AO: Raport energetyczny grudzień 2021 – Odwrócenie scenariusza zdarzeń. Świetlista Polska. Nowe kody aktywacyjne

Raport energetyczny grudzień 2021 – Odwrócenie scenariusza zdarzeń. Świetlista Polska

Raport energetyczny grudzień 2021 – Odwrócenie scenariusza zdarzeń. Świetlista Polska. Nowe kody aktywacyjne

 

W niektórych fragmentach tekstu z oczywistych powodów nie piszę wprost. Dla lepszego zobrazowania niektórych zjawisk posługuję się opisem dualnej rzeczywistości. Ci co mają tekst zrozumieć, pojmą bez trudu. Tekst warto czytać Sercem.

Po niezwykle ciekawym i intensywnym energetycznie listopadzie, grudzień postawi „kropkę nad i” nad kluczowymi procesami, o których pisałam w poprzednich raportach. Po koniec grudnia (a dokładnie po 21-ym) definitywnie zakończy się dobry czas dla niskowibracyjnej strony. Wspominałam o pierwszych symptomach tego procesu w raporcie listopadowym pisząc o początku procesu wyrównywania karmy. I grudzień zakotwiczy na dobre ten proces. A jego apogeum będziemy obserwować cały 2022 rok. Ktoś gdzieś napisał, że 2022 będzie rokiem lęku i strachu. Tak, ale tylko dla niskowibracyjnej strony, która zwyczajnie zacznie zapadać się pod własnym ciężarem, jeśli nie zdecyduje się na przebudzenie. Bo pod koniec grudnia zaczyna się sukcesywny proces rozpadania wszystkiego tego, co nie wibruje w Prawdzie.

Grudzień to ostatni miesiąc współistnienia dwóch rzeczywistości w postaci jaką znamy teraz. Jednak na innych zasadach niż dotychczas. Już bez możliwości wyboru linii. Na to czas był w 2021 roku. A konkretnie do 11-go listopada, kiedy został zamknięty portal umożliwiający przepływanie energii pomiędzy liniami scenariusza destruktywnego i scenariusz konstruktywnego. W grudniu kontynuowany jest proces dalszego porządkowania przestrzeni i przekierowywania istot do właściwego dla nich (zgodnie z ich wcześniejszym wyborem) scenariusza (dotyczy to wibracji osobistych, a tym samym zdolności ciał do przepuszczania określonych dawek energii). Nie oznacza to oczywiście, że od stycznia rzeczywistość niskowibracyjna całkowicie zniknie, bo będzie jeszcze przez jakiś czas egzystować, ale bez wpływu już na rzeczywistość wysokowibracyjną. Potem stopniowo będzie zanikać.

21-go grudnia kończy się potężny cykl ewolucyjny naszego dotychczasowego Wszechświata. Część istot zatoczy koło i wróci do punktu, w którym rozpocznie faktyczną ewolucję, jednak poza naszą Planetą (w innej rzeczywistości 3D), zaś pozostali dokonają skoku kwantowego (każdy w swoim czasie i indywidualnie) i przejdą do procesu, w którym docelowo będą mieć pełną świadomość świadomości (bez identyfikacji z ciałem), co zakończy ich dotychczasową ewolucję w postaci, jaką znamy.

Jeszcze raz podkreślam, jest to proces, więc będzie on przebiegał płynnie i – z punktu widzenia całej ludzkości – stosunkowo „łagodnie”. Jeśli w jakikolwiek sposób można tym słowem określić tak ogromną zmianę, jaka właśnie teraz zachodzi.

Na globalnym poziomie jesteśmy teraz w cyklu, który potrwa do końca czerwca. W tym okresie dokona się bardzo duże oczyszczenie energetyczne na wszystkich poziomach. Cykl ten rozpoczął się w drugiej połowie października, był też powiązany z największym jak do tej pory wybuchem na Słońcu (28/29 października), aktywowanym z kolei przez Słońce Centralne. Fala ta rozpoczęła pierwszy cykl masowego budzenia świadomości. Pisałam o tym w raporcie listopadowym i szczątkowo wspominałam także w raporcie z kwietnia b.r.

Źródła fachowe sklasyfikowały ten wybuch jako klasę X. Był to jeden z największych w ostatnim czasie i drugi tego typu w aktualnym, 25-tym już cyklu słonecznym (który to cykl rozpoczął się we wrześniu 2019 r). I tym razem, wybuch ten był skierowany bezpośrednio w stronę Ziemi. Co dało się odczuć energetycznie, a nawet zauważyć w Polsce w postaci zorzy polarnej.

W grudniu do Ziemi dotrze kolejna (po listopadowej) potężna fala świetlna. A w najbliższych dwóch latach czeka nas jeszcze co najmniej kilka takich fal, przy czym będą one mocniejsze od tej listopadowej. Fale te nie tylko (1) pomagają oczyszczać przestrzeń energetyczną Ziemi jako planety, ale też (2) pozwalają na dalszą transformację energetyczną ciał istot, które wybrały scenariusz rozwoju oraz (3) powodują opuszczanie Ziemi przez niskowibracyjne istoty.

W tym momencie fala październikowa spowodowała intensywne reakcje meteorologiczne. Dotyczy to szczególnie żywiołu wody (powodzie, intensywne burze, gradobicia, itp.), ognia (erupcje wulkanów, wzmożona aktywność tektoniczna i sejsmiczna) oraz powietrza (tsunami, tornada, wichury). Wszystkie to aktualnie pomogło ostatecznie usunąć stary hologram Matrycy 3D. Tego już energetycznie nie ma.

Z drugiej strony dopływające fale świetlne rozpoczynają budzenie ludzi na masową skalę (o tym jak oddziałuje to szczególnie na szyszynkę i świadomość człowieka pisałam w raporcie listopadowym z 2020. Tam też wspominałam o pierwszym silnym rozbłysku słonecznym). Powodują one także powiększającą się niekompatybilność ciał fizycznych tych, którzy rozwoju nie wybrali (ich ciała fizycznie zaczynają słabnąć i się „rozpadają”).

To dopiero początek procesu, bo takie i mocniejsze rozbłyski czekają nas jeszcze w kolejnych latach.

Ten dopływ energii świetlnej spowoduje, że grudzień będzie miesiącem, w którym nasilą się na skalę ogólnoświatową procesy ujawniania różnego rodzaju oszustw i globalnych manipulacji. O ile samo ujawnianie już się dzieje, to teraz ludzie zaczną być gotowi, by informacje te przyjąć. Coraz więcej ludzi uświadomi sobie, że ulegli takim manipulacjom.

Do ujawnianych spraw należy zaliczyć tutaj m.in. fakt bezprawnie przeprowadzonego eksperymentu medycznego, fakt manipulacyjnej narracji mediów głównego nurtu, fakt zmanipulowania wyborów z Stanach Zjednoczonych, fakt bestialskich praktyk na dzieciach, fakt prawdziwej roli Kościoła w ogólnoświatowej sytuacji, i wiele innych. To także będzie proces, nie zdarzenie jednorazowe, jak wielu sądzi.

Teraz proces ujawniania zaczyna przypominać toczącą się kulę śnieżną, która staje się coraz większa i po drodze „zgarnia” (ujawnia) kolejne kłamstwa. Proces zaczyna się dziać naprawdę na dużą skalę.

Ujawnienia (czyli uświadomienie jak jest) polegające na wpuszczeniu światła (wiedzy, Prawdy) w obszary do tej pory będące w zakłamaniu spowodują, że takie negatywne energie zostaną zneutralizowane (trzeba pamiętać, że każde ujawnienie neutralizuje to, co wcześniej oddziaływało z niskiego poziomu energetycznego). To w znacznym stopniu uszczupli energetyczną pożywkę niskowibracyjnej strony. I w konsekwencji doprowadzi do znacznego osłabienia ich działań. W zasadzie już od listopada dało się zauważyć osłabiony „impet sprawczy” tej strony.

Wielu ludzi w tym okresie może odczuwać duży dyskomfort psychiczny spowodowany dysonansem poznawczym. Szczególnie, jeśli będzie to dotyczyło ich osobistej historii czy wyborów. Każdy, kto jeszcze nie wibruje w Prawdzie, w najbliższych miesiącach zostanie postawiony przed takimi okolicznościami, które dadzą mu możliwość zweryfikowania tego, co fałszywe. Zaczyna się okres osobistej odpowiedzialności i wyborów opartych na Prawdzie. Czas pozostawania w strefie komfortu już się skończył. To czas zmian i weryfikacji osobistego poziomu świadomości.

W grudniu w przestrzeni społecznej pojawią się także „zwroty” akcji i wydarzenia, które mogą przyciągać i kierować uwagę ludzi na zewnątrz.

Kluczem jest – i piszę o tym właściwie w każdym ostatnim raporcie – skierowanie uwagi do własnego wnętrza. Do serca, gdzie nie ma lęku. Ta wibracja jest w stanie zneutralizować wszystko, co niskowibracyjne. Co więcej – czyni człowieka niewidzialnym i nietykalnym dla scenariusza (spraw, ludzi) wibrujących w rzeczywistości 3D. Człowiek jest wtedy w środku „tornada”, ale w miejscu, gdzie panuje cisza i spokój.

Czym więcej ludzi jest w stanie utrzymać taką wibrację, tym szybciej wyczerpią się energie zasilające to tornado. Dlatego kluczowe dla jak najszybszej manifestacji scenariusza pozytywnego jest, by jak najwięcej osób umiało utrzymywać tę wibrację. To stan „bycia” – JAM JEST.

Proces budzenia się ludzi prowadzi do odwrócenia proporcji w aktualnej sytuacji. I będzie to widoczne już w grudniu. Niskowibrująca strona zacznie wycofywać się z dotychczasowej linii postępowania wiedząc, że nie ma już szans z coraz silniejszą wibracją Prawdy i ludźmi, którzy tylko taką drogę wybierają. Grudzień przyniesie pierwsze takie oznaki, choć na większą skalę proces ten zacznie być widoczny od stycznia 2022 i potrwa do połowy przyszłego roku. Powtarzam to wielokrotnie, że wibracja Prawdy (ponieważ ujawnia) neutralizuje „moc” niskowibracyjnych istot. One w zetknięciu z Prawda słabną i zaczynają się wycofywać. Świadomość tego mechanizmu to klucz do zmiany.

Z globalnego punktu widzenia nadchodzące kolejne fale budzące świadomość u ludzi będą powodowały zapadanie się (mnie przypomina to wsysanie aż do całkowitego zapadnięcia się) tego niskowibracyjnego pola. Jednocześnie drenaż energetyczny istot pozostających w tym polu zwiększy się (co być może skłoni jeszcze kogoś do zmiany miejsca). Masowa propaganda zacznie tracić na sile. Coraz więcej osób będzie w stanie stanąć w wibracji Prawdy i rozpoznać co jest fałszem, a co nie.

NAJWAŻNIEJSZE: Kluczem do zmiany jest uświadomienie sobie, że niskowibracyjna strona NIE MA MOCY KREACJI. Żeby mogła działać skutecznie, potrzebuje do tego ludzi i ich potencjału kreacyjnego. Bo ludzie ten potencjał kreacyjny mają, choć większość zupełnie nie jest tego świadoma, pomimo, że cały czas go używa.

Zatem jak pozyskiwany jest potencjał kreacyjny ludzi do zasilania niskowibracyjnego wariantu rzeczywistości? Scenariusz (w bardzo uproszczonym skrócie) wygląda mniej więcej tak:

więcej u źródła: https://architekturaosobowosci.wordpress.com/2021/11/22/raport-energetyczny-grudzien-2021-odwrocenie-scenariusza-zdarzen-swietlista-polska-nowe-kody-aktywacyjne/

Podziel się!