1. zrzutka.pl: Dla najmniej wyszczepionej klasy w III LO w Zielonej Górze; 2. JAN POŚPIESZALSKI Pytania do rządu PiS. PRAWNICY Głos Wolności Warszawa; 3. wR24.pl: Protesty ws. segregacji ludzi i eksperymentów medycznych na dzieciach! Polska się budzi? Toruń; 4. Jakub Babicki: Ucieczka immunologiczna i możliwe napędzanie dynamiki ewolucyjnej wirusa SARS-CoV-2…

JAN POŚPIESZALSKI Pytania do rządu PiS. PRAWNICY Głos Wolności Warszawa

Materiał numer 4 dla głęboko zainteresowanych tematem, popularnonaukowy, ale bardzo głęboki, specjalistyczny – niemniej bardzo ważny z punktu widzenia dowodów naukowych  na PLANDEMIĘ czyli działanie polityczne władz a nie oparte na rzetelnej wiedzy medycznej.

1. zrzutka.pl: Dla najmniej wyszczepionej klasy w III LO w Zielonej Górze

Opis zrzutki

W kontrze do odrażającej segregacji sanitarnej w postaci konkursu na najlepiej wyszczepioną klasę w III LO w Zielonej Górze (https://newslubuski.pl/spoleczne/11329-uczniowie-iii-lo-w-zielonej-gorze-dostana-pieniadze-za-szczepienia.html), organizujemy kontrzrzutkę w proteście przed tego typu akcjami. Nagroda w całości zostanie przeznaczona dla najmniej wyszczepionej klasy. Jeżeli dyrekcja wycofa się z kuriozalnego pomysłu organizowania tego typu „promocji” lub nie udostępni nam danych najmniej wyszczepionej klasy, całość zrzutki przekazana zostanie na leczenie dziecka z SMA wybranego przez Was z portalu siepomaga.pl

https://zrzutka.pl/mcupwu

2. JAN POŚPIESZALSKI #WARTO #ROZMAWIAĆ Pytania do rządu PiS. PRAWNICY Głos Wolności Warszawa

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ftc9AC0vq5o&t=2740s

 

3. wR24.pl: Protesty ws. segracji ludzi i eksperymentów medycznych na dzieciach! Polska się budzi? Toruń

https://www.youtube.com/watch?v=m-YLl2-RRH4

 

4. Jakub Babicki: Ucieczka immunologiczna i możliwe napędzanie dynamiki ewolucyjnej wirusa SARS-CoV-2 przez nieszczelne profilaktyczne szczepionki

Facebook zaczyna coraz mocniej cenzurować i usuwa na bieżąco różne moje wpisy. Dlatego wstawiam tutaj to co oni usuwają.

Coraz więcej źródeł zaczyna pisać o ucieczce immunologicznej oraz promowaniu powstawania nowych wariantów przez masowe kampanie szczepień szczepionkami nieszczelnymi i profilaktycznymi w tle aktywnej pandemii, rekombinacji i zwiększonej wirulencji patogenów podczas spłacania długów immunologicznych po lockdownach i sanitaryzmach.

Zrobiłem kilka grafik, aby jak najprościej przedstawić to zagadnienie wizualnie. Grafiki stworzyłem po angielsku, ale dodałem do nich tłumaczenie pod zdjęciem.

Grupa naukowa SAGE doradzająca rządowi Wielkiej Brytanii wydała dokument, w którym przewiduje pojawienie się nowych wariantów ucieczki immunologicznej. Kreślą różne scenariusze i przyczyny wyłonienia się immuno-opornych wariantów. Twierdzą, że prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jest wysokie. Oczywiście nic dziwnego wiedząc, że szczepionki genetyczne nie zapewniają sterylizującej ochrony u większości biorców, a szczepionka umożliwiająca transmisję i przenoszenie wirusa pod ścianą wysokiej presji immunologicznej, to nie da się oszukać biologii i epidemiologii ewolucyjnej tutaj.

Przeczytałem cały ten raport: https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1007566/S1335_Long_term_evolution_of_SARS-CoV-2.pdf

Czuję jakby krążyli wokół tematu, opisali część mechanizmów, ale nadal nie mogli napisać wprost, a wręcz musieli napisać, że nadal te szczepionki są znakomite w redukcji hospitalizacji i zgonów, lecz trzeba rozważyć skupienie się na szczelnych szczepionkach, które zredukują transmisję i infekcję oraz selekcję wariantów u zaszczepionych:

„Whilst we feel that current vaccines are excellent for reducing the risk of hospital admission and disease, we propose that research be focused on vaccines that also induce high and durable levels of mucosal immunity in order to reduce infection of and transmission from vaccinated individuals. This could also reduce the possibility of variant selection in vaccinated individuals”.

Potem zalecają jednak dalej masowe kampanie szczepień tymi profilaktycznymi, nieszczelnymi szczepionkami, jakby ignorowali głównego prowodyra selekcji wariantów, którego mają przed nosem – czyli trwające od grudnia masowe szczepienia. Przecież mutacje w VOC (variants of concern) zachodzą gównie w domenie S1, właśnie tam, gdzie największą presję immunologiczną narzuca szczepionka. To było wielokrotnie wspominane w literaturze wakcynologicznej i łączącej epidemiologię ewolucyjną z wpływem immunizacji na procesy naturalnej selekcji. Ciężko mi uwierzyć, że eksperci z SAGE o tym nie wiedzą. Dlaczego czołowi wirusolodzy, którzy już od miesięcy o tym mówią, nadal są ignorowani? To pytanie retoryczne.

Niektórzy lekarze zaczynają już dostrzegać problem i czytać badania związane z tematem: https://www.news-medical.net/news/20210507/Immunosuppression-in-COVID-19-promotes-emergence-of-multiple-immune-escape-mutants.aspx

 

Fig. 1

SARS-CoV-2 dane filogenetyczne dla wyłaniających się rodowodów/linii genetycznych wirusa w czasie; Zielony okrąg symbolizuje trwające duże badania kliniczne trzeciej fazy szczepionek mRNA i adv-mRNA na ludziach w Brazylii, Wlk. Brytanii, RPA i Niemczech; Czerwony okręg (grudzień 2020) symbolizuje rozpoczęcie masowych szczepień na COVID-19;

Hipoteza: Masowe kampanie szczepień prowadzone przy użyciu nieszczelnych szczepionek na COVID-19 napędza dynamikę ewolucyjną pandemii dając paliwo pod selekcję mutacji w podjednostce S1, co jest podłożem pod hodowlę dla wyłaniających się nowych wariantów ucieczki immunologicznej.

Wąski target domeny S1 promuje wirus do wyłonienia mutacji w tle suboptymalnej odpowiedzi przeciwciał wobec silnej presji immunologicznej.

Nieszczelne szczepionki są w tym ujęciu szczepionkami profilaktycznymi, które nie zatrzymują transmisji i przenoszenia wirusa przez suboptymalne, nie w pełni dojrzałe przeciwciała neutralizujące.

Zatem niedoskonała/nieszczelna kampania wakcynologiczna dla całej populacji szczepionkami profilaktycznymi może prowadzić do wyłonienia/selekcji bardziej zakaźnych wariantów i zwiększającej się oporności na poszczepienne przeciwciała S-specyficzne.

Ponadto zanikające właściwości neutralizujące poszczepiennych przeciwciał specyficznych mogą strącić/poddać supresji wrodzoną odpowiedź immunologiczną, co w dłuższej perspektywie czasu będzie u coraz większej ilości zaszczepionych zwiększać viral load (ładunek wirusa), co może doprowadzić do ADE (wzmocnienia zależnego od przeciwciał).

Podsumowanie: Masowa immuno-terapia genowa za pomocą profilaktycznych kampanii szczepień wydaje się napędzać dynamikę ewolucyjną wirusa SARS-CoV-2 i procesy naturalnej selekcji, zmuszającej wirusa do selekcji specyficznych mutacji w tej części wirusa, którą szczepienia poddają największej presji.

 

więcej u źródła: https://farmakognozja.blogspot.com/

Podziel się!