1. Legaartis: Rzeszowscy medycy wygrywają z dyrekcją. Szpital wycofuje się z przymus szczepienia; 2.wR24: Świat budzi się z paranoi?!; 3. ZnZ: „Facebook” traci użytkowników i dramatycznie spada na giełdzie!; 4. Prison: Wzrost wypłat świadczeń z ubezpieczeń zdrowotnych o ponad 258%

Rzeszowscy medycy wygrywają z dyrekcją. Szpital wycofuje się z przymus szczepienia

Jak podaje portal „Dzieje się na Podkarpaciu” w czwartek odbyła się konferencja prasowa, podczas której radny sejmiku Jacek Kotula i szef Inicjatywy Sanockiej Ryszard Skotniczy poinformowali, że ZOZ nr 2 w Rzeszowie wycofał się z obowiązkowych szczepień wśród personelu medycznego tej placówki.

O przymusie wśród medyków, a przy braku przyjęcia preparatu przeciw Covid-19 i utracie pracy z końcem lutego pisaliśmy kilka dni temu. Pracownicy złożyli petycję. W sieci zawrzało.

Lekarzu, pielęgniarko, pracowniku wykonujący pracę w instytucjach medycznych, studencie przypominamy, że wydane rozporządzenia przez Naczelnika Niedzielskiego o przymusie szczepień nie może być podstawą do nakazania wam szczepienia i ograniczenia waszego prawa wyboru.

1. Legaartis: Rzeszowscy medycy wygrywają z dyrekcją. Szpital wycofuje się z przymus szczepienia

Jak podaje portal „Dzieje się na Podkarpaciu” w czwartek odbyła się konferencja prasowa, podczas której radny sejmiku Jacek Kotula i szef Inicjatywy Sanockiej Ryszard Skotniczy poinformowali, że ZOZ nr 2 w Rzeszowie wycofał się z obowiązkowych szczepień wśród personelu medycznego tej placówki.

O przymusie wśród medyków, a przy braku przyjęcia preparatu przeciw Covid-19 i utracie pracy z końcem lutego pisaliśmy kilka dni temu. Pracownicy złożyli petycję. W sieci zawrzało. Nasz portal pisał o tym kilka dni temu w artykule: Pracownicy rzeszowskiego szpitala mówią nie szczepieniom i są gotowi odejść z pracy

Dyrekcja ZOZ nr 2 w Rzeszowie z obawy na utratę personelu wydała decyzję o wstrzymaniu poprzedniej uchwały. Radny Jacek Kotula skomentował sprawę:

To jest nasze małe zwycięstwo. Opór ma sens.

Mówił też: Otrzymujemy sygnały płynące od personelu medycznego, że gdyby nie nasze naciski, konferencje i działania, do odwołania przymusu szczepień by nie doszło. Zgłaszają się do nas kolejne grupy medyków, którzy nie chcą podlegać pod przymus szczepień czy testowania. W jedności siła, nie bójmy się. Władza jest po to, aby nam służyć, a nie przeciwko nam występować.

Lekarzu, pielęgniarko, pracowniku wykonujący pracę w instytucjach medycznych, studencie przypominamy, że wydane rozporządzenia przez Naczelnika Niedzielskiego o przymusie szczepień nie może być podstawą do nakazania wam szczepienia i ograniczenia waszego prawa wyboru.

Więcej o tym przeczytać można w naszym artykule:

Obowiązkowe szczepienie dla zawodów medycznych narusza prawo

Przypominamy, o naszej akcji bezpłatnych porad prawnych z zakresu problemów z COVID.
Porada prawna indywidualna jest udzielana jeśli temat nie jest przez nas poruszony na BLOGU.

Na zlecenie indywidualne (płatne) klienta nasza Kancelaria przygotuje również wszelkie pisma w zakresie spraw związanych z COVID.

Informujemy ponadto, że Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli potrzebujesz pomocy, napisz do nas na adres @: covid@legaartis.pl lub zadzwoń 579636527, 222668618

Jeśli uważacie Państwo, że nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Anonimowe wsparcie Bitcoin:
bc1qfl2rqa97lknlrfgs9c9qqjp5ftqtkv7wf4q0at

Anonimowe wsparcie Ethereum:
0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:
https://paypal.me/legaartis

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: “darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Jesteśmy do Waszej dyspozycji:
Pn. – czw.: 11:00 – 17:00
Piątek: 10:00 – 15:00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

źródło: https://legaartis.pl/blog/2022/02/04/rzeszowscy-medycy-wygrywaja-z-dyrekcja-szpital-wycofuje-sie-z-przymus-szczepienia/

 2.wR24: Świat budzi się z paranoi?!

https://www.facebook.com/wRealu24pl/videos/518195929570165

3. Zmiany na Ziemi: „Facebook” traci użytkowników i dramatycznie spada na giełdzie!

 

Korporacja Meta, będąca właścicielem m.in. firmy Facebooka i Meta, straciła na wartości ponad 200 miliardów dolarów, gdy cena akcji spadła o prawie 25%. Strona społecznościowa „Facebook” traci użytkowników po raz pierwszy w historii i to zapewne reakcja rynku.

Akcje Meta gwałtownie wczoraj spadały, w sumie aż o 22%, redukując 200 miliardów dolarów z hipotetycznej wyceny rynkowej wartości firmy. Stało się to w reakcji na komunikat firmy Meta, w którym ujawniono, że notuje się o 500 000 mniej codziennych logowań i spadają zyski flagowych produktów.

Dość wspomnieć, że Facebook odnotował pierwszy kwartalny spadek liczby codziennych użytkowników od 18 lat i to pomimo rebrandingu w Meta. Efekt nowości nie wystąpił. Firma będąca właścicielem „Facebooka”, „Instagrama” i „WhatsAppa”, odnotowała spadek wartości akcji po tym, gdy zgłoszono rzadki spadek zysku z czwartego kwartału ubiegłego roku.

Meta zmierza w kierunku, którym zainteresowana jest coraz mniejsza liczba osób. Coraz więcej ludzi, mimo, że nie znosi „Facebooka”, i tak utrzymuje na nim swoje konta tylko ze względu na garstkę znajomych czy zdjęć, z których nie chcą rezygnować. Można odnieść wrażenie, że mało kto już „Facebooka” lubi, a coraz mniej użytkowników go używa.

Warto też zauważyć, że w wyniku wczorajszego notowania giełdowego Mark Zuckerberg, wraz ze swoimi akcjami Meta, stracił 24 miliardy dolarów wartości netto.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

4. Wzrost wypłat świadczeń z ubezpieczeń zdrowotnych o ponad 258%

W ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy 2021 r. światowy sektor ubezpieczeń na życie został dotknięty roszczeniami z powodu COVID-19 o łącznej wartości 5,5 miliarda dolarów, w porównaniu do 3,5 miliarda dolarów w całym 2020 roku.

Jednak dane liczbowe były jeszcze gorsze w Stanach Zjednoczonych. Według niderlandzkiego ubezpieczyciela Aegon, który dwie trzecie swojej działalności prowadzi w Stanach Zjednoczonych, roszczenia w trzecim kwartale 2021 r. wyniosły 111 mln USD, w porównaniu do 31 mln USD rok wcześniej. Stanowi to wzrost o ponad 258%.

Wielu innych ubezpieczycieli, w tym MetLife i Prudential Financial, odnotowuje podobne wzrosty. Wielu z nich twierdzi, że byli zmuszeni wypłacić znacznie więcej gotówki, niż planowano, ingerując w kapitał, który odłożyli, aby zapewnić wypłacalność.

Na przykład południowoafrykański Old Mutual wykorzystał więcej swoich rezerw na wypłacenie roszczeń. Firma reasekuracyjna Munich Re musiała również podnieść swoje szacunki dotyczące roszczeń z polis na życie i zdrowotnych odnosząc się do COVID-19 na 2021 r. z 400 mln euro do 600 mln euro.

„Długoterminowy charakter produktów ubezpieczeniowych na życie – często trwający 20 lat lub dłużej – oznacza, że ​​składki jeszcze nie uwzględniają ryzyka ​​zgonów lub długotrwałych chorób z powodu COVID-19 i prawdopodobnie pozostaną wyższe niż wcześniej szacowano” – poinformowała strona „Yahoo Finance”. „Konkurencja w branży również podnosi ceny składek”.

Firmy ubezpieczające na życie nie odczuwały odczuwać zmian, dopóki nie wprowadzono „szczepionek”. We wczesnym okresie plandemii, przed wprowadzeniem „szczepionek” po operacji Warp Speed, ubezpieczona populacja Stanów Zjednoczonych odnotowała 12% więcej zgonów niż przeciętnie, według danych stowarzyszenia branżowego ubezpieczycieli na życie LIMRA.

„Dla branży ubezpieczeniowej to nie jest dużo, ponieważ mamy zasoby”, powiedziała Marianne Purushotham, główny rachmistrz firmy. „Zawsze staramy się porównać nowy wariant z początkowym szokiem”.

Większość zgonów, które miały miejsce w 2020 r., miało również stosunkowo niewielki wpływ na branżę ubezpieczeń na życie, ponieważ zmarły głównie osoby starsze bez ubezpieczenia na życie.

Jednak wszystko zmieniło się w 2021 roku, kiedy zaczęto podawać „szczepienia”. Nagle znikąd zaczęły pojawiać się nowe „warianty” choroby, które wpłynęły na inne grupy wiekowe, w tym młodych ludzi, którzy nie umierali przed pojawieniem się „szczepień”.

Teraz wiemy, że te tak zwane warianty to po prostu choroby wywołane „szczepionką”, które czasami kończą się śmiercią. Oznacza to, że ubezpieczyciele na życie są obecnie poddawani próbie do granic możliwości, nie z powodu COVID-19, ale ze względu na „szczepionki” i wywoływane przez nie zgony.

Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

 

Podziel się!