1. wR24: Kobieta umiera czekając na test! MZ nic nie wie!; 2. wR24: Słynny polski patriota umiera bez pomocy medycznej od rany na ręce!? Ilu jeszcze musi umrzeć?; 3. RN: Pospieszalski: Udział Watykanu i papieża Franciszka w propagandzie i nagonce segregacyjnej oraz o bandyckiej polskiej medycynie politycznej; 4. Bibuła: Kolejny piłkarz nie żyje po „bezpiecznej szczepionce”

Kolejny piłkarz nie żyje po „bezpiecznej szczepionce”

Niestety ten końcoworoczny materiał informacyjny przekształcił się w dokumentację zbrodni medycznych w Polsce i na świecie. Jednakże ten jeden mail który w tych dniach dostałem pokazuje, że warto było przez ostatnie dwa lata  robić wszystko co możliwe ażeby uratować życie choćby jednego Polaka. Jestem pewien, że uratowaliśmy wspólnie naprawdę wielu naszych współobywateli.  Tą drogą dziękuję autorowi maila za tę wspaniałą wiadomość – to największa nagroda jaka mnie spotyka.

Zdrowia, Dobrobytu i Szczęścia dla Pana, Pańskiego Ojca i wszystkich Bliskich Pana Sercu – CB.

1. wR24: Kobieta umiera czekając na test! MZ nic nie wie!

 

https://www.facebook.com/wRealu24pl/videos/1770185446505857

 

2. wR24: Słynny polski patriota umiera bez pomocy medycznej od rany na ręce!? Ilu jeszcze musi umrzeć?

https://www.youtube.com/watch?v=gTH_oKU1B-4

3. RN: Pospieszalski – Udział Watykanu i papieża Franciszka w propagandzie i nagonce segregacyjnej oraz o bandyckiej polskiej medycynie politycznej

 

https://www.facebook.com/RuchNarodowy/videos/2943596292570971

https://www.facebook.com/watch?v=2943596292570971

4. Bibuła: Kolejny piłkarz nie żyje po „bezpiecznej szczepionce”

Argentyński piłkarz Diego Armando Montiel zmarł w kilka miesięcy po przyjęciu eksperymentalego preparatu genetycznego reklamowanego jako „szczepionka przeciwko Covid-19”.

 

O śmierci 25-letniego piłkarza powiadomił jego poprzedni klub Atlético Rafaela w twitterowym wpisie.

 

 

Montiel zaszczepił się w połowie roku, co wywołało nagłe skutki uboczne. 31 lipca piłkarz wpisał na twitterze, że „Jestem na krawędzi samobójstwa, Nigdy już się nie zaszczepię”.

W dzień Bożego Narodzenia, Montiel został zabrany do szpitala w Santo Tomé z nagłym przypadkiem zapalenia opon mózgowych. Zmarł dzień później. RIP.

 

Przypadek śmierci argentyńskiego piłkarza wpisuje się w serię „niewyjaśnionych” nagłych zgonów bądź poważnych zdrowotnych problemów sportowców, z których wszyscy to osoby zdrowe – do momentu przyjęcia „szczepionki przeciwko Covid-19”.

Według analizy przeprowadzonej na podstawie ogromnych danych zgromadzonych na stronie internetowej TransferMarkt, specjalizującej się w piłce nożnej, wyłania się obraz gwałtownego wzrostu przypadków śmierci bądź utraty zdrowia wśród zaszczepionych piłkarzy.

Zanalizowano profile 900 tysięcy zawodowych piłkarzy z całego świata i w latach 2015-2020 zanotowano 89 217 kontuzji, w tym 100 przypadków zdrowotnych związanych z sercem (0,11%). Natomiast w roku 2021 zanotowano 19 912 kontuzji, w tym 44 przypadki z problemami serca (0,22 %), co stanowi wzrost o 100%.

Aczkolwiek trudno jest ustalić czy niemal milion analizowanych sportowców to osoby zaszczepione czy też nie, to nagły wzrost o 100 procent w roku, w którym przeprowadzono kampanię wyszczepiania społeczeństw oraz zmuszania sportowców do przyjmowania tych groźnych preparatów, trudno jest uznać za przypadek, zbieg okoliczności, czy też wytłumaczyć w inny racjonalny sposób.

Media, w tym te sportowe tak chętnie opisujące plotki czy życie osobiste piłkarzy-celebrytów, zupełnie milczą na temat przyjęcia „szczepionki” i natychmiastowych bądź późniejszych problemów zdrowotnych. Barbarzyńscy „uśmiechnięci” dziennikarze sportowi zachowują się jak dzikie plemię z buszu nie potrafiące skojarzyć aktu kopulacji z ciążą.

Oprac. www.bibula.com
2021-12-27
na podstawie The Covid World

Podziel się!