1. Jak media piorą ludziom mózgi (USA + Kanada); 2. KORWIN: Prezydent Brazylii mówi jak jest; 3. Nowiny24: Dr Bodnar o amantadynie i covid-19 w Senacie Włoch; 4. Konfederacja: Rząd sprzedał polskie kopalnie?! Składamy wniosek do NIK na podstawie programu red. Stankiewicz!

Jak media piorą ludziom mózgi (USA + Kanada)

Niech przeciwnicy Wolności zobaczą, jak powinien się zachowywać prawdziwy przywódca!
BOLSONARO: „Nasz rząd jest przeciwny paszportom covidowym i wszystkim innym przymusom z tym związanym. Od samego początku pandemii wspieraliśmy niezależność lekarzy, którzy poszukiwali leku, który byłby skuteczny w początkowej fazie choroby. Zgodnie z zaleceniami Federalnej Rady Medycznej Brazylii, sam otrzymałem taki lek. Szanujemy relacje między lekarzem a pacjentem, w kwestii doboru odpowiedniego rodzaju leczenia, nawet jeśli dany lek został użyty w sposób inny, niż rekomendowany. Nie rozumiemy, dlaczego tak wiele krajów, wraz z większością mediów, były przeciwne wynalezieniu leku. Historia znajdzie sposób, aby sprawiedliwości stało się zadość!”
I my, 02.10.2021 r. Ruszamy bronić naszej Wolności i Suwerenności! Idziemy w największym Marszu o Wolność — niech usłyszy o nas cała Europa i cały Świat! Link do wydarzenia w komentarzu, zapisujcie się, aby być na bieżąco. #KORWiN

 

 

1. Jak media piorą ludziom mózgi (USA + Kanada)

https://www.bitchute.com/video/eZN7ib9TQkxK/

 

2. KORWIN: Prezydent Brazylii mówi jak jest

 

https://www.facebook.com/partia.korwin.jkm/videos/4269969269782962

 

3. Nowiny24: Dr Bodnar o amantadynie i covid-19 w Senacie Włoch

Włodzimierz Bodnar z Przemyśla o amantadynie i COVID-19 w Senacie Włoch. Zapis jego wystąpienia [WIDEO]
W serwisie YouTube pojawił się filmowy zapis prawie dziesięciominutowego wystąpienia w Senacie Włoch Włodzimierza Bodnara z Przemyśla, lekarza pediatry i pulmonologa, o COVID-19 i amantadynie.

Pediatra i pulmonolog Włodzimierz Bodnar z Przemyśla, jako jedyny lekarz z Polski, został zaproszony przez Włoski Senat do dyskusji w posiedzeniu na temat skutecznego leczenia COVID-19.

– Spotkanie miało na celu podzielenie się doświadczeniem ze świata i wypracowanie wspólnego zalecenia skutecznych terapii w leczeniu zakażeń SARS-CoV-2, od prewencji przez wczesne leczenie do zaawansowanej postaci choroby, co pozwoliłoby na zakończenie pandemii – informuje Przychodnia Lekarska Optima w Przemyślu.

4. Konfederacja: Rząd sprzedał polskie kopalnie?! Składamy wniosek do NIK na podstawie programu red. Stankiewicz!

https://www.youtube.com/watch?v=wP-PfFg_wdk

Podziel się!