1. Braun: Niedzielski przyznał rację Konfederacji w sprawie „szczepień”!; 2. Jawnie syjonistyczne PISowskie media i PAP potępiają krytykę segregacji biologicznej w Niemczech!; 3a. Bibuła: Kolarz hospitalizowany po „szczepionce”; 3b. Gubernator Kalifornii „chory” po trzeciej dawce „szczepionki”; 4. Płaczek – Komisja Europejska zamówiła 3,6 miliarda dawek „szczepionki”!

Zawodowy kolarz hospitalizowany po „bezpiecznej szczepionce”

 

Konfederacja mówi że to powtarzana wciąż PRAWDA o tym że 31,25% zaszczepionych umiera dzisiaj na covid-19, a 38% stanowi ciężkie przypadki hospitalizowane. Tak nie jest – to wniosek skierowany przez Konfederację do NIK o kontrolę wydatków na kłamliwą kampanię reklamową na billboardach zmusiło Niedzielskiego do oświadczenia PRAWDY.

Natomiast trwa Kłamstwo i próby forsowania ustaw zmuszających naród do poddania się eksperymentowi którego skutki są śmiertelne a lżejsze prowadzą do kalectwa. 16 listopada pod Sejmem DEMONSTRACJA przeciw Segregacji Sanitarnej projektowanej przez PIS, Morawieckiego , Kaczyńskiego i ich siepaczy z Rady Medycznej oraz pseudoministrów.

DOSYĆ DZIELENIA POLAKÓW NA LEPSZYCH I GORSZYCH I DYSKRYMINACJI BIOLOGICZNEJ! 16 11 2021 WARSZAWA!!!

JUTRO MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI W RANDZE ŚWIĘTA PAŃSTWOWEGO – NARESZCIE!

OPÓR PIS PRZECIW TEMU MARSZOWI WCIĄŻ ISTNIEJE – PREZYDENT I PREMIER ODMÓWILI UDZIAŁU W MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI – ZAPAMIĘTAJCIE TO POLACY!!!

PO/KO, 2050,PSL I LEWICA, CZYLI ZAPIEKLI WROGOWIE MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI TO ANTYPOLACY – WIDAĆ TO JAK NA DŁONI.

1. Grzegorz Braun: Adam Niedzielski z PiS przyznał rację Konfederacji w sprawie „szczepień”!

https://www.youtube.com/watch?v=euZcMPPORP4

2. Jawnie syjonistyczne i faszystowskie PISowskie PAP i Niezalezna.pl potępiają głos rozsądku na temat segregacji biologicznej z Niemiec!

PAP/Niezlazna.pl
Niemcy relatywizują zbrodnie nazizmu? Los Żydów porównują z losem… nieszczepionych

Jest wiele przykładów na to, że obecna sytuacja związana z pandemią jest przez środowiska ze skrajnej prawicy utożsamiana z nazistowską dyktaturą – podkreśla „Tagesschau”. – „Ludzie z tych środowisk (…) uważają się za „dzisiejszych Żydów”, a żółte gwiazdy porównują do oznaczenia „niezaszczepieni”. W ten sposób bagatelizują w całości prześladowania Żydów i reżim totalitarny” – ocenia program „Tagesschau”.

 

Relatywizacja nazizmu

– „Mówienie o tych gwiazdach jest szczególnie perfidne” – uważa Żydowskie Forum na rzecz Demokracji i Przeciwko Antysemityzmowi (JFDA). – Innymi negatywnie zapamiętanymi przykładami było porównanie szczepień do Cyklonu B przez polityka AfD Stefana Bauera, wypowiedzi Attili Hildmanna, że judaizm był odpowiedzialny za pandemię i całe zło na świecie oraz że nadchodzi nowy Holokaust – relacjonuje „Tagesschau”.

Po rozpoczęciu się protestów środowisk negujących pandemię, zaobserwowano „znaczny wzrost relatywizacji Shoah” i przekonywania o istnieniu „żydowskiego spisku” – zaznacza Remko Leemhuis, dyrektor Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego w Berlinie. Dodaje, że wypowiedzi tego typu „nie ograniczają się już tyko do prawicowego spektrum ekstremistów (…), są wyrażane coraz bardziej otwarcie”.

JFDA jest obecne podczas licznych demonstracji i dokumentuje wydarzenia. Zdaniem Leemhuisa, „relatywizacje nazistowskie można zaobserwować u niemal wszystkich aktorów z heterogenicznego środowiska (…) ludzi negujących pandemię: ze środowisk prawicowych ekstremistów i prawicowo-populistycznych, a także „wolnej lewicy” i środowisk alternatywno-ezoterycznych. Jest to widoczne obecnie na prawie każdym wiecu i demonstracji, a także w internecie”.

Jak zaznacza szef Urzędu Ochrony Konstytucji w Turyngii Stephan Kramer, powszechne bagatelizowanie narodowego socjalizmu w środowisku negującym pandemię jest „wyraźnym znakiem wpływu i przejęcia sceny przez prawicowych ekstremistów”.

Mity spiskowe

Michael Blume, przedstawiciel organizacji walczącej z antysemityzmem w Badenii-Wirtembergii, zauważa: „Część tego antysemityzmu wywodzi się z mitów spiskowych związanych z Izraelem, ponieważ są one kultywowane głównie w środowiskach lewicowych i migranckich”.

Zmieniło się tym samym widzenie Holocaustu – nie zaprzecza się już jego istnieniu, lecz przypisuje „rzekomemu światowemu spiskowi Rotszyldów”. Zwolennicy tej teorii „zinterpretowali demokratycznie podjęte środki przeciwko pandemii Covid-19 lub przeciwko kryzysowi klimatycznemu jako kontynuację tego rzekomo kontrolowanego przez Żydów spisku i utożsamiali się z prawdziwymi ofiarami Holokaustu”. Ta „podsycana cyfrowo kpina z prześladowanych, brutalizacja i radykalizacja, przenika niestety do społeczeństwa i prowadzi do antysemickiej nienawiści w Niemczech, a nierzadko nawet do przemocy” – ostrzega Blume w rozmowie z „Tagesschau”.

Relatywizowanie prześladowań i cierpienia ofiar nazizmu poprzez instrumentalizację i nadużywanie symboli jest „niepokojące i głęboko odrażające” – podkreśla z kolei Kramer i zaznacza, że „ani wolność słowa, ani uzasadniona krytyka politycznych decyzji w czasie pandemii nie mogą tego usprawiedliwiać”.

Dla ocalałych z Holokaustu i ich potomków to jawne relatywizowanie nazizmu jest nie do przyjęcia.

– „To bolesne dla społeczności żydowskiej, że eksterminacja sześciu milionów Żydów w czasach nazistowskich jest stawiana na równi ze środkami, podjętymi przez rząd federalny w celu zwalczania pandemii. To perfidna kpina z ofiar narodowego socjalizmu

– podkreśla JFDA.

Źródło: PAP, Niezalezna.pl

3a. Bibuła; Zawodowy kolarz hospitalizowany po „bezpiecznej szczepionce”

Kyle Warner ma 29 lat i był u szczytu swojej kariery jako zawodowy kolarz górski. Bez zasięgania informacji i polegając na przekazach medialnych przyjął pierwszą dawkę „szczepionki przeciwko Covid-19” firmy Pfizer. Później zdecydował się na drugą dawkę, po której reakcja była tak silna, że wciąż spędza dni w łóżku, przytłoczony wysiłkiem fizycznym i psychicznym.

Warner podzielił się swoimi przejściami z dr. Johnem Campbellem, emerytowanym brytyjskim pielęgniarzem i nauczycielem akademickim (Campbell prowadzi swój popularny kanał na Youtubie, z 1,27 milionem subsrybentów – zob. w ramce poniżej), i na początku listopada 2021 r. udał się do Waszyngtonu aby powiadomić innych, że szczepienia COVID-19 nie są tak bezpieczne, jak przekazuje propaganda. Nawet młoda osoba, wysportowana, w szczytowej formie fizycznej, może zostać poważnie okalaczona „szczepionkami przeciwko Covid-19” i dlatego Warner sprzeciwia się nakazom szczepień. „Uważam, że tam, gdzie jest ryzyko, musi być wybór” – powiedział. „Ale w tej chwili ludzie są wprowadzani w błąd. Ludzie są zmuszani do podejmowania decyzji w oparciu o brak informacji, w przeciwieństwie do przekonania o decyzji opartej na całkowitej przejrzystości informacji.”

Warner, jak wielu innych, chciał mieć możliwość swobodnego podróżowania, więc postanowił przyjąć preparat reklamowany jako „szczepionka przeciwko Covid-19”. Pierwszą dawkę zastrzyku Pfizera otrzymał w połowie maja 2021 r. i po niej miał tylko ból ręki. Po drugiej dawce, 10 czerwca br., nawet ramię go nie bolało, więc pomyślał, że wszystko poszło dobrze. Nie bolało, jednak już po kilku sekundach poczuł, że coś jest nie tak, pojawił się bowiem dziwny objaw. „Gdy tylko wstrzyknęli [preparat], poczułem w ustach dziwny metaliczny posmak. Zapytałem faceta wstrzykującego [preparat]: „Czy to normalne?”, a on mi odpowiedział, że nie słyszał zbyt wiele o takim objawie.

Według Campbella sprawa jest jednak bardzo poważna: „Niepokoi mnie fakt, że osoba pracująca w klinice nie rozpoznała, że metaliczny posmak w ustach może być oznaką nieumyślnego podania donaczyniowego, ponieważ jeśli szczepionka trafi do mięśnia, to zostaje w mięśniach i stamtąd jest wchłaniana ogólnoustrojowo, co zajmuje pół godziny lub znacznie dłużej. Ale jeśli trafi do naczynia krwionośnego, to od razu poczujesz ten metaliczny posmak… Oznacza to, że zasadniczo masz reakcję zapalną w sercu i stawach, zamiast w ramieniu”. Pomimo incydentu z metalicznym posmakiem natychmiast po wstrzyknięciu preparatu, Warner dzień lub dwa później, już bez bólu ramienia, myślał, że wszystko potoczy się nawet łatwiej niż po pierwszej dawce. Niestety, około dwa tygodnie później zaczął odczuwać dziwne reakcje serca.

Jak inni sportowcy, Waren nosi inteligentny zegarek śledzący swoje tętno i wie, jakie zakresy są normalne, lecz tym razem tak nie było. Przez cały dzień zaczął doświadczać okresów przyspieszonego tętna, a jako zawodowy sportowiec zawsze wczuwający się w swój organizm, bardzo z nim „zestrojony”, zastanawiał się nad przyczynami. Siedząc w spoczynku, jego tętno nagle, bez żadnej przyczyny zwiększało się do 90 lub ponad 100. Cały czas nie zdając sobie sprawy z prawdziwej przyczyny, postanowił na wszelki wypadek zrezygnować z używek zawierających kofeinę, a ponieważ nie czuł się zbyt dobrze, zrobił sobie dwa tygodnie przerwy w treningach.

Po przerwie próbował powrócić do jazdy rowerem, lecz przy pierwszej przejażdżce jego tętno nagle wzrosło do 160 i pozostało podwyższone w tych zakresach. Czując się słabo, poprosił przyjaciela o zabranie go na pogotowie. Lekarzowi z oddziału ratunkowego powiedział, że słyszał o zapaleniu mięśnia sercowego jako efekcie ubocznym „szczepionek” mRNA i zasugerował czy i on nie ma takiej reakcji. Niestety, lekarz zbył go mówiąc, że nie miał takiej reakcji, ale dostał po prostu atak paniki.

Po tym, jak powiedziano mu, że w sumie nie ma on problemu, siedział w poczekalni przez 3,5 godziny i ostatecznie otrzymał zastrzyk niesteroidowego leku przeciwzapalnego Toradol, stosowanego w leczeniu reaktywnego zapalenia stawów. Jego tętno spadło do 110, co doprowadziło do tego, że lekarz powiedział mu, że wszystko wraca do normy, pomimo tego, że tętno było cały czas prawie dwukrotnie wyższe niż jego średnie, poprzednie tętno.

Samo zasugerowanie lekarzowi, że nienormalne tętno i słabości mogą być spowodowane „szczepionką przeciwko Covid-19”, zaowocowało tym, że lekarz wypisał… skierowanie do psychiatry, opisując stan pacjenta jako „przypadek psychotyczny”. Lekarz powiedział mu, że wyobraża sobie różne niestworzone rzeczy i „próbuje być antyszczepionkowcem lub teoretykiem spiskowym”.

W cztery dni później ponownie trafił do szpitala, z uczuciem ściskania serca, skurczami i pieczeniem. W innym szpitalu zdiagnozowano u niego zapalenie osierdzia, zespół POTS (Zespół posturalnej tachykardii ortostatycznej) i reaktywne zapalenie stawów. Zdiagnozowane objawy, takie jak POTS czy zapalenie osierdzia, jak również zapalenie mięśnia sercowego, zapalenie zewnętrznej błony śluzowej serca, są dzisiaj już „klasycznymi” skutkami powodowanymi przez groźne preparaty rozprowadzane jako „szczepionka przeciwko Covid-19”. Pojawiają się najczęściej po przyjęciu drugiej dawki i występują wyraźnie częściej u nastolatków płci męskiej i młodych dorosłych.

Pomimo dziesiątek tysięcy zgonów jako bezpośrednie następstwa „szczepionek przeciwko Covid-19”, pomimo setek tysięcy różnego rodzaju przypadków poszczepiennych, kończących się różnymi schorzeniami bądź dożywotnim kalectwem (mowa o oficjalnych danych, bowiem w rzeczywistości należy pomnożyć te dane przez 10, a nawet 100, gdyż amerykański system VAERS zbiera zaledwie od 1% do maksimum 10% przypadków), trwa polityczno-ideologiczny proces wyszczepianiu ludzkości, bez żadnych podstaw medycznej konieczności.

Na podstawie: Mercola.com
Opracowanie i źródło: Bibula.com

3b. USA: The Defender – Gubernator Kalifornii „ciężko chory” po trzeciej dawce „szczepionki” Moderny

Gov. Newsom Injured by Moderna Booster Shot, Source Tells The Defender

A source close to California Gov. Gavin Newsom today told The Defender the governor experienced an adverse reaction to the Moderna COVID vaccine he received Oct. 27.

The source, who asked not to be identified, said Newsom’s symptoms were similar to those associated with Guillain–Barré syndrome (GBS), a known side effect of many vaccines.

GBS is a neurological disorder in which the body’s immune system mistakenly attacks part of its peripheral nervous system — the network of nerves located outside of the brain and spinal cord — and can range from a very mild case with brief weakness to paralysis to leaving the person unable to breathe independently.

The governor has not been seen in public since he was photographed Oct. 27 getting his COVID booster.

On Oct. 29, Newsom’s office issued a statement referring to unspecified “family obligations” as the reason the governor canceled his scheduled appearances, including his planned meetings at the global COP 26 climate conference in Glasgow, Scotland.

A local ABC News outlet reported that when “the surprising announcement was made,” a spokesperson said Newsom planned to participate virtually in the climate conference. However, Newsom’s name was removed from the schedule and he did not participate.

The Defender reached out to Newsom’s office today by phone and email, but the office did not respond before publication.

According to Fox News, Newsom’s wife, Jennifer Siebel Newsom, on Sunday tweeted — then quickly deleted — a message urging people to “stop hating” while her husband has been out of the public eye since canceling plans, including his appearances at COP 26.

Jennifer Siebel Newsom’s tweet

Commenting on the situation, Robert F. Kennedy, Jr., chairman of Children’s Health Defense, today said he “prays for Newsom’s family” and wishes him a quick recovery.

Kennedy added:

“However, if it’s true the governor has suffered debilitating neurological injuries following vaccination, it raises grave ethical questions about his seemingly dishonest efforts to conceal his injuries while implementing aggressive policies to force the children and working people of California to endure similar risks.”

Newsom has been an outspoken advocate of COVID vaccines and mandates. On Oct. 1, he announced California’s schoolchildren will be required to get the COVID vaccine once it is fully approved by the FDA. It’s the first such mandate in the country.

In a Nov. 3 press release, the governor’s office said California was launching a “robust” vaccination program for 5- to 11-year-olds. The governor has allocated more than 1.2 million vaccines for the 5-11 age group and is setting up 4,000 vaccine sites throughout the state.

According to Times of San Diego, Newsome got the Johnson & Johnson (J&J) COVID vaccine in April 2021 when his age group became eligible. In July, the U.S. Food and Drug Administration added a warning to the J&J COVID vaccine noting the vaccine had been linked to GBS.

The latest data from the Vaccine Adverse Event Reporting System show that between Dec. 14, 2020, and Oct. 29, 2021, there were 705 reports of GBS following COVID vaccines, with 41% of cases attributed to Pfizer, 31% to Moderna and 28% to J&J.

In April, The Defender reported on a teen who was diagnosed with GBS after his first dose of a COVID vaccine. And last week, The Defender reported on a 63-year-old cancer survivor diagnosed with GBS after her second dose of the Pfizer vaccine.

Źródło bliskie gubernatorowi Kalifornii, Gavinowi Newsomowi, powiedziało dziś The Defender, że gubernator doświadczył niepożądanej reakcji na szczepionkę Moderna COVID, którą otrzymał 27 października.
Źródło, które poprosiło o anonimowość, powiedziało, że objawy Newsoma były podobne do tych związanych z zespołem Guillain-Barré (GBS), znanym efektem ubocznym wielu szczepionek.
GBS to zaburzenie neurologiczne, w którym układ odpornościowy organizmu omyłkowo atakuje część obwodowego układu nerwowego — sieć nerwów zlokalizowaną poza mózgiem i rdzeniem kręgowym — i może mieć przebieg od bardzo łagodnego, z krótkotrwałym osłabieniem, po paraliż, aż do zejścia śmiertelnego z powodu niezdolności do oddychania.
Gubernatora nie widziano publicznie, odkąd 27 października sfotografowano go, gdy otrzymał trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID.
29 października biuro Newsoma wydało oświadczenie odnoszące się do nieokreślonych „obowiązków rodzinnych” jako powodu, dla którego gubernator odwołał zaplanowane wystąpienia, w tym zaplanowane spotkania na globalnej konferencji klimatycznej COP 26 w Glasgow w Szkocji. Lokalny serwis ABC News poinformował, że kiedy „ogłoszono zaskakujące ogłoszenie”, rzecznik powiedział, że Newsom planuje uczestniczyć wirtualnie w konferencji klimatycznej. Jednak nazwisko Newsoma zostało usunięte z harmonogramu i nie brał udziału.
Rzecznik skontaktował się dzisiaj z biurem Newsom telefonicznie i e-mailem, ale biuro nie odpowiedziało przed publikacją.
Według Fox News, żona Newsoma, Jennifer Siebel Newsom, w niedzielę napisała na Twitterze – a następnie szybko usunęła – wiadomość wzywającą ludzi do „zaprzestania hejtu”, podczas gdy jej mąż jest poza zasięgiem opinii publicznej od czasu anulowania planów, w tym jego występów na COP 26.
Tweet Jennifer Siebel Newsom
Komentując sytuację, Robert F. Kennedy, Jr., przewodniczący Children’s Health Defense, powiedział dzisiaj, że „modli się za rodzinę Newsoma” i życzy mu szybkiego powrotu do zdrowia.
Kennedy dodał: „Jednak jeśli to prawda, że ​​gubernator doznał wyniszczających urazów neurologicznych po szczepieniu, rodzi to poważne pytania etyczne dotyczące jego pozornie nieuczciwych wysiłków, aby ukryć swoje obrażenia, jednocześnie wdrażając agresywną politykę, aby zmusić dzieci i ludzi pracy w Kalifornii do znoszenia podobnego ryzyka”.
Newsom był zdecydowanym zwolennikiem szczepionek i Paszportów Covidowych. 1 października ogłosił, że kalifornijskie dzieci w wieku szkolnym będą musiały otrzymać szczepionkę przeciw COVID, gdy zostanie ona w pełni zatwierdzona przez FDA. To pierwsze takie oświadczenie w kraju. W komunikacie prasowym z 3 listopada biuro gubernatora poinformowało, że Kalifornia wprowadza „solidny” program szczepień dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Gubernator przeznaczył ponad 1,2 miliona szczepionek dla grupy wiekowej 5-11 i zakłada 4000 punktów szczepień w całym stanie.
Według Times of San Diego, Newsome otrzymał szczepionkę przeciwko COVID Johnson & Johnson (J&J) w kwietniu 2021 roku, kiedy jego grupa wiekowa się do tego kwalifikowała. W lipcu amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków dodała ostrzeżenie do szczepionki J&J COVID, zauważając powiązanie występowania GBS z przyjęciem szczepionki.
Najnowsze dane z systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionki pokazują, że między 14 grudnia 2020 r. a 29 października 2021 r. odnotowano 705 zgłoszeń GBS po szczepionkach przeciw COVID, z czego 41% przypadków przypisano firmie Pfizer, 31% firmie Moderna i 28% dla J&J. W kwietniu The Defender doniósł o nastolatku, u którego po pierwszej dawce szczepionki przeciw COVID zdiagnozowano GBS. A w zeszłym tygodniu The Defender poinformował o 63-letniej chorej na raka, u której po drugiej dawce szczepionki Pfizer zdiagnozowano GBS.

Steve Kirsch 10 11 2021:

„Gubernator na 100% dochodzi do siebie po porażeniu Bella z powodu utrzymujących się znaków telltale.”
„Większość ludzi nie będzie w stanie tego zauważyć, ale to jest jej „chleb powszedni”, więc dokładnie wie, czego szukać.”

Paul Joseph Watson / Summit News
Gavin Newsom Reappears, Claims He Skipped Climate Conference to go ‘Trick-or-Treating’
https://summit.news/2021/11/10/gavin-newsom-reappears-claims-he-skipped-climate-conference-to-go-trick-or-treating/

4. Grzegorz Płaczek – Komisja Europejska (KE) zamówiła 3,6 MILIARDA dawek „szczepionki” za kwotę 113.150.000.000 EUR netto!

 

https://www.facebook.com/tosiesamokomentuje/videos/754328115966458

Podziel się!