NTV: Prawdziwe Przebudzenie. Zawalanie się Koszmarnego Systemu – Piotr Esteros Pytlowany, Aja Iskra…

Prawdziwe Przebudzenie. Zawalanie się Koszmarnego Systemu

Podmieniłem link zbanowanego przez FB filmu na dostępny – Niestety często materiały na stronie internetowej NTV pokazują się z opóźnieniem albo w ogóle – Bezmyślne i uporczywe poleganie tylko i wyłącznie na FB jest polityką samobójczą, o czym pisałem i mówiłem wiele razy. Czyżby Janusz Zagórski nieuleczalnie wierzył w uczciwość Banksterki Światowej, która zarządza FB??? W Realu 24 też nic się nie zmienia na lepsze – ich strona internetowa to KATASTROFA.

System do E-Głosowania do E-Parlamentu Wolnych Ludzi okazał się też na tyle niewypałem, że połowa chętnych do oddania głosu nie zagłosowała. Liczę, że to są tylko wpadki i wypadki przy pracy, a nie coś więcej, co źle będzie rokować na najbliższą przyszłość RWL. Nie myli się tylko ten kto nic nie robi, więc kredyt zaufania dla NTV wciąż pozostaje niewzruszony, ale bacznie obserwujemy tutaj kolejne ruchy wokół inicjatywy wyborczej Demokracji Bezpośredniej, a nasz kredyt – tak jak w wypadku Kukiza nie jest wcale wieczny. Konieczna jest konsolidacja wyborcza rozmnożonych obecnie ponad miarę inicjatyw obywatelskich mn. Wolne Wybory, Watahy, Głos  Obywatelski itp. Pierwsza połowa roku 2022 to ostateczne SPRAWDZAM dla RWL i NTV! Potem decyzje wyborcze będą już nieodwołalne.

Prawdziwe Przebudzenie. Zawalanie się Koszmarnego Systemu – Piotr Esteros Pytlowany, Aja Iskra…

 

https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/2021/11/16/prawdziwe-przebudzenie-zawalanie-sie-koszmarnego-systemu-piotr-esteros-pytlowany-aja-iskra/

https://www.facebook.com/niezaleznatelewizja/videos/1280726545734445

Podziel się!