1. Geert Vanden Bossche – Nie pozwól się zaszczepić i NIE MARTW SIĘ!; 2. NEWSY PSNLiN: Te szczepionki zabijają młodych i starych. Zabijają nasze dzieci – prof. Sucharit Bhakdi; 3. PSNLIN: PROTOKÓŁ PROFILAKTYKI I LECZENIA COVID-19 na podstawie doniesień naukowych; 4.NCzas: Szczepionka może być przyczyną 30-40 proc. zgonów ludzi po szczepieniu

Nie pozwól się zaszczepić i NIE MARTW SIĘ !

1. Geert Vanden Bossche – Nie pozwól się zaszczepić i NIE MARTW SIĘ !

https://rumble.com/vrdwqd-nie-pozwl-si-zaszczepi-i-nie-martw-si-.html

 

 

2. NEWSY PSNLiN: Te szczepionki zabijają młodych i starych. Zabijają nasze dzieci – prof. Sucharit Bhakdi

Prof. Sucharit Bhakdi mikrobiolog i infekcjolog epidemiologiczny wypowiedział się na temat przełomowego odkrycia jednego z najbardziej doświadczonych niemieckich patologów prof. Arne Burkhardta. W swoim kilkunastominutowym nagraniu wyjaśnia w jaki sposób „szczepionki” przeciw Covid-19 doprowadzają do AUTOAGRESJI IMMUNOLOGICZNEJ wywołanej przez atak limfocytów zabójców (limfocyty NK z ang. Natural Killer) na własne tkanki.

Stwierdza kategorycznie: „Te dane są tak obciążające, że nawet nie musisz poszukiwać innych, by mieć dowód na to, że TE SZCZEPIONKI ZABIJAJĄ STARYCH I MŁODYCH. ZABIJAJĄ NASZE DZIECI”.

Oto co o przełomowym odkryciu niemieckiego profesora patologii Arne Burkhardta powiedział prof. Sucharit Bhakdi:

„Te dowody są porażające. Wszystkie szczepionki niezależnie od producenta wywołują ten sam rezultat u zaszczepionych. Prof. Burkhardt przyjrzał się przypadkom śmierci osób zmarłych po szczepieniu, u których oficjalnie nie dopatrzono się związku pomiędzy zgonem a zaszczepieniem. Sekcje zwłok wykonano, ponieważ domagali się tego krewni. Kiedy Arne Burkhardt, profesor patologii, jeden z najbardziej doświadczonych patologów w Niemczech, przystąpił do oglądania narządów, odkrył coś absolutnie obciążającego. Tego nie można zakwestionować, tego, co się dzieje, a odpowiedź jest widoczna w narządach tych ludzi. W 90% przypadków znalazł jednoznaczny dowód na AUTOAGRESJĘ IMMUNOLOGICZNĄ poprzez atak limfocytów zabójców na własne tkanki. Najważniejszymi celami ataku było serce, płuca i w dalszej kolejności inne tkanki. Odkrycie to zostało opublikowane na portalu „Doctors for COVID Ethics” i stało się viralem na całym świecie, ponieważ te dane są tak obciążające, że nawet nie musisz poszukiwać innych danych, by mieć dowód na to, że te szczepionki zabijają młodych i starych. Zabijają młodych i starych. Zabijają nasze dzieci. O czym my tu mówimy? Popatrz na te zdjęcia. Popatrz na te pociski wstrzeliwane w ludzi, którzy się zaszczepili, w dzieci, które… Ci przeklęci ludzie strzelają i zabijają nasze dzieci. Nie mogę się z tym pogodzić. Mamy 4 – letniego syna i zamierzamy opuścić ten kraj, ponieważ nie pozwolimy się zaszczepić. Nie damy się zastrzelić. Tak więc, wiadome jest, że reakcja autoimmunologiczna prowadząca do samozniszczenia jest wyzwalana przez te szczepionki. Arne Burkhardt odkrył, że u 90% zmarłych w wieku od 28 do 90 lat, którzy nigdy nie byli uważani za zabitych przez szczepionkę, znajdują się te same patologiczne zmiany. I to jest dowód na to, że szczepionka ich zabiła. Szczepionka zabiła 90% z tych ludzi poprzez uszkodzenie serca, przez reakcję autoimmunologiczną (…)
Kiedy mówi, że limfocyty zabójcy zaatakowały serce i płuca i czasem inne organy tych ludzi, wówczas powstaje pytanie: „Dlaczego, do licha, limfocyty zabójcy zaatakowały te narządy?” Jedyną odpowiedzią na to pytanie jest, że te organy produkują coś, co jest celem tych limfocytów. I tym czymś jest białko wirusa. Bo tak działa układ immunologiczny. Od początku istnienia człowieka po dziś dzień. A teraz wy politycy, oficjele – popatrzcie na te zdjęcia, popatrzcie na zmarłych ludzi. Ludzi, którzy zostali zabici. Z waszej winy. Tu są dowody, wyłożone i dostępna dla świata.”

To są dowody, którymi natychmiast powinni zająć się prokuratorzy i Naczelna Izba Kontroli ze względu na bezpieczeństwo narodowe.

źródło: https://psnlin.pl/news,te-szczepionki-zabijaja-mlodych-i-starych-zabijaja-nasze-dzieci-prof-sucharit-bhakdi,128.html

 

3. PSNLIN: PROTOKÓŁ PROFILAKTYKI I LECZENIA COVID-19 na podstawie doniesień naukowych

Zebraliśmy dla Państwa stosowane w Polsce i na świecie metody profilaktyki i leczenia COVID-19 oparte na praktycznym doświadczeniu oraz na już przeprowadzonych oraz nadal trwających badaniach klinicznych.

Twierdzenie, że nie ma skutecznego leku MIJA SIĘ Z PRAWDĄ – wiemy to z naszej codziennej praktyki lekarskiej, ponieważ swoją wiedzą i doświadczeniem służymy naszym pacjentom – nie warunkując naszej pomocy okazaniem „paszportu covidowego”.

Najważniejsze jest to, by leczenie rozpocząć jak najwcześniej. A profilaktyka przeciwwirusowa ze względu na porę roku i sezon infekcyjny wzmacnia nasz układ odpornościowy w walce z tym, ale też innymi patogenami.

Poniżej w tabelach przedstawiamy zebrane przez nas metody profilatyki i wczesnego leczenia.

Oczywiście nie zastąpią one bezpośredniej porady lekarskiej, która powinna opierać się przede wszystkim na osobistym zbadaniu pacjenta.

Konieczne jest też wzmocnienie organizmu przez zdrową dietę, higieniczny sen i regularną aktywnośc fizyczną.

Jednakże w dobie braku pomocy ze strony lekarzy, z czym nagminnie mają Państwo do czynienia, a co niezmiernie nas zasmuca – dzielimy się poniższym opracowaniem.

więcej u źródła:  https://psnlin.pl/artykuly,protokol-profilaktyki-i-leczenia-covid-19-na-podstawie-doniesien-naukowych,21,154.html

 

4.NCzas: Szczepionka może być przyczyną 30-40 proc. zgonów ludzi po szczepieniu – uważa główny patolog Uniwersytetu w Heidelbergu

Dyrektor Instytutu Patologicznego Uniwersytetu w Heidelbergu, Peter Schirmacher, przeprowadził ponad czterdzieści autopsji na osobach, które zmarły w ciągu dwóch tygodni od otrzymania szczepionki na Covid-19. Ekspert wyraża zaniepokojenie swoimi obserwacjami.

Peter Schirmacher to główny patolog Uniwersytetu w Heidelbergu i, od niedawna, prezydent European Society of Pathology. Jest to człowiek o niemałym dorobku naukowym, którego trudno posądzić o głoszenie teorii spiskowych. Nie można więc oskarżyć go o to, że jest „ekspertem wyciągniętym z kapelusza przez środowisko antyszczepionkowców”.

Schirmacher przeprowadził ponad czterdzieści autopsji na osobach, które zmarły w ciągu dwóch tygodni od otrzymania szczepionki na Covid-19. Nie jest to duża liczba i trudno powiedzieć, na ile reprezentatywna była to grupa.

Stwierdził on jednak, że od 30 do 40 procent badanych przez niego osób zmarło z powodu szczepionki. Na podstawie tylko tych autopsji wyraził obawę, że częstotliwość śmiertelnych konsekwencji szczepień jest „niedoszacowana”.

Po swoich odkryciach Schirmacher wezwał do przeprowadzenia większej liczby autopsji zaszczepionych osób, aby dokładniej ustalić, czy szczepionki są związane ze zgonami.

Ekspert wyraził m.in. obawę, że patolodzy nie informowali dotąd o takiej możliwości, bo w ogóle nie była ona brana pod uwagę.

Obserwacje Schrimachera skrytykowali inni eksperci – m.in. niemiecki immunolog Thomas Mertens i immunolog Christian Bogdan ze Szpitala Uniwersyteckiego w Erlangen, członek Stałej Komisji Szczepień (STIKO).

Pomimo krytyki Schirmacher otrzymał wsparcie od własnego środowiska, a Federalne Stowarzyszenie Niemieckich Patologów stwierdziło, że należy przeprowadzić więcej autopsji zaszczepionych osób, które zmarły w określonym czasie po szczepieniu.

Źródło: Daily Expose

źródło: NCzas

 

Podziel się!