1. Marsz o Wolność – Warszawa 24 10 2021; 2. wR24: PiS to ZAGROŻENIE dla Polski? Czeka nas UPADEK?; 3. Gadowski TV: Księga Chamów; 4. Szukasz prawdy?: Generał Mark Perna o Warp Speed + Georg Papadoupulos

PiS to ZAGROŻENIE dla Polski? Czeka nas UPADEK?

1. Marsz o Wolność – Warszawa 24 10 2021

Równo rok temu odbyła się pierwsza taka manifestacja przeciwko lockdownowi. Dziś Polacy znów tłumnie zgromadzili się na pl. Defilad, żeby zaprotestować przeciwko eksperymentom medycznym i segregacji sanitarnej.

„Rok temu na placu Defilad w Warszawie uzbrojony kordon policji otoczył i zaatakował pokojową demonstrację ludzi, którzy stanęli w obronie Wolności w czasie największego ucisku wywołanymi obostrzeniami.

Policja użyła wobec zgromadzonych gazu. Tego dnia bezpodstawnie aresztowano około 300 osób. W środku kordonu znajdowały się osoby w różnym wieku – pokolenia, które jeszcze pamiętały fizyczną opresję ze strony systemu i te, które nigdy jej jeszcze nie doświadczyły. Wszyscy doświadczyli jednak zbiorowej traumy przemocy, co podważyło kilkadziesiąt lat dążenia do poszanowania praw człowieka” – przypomniało Stowarzyszenie STOP NOP.

Jeżeli rok temu stałeś w tym samym miejscu w mundurze policjanta wykonując odgórne rozkazy, a teraz chcesz stanąć razem z nami w miłości i pokoju, poczuj się zaproszony” – zachęcali organizatorzy.

W tegorocznym Marszu o Wolność udział biorą m.in. lekarze i artyści. Obecni są także Justyna Socha i Grzegorz Braun.

2. wR24: PiS to ZAGROŻENIE dla Polski? Czeka nas UPADEK? Fizyka Życia – Kubań i Łuksza

https://www.youtube.com/watch?v=17mRujFuxDs

 

 

2. Gadowski TV: Księga Chamów

https://www.youtube.com/watch?v=TwwvKK_WQ0Q

 

3. Szukasz prawdy?: Generał Mark Perna o Warp Speed

 

https://rumble.com/vj4nwh-genera-mark-perna-o-warp-speed.html

 

 

Georg Papadoupulos

 

https://rumble.com/vj4o03-wywiad-z-georgem-papadoupulosem.html

Podziel się!