1. Polityko: Wielki Reset – Kto za tym wszystkim stoi?; 2. Statystyki chorych na covid; 3. Faszystowska Granatowa Policja PISu w akcji oraz Dzieje się to na całym świecie; 4. Anna Kubala – Wyrzucenie z pociągu za brak maseczki! Prokurator wszczął postępowanie przeciw konduktorowi, 2 policjantom i 2 sokistom oraz 23 grudnia 2021 – Anna Kubala pobita przez policjanta

Wielki Reset: Kto za tym wszystkim stoi!

Pod osłoną Świąt Bożego Narodzenia – 23 grudnia w Najdłuższą i Najciemniejszą Noc Roku – Chrześcijańska Partia Prawo i Sprawiedliwość wprowadziła w Polsce decyzją „Ministra Zdrowia” obowiązek szczepień dorosłych obywateliw pierwszym kroku dotyczy to wszystkich pracowników Służb Medycznych  – od sprzątaczek i salowych, techników obsługi sprzętu i aparatury medycznej, poprzez pielęgniarki po lekarzy i dyrektorów szpitali – wszystkich Farmaceutów i pracowników aptek i hurtowni leków – a więc pracowników i sprzedawców aptek i hurtowni medycznych i farmaceutycznych – wszystkich pracowników i studentów Medycznych Uczelni – a więc studentów i nauczycieli akademickich w szkołach medycznych , sprzątaczek i innego personelu tychże uczelni. Oznacza to wprowadzenie pełnego apartheidu – segregacji biologicznej i odmowy świadczenia pracy dla osób „niezaszczepionych” eksperymentalnym produktem medycznym mRNA wytwarzanym przez największe koncerny Farmaceutyczne Świata będące własnością 1% Banksterów.

1. Wielki Reset: Kto za tym wszystkim stoi? (Otoka-Frąckiewicz)

https://www.youtube.com/watch?v=QIeyBW1Tqls

2. Stelok: Statystyki chorych na covid

https://www.youtube.com/watch?v=U1M9NRjhzrI

3a. Faszystowska Granatowa Policja PISu w akcji – 24 października 2020

https://www.facebook.com/100930168228835/videos/954650262113811/

3b. Dzieje się to na całym świecie

Dzieje się to na całym świecie i wszędzie przy całkowitym milczeniu prasy.

 

https://www.facebook.com/100005405230519/videos/270167175126078

4. Anna Kubala – Wyrzucenie z pociągu za brak maseczki! Prokurator wszczął postępowanie przeciw konduktorowi, 2 policjantom i 2 sokistom.

MAMY TO: wyrzucenie z pociągu za brak maseczki! Prokurator wszczął postępowanie przeciw konduktorowi, 2 policjantom i 2 sokistom. Mojego klienta wyrzucono siłą z pociągu i następnie siłowo zatrzymano na peronie.
Warto walczyć o swoje prawa! Pamiętajcie o nagrywaniu, gdyż nie wszędzie jest monitoring.
PS. 1. W tym miesiącu wygrałam 3 sprawy o maseczki 🙂
PS. 2. LINKEDIN ZABLOKOWAŁ MI PUBLIKACJE!!!
Zapraszam do zapoznania się z moimi wywiadami, znajdziecie tu odpowiedzi na często zadawane pytania, polecam i zapraszam:
1. Expert w Bentleyu
2. Rozmowy Konieczne z Phil Konieczny
2. Z Grzegorz Kusz „Agent Specjalny”
3. Z Wiktor Bernacki „O sukcesie przy kawie”
5. Z Ireneusz Osiński „Myśleć jak przedsiębiorca”
7. Dla Artur Bacowski „U Bacy na cacy”
c)

Anna Kubala pobita przez policjanta – 23 grudnia 2021

Podziel się!