1. Jerzy Zięba: Dunino welocme to! + W drogę do wolności nam czas!; 2. Globalna: Masowe oszustwo i zatajanie danych!; 3. Konfederacja: G. Braun – Niedzielski potwierdził, że rząd wprowadzi segregację sanitarną; 4. Śmierć Ukraińca po zatrzymaniu w Polsce

Dunino welocme to!

 

1. Jerzy Zięba: Dunino welocme to!

 

https://vk.com/video-201956532_456240198

 

W drogę do wolności nam czas!

https://vk.com/video-201956532_456240192

2. Globalna: Masowe oszustwo i zatajanie danych – Jaka jest prawdziwa ilość NOPów po „szczepionce”?

Alex Berenson, były reporter New York Times, 6 sierpnia: „Producent szczepionek Covid Moderna otrzymała 300 000 zgłoszeń o skutkach ubocznych po szczepieniach w ciągu trzech miesięcy od premiery swojego zastrzyku, zgodnie z wewnętrznym raportem firmy, która pomaga Modernie sporządzić raporty.”„Liczba ta jest znacznie wyższa niż liczba raportów o skutkach ubocznych dotyczących 💉 Mod/erna publicznie dostępnej w systemie federalnym, który śledzi takie niepożądane zdarzenia”.

Warianty Delta, testy PCR i dysonans poznawczy

300 000 niepożądanych skutków 💉 NIE zgłoszono do VAERS, federalnej bazy danych. Berenson: „Liczba 300 000 pochodzi z wewnętrznej aktualizacji dostarczonej pracownikom przez IQVIA, mało znaną, ale ogromną firmę, która pomaga producentom leków zarządzać badaniami klinicznymi. IQVIA z siedzibą w Północnej Karolinie zatrudnia 74 000 pracowników na całym świecie i osiągnęła w zeszłym roku sprzedaż w wysokości 11 miliardów dolarów”.

Na początku tego tygodnia Richard Staub, prezes działu rozwiązań badawczo-rozwojowych IQVIA, wysłał ‘Aktualizację na drugi kwartał 2021 r.’, która została oznaczona jako ‘Poufne – tylko do dystrybucji wewnętrznej’”. „Osoba mająca dostęp do prezentacji dostarczyła zrzuty ekranu z odpowiedniego slajdu, co jasno wyjaśnia, że 300 000 zgłoszeń o skutkach ubocznych otrzymano w ciągu„ trzech miesięcy” – a nie od wprowadzenia szczepionki w grudniu…

Niezależna badaczka Virginia Stoner opublikowała oszałamiający nowy raport na temat liczb VAERS i wysiłków naukowców głównego nurtu, aby zminimalizować destrukcyjne skutki 💉. Oto kluczowe cytaty z jej raportu:

„Do VAERS zgłoszono więcej zgonów w wyniku 💉 niż w przypadku wszystkich innych szczepionek łącznie w ciągu ostatnich 30 lat”. 

„Istnieje kodeks milczenia chroniący przed ogromnym wzrostem liczby zgonów (i innych poważnych obrażeń) zgłoszonych do VAERS w wyniku tych zastrzyków. Strony internetowe CDC i komunikaty prasowe nie tylko pomijają ten niewygodny fakt – badania nad 💉 również go pomijają”.

List otwarty od lekarzy ds. etyki COVID, oskarżający rządy i media o okłamywanie ludzi:

„Oficjalne źródła, a mianowicie EudraVigilance (UE, EOG, Szwajcaria), MHRA (Wielka Brytania) i VAERS (USA), odnotowały teraz więcej obrażeń i zgonów w wyniku wprowadzenia szczepionki „Covid” niż w przypadku wszystkich poprzednich szczepionek połączonych od początku historii. ”

„OGÓŁEM dla UE/Wielkiej Brytanii/USA – 34 052 zgonów związanych ze wstrzyknięciem Covid-19 i ponad 5,46 miliona obrażeń zgłoszonych na dzień 1 sierpnia 2021 r.”

Ważne jest, aby mieć świadomość, że powyższe oficjalne dane (przekazywane władzom ds. zdrowia) to tylko niewielki procent rzeczywistych danych. Co więcej, ludzie nadal umierają (i doznają obrażeń) z powodu zastrzyków z każdym mijającym dniem.

Ta katastrofalna sytuacja nie została zgłoszona przez media głównego nurtu, mimo że powyższe oficjalne dane są publicznie dostępne”. „Sygnał szkody jest teraz bezdyskusyjnie przytłaczający i, zgodnie z powszechnie przyjętymi standardami etycznymi dla badań klinicznych, Doctors for Covid Ethics domaga się natychmiastowego wstrzymania programu szczepień„ Covid.

Kontynuacja programu w pełnej wiedzy o trwającej poważnej krzywdzie i śmierci zarówno dorosłym, jak i dzieciom stanowi przestępstwo przeciwko ludzkości / ludobójstwo, za które osoby uznane za odpowiedzialne lub współwinne ostatecznie poniosą osobistą odpowiedzialność.

„Rządy na całym świecie okłamują was, ludzi, populacje, którym rzekomo służą”. „Powyższe liczby pokazują, że 💉 mRNA są śmiertelne”.

W dobrze znanym badaniu VAERS z 2010 r. przeprowadzonym przez Harvard Pilgrim Health Care, Inc. bez ogródek stwierdzono: „Zdarzenia niepożądane związane ze 💉 są częste, ale niedostatecznie zgłaszane, a do Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) zgłaszano mniej niż jeden procent.

Niskie wskaźniki zgłaszania wykluczają lub opóźniają identyfikację „problemowych” 💉, potencjalnie zagrażając zdrowiu społeczeństwa”. Po odkryciu tego badania należy pomnożyć liczbę zgłoszonych obrażeń po💉 przez 100, aby uzyskać odpowiednią liczbę.

Rozumiejąc to, rząd, media i przestępcy korporacyjni zwiększają nakazy szczepień, gdziekolwiek i jak mogą, aby wbić igłę w twoje ramię. „Masz świadomość, że nasz produkt jest wysoce niebezpieczny i destrukcyjny? Zmusimy cię do tego.

Parafrazując słynny żart ówczesnego kandydata na prezydenta Billa Clintona w debacie ze swoim republikańskim przeciwnikiem w 1992 roku: „To 💉, głupcze!” Codzienna narracja mediów głównego nurtu i narracja rządowa, którą jesteśmy zalewani na całym świecie, jest dla większości myląca, delikatnie mówiąc.

Tak zwana odmiana delta lub „indyjska” rozprzestrzenia się jak ospa wietrzna, ale nie co oznacza to „rozprzestrzenianie”. Nie💉 są oskarżani o rozprzestrzenianie COVID-19 wśród osób rzekomo za💉. USA, Wielka Brytania i UE prowadzą tę mylącą i śmiertelną narrację.

Polityczni wyznawcy mówią dzieciom, że mają otrzymać 💉 pomimo oficjalnego zalecenia WHO i krajowych organów medycznych, takich jak STIKO w Niemczech, aby czekały. Testy PCR, które definiują zasady, ale które nie mówią nic o posiadaniu określonego wirusa, są traktowane jako „złoty standard” infekcji.

Jednak w chwili pisania tego tekstu żadne laboratorium nie wyizolowało z powodzeniem oczyszczonych próbek rzekomego wirusa SARS-CoV-2, który rzekomo powoduje chorobę COVID-19. Jak można skalibrować testy PCR, jeśli zgłoszony patogen nie jest jasny? Jeśli cofniemy się o krok, staje się jasne, że jesteśmy poddawani świadomej ogólnoświatowej operacji dysonansu poznawczego, którego zamierzone konsekwencje dla przyszłości naszej cywilizacji nie są nam znane.

Rozwiązywanie dysonansu

Dysonans poznawczy jest terminem w psychologii na doświadczanie przez osobę dwóch sprzecznych lub niespójnych doświadczeń, których niespójność powoduje wielki stres. Stres jest rozwiązywany w mózgu przez osobę grającą nieświadome sztuczki w celu rozwiązania sprzeczności. Przychodzi mi na myśl syndrom sztokholmski.

W tym przypadku jest to tradycyjne zaufanie do Władzy – rządów, WHO, CDC, RKI, Billa Gatesa i innych samozwańczych ekspertów epidemiologicznych, w wielu przypadkach bez wykształcenia medycznego. Władze te narzucają drakońskie blokady, maskowanie i ograniczenia w podróżowaniu oraz to, co szybko staje się de facto przymusowymi 💉 i nieprzetestowanymi 💉, których negatywne skutki są obecnie liczone w milionach w UE i USA.

Zwykły mózg mówi: „Dlaczego władze miałyby nas skrzywdzić? Czy nie chcą tego, co najlepsze dla nas, kraju lub świata? Prawdziwe doświadczenia z ostatnich 18 miesięcy, odkąd Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła pandemię w związku z domniemanym wirusem ogłoszonym po raz pierwszy w Wuhan w Chinach, sugerują, że politycy i urzędnicy służby zdrowia na całym świecie postradali zmysły, są celowo źli, umyślnie destrukcyjni lub po prostu skorumpowani.

Aby rozwiązać tę przerażającą sprzeczność, miliony z nas przyjmują eksperymentalną miksturę znaną jako substancja zmodyfikowana genetycznie mRNA, zakładając, że są chronieni przed infekcją lub ciężką chorobą przed rzekomym śmiertelnym patogenem zwanym COVID-19. Niektórzy atakują nawet tych wokół nich, którzy inaczej postrzegają dysonans i którzy odrzucają szczepionkę z nieufności i ostrożności.

Jednak nawet wszechobecny dr.Fauci w Waszyngtonie przyznaje, że nowe szczepionki mRNA nie zapobiegają zarażeniu domniemanej choroby lub zakaźności, a jedynie pomagają zmniejszyć jej wpływ. To nie jest szczepionka, ale coś innego.

Wariant Delta?

więcej  u źródła: https://globalna.info/2021/09/04/masowe-oszustwo-i-zatajanie-danych-jaka-jest-prawdziwa-ilosc-nopow-po/

3. Konfederacja: G. Braun – Minister Niedzielski potwierdził, że rząd wprowadzi segregację sanitarną

https://www.youtube.com/watch?v=y8Lq5esNDP0&t=1s

4. Śmierć Ukraińca po zatrzymaniu w Polsce

Ukrainiec zmarł po zatrzymaniu przez policję i przewiezieniu na izbę wytrzeźwień we Wrocławiu. W tej sprawie ambasada Ukrainy w Polsce przygotowuje notę i wkrótce ją prześle – powiedział w piątek ambasador Ukrainy w Polsce Andrij Deszczyca.

https://youtu.be/go_mXzcLVhg

Wcześniej ukraińskie media poinformowały, że 30 lipca we Wrocławiu zmarł po zatrzymaniu przez policję i przewiezieniu na izbę wytrzeźwień 25-letni Dmytro Nikiforenko z obwodu winnickiego. Według doniesień medialnych policja użyła wobec mężczyzny nadmiernej siły fizycznej, co było przyczyną jego śmierci. Po śmierci Ukraińca i ujawnieniu szczegółów sprawy w polskich mediach komendant policji we Wrocławiu 1 września podjął decyzję o zawieszeniu w pełnieniu obowiązków czterech policjantów, którzy zatrzymali mężczyznę. Wobec dwóch z nich wszczęto procedurę zwolnienia ze służby.

„Przygotowujemy się i w najbliższym czasie wyślemy notę z prośbą o przeprowadzenie bezstronnego i szybkiego śledztwa, pociągnięcie do odpowiedzialności osób, które miały związek ze sprawą, i poinformowanie strony ukraińskiej o tym incydencie” – powiedział ambasador, cytowany przez agencję Ukrinform.

Jak podkreślił, ukraińscy dyplomaci zajmują się tą sprawą.

Źródło: pl.SputnikNews.com

Podziel się!