1. Druga Wojna Rosji z Ukrainą; 2. PPP: Wsparcie organizacji Konferencji Ordomedicus.org; 3. Dr Paweł Basiukiewicz o szkodliwości kwarantanny i izolacji, które zostały utrzymane nadal jako bezsensowna szykana covidowa.

Dr Paweł Basiukiewicz o szkodliwości kwarantanny i izolacji.

Już w marcu roku 2020 pisaliśmy tutaj, że oto rozpoczęła się III Wojna Światowa, ale wtedy cały główny ściek medialny grzmiał, że to teoria spiskowa, a my tutaj jesteśmy Turbosłowiańskimi Oszołomami. Trochę się to zmieniło od kiedy Jacek Bartosiak, jak wiadomo szef geopolitycznego bytu zwanego Strategy & Future powiązanego z kołami wojskowymi i wywiadem USA oficjalnie – dosłownie kilka tygodni temu – ogłosił że III Wojna Światowa już trwa i wyzwał do stworzenia Armii Nowego Wzoru. Teraz wszystkie kanały i wszystkie banksterskie stacje paplają tylko o jednym: O Bandycie Putinie, który  otworzył najczarniejszą od 1939 roku Kartę w Dziejach Świata. To PRAWDA. Ale ani słowa o tym, że od Pierwszej Inwazji Rosji na Ukrainę w roku 2014 Zachód nie tylko nie zrobił nic ażeby Rosję powstrzymać przed obecnie realizowanym na Ukraińcach ludobójstwem, ale wręcz zachęcano wierchuszkę kremlowską do Inwazji przy pomocy całej kompleksowej polityki profitów gospodarczych i ustępstw wobec Rosji.

Obecne medialne oburzenie to nie żadna emanacja hipokryzji i dwulicowości Zachodu, ale realizacja wyrachowanego planu realizowanego od dawna.  Miałem nadzieję, że Władimir Putin przejrzał tę grę, wyciągnął wnioski z klęski Rosji w roku 2014 na Ukrainie, z faktu że Ukrainę i Ukraińców raz na zawsze Moskwa wtedy utraciła i że będzie się starał realizować w samej Rosji taką politykę wewnętrzną, która pozwoli temu krajowi bez wstrząsów przejść przez Wielką Zmianę, zdemokratyzować się wewnętrznie, ułożyć nowe stosunki społeczne, opracować drogę ewolucyjnego przekształcenia systemu politycznego Rosji w ustrój w pełni demokratyczny. Nie było jednak widać żadnych takich działań. Wręcz odwrotnie każdy rok przynosił coraz to ostrzejsze i coraz głupsze, bezczelniejsze działania Kremla przeciw opozycji  – więzienie, zabójstwa, terror wewnętrzny.

W roku 2021 straciła więc Rosja Białoruś i Białorusinów – to było nieuniknione, nie dlatego że tak chciały USA, NATO czy Polska, ale dlatego że Naród Białoruski chciał zmiany, demokratyzacji i normalności, podobnej do tej którą obserwowali młodzi ludzie po sąsiedzku w Polsce, Szwecji, Niemczech. Abstrahuję od tego, że te demokracje są tylko „demokracjami” – że mają oczywiste cechy faszystowskich reżimów. Lata 2020-2022 pokazały tę prawdę w całej jaskrawości w związku z tzw pandemią, ale w krajach europejskich (UE) wciąż działają mechanizmy które pozwalają „gorszą” władzę, z której obywatele są niezadowoleni wymienić w drodze wyborów na „inną”, „lepszą”. Dla obywateli krajów totalitarnych takich jak Białoruś i Rosja to są jednak niuanse, że te nowe władze niekoniecznie muszą być naprawdę inne i lepsze niż poprzednie. Wzorzec Ukrainy stał się dla niezreformowanej Rosji i Białorusi prawdziwym poważnym zagrożeniem, Zachód zaś zrobił wszystko, żeby Moskiewska Banksterka jak najdłużej rosła w siłę i nie ucierpiała na wewnętrznych problemach.

Ten czas bierności i przyzwolenia na rośnięcie w siłę zbrodniczego totalitaryzmu już minął. Rok 2022 odpowiada rokowi 1939, ale oczywiście jesteśmy już na zupełnie innym poziomie gospodarczym i technologicznym.

Czy ktoś mnie oświeci w jaki sposób i co według kalkulacji Putina totalitarna Rosja ma zyskać na obecnej inwazji na Ukrainę i drugiej wojnie której Ukraińcy nigdy Rosjanom nie zapomną i nigdy im jej nie wybaczą??? Co sobie wyobraził i wyliczył Putin, że zdecydował się na ostateczne szaleństwo, na ostateczne samobójstwo, samobójstwo rozszerzone w które władze kremlowskie wmanipulowują cały Naród Rosyjski?!

Ukraina się broni. Zełenski daje broń każdemu. W czwartek kolumny rosyjskich wojsk przekroczyły wschodnie, północne oraz południowe granice Ukrainy. W nocy ze środy na czwartek Rosja rozpoczęła ostrzał ukraińskich miast. Celem agresji stały się m.in. Kijów, Charków oraz znajdujące się w obwodzie lwowskim obiekty wojskowe. Rosyjska inwazja napotkała opór ukraińskiej armii we wszystkich częściach kraju. Rano prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski ogłosił wprowadzenie stanu wojennego i zapowiedział, że broń otrzyma każdy Ukrainiec chcący bronić ojczyzny. Ukraina zerwała też stosunki dyplomatyczne z Rosją. Prezydent poprosił obywateli, by zachowali spokój i w miarę możliwości pozostawali w domach. – Działa armia, działają wszystkie struktury siłowe – zapewnił. – Zwyciężymy, bo jesteśmy Ukrainą – dodał. W Kijowie wprowadzona została godzina policyjna.”

Ukraińska armia zaatakowała rosyjskie lotnisko

Ukraińskie wojsko zaatakowało rosyjskie lotnisko w Millerowie w obwodzie rostowskim. Wiele samolotów wroga zostało zniszczonych. Informacje potwierdziła armia Ukrainy.

W czwartek po długotrwałych walkach siły ukraińskie zdołały odbić z rąk rosyjskiego desantu lotnisko w Hostomlu w pobliżu Kijowa.

1. Druga Wojna Rosji z Ukrainą

Poddał się cały rosyjski oddział! Internet zalewają zdjęcia jeńców – to żołnierze Putina

15 rosyjskich czołgów zniszczonych pociskami! Ukraińska armia odpiera atak

Atak na kachowską elektrownię. Na jej terenie uzbrojeni ludzie, a na tamie stoją czołgi

Kolejne eksplozje na Ukrainie. Najnowszy KOMUNIKAT MSW

„Bitwa trwa, sytuacja jest napięta”. Rosjanie uderzyli w okolicach Starobilska. Dzielna obrona Ukrainy

Ukraińcy zniszczyli czołgi wroga w obwodzie donieckim. Rosjanie wkroczyli do miasta Sumy

Prezydent Turcji deklaruje wsparcie dla Ukrainy. „Ten atak to silny cios dla pokoju”

Trwają walki o lotnisko w Hostomelu. Alarm przeciwlotniczy w Kijowie!

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/rosyjskie-wojska-weszly-do-strefy-czarnobylskiej-zelenski-probuja-zajac-elektrownie/82vzqcx,79cfc278

Inwazja Rosjan na Ukrainę. Rosjanie zajęli elektrownię wodną w obwodzie charkowskim. „Na tamie stoją czołgi”

NTV: Rosja zaatakowała Ukrainę. „Mamy teraz wojnę w Europie, na skalę i typ, o którym myśleliśmy, że należy do historii” – mówi Jens Stoltenberg, Szef NATO

Uspokajające informacje z Ukrainy! Zełenski: Armia, straż graniczna, policja i służby specjalne powstrzymały ataki Rosji

Walki trwały w nocy. Nad Kijowem zestrzelono rosyjski samolot

Aktualna sytuacja na froncie – ukraińska armia gotowa do obrony przed rosyjskimi zbrodniarzami

Prezydent Zełenski prosi o pomoc. „Poprzyjcie wysłanie na Ukrainę sił pokojowych ONZ”

RELACJA. Inwazja Rosjan na Ukrainę. Kijów znalazł się pod ciężkiem ostrzałem. „Ostatni raz coś takiego nasza stolica przeżyła w 1941 roku”

Ukraińcy dzielnie stawiają opór Rosjanom! Zełenski: Większość wojsk rosyjskich została powstrzymana przed dalszą ekspansją

Wołodymyr Zełenski: Ukraina została zostawiona sama sobie

2. PPP: Wsparcie organizacji Konferencji Ordomedicus.org

https://www.facebook.com/100930168228835/videos/644066500198200

https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/videos/1018909338715416

3. Dr Paweł Basiukiewicz o szkodliwości kwarantanny i izolacji , które zostały utrzymane nadal jako bezsensowna szykana covidowa.

 

Podziel się!