1. Jerzy Zięba o komunikacie CDC na temat testów PCR oraz O kovidozie prezydenta Dudy; 2. 4Mens: Propaganda szczepionkowa nie działa! Miliony Polaków za DOBROWOLNOŚCIĄ „szczepień”!; 3. Gadowski TV: Skąd się wziął Pegasus; 4. Ludzie, która fala was obudzi? – wykład Pana Nikt w Ostrowie Wielkopolskim

Jerzy Zięba o komunikacie CDC na temat testów PCR

1. Jerzy Zięba o komunikacie CDC na temat testów PCR oraz O kovidozie prezydenta Dudy po 3 dawkach „szczepionki”

2. 4Mens: Szczepionkowa propaganda nie działa! Miliony Polaków za DOBROWOLNOŚCIĄ szczepień!

 Kłamstwa w statystykach i straszenie milionami zgonów osób niezaszczepionych nie działa! – taki wniosek wysnuć można z najnowszego sondażu IBRiS dla “Rzeczpospolitej”. Zapytano w nim Polaków o przymus szczepień na COVID-19.

Jak się okazuje blisko połowa obywateli jest zwolennikiem dobrowolności w kwestii szczepień. To dokładnie 46,7 procent badanych. Za wprowadzeniem obowiązku jest zaledwie 31,6 procent.

Co ciekawe przymusu najczęściej chciałyby osoby starsze. Aż 49 procent osób w grupie “od 60 lat w górę” jest zwolennikiem, aby przymuszać ludzi do przyjmowania preparatu.

Najbardziej przeciwni obowiązkowej szprycy są Polacy w wieku 30-39 lat. Wśród nich, aż 78 procent chce pełnej dobrowolności. Ponad 50 procentowy wynik znaleźć można również w grupie 18-29 lat, mowa o 54 procent ankietowanych.

Warto podkreślić, że obowiązek szczepień w trzech grupach zawodowych (medycy, nauczyciele, służby mundurowe) pozytywnie ocenia zaledwie 15,9 procent respondentów. Tylko 3,3 procent pytanych popiera wprowadzenie obowiązkowego szczepienia dla zawodów medycznych.

Źródło: Rzeczpospolita

źródło: https://4mens.pl/2022/01/05/sondaz-szczepionkowa-propaganda-nie-dziala-miliony-polakow-za-dobrowolnoscia-szczepien/

3. Gadowski TV: Skąd się wziął Pegasus

https://www.youtube.com/watch?v=ihDP0mQa6vw

 

4. Ludzie, która fala was obudzi? Wykład Pana Nikt w Ostrowie Wlkp.

https://www.youtube.com/watch?v=DxeELTvoIjk

Podziel się!