Polachów-Polaków, o kształt Wolnej Ojczyzny i Macierzy Polskiej-Słowiańskiej, o Zdrowie i Życie Narodu Polskiego. Z ogłoszeniem w Polsce w dniu 13 marca 2020 roku Stanu Wojny Pandemicznej przez rządzącą w naszym kraju formację polityczną PIS współdziałającą ściśle z NWO pod zarządem USA w kontrze do NWO pod zarządem Chin współdziałających z Rosją nasza Walka o Wolność Polaków przeniosła się z płaszczyzny czysto duchowej i informatycznej przede wszystkim na Rzeczywiste Płaszczyzny WOJENNE – na ulice, do Sejmu i agend ministerialnych Zarządu Polski, do sądów, prokuratury, do szpitali i szkół, i na komisariaty policji Systemu Pan-Niewolnik – Wreszcie do niezbędnej pracy organizacyjnej Ruchu Wolnych Ludzi i Ruchu Wolnej Polski – do organizacji struktur państwa obywatelskiego, równoległego do tego potworka, który nazywany III RP, jakiego zafundowało nam tutaj Banksterskie Bractwo Okrągłego Stołu. Dzisiaj Struktury Wolnej Polski są już gotowe! Tak – gotowe, chociaż jeszcze niewystarczająco skonsolidowane – ten proces właśnie się toczy.

Wiem, że dla zdecydowanej większości Polaków i Słowian, także i czytelników portalu StaroSłowiańskiej Świątyni Światła Świata najważniejsze jest to co dzieje się na dwóch najniższych, ale i najbliższych egzystencji codziennej płaszczyznach, czyli w aspektach ustrojowo-organizacyjnych (C1), gospodarczych (C2) społecznych (C3), politycznych (C4), życia codziennego (C5), a wreszcie aspektach psychologiczno-socjologicznych (D1) i militarno-migracyjnych (D2). Od tego więc zaczniemy, a wszyscy zainteresowani głębszą perspektywą obserwowanych wydarzeń otrzymają ten głęboki obraz analityczny w dalszych odcinkach niniejszego cyklu artykułów. Ten artykuł jest pierwszym z cyklu strategicznych publikacji geopolitycznych, które całościowo (holistycznie) ukażą PRAWDZIWE PROCESY i POŁOŻENIE POLSKI WE WSZELKICH ASPEKTACH (NA WSZYSTKICH PŁASZCZYZNACH RZECZYISTNOŚCI) oraz wskażą Wolnym Polakom DROGĘ DO ZWYCIĘSTWA w WALCE o WOLNOŚĆ i o WIELKĄ ZMIANĘ.

Od razu rozwieję tutaj wszelkie wątpliwości i dywagacje ustrojowe dla naszej ukochanej Ojczyzny i Macierzy Słowiańskiej, Lechickiej, dla całej Słowiańszczyzny. Kluczem do naszej przyszłości szczęśliwej i dobrobytu jest ustanowienie Ustroju Demokracji Bezpośredniej w Polsce i całej Słowiańszczyźnie. Wpierw musimy ten proces przeprowadzić w Sercu Świata – w Polsce, Ukrainie i Białorusi oraz w Krajach Bałtyckich. I ten proces także jest zaawansowany – rozpoczyna go Polska skąd ISKRA-ISKON idzie w Świat!

Ten proces zachodzi i posuwa się naprzód omijając wszelkie rafy i kłody rzucane nam Wolnym Ludziom, Wolnym Polachom-Polakom pod nogi przez Banksterkę Światową i Korporacje Międzynarodowe.  Jak bolesna jest Wielka Zmiana widzimy na własne oczy i doświadczamy na własnej skórze, ale nikt z czytających te słowa dzisiaj NIE MOŻE JUŻ MIEĆ ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI, ŻE UCZESTNICZYMY W WIELKIEJ ZMIANIE. KTO NADAL W TO WĄTPI NIECH SIĘ WYŁĄCZY- PROSZĘ NIE CZYTAĆ DALEJ TEGO TEKSTU – SZKODA WASZEGO CZASU! Nie zapraszam też do analizy ani dyskusji tabunów Kremlowskich Trolli, które jak zwykle przy każdej barbarzyńskiej agresji MOSKWY wypełniają wszystkie możliwe fora dyskusyjne swoim bełkotem o masonach, żydach i Wszechjedynym Źródle Zła – Stanach Zjednoczonych Ameryki z jej elitą finansową żydowską pożerającą żywcem niczym Moloch starożytny niewinne dzieciątka, w rytuałach, o których grzmiał już Adolf Hitler. Owszem jest w tym stwierdzeniu na dzisiaj ziarno prawdy – ale tylko jeżeli przekierujemy wektor o 180 stopni – na Rosję współczesną jako Spadkobiercę w Prostej Linii Faszyzmu / Totalitaryzmu Sowieckiego – ZSRR, który faktycznie dzisiaj pożera dzieci na Ukrainie – Pożera dosłownie, krwawo, żywcem, na surowo! I to nasze SŁOWIAŃSKIE DZIECI a nie żadne kurwa chazarskie – WY debilne rusko-moskiewskie trolle wszechobecne w przestrzeni publicznej Serca Świata!!!

Przepraszam wszystkich czytelników Normalnych tego tekstu za powyższy wybuch, który służy nie tylko uwolnieniu się w analizie od wszelkich emocji (tak zwyczajnie, terapeutycznie) – bo musimy być zimni, bardzo zimni w tej pracy – ale też jest wyrazem tego jak należy traktować wszelki prokremlowski trollizm w sytuacji ewidentnej zbrodni. 

Tak samo przecież traktowaliśmy zbrodnie amerykańskie w Wietnamie kiedy polewali tam napalmem wietnamskie dzieci! Tak samo traktowaliśmy Pekińczyckie Banksterskie Hieny, kiedy rozjeżdżały czołgami studentów i Wolnych Chińczyków na Placu Tiananmen!!!

Banksterka Światowa ma niezmiennie te same metody działania i to samo KUREWSKIE ZBRODNICZE oblicze niezależnie od tego, z której stolicy światowej wywodzą się jej aktualni bandyccy liderzy.  Nie bójmy się ostrych słów słowiańskich które uwalniają energię – to nic że wykraczają poza tzw poprawność. Wykraczają bo sytuacja w jaką wypycha nas Banksterska Zbrodnicza Szajka Światowa jest totalnie niepoprawna. Nikt nie będzie nam zamykał gęby na kłódkę żadną korporacyjną poprawnością i cenzurą – NIGDY! Choćby nie wiem jaką miał władzę – Taką jak np. PZPR w latach 1945-1989 kiedy Prawdę Prawdziwą a nie tą Komsomolską z Moskwy pisaliśmy na powielaczach spirytusowych i kredą po polskich murach!!! Kiedy wysadzaliśmy Aule w Opolu i pomniki Lenina oraz z butelkami benzyny szliśmy na Komitet PZPR w Gdańsku!!! Jeżeli będzie trzeba to wrócimy do tego i nic NAS – WOLNEJ POLSKI – nie zatrzyma! NIC! Zrozumiano Chazarsko-Banksterska Światowa i „Polska” Śmietanko Nierządna?!!! ZOSTANIECIE POKONANI I OSĄDZENI! MACIE TO JAK W POLSKIM BANKU!!! POLSKIM, A NIE CHAZARSKO-BANKSTERSKIM!

Dobrze, koniec emocji – To był WARKOT – WAR KOD – WAR GOD – Gorąca Mowa Bogów Słowiańskich jaka ma tutaj miejsce dla pobudzenia Harharskich Serc. Nie myślałem, że kiedykolwiek jeszcze po 13 Grudnia 1981 roku posłyszę w sobie ten Głos Bogów zwany WARKODEM. A jednak! – Oto więc WARKOD II – Wydanie Specjalne, Historyczne, Dziejowe! WARKOD DRUGI w odpowiedzi na III Wojnę Światową wypowiedzianą Ludzkości 13 marca 2020 roku!

Abyśmy z pełnym zrozumieniem i we właściwy sposób pojęli to co wokół nas aktualnie się dzieje, co wydarzy się w najbliższej przyszłości, i abyśmy podjęli właściwe decyzje strategiczne w naszych POLSKICH dalszych działaniach na płaszczyźnie C i D – w perspektywie wpierw do roku 2030 i potem do 2050 – musimy sobie zdawać sprawę, że Plandemiczny Stan Wojenny w Polsce i krajach Świata Zachodniego (oraz krajach szeroko rozumianych wpływów Zachodu) jest fragmentem toczącej się III Wojny Światowej – Wojny o ustanowienie Rządu Światowego i tak zwanego Nowego Światowego Porządku (NWO) – jak to eufemistycznie ujmuje premier PISowskiego rządu (2017 – 2022) Mateusz Morawiecki – Nowego Polskiego Ładu 2022, gdzie słowo POLSKI należy wyraźnie wziąć w cudzysłów, albo w nawias, lub po prostu wykreślić.

Na płaszczyźnie C i D jest to wojna o Nowy Podział Wpływów na Ziemi pomiędzy starymi ośrodkami faktycznej władzy finansowo-polityczno-gospodarczej w Nowym Jorku, Londynie, Tel Awiwie i Brukseli (Berlinie), a nowymi ośrodkami ukształtowanymi wokół PEKINU. Ankara oraz Berlin znalazły się w tej wojnie w sytuacji dwuznacznej, w rozkroku. Teheran i Kraje Arabskie występują po stronie Pekinu próbując jednak ukształtować trzeci ośrodek NWO. Najbardziej chwiejna jest pozycja Moskwy gdyż to Rosja znalazła się na głównej osi wojny o Nowy Ład. Jak to zwykle bywało w Dziejach Świata tak i teraz Polska i Międzymorze jako Serce Świata (tzw Pomost czy też Przesmyk Bałtycko-Czarnomorski w rozumieniu geograficzno-politycznym) stanowią klucz do dalszego panowania nad Światem dla wszystkich stron konfliktu i linię frontu wojny gospodarczej, politycznej, finansowej, militarnej, demograficznej.

Zaznaczmy tutaj, że nie jest to jedyny aspekt tejże wojny, bo ma ona naprawdę głębokie podłoże cywilizacyjne i duchowe w wymiarach i na płaszczyznach A i B, co tutaj tylko dla porządku nadmieniamy, a co unaocznia jaskrawo wprowadzenie wprost jako nowej zasady ustrojowej faszystowsko-nazistowskiej Dyktatury Medycznej Międzynarodowych Koncernów  Handlowych, tak zwana Cyfryzacja, czyli Totalna Kontrola Życia Społecznego przez posiadaczy Baz Danych o Ludności Ziemi oraz  nazwijmy to ogólnie Wojna o Nową Organizację Życia Społecznego. 

Od dwóch lat nasze publikacje ograniczają się do niezbędnych materiałów interwencyjnych, materiałów stanowiących aktualną reakcję na zmiany zachodzące na wielu frontach tejże wojny i do materiałów organizacyjnych (w tym prezentacji licznych materiałów wielu innych kanałów informacyjnych) Ruchu Wolnej Polski i Ruchu Wolnych Ludzi.
Przyszedł jednak czas – w związku z nasilającymi się i otwartymi już działaniami III Wojny Światowej – aby ten stan rzeczy zmienić, bo liczne, trafne, głębokie i sensowne, ale jednak wciąż zbyt fragmentarycznie ujmujące toczący się proces publikacje, stają się niewystarczające. Polacy posiadając zbyt mało informacji są dzisiaj narażeni jako całość społeczeństwa na podjęcie niewłaściwych decyzji, a co za tym idzie niewłaściwych działań wewnętrznych w naszej Ojczyźnie, które mogą po prostu zaszkodzić Ruchowi Wolnościowemu i przyszłości Polski.

Dzisiaj SERCE ŚWIATA STAJE W OGNIU OTWARTEJ WOJNY I NIEZBĘDNE JEST NAM PRZENIKLIWE SPOJRZENIE NA ISTOTĘ WYDARZEŃ JAKIE KREUJE BANKSTERKA ŚWIATOWA I JEJ WSZECHOBECNE PROPAGANDOWE MEDIA GŁÓWNEGO ŚCIEKU.

Kraje w posiadaniu Korony Jagiellonów w 1490 roku – Miejcie świadomość swojej narodowej wielkości i swojego wpływu jako Suwerenów w Sercu Świata na Dzieje Świata!

Uważny obserwator  już bardzo dawno stwierdził jak istotną wagę w Wojnie ze Światowym Systemem Pan-Niewolnik spełniła ujawniona w 2009 roku Starosłowiańska Świątynia Światła Świata i jak wielką poważną rolę wciąż spełnia przez owe 12 lat jawnego działania. Przez te lata była ona Źródłem Wiedy, z którego zaczerpnęli wszyscy Ważni Dzisiaj i wszyscy Wielcy Walczący WOLNI Polacy, ale też oczywiście wszyscy Wrogowie Wolnej Polski i Wolnych Ludzi, którzy mieli do tego źródła nieograniczony publiczny dostęp. Już podczas Wojny Rosji z Ukrainą w roku 2014 pisałem, że nie o każdej sprawie możemy publicznie mówić, nie o każdym wydarzeniu publicznie informować, także w kontekście tego co na gorąco działo się na Kijowskim Majdanie i dookoła niego. Nadal nie o wszystkim możemy i powinniśmy mówić wprost i publicznie, ale teraz WOJNA wkroczyła już w Ostrą Fazę i to na skalę całej Ziemi, a toczy się ona w każdym mieście polskim i w każdym domu Wolnej Polski, i w każdej rodzinie Wolnej Polki i Wolnego Polaka.

Kiedy w latach 2015-2018 walczyłem tutaj z bezsensownymi poglądami na temat Światowej Masonerii prezentowanymi w łonie tej NASZEJ WOLNEJ naprawdę wąskiej grupy Wybitnych Najświatlejszych Umysłów Polskich Wolnomyślicieli, jakie zostały tu zgromadzone, bo do nich przecież głównie adresowany był od początku i jest nadal ten portal – natrafiałem na opór i niezrozumienie. Obecnie sytuacja jest zgoła inna – baśniuszki o masonerii kierującej się jakąś ideologią religijną czy ezoteryczną zastąpiła powszechnie narracja o Iluminatach – czyli po prostu Banksterach, chociaż kręgi watykańskie usiłują nadal podgrzewać temat masoński – ze szkodą dla jasności obrazu z jakim mamy do czynienia. Skutkiem tego zamętu ideologicznego nadal wciąż dzisiaj natrafiamy w publikacjach zewnętrznych Ruchu Wolnych Ludzi (chociaż już w dużo mniejszym stopniu) na ten sam opór i mur niezrozumienia prawdziwego charakteru tej Światowej Zmowy Kręgu Władzy – Ponad Wszelkimi Religiami i Podziałami – Zmowy Posiadaczy 1% Majątku Planety Ziemia przeciw 99% Wolnych Ludzi. Dzieje się tak mimo już przecież oczywistych obecnie dowodów na globalny charakter Ataku na Wolną Ludzkość ze strony Sił Ciemności – Światowej Banksterki – Yetisynów z Yetijelity – Zarządców Międzynarodowych Korporacji Handlowych i ich służalczych Lemingów – Dezinformatorów Medialnych w służbie Banksteryzmu Korporacyjnego i Państwowego (w krajach zarządzanych wprost przez struktury polityczne będące pod bezpośrednią kontrolą Posiadaczy Całego Majątku Krajowego – jak Chiny, Rosja, Korea Północna, czy Kraje Arabskie).

Miejmy świadomość, że stan pewnego zamętu informacyjnego wokół kwestii Głównego Źródła Zagrożenia Wolnej Ludzkości jest inspirowany z owego źródła – publikacje siejące ów intelektualny zamęt są wprost wypuszczane z Banksterskich Mateczników w USA, Rosji, Chinach, Izraelu, UE, z Krajów Arabskich, Watykanu czy Iranu. Informacje te były i wciąż są powtarzane (wtórnie przejmowane i powielane) nieświadomie przez wielu publicystów o rozbudowanym ego przekonanych o własnej przenikliwości i talencie oraz posiadających tzw. „parcie na szkło” – co w żargonie oznacza niczym nieograniczoną potrzebę medialnego zaistnienia, realizowaną za wszelka cenę, albo po prostu prozaicznie zarabianie pieniędzy na reklamach oferowanych przez System Pan-Niewolnik jako  wsparcie dla wygodnych Systemowi Głosicieli Treści. Pomiędzy tymi publicystami znajdują się świadomi dezinformatorzy – skierowani na front przez Korporacje i Rządy Państw w celu prowadzenia wojny informacyjnej na płaszczyźnie ideologicznej i militarnej, ale także znajdują się osoby szlachetne, szczere, o czystych intencjach – rozróżniajmy jednych od drugich. Rozróżnić ich łatwo – ci pierwsi nic nie robią w realu dla organizacji Wolnego Społeczeństwa, co najwyżej starają się je dzielić, defragmentować – ci drudzy tak, angażują się bezpośrednio, realnie w Budowę Wolnej Polski.

Dzisiaj Wolna Ludzkość stoi na Krawędzi Być albo Nie Być. Przyszedł czas właściwy na uruchomienie przez Starosłowiańską Świątynię Światła Świata kolejnego cyklu artykułów o Pełnej Głębi inspirującego dalsze działania ku Wielkiej Zmianie – Cyklu Uruchamiającego Wyobraźnię i Wolę Wolnych Polek i Wolnych Polaków do postawienia ostatecznego kroku, do osiągnięcia Wielkiego Celu – WOLNEJ POLSKI. Ten cykl określi w sposób ścisły i wytyczy linię polityki zagranicznej Polski i drogę geopolityczną dla Polski na kolejne stulecie.

Ten ostateczny krok musi zostać postawiony w sposób jednoznaczny i pewny, nieodwracalny, aby nie powtórzyły się wydarzenia roku 1980 i 1989, które doprowadziły do Ubezwłasnowolnienia w Naszej Ojczyźnie Suwerena jakim jest Naród Polski.

(Ciąg dalszy – pisany w lutym i marcu 2022 do dnia 13 marca)

Bezpośrednia zapowiedź otwartej III Wojny Światowej w postaci Napaści Rosji na Ukrainę i Zbrodni na Ludzkości jaka będzie się rozgrywać w tym bratnim kraju słowiańskim pojawiła się na naszych łamach już 31 grudnia 2021 roku jako komentarz będący przedrukiem tekstu rozpowszechnianego przez Moskali (Yetiyelity Kremlińskie post-sowieckie wywodzące się z Wywiadu Wojskowego i Policji Politycznej -KGB/SFB dawnego ZSRR, najważniejszego sojusznika NWO 2 w Pekinie) w ramach Totalnej Wojny Informacyjnej ze „Światem Zachodu” (NWO 1 w Nowym Jorku/Londynie/Brukseli) w utajonej jeszcze fazie tejże wojny.   

31 grudnia 2021 ukazał się pod artykułem komentarz „Pawła” „Pandemia okiem Satanisty” (https://bialczynski.pl/2021/12/30/1-skutecznosc-naturalnego-ukladu-immunologicznego-na-covid-wynosi-w-okresie-obserwacji-14-miesiecy-99-7-2-co-laczy-tvn-pfizera-moderne-i-johnsonjohnson-wlasciciele/#comment-74029). Skomentował go pod kątem teologicznym Rafał Orlicki w tekście „Odnośnie: „Pandemia okiem satanisty”” (https://bialczynski.pl/2021/12/30/1-skutecznosc-naturalnego-ukladu-immunologicznego-na-covid-wynosi-w-okresie-obserwacji-14-miesiecy-99-7-2-co-laczy-tvn-pfizera-moderne-i-johnsonjohnson-wlasciciele/#comment-74038 ).

Odpowiedziałem wtedy: „Dzięki Panie Rafale za poważną bardzo analizę tego aspektu tekstu „Pandemia okiem satanisty”, który mówi o istocie tzw postaci Szatana, Lucyfera itd. w kontekście pańskiego wyznania wiary.

Osobiście uważam że nie ma sensu wchodzić z tym tekstem w polemikę teologiczną, bo widać, że jest zwyczajną manipulacją służącą celom politycznym i niczym więcej nie jest. Przedstawiona w nim analiza sytuacji na Ziemi jest równie nielogiczna jak i sens teologiczny.

Być może młodzi ludzie, albo prości ludzie, nie myślący zbyt głęboko ani holistycznie, zagubieni w obecnej sytuacji pozwalają takim tekstom mącić w swoich umysłach i mamić się nimi, albo znajdują w nich osłonę dla swojej bezczynności i przyzwolenia na zwyczajny faszyzm lansowany obecnie na świecie przez ZWYCZAJNYCH LUDZI – tzw „elity” finansowe i ich media propagandowe. To nawet na umysły płytsze albo zagubione może zadziałać tylko na krótką metę, na chwilę – dotąd dokąd ich samych, jako konformistów i posłusznych niewolników nie zaczną osobiście dotykać fizyczne skutki tego faszyzmu.

A że zaczną i dotkną każdego to jest oczywiste. Bezczynni i akceptujący ów faszyzm i jego apologeci, wyznawcy gorliwi otrzymają to na co zasługują – straszliwą lekcję – zostaną sami osobiście dożywotnio napiętnowani, i to publicznie. Zostaną po raz kolejny napiętnowane całe narody i religie – za tę bierność i bezbronność wobec faszyzmu, który się w nich bezkarnie rozwija i nimi obecnie rządzi.

Jest to ostateczny cios w światowy totalitaryzm, ostateczne obnażenie totalitarnej zbrodni zakorzenionej w wykoślawionym systemie społecznym, który ulega na całym świecie ostatecznej destrukcji.

Sytuacja wymaga przedstawienia solidnej i naprawdę głębokiej ogólnej i szczegółowej analizy, czego jakoś nie mogę się doczekać z żadnej strony Świata. Taka analiza i refleksja nie pojawia się nigdzie, ani na Zachodzie ani na Wschodzie (mam tutaj na myśli kulturę i naukę i filozofię). Wszystkie teksty jakie do mnie do tej pory dotarły grzęzną nie tylko w domysłach (czasem trafniejszych czasem całkiem chybionych), ale też w nawale faktów, których nie potrafią przeważnie do końca celnie zinterpretować oraz w tzw „bieżączce”, która jest niczym innym jak gonitwą myśli i doraźną reakcją w obliczu nawałnicy Ciemności.

Mimo tego że takiej analizy nie ma i wciąż jest ona przed nami – i zostanie wykonana już wkrótce – to na szczęście okazało się, że jako Wolna Ludzkość posiadamy wystarczające zasoby intelektualne i organizacyjne na Świecie i w Polsce żeby skutecznie się bronić w tej III Wojnie Światowej – Trzeciej Wojnie Światowego Totalitaryzmu Przeciw Wolnej Ludzkości. Z tym mamy dokładnie do czynienia.

To będzie Upadek Imperium na skalę całej Planety – Nic nie jest z nim porównywalne – Nasza Cywilizacja nie ma doświadczenia w swojej historii, które dałoby się porównać z tą sytuacją. Upadek Imperium nie dotyczy jakiegoś tam USA czy Rosji, czy Chin – jak to się wydaje politykierom i wojennym strategom, także tym z tajnych służb i nie będzie to „przejęcie aktywów” jak marzy się to reżyserom „upadku” analitykom z szeregów tzw Banksterki Światowej.

Ta ordynarna próba Zamachu Stanu przeciw Wolnej Ludzkości nie jest porównywalna z Rewolucją Epoki Ryb – tą chrześcijańską z Imperium Rzymskiego. Wystarczy powiedzieć że dotyczy ona 8 miliardów ludzi, a nie kilku milionów Obywateli Starożytnego Rzymu. Także nieporównywalna jest płaszczyzna technologii w której realiach toczy się ta wojna – między innymi dlatego wielu umysłom sprawia kłopot jej ogarnięcie na bieżąco i przewidywanie skutków. W tym miejscu niech wystarczy że powiem, że jest to dokładnie zapowiadana Wielka Zmiana w fazie widzialnego już dla wszystkich ludzi, oczywistego procesu, który ich wszystkich osobiście dotyka i angażuje.

Do tej pory „polskim” peryferyjnym intelektualnie i cywilizacyjnie „elitom decyzyjnym” (tym faszystom z Salonu Lewicowego spokrewnionego z Sorosami, Brukselkami, Putinami i tym drugim faszystom rzekomo narodowym spokrewnionym z judeo-chrześcijańską Międzynarodową Handlową Korporacją Watykańską) wydawało się że to jest jakaś gra komputerowa albo medialna, że mogą sobie np przywłaszczyć coś z tego Procesu i „bawić” się TYM osiągając swoje doraźne cele władzy politycznej i finansowej. Stąd tzw Lewica zaczęła się obwoływać jako Wolni Ludzie i krzyczeć o Konstytucji i Prawach Człowieka będąc tylko emanacją własnego faszystowskiego światopoglądu, a tzw Prawica zaczęła bajdurzyć publicznie że sama jest Wielką Zmianą tyle, że nazwaną przez siebie DOBRĄ ZMIANĄ – będąc w rzeczywistości również emanacją własnego wewnętrznego faszyzmu intelektualnego.

Teraz te tak zwane „polskie elity polityczno-etyczne” – powiem brutalnie, ale celnie – srają pod siebie ze strachu, widząc w czym biorą udział oraz powoli zdając sobie sprawę z tego, że są tylko marionetkami ustawionymi jako „twarze” / słupy – firmujące zbrodnię, a więc też ci którzy zostaną w pierwszej kolejności pociągnięci do odpowiedzialności i osądzeni przez historię, a którzy de facto nie mają żadnej kontroli nad procesem w jaki zostali ordynarnie wmanipulowani. Zostali wmanipulowani, bo okazali się zaściankowymi gówniarzami a nie żadną prawdziwą Elitą Narodu. Wmanipulowani, ale to oni wydali bezpośrednio rozkazy, rozporządzenia i zbrodnicze decyzje które zabijają ludzi i niszczą tkankę / strukturę społeczną ludzkości.

Tyle tutaj. Dobrze że Paweł podrzucił ten pozornie bezwartościowy tekst. Taka bieżąca końcoworoczna refleksja jest jak najbardziej na miejscu. (tekst z 01 01 2022 r. https://bialczynski.pl/2021/12/30/1-skutecznosc-naturalnego-ukladu-immunologicznego-na-covid-wynosi-w-okresie-obserwacji-14-miesiecy-99-7-2-co-laczy-tvn-pfizera-moderne-i-johnsonjohnson-wlasciciele/#comment-74041).

I to był absolutnie doskonały sygnał tego co wydarzy się już 24 lutego 2022 roku – Otwartej Ludobójczej Zbrodni. Tak się bowiem dzieje, że tuż przed otwarciem Nowego Frontu Wojny pojawiają się masowo teksty koncentrujące uwagę Ludzkości na marginesie tego co naprawdę w najbliższym czasie i na głównym palnie się wydarzy. Tego rodzaju teksty pisze zwykle Najeźdźca planujący atak, a ich zadaniem jest obezwładnianie Ruchów Społecznych, które mogłyby zapobiec, lub zniwelować skutki planowanego ataku.

Stan posiadania Polski Jagiellońskiej i Polski Elekcyjnej za panowania Wazów do roku 1650. Jest to jednocześnie obraz MINIMALNEGO zasięgu Kultury Polskiej, zasięgu organizacji życia społecznego i publicznego w Duchu Pierwszej Rzeczpospolitej i jej Wolnościowej, Wielonarodowej Struktury, z wiodącym ideałem Demokracji Wiecowej, Bezpośredniej realizowanej poprzez Sejm Polski i Wolność Szlachecką oraz ideałem Polityki Integracji Narodów na Zasadzie Dobrowolności Udziału. To przekładało się oczywiście na antywojenne nastawienie elit, czyli Stanu Wolnych Ludzi (Szlacheckiego, Kupieckiego, Wolnych Chłopów – a więc około 25% całego Narodu Polachów). Duch Czasu (ZEITGEIST) był dla społeczeństw wielu krajów, zwłaszcza tych znajdujących się pod okupacją Turków, ale także najbliższego sąsiedztwa na Zachodzie i Północy (Szwecja, szerzej Skandynawia) dyktowany przez Ducha Polskiego, Kulturę Polską i Zasady Ustrojowe Rzeczpospolitej. 

Jest  to czas kiedy Europa wyznaczała absolutnie dominujący Obraz Struktury, a zatem i Kierunek Rozwoju całemu Światu. Jednocześnie Europa była wtedy w dalszym ciągu ROZDARTA kulturowo dokładnie wzdłuż Granicy Zachodniej Międzymorza, która opierała się o Łabę i Alpy. Dla dalszych dziejów Europy kluczowe były Kraje Niemieckie – Obszar Kultury mieszanej Słowiano-Nordycko-Romańskiej. 

Kto wytworzył ten Komunikat przesłany tutaj ręką Pawła podpisany przez Jerzego Majewskiego?

Jest wiele sposobów na dojście do Prawdy, a jednym z nich jest analiza prowadząca do źródła Kluczowych Komunikatów i Kluczowych Zmian oraz analiza Korzyści płynących z tychże Komunikatów i Zmian, która wskazuje Adresata tychże Korzyści. Często jednak Autor jest tylko bezświadomym narzędziem w rękach Systemu sterowanego przez Głównego Manipulatora – w tym wypadku Media Głównego Ścieku Systemu Pan – Niewolnik.

W tym wypadku taka analiza doprowadzi nas więc wprost do Źródła Systemowego – ale nie wskaże jednoznacznie ani na NWO1 ani na NWO2, gdyż oba te źródła mogą być równie dobrze kluczowe – jak i oba mogłyby być wskazane jako źródło PLANDEMII, będącej Fazą Przygotowawczą III Wojny Światowej. Autorską Inspirację Źródłową tekstu przypisać można łatwo Moskwie, ale i ona jest w tym wypadku Strukturą podlegającą Manipulacji Wojennej – Organizacją pchniętą w tryby Zbrodni ręką niekontrolowanego przez społeczeństwo rosyjskie  despoty, który poczuł siłę zachęcony mylącą słabością drugiej strony konfliktu – Konfliktu będącego Walką o Władzę Nad Światem Tej  Samej Grupy – BANKSTERKI ŚWIATOWEJ, której ów despota (jak każdy z nich) jest częścią.

Tekst Okiem Satanisty jest stekiem bzdur, ale kilka jego linijek zasługuje na najwyższą uwagę. Oto one:

„Szczepionki nie mogą więc zabijać. Kto z rządzących chciałby pozbywać się idealnych niewolników? Problemem przecież są buntownicy, którzy przeważnie nie chcą się szczepić. „ – Bardzo ważna prawda – pierwsza i ostatnia w tym tekście – która przeczy narracji o powszechnej śmiertelności tzw „szczepionek”.

Przez setki lat budowaliśmy imperium zakulisowej kontroli różnych instytucji, ale przejęcie systemu finansowego dało nam największe możliwości. Na dzień dzisiejszy, oprócz systemu finansowego, kontrolujemy większość mediów, przemysł farmaceutyczny, system edukacyjny i prawie wszystkie rządy na świecie. Bazujemy na systemie piramidalnym w którym elita na szczycie kontroluje tych poniżej przy założeniu odpowiedniej selekcji przekazywanej wiedzy oraz manipulacji.” – Oto zdanie które wskazuje wprost na służby specjalne Moskwy i Pekinu, jako inspiratorów omawianego tekstu. Oni nie budowali bowiem imperium zakulisowej kontroli od setek lat – jak piszą w tym tekście – im wystarczyło na to równo 100 lat – od 1911 i 1918 roku i Rewolucji Październikowej  w Chinach, a także w Moskwie. Mało kto wie dzisiaj, że pierwsza była Rewolucja Chińska, która wybuchła w WUHAN – Tak, dokładnie tak!!! – w WUHAN X 1911 roku! – Chińska Rewolucja Październikowa! W jej wyniku powstał Kuomintang a stolica została przeniesiona do Pekinu i nastała DYKTATURA, której konsekwencją była wojna domowa i kolejna dyktatura, tym razem Czerwona.

„W rządach są ustawiane osobniki o odpowiednim charakterze i pragnieniu władzy. To są nasze idealne marionetki. Praktycznie większość z nich myśli, że obecnie jest wprowadzany rząd światowy, a te szczepionki i stopniowe rujnowanie gospodarek w imię walki z wirusem to tylko pretekst do wykonania kontrolowanego upadku systemu i wejścia w nowy system z globalną władzą. Myślą, że w pewnym ustalonym przez nas momencie zrzekną się władzy na rzecz rządu światowego. Obiecaliśmy im silne pozycje w nowym rządzie, część z nich jest przekupywana, część jest zastraszana, a część jest zupełnie nieświadoma. ” – Oto kawałeczek prawdy drugoplanowej i nieistotnej na temat kto w jaki sposób kontroluje kogo. Ten fragment nie ma żadnego praktycznego znaczenia. Jaki jest mechanizm NWO dokładnie od dawna przecież wiemy. I to już Cała PRAWDA z omawianego tekstu – reszta to konfabulacja.

Kończąc te niezbędne nawiązania do faktów z przeszłości i pierwszego akordu-zapowiedzi Gorącej Wojny na naszym portalu dochodzimy do wstępnej, naprawdę bardzo „z grubsza” analizy na poziomie podstawowym społecznym i politycznym obserwowanych przez nas wydarzeń w Polsce i na Świecie, których jesteśmy też aktywnymi uczestnikami.

Kiedy pisałem w styczniu 2022 powyższe słowa o tym, że prędzej czy później efekty faszyzmu i totalitaryzmu dotkną każdego z NAS, Polaków nie miałem na myśli fali milionów uchodźców i emocjonalnego oraz praktycznego zaangażowania Polski i Polaków w Gorącą Wojnę. Ja osobiście do ostatniej chwili robiłem wszystko już od 2014 roku i starałem się wpływać aktywnie na sytuację w swoim zakresie, aby do FASZYZACJI ŻYCIA w Polsce i Gorącej Wojny na Świecie nie doszło. Dowodów na to macie dość na naszym portalu. Choćby tutaj poniżej, chociaż kilka ważnych wykładów przepadło w Archiwach NTV po likwidacji ich konta na YouTube:

Słowiańszczyzna – Wielka Zmiana – Czesław Białczyński 2013 / 2014

https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/aiovg_videos/czeslaw-bialczynski-xi-harmonia-kosmosu-2013/

Słowiańszczyzna jako filar Nowej Polski – Czesław Białczyński – 2.11.2015

https://chomikuj.pl/Anty-LightworkersPL/Audio/NTV-ZAG*c3*93RSKIEGO(te*c5*bc+video)/Video/2015/11/S*c5*82owia*c5*84szczyzna+jako+filar+Nowej+Polski+-+Czes*c5*82aw+Bia*c5*82czy*c5*84ski+-+2.11.2015,5055467614.mp4(video)

Wystąpienie z RADZIMOWIC czerwiec 2016 – FUNDAMENTY WOLNEJ POLSKI

https://youtu.be/1_4Bpc8q4Qw

Chińska opowieść o Polakach – Czesław Białczyński – Opublikowany 2 czerwca 2017

https://youtu.be/mq_fUwIZZb8

 

„Odkłamywanie historii Polski, Mitologia Słowian” na Narodowym Forum Patriotów Polskich w Krakowie 17 marca 2018r.

https://youtu.be/qlmaLmkupBk

Ważne Słowa 13 grudzień 2018 – Klub pod Gruszką – O rodzącym się w Polsce FASZYZMIE

https://youtu.be/2w8358TNv50

Zdrojowa TV: Czesław Białczyński o Koronie Królestwa SIS i obecnej sytuacji politycznej w Polsce. 30 kwietnia 2019 – O Zbliżającym się Bezprecedensowym w Dziejach Ataku Sił Ciemności i nadciągającym Szaleńskie Yetiyelit
Czesław Białczyński – Księga Tanów: „Bór Twoim Bogiem jest – Zapamiętaj!” (Jama Michalika, wrzesień 2020) – wystąpienie w duchu Wiary Przyrodzonej – wskazówka do życia w Pokoju i Wspólnocie oraz miłości do Matki Ziemi i Przyrody.

https://youtu.be/CflBN3DpZik

ATN: Jednia, Czyli Sławia – Jedność – Zjednoczenie – Wspólnota – Czesław Białczyński – 25 września 2021

https://www.youtube.com/watch?v=JexBKZyMEy4&t=1057s

https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/aiovg_videos/jednia-czyli-slawia-jednosc-zjednoczenie-wspolnota-czeslaw-bialczynski/

Grudzień 2021 – Wezwania do Braterstwa Polaków i Rosjan oraz wszystkich Słowian

Lechickie Odrodzenie: Braterstwo Polaków i Rosjan nigdy nie wygasło

Lechickie Odrodzenie: Братство поляков и русских никогда не умерлo

 

Lechickie Odrodzenie – Natives and Slavs. We react Spiritual and Energy Bridge between our Peoples

To tylko kilka przykładów wypowiedzi i artykułów z naszego portalu, których jest tutaj mnóstwo w tym samym duchu. Można powiedzieć że cała treść Portalu Starosłowiańskiej Świątyni Światła Świata zmierza do ustanowienia Wspólnoty Słowian i Nowej Świadomości, Odtworzenia Korzeni Słowiańskich oraz Proklamowania Wolnej Polski dla Wolnych Ludzi, ale te wypowiedzi zarówno ideowo jak i politycznie miały naprawdę kluczowe znaczenie.

Obwieszczanie PRAWDY często nie spotyka się z natychmiastowym odzewem i trzeba trochę czasu żeby treść jego dotarła do szerokiego kręgu Wolnych Ludzi a potem jeszcze szerszego Całego Społeczeństwa. Efekt inercji zawsze ma miejsce. Na szczęście w obecnych czasach jest on nieporównanie krótszy czasowo niż to było w przeszłości, kiedy wiedza i Wieda rozprzestrzeniały się wyłącznie drukiem, poprzez media koncesjonowane władzy, albo wręcz z ust do ust z rąk do rąk.

Obwieszczenie Prawdy, Wieda Wieszczów wynikająca z „nadwrażliwości” a właściwie ze współgrania z nussonową (niesionową-kwantową, nasienną, orgoniczną) Powłoką Rzeczy Istności , często bywa przykra i drażniąca, wzbudza strach i wściekłość, nadzieję i niecierpliwość. Zawsze powoduje w jakimś fragmencie struktury społecznej szok, konsternację, niezadowolenie z odkrycia prawdy i kontrakcję. Wiele razy doświadczaliśmy różnorakich prób magicznego „odczyniania RzeczyIstności” przez grupy społeczne niezadowolone z głoszonej tutaj Prawdy i PRAWEDY.

Tym razem sytuacja jest na tyle wyjątkowa, że powinniśmy się – przynajmniej My WOLNI LUDZIE ZJEDNOCZYĆ WE WSPÓLNYM DĄŻENIU DO OSTATECZNEGO OBALENIA W POLSCE SYSTEMU – PAN NIEWOLNIK – DO ZASTĄPIENIA USTROJU PODLEGŁOŚCI USTROJEM RZĄDÓW SUWERENA W NASZEJ OJCZYŹNIE – SYSTEMEM POLITYCZNYM RZĄDÓW DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ W POLSCE.

OTO JEST ISKRA KTÓRA TERAZ WŁAŚNIE WYCHODZI Z POLSKI NA CAŁY ŚWIAT!

Jej częścią niezbywalną jest okazywany przez Polaków stosunek do uchodzących spod kul i rakiet Sióstr i Braci Naszych Słowiańskich – Ukraińców. Ten pokaz siły Zorganizowanego Społeczeństwa jest wskazówką i przestrogą ostateczną dla wszelkich władz zarządzających Polską ponad głowami Polaków. To nie Nierząd ani Zarząd Banksterski w Polsce zdał egzamin z Człowieczeństwa – chociaż nie powinniśmy umniejszać w tej sprawie akurat właściwej postawy tej władzy. Jednak gdyby ta postawa Zarządu Banksterskiego była inna niż odczucie Polaków i ich chęć niesienia pomocy Siostrom i Braciom zaatakowanym przez Kremlowskich Bandytów (NIE ROSJAN – ALE BANDYTÓW Z KREMLA!!!) w Swoim Domu Rodzinnym, mielibyśmy otwarty rozdźwięk i otwarty bunt społeczeństwa i rewolucję po prostu już dzisiaj – więc z drugiej strony nie przeceniajmy ich Nierządowo-Zarządczego wkładu w ratowanie naszych Sióstr i Braci – robią to w swoim interesie Namiestników Banksterskich, którzy biorą udział w Banksterskiej Grze o Władzę nad Światem od marca 2020 roku Przeciw Polakom, w grze która z dobrem Narodu Polskiego nie musi mieć nic wspólnego, mimo że momentami będzie pokrywać się z narodowymi polskimi celami i Polską Racją Stanu.  

Na koniec tego Wstępu odnieśmy się analitycznie do podstawowych nurtujących Polaków i Wolnych Ludzi pytań dotyczących Poziomu Zdarzeń C i D:

1. Kim są Chazarzy?

Zdefiniujmy ich zatem.

Tak zwykle określa się dzisiaj w różnych wywodach Wykonawcze Ramię Banksterki Światowej – ujawniające się głównie jako grupa jednego z najzdolniejszych Rodów Ziemi – żydowskiego – w przestrzeni publicznej i ogniskujące na sobie uwagę Wolnych Ludzi, jako sprawcy wszystkich „nieszczęść ludzkości”. Wśród tzw Chazarów jest w rzeczywistości mnóstwo bardzo zdolnych i zorientowanych czysto merkantylnie / materialistycznie  przedstawicieli wszystkich innych Rodów i Nadrodów świata, w tym najzdolniejszego ze zdolnych  – Rodu Słowiańskiego.

Chazarzy – tak rozumiani jak powyżej – nie mają żadnego wyznania religijnego i wiązanie ich z judaizmem jest rozciąganiem zasłony dymnej nad faktycznym Organem Wykonawczym Banksterki Światowej w skład którego wchodzą Niekontrolowani przez Społeczeństwa Politycy, Naukowcy i Autorytety Medialne / Celebryci – Przedstawiciele Pionu Propagandy, będący rzeczywistymi realizatorami Agendy Banksterki Światowej.

Rozpowszechniana w mediach nazwa CHAZARZY ma kierować uwagę ku Żydom pochodzenia Wschodniego, tym którzy wywodzą się z terenu dawnego Kaganatu SIS, gdzie istnieli wpierw jako Niewolnicy Scytów uprowadzeni w kilku falach z Judei po jej podbojach przez Scytów w starożytności, a potem jako mniejszość religijna w różnych okresowych bytach państwowych. Pierwotnie osiedlono ich głęboko za Kaukazem – o czym mówią kroniki historyczne – nad Morzem Kaspijskim i Czarnym. Tę zasadę kontynuowali Babilończycy, Persowie, a w końcu Rzymianie – część z tych „wygnanych” Żydów wróciła do Judei (Jugu – Południa). W IX wieku n.e. na obszarach wieloplemiennych nad Morzem Kaspijskim stworzono państwo którym zarządzali przedstawiciele ludów turkijskich nazywane Chazaria / Kozeria. Nazwa ta jest wyrazem starożytnej wielonarodowości i bardzo mocnych wpływów kulturowych Słowiano-Ariów w tym tworze państwowym, bo pochodzi ona od Koszan /Kuszanów / Koszetyrsów / Kszatrijów – podobnie jak nazwa Kozacy czy polskie miana nadbałtyckich Koszebów / Kaszubów i Kociewian – Koszyczków / Kotyszków, czy nadadriatyckich Kosowian z Kosova, albo czesko-morawskich Koszytów z Koszyc, czy austriackich Ra-Koszanów – Rakoszania / Rakousko  – to słowiańska / czeska nazwa Austrii do dzisiaj. Państwo to było złożone z wielu nacji – w tym Słowian. Warstwa rządząca Chazarią tylko na krótko przyjęła judaizm jako religię państwową, która miała jednoczyć owe różnorakie nacje w IX wieku. Oczywiście nic z tego nie wyszło – przyjęcie tej religii dziwnym trafem zbiega się z upadkiem tego państwa i wcieleniem całkowitym do Rusi Kijowskiej.

Patrz: Chazarowie w Wikipedii  – to wystarczy żeby zrozumieć bzdurność tezy o judaistycznym charakterze współczesnej grupy wykonawczej banksteryzmu Światowego określanej jako Chazaria i Chazarzy. Główny jej trzon w rzeczywistości – jeżeli w ogóle przyjąć takie założenie które jest mocno problematyczne – stanowią Sefardyjczycy – amerykańscy potomkowie Żydów z Europy Zachodniej.

Faktycznie organizacje wykonawcze wdrażające Banksterski Nowy Ład są korporacjami ponadnarodowymi nie mającymi żadnych wyznaniowych ram, są one nastawione materialistycznie wręcz antyreligine, albo neutralne względem religii. Ich jedyną religią jest nabywanie i koncentrowanie w swoich rękach lub rękach ich mocodawców coraz większej własności i wejście do klasy Panów oraz czynienie innych ludzi jedynie „pracownikami” (Niewolnikami – własnością właścicieli). 

2. Czym jest NWO, Nowy Ład oraz tzw „demokracja Zachodu”, UE Kontynentalno-centryczna i UE-Międzymorze, albo  systemy społeczne jawnie „totalitarne Wschodu”?  Czym jest Kościół Nauki?

To w rzeczywistości niekontrolowane przez społeczeństwa twory pozaustrojowe, nie mające nic wspólnego z wyborem obywateli państw, ani z obywatelskim charakterem demokracji jako organu wykonawczego Suwerena („narodu”) w konkretnych strukturach nazywanych państwami.  Zachodnie demokracje są karykaturą demokracji przedstawicielskiej zmanipulowaną przy pomocy mediów będących w całości w rękach Korporacji Międzynarodowych oraz wykonujących propagandową misję totalitarną / faszystowską / nazistowską Banksterki Światowej. Wschodnie reżimy są jawnymi totalitaryzmami które nie kryją się za zasłoną dymną „demokracji”. 

Jedynym demokratycznym państwem świata jest obecnie Szwajcaria gdzie obowiązuje Demokracja Bezpośrednia będąca jedyną faktyczną demokracją – czyli kontrolowaną przez Suwerena organizacją wykonawczą Woli Suwerena w Państwie.

Wszelkie gradacje i niuansowania tzw „demokracji” służą jedynie propagandzie i manipulowaniu „narodami” / suwerenami danych państw.

NWO i Nowy Ład to ujawniony przez Posiadaczy Majątku Światowego (umowny 1% Ludzkości) projekt wprowadzenia Rządu Światowego i jawnego faszyzmu / na(s)zizmu / totalitaryzmu opartego na Kościele Nauki.

Kościół Nauki to rzeczywista technokratyczna grupa przedstawicieli pseudo-nauki będących na usługach Banksterki Światowej, realizująca jej Agendę przy utrzymaniu pozorów naukowości, które mają „przekonać” propagandowo społeczeństwa do wdrożenia faszystowskiej Agendy Banksterów i podporządkowania się Nowemu Ładowi – czyli powszechnej Elektronicznej Kontroli Społeczeństw.

Nowy Ład – definiuje ostatnie zdanie poprzedniego akapitu. Można tu dodać że kontrola nad społeczeństwami ma być wszechobejmująca – stąd bezprawnie wprowadzane przepisy plandemiczne i wprowadzanie typowo faszystowskich / totalitarnych narzędzi tejże kontroli jak między innymi kontrola i Cenzura Internetu, czyli Wolności Wymiany Myśli i Poglądów oraz kontrola organizowania się społeczeństw przeciw Nowemu Ładowi Banksterskiemu, które to społeczne w istocie organizacje określane są przez Banksterkę i jej Media Głównego Ścieku jako „Grupy Oszołomów” sponsorowane przez NWO2 (patrz Konwój Wolności w Kanadzie, partia Konfederacja lub Stop NOP, Ruch Słowiański i Wiary Przyrodzonej Słowiańskiej (cytuję: „postkomunistyczne rzygi”), Ruch Wolnych Ludzi i inne Ruchy Wolnościowe w Polsce, Żółte Kamizelki we Francji itp).

Obecnie istnieją na świecie dwa walczące o władzę ośrodki Banksteryzmu Światowego – Amerykański i Chiński. W skład Amerykańskiego wchodzą organizacje zrzeszone głównie na Wall Street, w City of London, w Brukseli / Berlinie /Tel Awiwie / Tokio – jako szeroko rozumiane centrum własności zasobów świata skupionych w rękach Banksterki Światowej – określa się ten ośrodek jako NWO1. Drugi ośrodek to NWO2 –  Chiny z którymi sprzymierzona jest obecnie Moskwa i Iran oraz inne pretendujące do roli hegemonów organizacje „państwowe” np. Turcja i Szejkanaty Arabskie, które lawirują pomiędzy pomiędzy NWO1 i NWO 2 usiłując stworzyć NWO3 w oparciu o siebie, Iran i Indie.

W tym kontekście Międzymorze (Europa Środkowa) jest oczywiście sojusznikiem USA i NWO1 – mówimy tutaj o stanie bieżącym, a nie o ambicjach długoterminowych tego tworu, które kierują go ku NWO3. Międzymorze jest także opozycją dla UE-Strefy Kontynentalno-centrycznej (Zachodniej – reprezentowanej przez Niemcy i Francję, flirtującej z Rosją). Obecnie we flircie Francji i Niemiec z Rosją nastąpił PAT wywołany ekstremalnie głupim posunięciem Putina – wywołaniem otwartej pełno-skalowej wojny na Ukrainie. W takim samym z kolei pacie znalazł się z tego samego powodu flirt Międzymorza z Chinami, ale paradoksalnie to popycha Serce Świata ku NWO3.

NWO1 w Europie poprzez wojnę Putina zostało skonsolidowane a drogi do budowy Europy jako Strefy Kontynentalnej z Rosją i Chinami (NWO2) odcięte. Jest to wielkie zwycięstwo NWO1, szansa dla NWO3 i pytanie co na to Chiny oraz po co to było Chinom? Czy to było z Chinami konsultowane przez Putina?! Jeżeli tak to będziemy mieli pełno-skalową III Wojnę Światową w formacie militarnym, a jej jądrem będzie Ukraina oraz inne fronty, które zostaną otwarte w Azji (np. Tajwan).

 3. Kim jest Bil Gates, Elon Musk,  Klaus Schwab, i inni im podobni Celebryci-Reprezentanci Światowej Banksterki?

Są tylko SŁUPAMI Banksterki NWO1 (Panów, Posiadaczy Niewolników) wystawionymi na widok publiczny jako POSŁAŃCY ogłaszający lub firmujący wprowadzane przez Banksterkę NWO1 Nowe Łady. Pamiętajmy, że nigdy nie doszliby oni do posiadania swoich majątków – poprzez żadne wynalazki będące rzekomym ich dziełem, a wcześniej przecież użytkowane całymi długimi latami w tajemnicy przez Tajne Struktury Wojska i kompleks Militarny – jak rakiety kosmiczne i elektronika kosmiczna, internet, komputery, technologie cyfryzacji, medyczne i inne. Nigdy nie byliby tym kim są bez pomocy Banksterki Światowej, która ich sponsorowała kredytami i innymi lewarami takimi jak dostęp do odpowiednich „ludzi” i „organizacji” na początku ich kariery i potem.

Bez pomocy Banksterki stanowiącej faktyczną władzę na Ziemi byliby NIKIM!

4. Kim są Banksterzy Światowi – Rotschildowie, Bushowie, Bidenowie, Putinowie, Xi Jinpingowie, Szejkowie Arabscy, Ajatollahowie, Papieże i inni im podobni Członkowie Światowej Banksterki?

Są członkami Banksterki czyli Starej i Nowej Klasy Posiadaczy Majątku Świata – Faktycznymi Udziałowcami-Posiadaczami Majątku Ziemi, są 1% Panów (Właścicieli Świata) chwilowo wystawionymi przez manipulacje medialne na celownik oburzonych wprowadzanym faszyzmem /na(s)zizmem / totalitaryzmem Społeczeństw Świata (99% Niewolników).

5. Czym są banksterskie organizacje typu WHO, NATO, ZBiR, ONZ i jej agendy, Międzynarodowe Korporacje i inne temu podobne?

To właśnie są organy wykonawcze Banksterki manipulujące całym światem – sponsorowane bezpośrednio kapitałem Posiadaczy Majątku Ziemi – faktyczni wykonawcy planów NWO1 i NWO2.

6. Czym jest Covidianizm oraz Faszystowski Terror 2020-2022 w Świecie Zachodu i w Polsce?

Jest narzędziem Zarządzania Społeczeństwami i pozaprawnego odbierania im praw obywatelskich i niezbywalnych praw ludzkich pod pretekstem III Wojny Światowej prowadzonej przez USA (praktycznie zaś przez całe NWO1) od marca 2020 roku z Chinami (praktycznie z NWO2 i zalążkami NWO3). Był i jest etapem Zimnej Wojny poprzedzającej otwarty konflikt USA (NWO1) – Chiny (NWO2), którego pierwszą fazą gorącą, ostrą jest Inwazja Rosji na Ukrainę.

Nie musimy wnikać w niuanse typu kto tak naprawdę wypuścił tzw wirusa covid-19 w WUHAN (o ile w ogóle coś takiego zostało wypuszczone na świat, bo przecież nikt nigdy tego wirusa nie-zsekwencjonował, a więc nie widział na oczy jego genotypu!). Wirus Covid-19 był pretekstem do wprowadzenia przez USA (NWO1) i przez jej organizację wykonawczą WHO – na całym świecie w którym NWO1 posiadał wpływy – Stanu Wyjątkowego, wojennego stanu zagrożenia społecznego i wywołania wstrząsu „dyscyplinującego” przed spodziewaną fazą ostrą wojny z NWO2 oraz do wywołania reperkusji gospodarczych względem Chin, zerwania ciągłości łańcuchów dostaw przemysłowych i przerwania planu budowy potęgi NWO2 – np Jedwabnego Szlaku 2.0, wycofania Europy i USA z ich „fabryk chińskich” i powrót tychże fabryk do „macierzy” NWO1.

7. Czy „szczepionki” mają za zadanie nieść depopulację Ludności Świata Zachodniego?

Nie!~ „Szczepionki” są konsekwencją przyjętej strategii Zimnej Wojny NWO1, która polegała na zakończeniu etapu Globalizmu, odejściu od Globalizmu, w którym NWO1 zaczęło przegrywać wyścig cywilizacyjny z Chinami (NWO2). Afera Plandemiczna z domniemanym wirusem covid-19 miała zatrzymać ruch ludzki między państwami i wymianę towarową – zwłaszcza z Chinami, miała doprowadzić do kontroli na granicach USA i UE, miała zatrzymać ruchy buntownicze Wolnych Ludzi w krajach UE i USA, miała zakneblować i sparaliżować społeczeństwa domagające się REALNEGO WPŁYWU na Banksterskie Rządy w swoich państwach. Szczepionka jest tworem wykonanym na chybcika – co widać przecież na pierwszy rzut oka, jest wytworem nieskutecznym, jest atrapą lekarstwa, ale może być niebezpieczna z powodu pośpiechu w jakim ją wytworzono, bo wyraźnie niesie podwyższone ryzyko choroby i śmierci. Czy i w jakim stopniu jest niebezpieczna to powoli uwidacznia się obecnie. To nie znaczy, że stworzono ją z myślą o depopulacji.

Gdyby miała za zadanie zabić Społeczeństwa Zachodu, a nie tknąć Chińczyków to byłoby to samobójstwo w wykonaniu NWO1! Zatem ona na pewno nie ma za zadanie wymordować społeczeństwa USA, Armii USA i lekarzy w USA! Ani we Francji, Niemczech, ani w Polsce. Natomiast jest niebezpiecznym „placebo” (pseudo-lekiem) bo koronawirus covid-19 był pretekstem do wywołania Zimnej Wojny, a „szczepionka” jest jedynym sposobem wyjścia ze stanu Zimnej Wojny i przejścia do Wojny Otwartej oraz całkiem możliwe, że zawiera też w sobie nanotechnologiczne składniki „kontroli cyfryzacyjnej”. 

Tego ostatniego nie wiemy – więc teorie, które to głoszą musimy poważnie brać pod uwagę dopóki nie dowiemy się jaka jest prawda na temat składu tzw „szczepionek”.

Z tego powodu, że takie jak powyżej opisaliśmy były cele wprowadzenia Covidiozy i „szczepionki” rząd np Polski nie chce wcale znieść Stanu Pandemii a tylko wycofał się z całego idiotyzmu tzw Obostrzeń zostawiając dalej bezprawne prawodawstwo wojenne w formie aktywnej, łącznie z cenzurą, obowiązkowymi szczepieniami gdzie tylko się da (bo przecież 50% społeczeństwa odmówiło wykonania tego „zastrzyku nanotechnologii czy czegoś”!). Dalsze zachowania Za-Rządów państw w tym względzie będą niezawodną wskazówką co do tego czy substancje te zawierają coś jeszcze poza tym czymś co powoduje, że są gównianą szczepionką (nieskuteczną), która nic ludziom nie daje poza zagrożeniem zdrowia. 

8. Czym jest Cyfryzacja Społeczeństw, Sztuczna Inteligencja (SI) oraz 5G i do czego zmierza?

Cyfryzacja, 5G (6G, 7G itp), szczepionki mRNA, Sztuczna Inteligencja, robotyzacja, gwarantowany dochód podstawowy – są tym samym co lekarstwa na raka, na AIDS i na inne choroby oraz radio i telewizja i internet, kolej parowa, silnik spalinowy, penicylina, elektryczność, a wcześniej wiatraki i wytop żelaza – Są po prostu ZWYCZAJNYM postępem technologicznym i wynalazczym ludzkości w sferach, które wkraczają – tak jak i poprzednie wynalazki wkraczały – bezpośrednio w fizyczność ciał ludzkich i w porządek społeczny.

Szczepionki i lekarstwa, pralki i zmywarki, odkurzacze i telewizory, internet i komputery – zrewolucjonizowały życie społeczne, rodzinne, pracę i fizyczną stronę organizmu każdego człowieka na świecie. Dalszym ciągiem tejże rewolucji są produkty biotechnologii i nanotechnologii, „szczepionki” mRNA, roboty zastępujące ludzi w pracy, sieć 5G i dalsze jej generacje umożliwiające postęp ludzkości jak i niosące zagrożenia dla ludzkości – dokładnie tak samo jak to było wcześniej.

Nie należy bać się postępu ani walczyć z postępem bo nikt jeszcze „nie zawrócił kijem Wisły” – jak powiada znane słowiańskie przysłowie – Lecz należy MIEĆ KONTROLĘ SPOŁECZNĄ NAD RZĄDAMI, KORPORACJAMI i KOŚCIOŁEM NAUKI, które nie mogą wprowadzać w obieg tych rzeczy poza kontrolą społeczną.

Stąd tylko Demokracja Bezpośrednia jest skutecznym narzędziem kontroli Zarządów czyli organów wykonawczych Suwerena. Suwerena, którym jest społęczność danego państwa, a w konsekwencji społeczeństwo całego Świata (99% ludzkości) a nie 1% Posiadaczy – Panów, Właścicieli Niewolników.

Przykładem skuteczności Demokracji Bezpośredniej jest Szwajcaria gdzie nie wprowadzono np Sieci 5G, ani Gwarantowanego Dochodu Podstawowego – ze względu na brak zgody Suwerena, czyli Obywateli Szwajcarii (99%), której nie udzielili Zarządowi Szwajcarii negatywnie odpowiadając na zadane pytania w REFERENDUM.  

Jacyś faszyści – jaśnie-oświeceni z Rady Medycznej przy Panu Morawieckim, albo innej jakiejś Rady do Spraw Tajnych Sieci 5G, mogą się wyśmiewać ze Szwajcarów, a podległe Banksterce media mogą robić z nich publicznie oszołomów, ale taka była wola Społeczeństwa Szwajcarii – Chcą być „zacofani” to są.

I TAK MA BYĆ TEŻ W POLSCE. Nikt nie ma prawa wprowadzać do obiegu społecznego np Żywności GMO czy „szczepionek” GMO (Modyfikujących genetycznie i zmodyfikowanych genetycznie) ponad głową SUWERENA na podstawie własnego przekonania o swojej mądrości i jaśnie-oświeceniu. Za-Rządy, które tego nie rozumieją są zarządami faszystowskimi i muszą zostać jak najszybciej odsunięte od władzy, bo w dobie galopujących technologii ich nieodpowiedzialne decyzje mogą mieć dla społeczeństwa opłakane skutki.  

Obecnie tak naprawdę nie wiemy jakie będą długofalowe skutki użycia „szczepionek mRNA”. Żadna potrzeba wojenna ani zagrożenie prawdziwe albo urojone władz jakiegoś państwa czy ośrodka (w tym wypadku USA – NWO1 a także NWO2) nie usprawiedliwia eksperymentu na taką skalę na całym społeczeństwie Ziemi. Nie ma takiego „dobra” wspólnego ani lokalnego, które usprawiedliwiałoby wprowadzenie do obiegu substancji nieprzebadanej do końca co do skutków, albo wprowadzenie stanu wyjątkowego polegającego na ograniczeniu możliwości swobodnego oddychania lub przebywania na wolnym powietrzu, czy doprowadzenia do deprywacji sensorycznej całego pokolenia dzieci. Dlatego ci ludzie, którzy się tego dopuścili muszą stanąć przed sądem i odpowiedzieć za to co zrobili.

9. Czym jest obecna wojna na Ukrainie i fala uchodźców?

Nie jest to żadna ustawka, ani żaden plan zrobienia z Polski Ukrainy 2.0, albo Polin, albo Białorusi 2.0. TO prawdziwa  REALNA WOJNA, KRWAWA JATKA MIĘDZY NWO1 A NWO2, MIĘDZY NATO A ROSJĄ, MIĘDZY USA A CHINAMI.

Nie bójcie się Polacy Ukraińców ani Białorusinów ani Rosjan – wy Macie razem z Nimi Stworzyć Międzymorze i w tym Międzymorzu macie razem z nimi żyć jak w jednym państwie!!! Taki jest cel Polski i Polska Racja Stanu!!!

To co obecnie dzieje się w Polsce i na Wschodzie JEST WIELKĄ ZMIANĄ w całej jej POTĘDZE – jak nigdy dotąd buduje ONA pozycję Polski jako niekwestionowanego lidera Międzymorza, a nawet jako lidera Unii Europejskiej i buduje Braterstwo Polsko – Białoruskie i Polsko – Ukraińskie przygotowując grunt pod przyszłą Unię Międzymorza.

Rola Niemiec i Francji została obecnie dzięki Putinowi politycznie zdegradowana i jakkolwiek Polska nie może się mierzyć gospodarczo i militarnie z Niemcami  i Francją to całe Międzymorze liczone razem jest pod względem gospodarki, militarnym i zasobów ludzkich wystarczająco już mocne w tej chwili żeby się z Niemcami, Rosją, Francją porównywać i mierzyć. Politycznie wygrywamy w tej chwili z tymi dwoma filarami UE, a gospodarczo i militarnie – jako Międzymorze niedługo ich dościgniemy i prześcigniemy! Stanie się to obecnie głównie dzięki temu, że jesteśmy na linii frontu i musimy zostać wzmocnieni teraz gospodarczo i militarnie w sposób nieporównywalny z Europą Zachodnią.

Paradoksalnie Polska ten nagły wzrost swojej pozycji, A Z NIĄ CAŁE MIĘDZYMORZE zawdzięcza PUTINOWI ORAZ BOHATERSKIEJ POSTAWIE UKRAIŃCÓW W WOJNIE Z ROSJĄ!!!

Czym jest Starosłowiańska Świątynia Światła Świata?

Jest niezależną od nikogo organizacją bez organizacji, intelektualnym jądrem Ruchu Wolnej Polski, emanacją Świadomości Nieskończonej Kształtującej RzeczyIstnośc, w tym Rzeczywistość Materialną, Fizyczną – Polski i Matki Ziemi.

Jest podstawową strukturą Wiary i Wiedy Przyrod(zone)y Słowian w Polsce i na świecie. Zaczynem odrodzenia Wiary Przyrody i Prawa Przyrodzonego w społeczeństwie polskim. Twórcownią kontynuującą dzieło wielu pokoleń Strażników Wiary i Wiedy Słowian, w XXI wieku ożywiającą wiedzę o Korzeniach Lechitów, Polachów, Polaków będących potomkami starożytnych Hariów, twórców wielu cywilizacji Ziemi, w tym Bharatu który przeniósł Ryg-Wedę do Persji i Indii około 2500 – 1250 roku p.n.e.

Jest środowiskiem intelektualnego zaczynu Wielkiej Zmiany, strukturą bez struktury Środowiska Wolnomyślicieli Słowiańskich i Polskich – Wolnych Ludzi Międzymorza. Dokładnie w tej kolejności, bowiem skupiamy tutaj siły intelektualne całego słowiańskiego świata – Słowiańszczyzny Współczesnej – ludzi współtworzących na równych prawach przestrzeń dyskursu publicznego bez CENZURY, w sposób ciągły od 13 już lat – jawnie, opisując i pokazując wprost wszystkie kłamstwa na temat Słowiańszczyzny, jej przeszłości i teraźniejszości oraz drogi do Wolności Polaków.

Jest niezależna od jakichkolwiek sponsorów, jakichkolwiek środków finansowych, jest tworem społecznym niezależnym od propagandy politycznej i społecznej jakichkolwiek formacji partyjnych czy grup nacisku ideowego.

Jest krzewicielem Wiedy, Wiary, Wiedzy i Wolności Suwerena – Narodu Polskiego i Narodów Słowiańskich – Współczesną Emanacją Światłowiłta, Światowita, Światowida, Świętowita.

Czym jest formalnie SSŚŚŚ przeczytajcie sobie tutaj:

Starosłowiańska Świątynia Światła Świata – Baja (Mitologia) Słowian i Wiara Przyrody (Przyrodzona)

Jednakże celem głównym naszego działania jest powrót do Wiary Przyrody i Wiedy Słowian jako wiodącego umysłowego prądu XXI wieku na masową skalę w Polsce i na Świecie. Jest nim organizacja wokół tego celu Zastępów Strażników i Struktur Społecznych Oddolnych powoływanych we wszystkich dziedzinach życia społecznego i politycznego w Ruchu Wolnych Ludzi i w całym Środowisku Wolnościowym Polski, Słowiańszczyzny i Świata – Matki Ziemi.

Celem głównym naszego działania, który już został osiągnięty jest Wielka Zmiana każdego Polaka, odrodzenie wiedzy o Starożytnych Korzeniach Lechitów-Polaków i wynikające z niego Poczucie Siły, Zakorzenienia w Sercu Świata i Nowe Myślenie w kategoriach Wielkiej Polski, Serca Świata, Wspólnoty Narodów Słowiańskich i Wspólnoty Ogólnoludzkiej, Wolności Każdego Obywatela w Każdym Państwie, które ma być Wspólnotą Suwerennych Zarządzających Państwem Jednostek.

Świat SUWERENÓW – Wolnych Ludzi i Wolnych Narodów, Większości (99%) zarządzającej Matką Ziemią i Kierunkiem Rozwoju Cywilizacji (Wielką Zmianą), a nie świat Rządów 1% PANÓW – Wynaturzonej, Materialistycznej, Oligarchii Ogólnoplanetarnej głoszony przez NWO1 i NWO2!  – to kolejny cel jaki stoi przed nami dzisiaj do osiągnięcia.

Celem jest więc wskazywanie kierunku pożądanych przemian i koniecznej organizacji Wielkiej Zmiany czyli Drogi do Wolności Suwerena – tj. Narodu Polskiego – w Naszym Kraju, we wszystkich siostrzano-bratnich krajach Słowian i w krajach całego Świata dokąd emanuje z Serca Świata Myśl i Zaczyn Wielkiej Zmiany.

Suweren, czyli Naród Polski będzie Wolny i Wielki tylko kiedy Polska będzie Wolna i Wielka, a jej wewnętrzny ustrój będzie wzorem do naśladowania dla Całego Świata i inspiracją do przeprowadzenia takich zmian.

Wieda Starosłowiańska i Wiara Przyrodzona (także Starosłowiańskie Krześcijaństwo Ezoteryczne) oraz DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA są PODSTAWĄ Wspólnoty Wolnych Plemion Słowian zorganizowanych w Państwo Polskie i podstawą WOLNOŚCI SUWERENA w Swoim DOMU – Polskiej Macierzy.

Demokracja Bezpośrednia jest Podstawą WIELKIEJ POLSKI i Wolności Ludów Matki Ziemi  w nadchodzącej Przyszłości Naszej Planety.

Nie ma innej drogi do Sprawiedliwości Społecznej i ustanowienia Rządów Większości na Ziemi ani nie ma żadnej innej Drogi dla Przetrwania i Rozwoju Narodów Ziemi, w tym Wielkiego Narodu Serca Świata – Lechistanu, Polechii, Polski.

Nie ma innej Drogi dla Ruchu Wolnych Ludzi i Wolnej Polski jak ZJEDNOCZENIE w obliczu obserwowanego natarcia Sił Ciemności oraz Zjednoczenie w konsekwencji całej Słowiańszczyzny i wszystkich Ludów Ziemi wokół Serca Świata.

Są Nas – Wolnych Ludzi – WOLNYCH POLEK i WOLNYCH POLAKÓW – już MILIONY obecnie w Polsce i mamy wystarczającą siłę, aby wprowadzić w Życie Wielką Zmianę – Ustrój SPOŁECZNO-POLITYCZNY w SERCU ŚWIATA, który odda władzę faktyczną SUWERENOWI – NARODOWI POLSKIEMU.

Czy to się spełni zależy już teraz naprawdę od kilku ostatnich ważnych kroków, z których Pierwszym i Najważniejszym jest polityczne ZJEDNOCZENIE RUCHU WOLNOŚCIOWEGO wokół Jednolitego Podstawowego Programu Wyborczego SUWERENNOŚCI NARODU POLSKIEGO, udział tego formalnie zorganizowanego Ruchu Wolnej Polski w najbliższych Wyborach do Sejmu  i zainicjowanie w Sejmie oraz następnie w Wyborach Prezydenckich WIELKIEJ ZMIANY USTROJU w POLSCE.

NIC o Polakach BEZ POLAKÓW! Nigdy Więcej!!!

Miejcie Moi Drodzy Rodacy – Polko, Polaku – Pełną Świadomość tego Kim Jesteście i o Czym w Dziejach Świata decydowaliście i decydujecie nadal DZISIAJ.  

Świadomość ponad Materią – ZAPAMIĘTAJ i CZYŃ! Siędzieje!!!

CDN – w którym napiszemy  o tym jak mają się sprawy na wyższych poziomach B i A, czyli w JAKIM PUNKCIE JEST POLSKA i NARÓD oraz w jaki sposób działać dalej, co koniecznie musi się znaleźć w Programie Ruchu Wolnych Ludzi i Ruchu Wolnej Polski oraz jaką rolę teraz i w najbliższej przyszłości muszą one spełnić  – już wkrótce.

 

Podziel się!