1. Jak media i rządy piorą ludziom mózgi – cz.1 (Australia & N. Zelandia); 2. Graf: Odwrócenie piramidy plandemicznej – Zjednoczenie jest siłą, podziały słabością; 3. ZNZ: Chcieli uwalniać do środowiska nietoperze zarażone koronawirusem (Fauci i Daszak)

ODWRÓCENIE Piramidy plandemicznej –  Zjednoczenie jest siłą, podziały słabością

NR 1: Przerażające zestawienie materiałów medialnych i wypowiedzi najważniejszych polityków z faszystowskiej Australii i Nowej Zelandii + Trochę prawdy na temat oporu społecznego w Australii.

NR2: Cezary Graf – człowiek który jest w Systemie, jest zaangażowany w system, jest konsumentem zysków płynących z systemu banksterki światowej. Warto posłuchać analizy jaka płynie z wewnątrz, wprost z giełd. Jemu nie chodzi o obalenie systemu, ale widzi jasno to co się dzieje.  Komentarz niby prochiński – tak jakby Chińczycy nie byli socjalistami. Nie Big tech odwraca Stolik Pandemiczny ale Niezależne Media internetowe które uwolniły się od Kontroli Big Tech i nadal mają tak jak Jerzy Zięba, NTV, wR24 czy Gadowski TV – (przywołany w komentarzu) milionowe oglądalności poza YouTube i poza FB – na własnych niezależnych kanałach i we własnych wolnych Mediach Społecznościowych.

Wewnętrzne Motory Systemu Pan -Niewolnik chcą wyjść z Cienia Ciemności, gdzie egzystowały dostatnio na spekulacjach oraz lichwie i dołączyć do toczącej się rewolucji Antysystemowej po właściwej, a więc Jasnej Stronie Mocy?!! Ależ tak!!!

Czy muszę dopowiadać do końca wnioski jakie z tej sytuacji należy wyciągnąć? Zjednoczenie w Obalaniu skorumpowanych rządów, polityków, Big Pharmy i Big Techu, Big Banksterki oraz totalitarnych korporacji międzynarodowych powinno objąć i Szczury, które uciekają właśnie z Tonącego Okrętu!

1. Jak media i rządy piorą ludziom mózgi – cz.1 (Australia i Nowa Zelandia – napisy PL)

 

https://www.bitchute.com/video/vmUE6D0I3kss/

 

Czy w Australii rozpoczęła się antypandemiczna rewolucja?

Nie ma chyba kraju na świecie gdzie korona-terror został rozkręcony bardziej niż w Australii. Lista absurdów pandemicznych jakie pojawiają się na antypodach nie ma końca, a poziom zamordyzmu jest tak wielki, że przynosi skojarzenia z czasami nazistowskimi. Totalitarna pandemiczna władza w Australii dokręca śrubę od dwóch lat i wydawało się, że nie ma końca represjom. Jednak przebrała się miarka i ogłoszony przymus szczepień spowodował powstanie ludzi nazywanych w mediach „pracownikami budowlanymi”.


Nie jest dużą przesada stwierdzenie, że Australia powróciła do swojej pierwotnej roli – wielkiego więzienia. Rządzący nakazali ludziom zamknąć się w domach i nie rozmawiać nawet z sąsiadami aby nie zarazić się modnym przeziębieniem wirusowym. Australijczycy znosili te wszystkie fanaberie zadziwiająco długo a inne rządy o totalitarnych zapędach obserwują Australię dokładnie, aby przekonać się jak jeszcze może pognębić obywateli.

Niektórzy twierdzą, że dzisiejsza Australia zaczyna wyglądać jak film SF klasy B. Inni dodają, że to nie przypadek, iż to tam rozgrywała się fabuła filmu katastroficznego „Mad Max”. Rzeczywiście kraj ten jest prymusem w pandemicznej paranoi. Niemal od dwóch lat trwa tam lockdown. Wprowadzono też zakaz przemieszczania się. Na porządku dziennym są już aresztowania za brak maseczki. Nie da się też przejechać ze stanu do stanu. Na dodatek rząd prowadzi stały nasłuch wypowiedzi obywateli w sieciach społecznościowych i jeśli ktoś pisze rzeczy niewłaściwe, albo dołącza się do organizacji protestów, to może zostać odwiedzony rano przez smutnych panów z policją i wyjechać z nimi w kajdankach.


Terror państwowy jaki zastosowały australijskie władze jest niesamowity i cały czas dochodzi do eskalacji bestialskich zachowań ze strony policji i służb. Internet obiegają nagrania brutalnych aresztowań, wyrywania dziecka matce, obrazki te nieprzyjemnie przypominają to, co działo się na ulicach europejskich miast w czasie II wojny światowej. Australijczycy jednak jakoś to znosili, ale do czasu.

Czarę goryczy przepełnił przymus szczepień ogłaszany sukcesywnie w kolejnych branżach. Wspomniani robotnicy budowlani rozpoczęli antycovidowe powstanie blokując autostradę oraz maszerując na Melbourne. Stało się to po tym, gdy nakazano zamknięcie placów budowy na dwa tygodnie. Władze próbowały ich zmusić do podporządkowania się i wstrzyknięcia eksperymentalnej szczepionki przeciw Covid-19. Do nich zaczęli przyłączać się kolejni obywatele i powstał wielki ruch protestu – wręcz rewolucja.


Australijskie władze na ową rewolucję zareagowały w sposób typowy dla totalitarnych reżimów. Po prostu na protestujących wysłano siły policyjne, które jednak nie radziły sobie z tłumem. Co więcej w kilku przypadkach policjanci z bijących zmienili się w bitych. Starcia były momentami bardzo brutalne. Skończyło się na tym, że w kolejnych starciach policjanci strzelali w plecy do protestujących ludzi, którzy starali się uciekać!

Media w Australii otrzymały zakaz używania śmigłowców i dronów do filmowania protestów i demonstracji. Reżim rządzący Australią nie chce stymulować protestów pokazując ich masowość. Zamiast tego w telewizji deprecjonuje się protesty i demonizuje się demonstrantów przedstawiając ich w najgorszym świetle. Zresztą te techniki znamy doskonale również z Polski, chociażby w kontekście Marszu Niepodległości.


Wczoraj okazało się, że w stanie Victoria odcięto Internet. To dowód na powagę sytuacji. Internet odegrał wielką rolę w powodzeniu rewolucji w ramach Arabskiej Wiosny i jego ograniczenie ma zapewne na celu utrudnienie organizowania się protestujących. Czy australijska antycovidowa rewolucja ma szansę na powodzenie? Powinniśmy trzymać kciuki za Australijczyków, bo jeśli oni polegną, za chwilę będzie to czekało nas wszystkich.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

2. Cezary Graf: ODWRÓCENIE Piramidy plandemicznej – Piramidy ZŁA- Zjednoczenie jest siłą, podziały słabością

https://www.youtube.com/watch?v=v0H1oEm-vVk

Podziały to słabość, zjednoczenie to siła.

 

3. ZNZ: Chcieli uwalniać do środowiska nietoperze zarażone koronawirusem

Naukowcy z Wuhan i USA planowali uwolnić zmodyfikowanego koronawirusa do chińskich populacji nietoperzy, aby zaszczepić je przeciwko chorobom, które mogą przeskoczyć na ludzi. Jak donosi „The Telegraph”, informacja na ten temat została ujawniona we wniosku o granty z 2018 roku.


Dokumenty pokazują, że zaledwie 18 miesięcy przed pojawieniem się pierwszych przypadków Covid-19, naukowcy z Chin przedstawili plany uwolnienia penetrujących skórę nanocząstek i aerozoli zawierających „nowe chimeryczne białka kolców” koronawirusów do nietoperzy jaskiniowych w prowincji Yunnan w Chinach. Planowali oni również stworzyć chimeryczne wirusy, genetycznie ulepszone do łatwiejszego infekowania ludzi. Instytut, prosił o 14 milionów dolarów od Agencji Zaawansowanych Projektów Badawczych Obrony (DARPA) na sfinansowanie tych prac. Autentyczność pozyskanej dokumentacji, została rzekomo potwierdzona przez byłego członka administracji Donalda Trumpa. Tożsamość tego źródła pozostaje owiana tajemnicą, lecz ich treść została opublikowana przez Drastic Research, internetowy zespół badawczy powołany przez naukowców z całego świata w celu zbadania pochodzenia choroby COVID-19.

Propozycja obejmowała plany mieszania naturalnych szczepów koronawirusa wysokiego ryzyka z bardziej zakaźnymi, ale mniej niebezpiecznymi odmianami. Ofertę złożył brytyjski zoolog Peter Daszak z EcoHealth Alliance, amerykańskiej organizacji, która ściśle współpracowała z Wuhan Institute of Virology. Wśród członków zespołu znaleźli się dr Shi Zhengli, badaczka WIV, a także amerykańscy naukowcy z University of North Carolina i United States Geological Survey National Wildlife Health Centre. Darpa odmówiła finansowania, tłumacząc że proponowany projekt, mógł narazić lokalne społeczności na ryzyko.

Co ciekawe, dokładnie ten sam badacz stał za listem otwartym opublikowanym w The Lancet w zeszłym roku, który skutecznie zamknął debatę naukową na temat sztucznego pochodzenia Covid-19. Wspomniany badacz, jest prezesem EcoHealth Alliance, organizacji pozarządowej non-profit, która wspiera różne programy dotyczące zdrowia na świecie i zapobiegania pandemiom. Jego nazwisko, pojawiło się na świecznikach jeszcze w czerwcu tego roku, gdy ujawniono treść jego korespondencji z ekspertem współpracującym z Białym Domem, Anthonym Faucim. Gazeta Washington Post, portal internetowy BuzzFeed i telewizja CNN pozyskały je na drodze ustawy FOIA. Daszak, dziękował w nim za wypowiedź Fauciego, który stanowczo wykluczył w mediach aby koronawirus był dziełem chińskich badaczy.

Ponad 3000 stron e-maili Fauciego, datowanych od stycznia do czerwca 2020 roku, zawierało wiele ciekawych informacji takich jak obśmiewany przez medyka bezsens stosowania masek, lockdownów i koncept bezobjawowego rozsiewania wirusa. Mówił on również, że COVID pod względem śmiertelności i powikłań nie różni się znacząco od grypy sezonowej. Najważniejszą informacją zawartą w tych mailach, był jednak dostrzegalny od początku nacisk na wprowadzenie masowych szczepień preparatami po pierwszej fazie badań klinicznych. Wkrótce po publikacji maili Fauciego, Facebook oświadczył , że nie będzie już agresywnie cenzurował twierdzeń, że koronawirus wyciekł z laboratorium. Kto wie, być może rewelacje ujawnione przez Drastic Research, pozwolą wyjaśnić zagadkę pochodzenia pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, a kolejna z “teorii spiskowych” okaże się rzeczywistym przebiegiem wypadków.

Autorstwo: M@tis
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

Podziel się!