1. GŚ: Oficjalne dokumenty C.D.C – Nigdy nie wyizolowano żadnego wirusa; 2. Jerzy Zięba – Rękawica została rzucona! + Bilbordy prawdy kontra propaganda rządu; 3. Kontrowersje: „Pandemia” to jedyna szansa na utrzymanie się PiS przy władzy, dlatego będą to kręcić; 4. Money: Nałożyli kary, teraz muszą je cofać. „Kontrole były skandaliczne”

Oficjalne dokumenty C.D.C: – Nigdy nie wyizolowano żadnego wirusa
Bez komentarza.

W zeszłym roku, kiedy sceptycy covid mówili „nie ma czegoś takiego jak wirus covid”, to cały świat słysząc to pukał się w głowę. Rok później okazuje się, że sceptycy mieli rację. Ostrzeżenia ludzi takich jak dr Thomas Cowan, Sally Fallon, dr Andrew Kaufman , Jon Rappoport , David Icke i inni były słuszne.

  • Brak izolowanych certyfikowanych materiałów referencyjnych dla wirusa „covid-19” .
  • FDA przyznaje, że testy PCR zostały opracowane bez żadnych wyizolowanych próbek wirusa Covid-19 .
  • Wirusolog dr Judy Mikovitz potwierdza, że ​​powszechne koronawirusy i wirusy małp są fałszywie oznaczone jako „covid”
  • Dr Jane Ruby wyjaśnia brak jakiegokolwiek izolatu wirusa i dlaczego pandemia opiera się na skoordynowanym oszustwie naukowym.
  • Dokumenty CDC FOIA ujawniają dowód na to, że CDC (Amerykańskie centrum i zapobiegania chorób) nigdy nie wyizolowało covid-19 .
  • Broń biologiczna z białkiem kolczastym jest prawdziwa, a „szczypawki” przeciwko są zabójczym strzałem w celu osiągnięcia depopulacji.

Dr Andrew Kaufman, dr Tom Cowan i Sally Fallon Morell: SARS-CoV-2 NADAL nie udowodniono, że istnieje .

Jak zdałem sobie sprawę, że medycyna i nauka to wszystko sfabrykowała? A więc jakie jest wyjaśnienie tej choroby, której doświadczają obecnie ludzie?

Podzielę się tą historią tutaj, ale w skrócie, wirusy przeziębienia i fragmenty wirusa małpy są błędnie oznaczane jako „covid”, istnieje uzbrojona broń biologiczna, która jest rozprowadzana poprzez 💉

Nie ma czegoś takiego jak prawdziwy, fizyczny, wyizolowany wirus Covid-19, który został zebrany od chorych ludzi. Wygląda na to, że teraz jesteśmy świadkami trzech różnych zjawisk:

  • Mieszanka wirusów przeziębienia, oznaczonych jako „covid”, które krążą i powodują choroby u niektórych osób, najprawdopodobniej z powodu braku ekspozycji układu odpornościowego na wirusy pochodzące od małp.
  • Całkowicie oszukańczy schemat „kazedemii” PCR, który ma na celu oznaczenie prawie każdego przypadku jako „dodatni”, w tym fragmenty materiału genetycznego ze szczepionek przeciw grypie z poprzednich lat.

Te trzy rzeczy – w połączeniu z masową histerią programową mediów – osiągnęły poziom globalnego strachu i psychologicznego terroryzmu, jakiego świat nigdy wcześniej nie widział. 

Dr Judy Mikovitz, autorka Ending Plague , potwierdziła to wszystko w niedawnym wywiadzie. Nie tylko potwierdziła, że ​​nie ma wyizolowanego wirusa Covid-19, który został zebrany i oczyszczony z chorej osoby i który powoduje chorobę u innej osoby.

Histeria środków masowego przekazu, może skłonić większość populacji do poddania się 💉, które zostały zaprojektowane w celu za💉 populacji bronią biologiczną z białkiem kolczastym , również opracowanym zgodnie z wytycznymi i dyrektywami finansowymi CDC.

Tak więc prawdziwa historia jest taka, że CDC użyło powszechnych koronawirusów, aby sfałszować pandemię aby jednocześnie wstrzykiwać ludziom prawdziwą broń biologiczną: wzmocnione białko kolczaste

Co ważne, dr Mikovitz potwierdza, że ​​wszystko to pochodzi z armii Stanów Zjednoczonych, co oznacza, że ​​zarówno amerykańskie, jak i chińskie instytucje wojskowe były zaangażowane w opracowanie i wdrożenie tej globalnej biologicznej broni depopulacji.

Dokumenty CDC FOIA nie ujawniają istnienia wyizolowanego Wirusa „Covid-19”

Wreszcie, pojawiły się nowe dokumenty FOIA, ujawniające, że CDC nigdy nie wyizolowało żadnego wirusa Covid-19. Kanadyjka Christine Massey złożyła podobno wiele wniosków FOIA w CDC, prosząc o następujące informacje za pośrednictwem Ustawy o wolności informacji:

Prośba o udostępnienie wszystkich badań i/lub raportów będące w posiadaniu, pod opieką lub kontrolą CDC i/lub Agencji ds. Rejestru Substancji Toksycznych i Chorób (ATSDR) opisujące wyizolowanie wirusa „COVID-19” (w tym B.1.1.7), „B.1.351”, „P.1” i wszelkie inne „warianty”) (poprzez macerację, filtrację i użycie ultrawirówki; czasami nazywane również przez niektórych „izolacją”), bezpośrednio z próbki pobranej z chorego człowieka, w którym próbka od pacjenta nie została najpierw połączona z żadnym innym źródłem materiału genetycznego (tj. komórkami nerki małpy, czyli komórkami Vero; płodowa surowica bydlęca).

W liście z odpowiedzią z dnia 7 czerwca 2021 r. CDC odpowiedziało:

Przeszukanie naszych rejestrów nie ujawniło żadnych dokumentów dotyczących Twojej prośby. W szczególności National Center for Immunization and Respiratory Disease informuje, że CDC nie oczyściło ani nie wyizolowało żadnego wirusa COVID-19 w sposób opisany przez wnioskodawcę.

Strona internetowa dr Roberta O. Younga ujawnia dodatkowe dokumenty pokazujące, że CDC nigdy nie wyizolowało i nie oczyściło między innymi wirusa HPV, wirusa odry, wirusa MERS, wirusa Zika czy wirusa polio.

21 lipca tego roku CDC ogłosiło, że wycofuje autoryzację obecnego testu PCR na Covid-19 , mówiąc, że test PCR nie będzie już uznawany za ważny po 31 grudnia tego roku. Następnie stwierdza, że ​​nowy test PCR „ułatwi wykrywanie i różnicowanie wirusów SARS-CoV-2 i grypy”, co oznacza, że nowy test będzie podobno w stanie odróżnić kovit od przeziębienia. Oznacza to, że obecny test — ten, który służył do popchnięcia globalnej histerii pandemicznej pandemii — nie osiąga takiego zróżnicowania.

W efekcie wydaje się, że CDC od dziesięcioleci fabrykuje naukę stojącą za globalnymi „pandemią” , wykorzystując media do szerzenia masowej histerii. Jednym z najlepszych przykładów jest niedawny wirus Zika, w którym media głównego nurtu krzyczały, że dzieci urodzone przez młode matki na Florydzie urodzą się ze skurczoną głową (mikrocefalia) z powodu wirusa Zika. Podobnie jak w przypadku programu Covid, miliardy dolarów zostały przekazane firmom farmaceutycznym na badania nad szczepionką dla Ziki , co okazało się niczym więcej niż fikcyjnym szumem reklamowym.

Dyrektor CDC Walensky przyznaje, że 💉 nie zapobiega zakażeniu ani przenoszeniu wariantu Delta

Dodając do wyjaśnienia tego oszustwa dotyczącego 💉 przeciw Covid-19, dyrektor CDC, dr Rochelle Walensky, właśnie przyznała coś zadziwiającego w CNN: 💉 przeciw Covid-19 NIE zapobiegają infekcjom COVID-19 . Nie powstrzymują również ludzi przed przenoszeniem „wariantu Delta” tego, co CDC nazywa wirusem Covid.

W efekcie Walensky właśnie przyznał, że paszporty 💉 są bezcelowe i niczego nie dowodzą. Jeśli ktoś, kto jest „w pełni za💉 ” nadal może złapać i przenosić ”chorobę”, to paszport jest niczym innym jak dowodem posłuszeństwa wobec systemu .

więcej  u źródła: https://globalna.info/2021/08/11/oficialne-dokumenty-c-d-c-potwierdzaja-nigdy-nie-wyizolowano-zadnego-wirusa/

2. Jerzy Zięba – Rękawica została rzucona! oraz Bilbordy prawdy kontra propaganda rządu – Jerzy Zięba

https://jerzyzieba.com/live

 

NTV: Bilbordy prawdy kontra propaganda rządu – Jerzy Zięba

https://www.facebook.com/niezaleznatelewizja/videos/369601128211531

 

 

3. Kontrowersje: Piotr Wielgucki – „Pandemia” to jedyna szansa na utrzymanie się PiS przy władzy, dlatego będą to kręcić

Zapraszam do marzeń! Wyobraźmy sobie, że na wiosnę roku 2020 nic się ciekawego nie wydarzyło i ten stan utrzymuje się do dziś. Nie ma żadnej „pandemii” nie ma tej całej paranoi związanej z „pandemią”, a życie toczy się jak zawsze. Jakie tematy byłby dziś na topie medialnym? O tym, że powrót Tuska byłby odmieniany przez wszystkie przypadki nikogo nie muszę przekonywać. Z całą pewnością trwałaby gorąca debata na temat koncesji TVN. Rozpad „Zjednoczonej Prawicy” i wolty Gowina wisiałyby na samym szczycie kłamstw „Gazety Wyborczej”. Bez dwóch zdań temat „żony” wioślarki i wszystko co się z tym tęczowym pomyleniem z poplątaniem wiąże, otworzyłoby nowy front ideologicznej wojny. Ktoś słusznie może zauważyć, że przecież o tym wszystkim się mówi. Tak, ale na boku niezatapialnej debaty o wirusie. Ważniejsze jest inne pytanie, mianowicie co te sprawy łączy? Praktycznie wszystkie uderzają w PiS i to w stopniu zagrażającym utratą władzy, oczywiście z wyjątkiem „żony” wioślarki, bo tutaj to PiS mógłby nawet coś ugrać.

Tyle marzeń, teraz pogadajmy o rzeczywistości! „Pandemia”, „pandemia” i jeszcze raz „pandemia”. Dzień w dzień pakiet idiotyzmów związanych z tą toporną, ale śmiertelnie skuteczną propagandą, zalewa wszystkie media i nic nie jest w stanie „zmienić narracji”. Mamy okres urlopowy, wczoraj były 64 zakażenia i zero zgonów, tymczasem w studiach telewizyjnych trwa produkowanie czarnych scenariuszy i tworzenie atmosfery grozy. Królują socjopatyczne wypowiedzi Niedzielskiego, który przepuszcza przez Excela 100 przypadków, w 38-milionowym kraju, po czym wygłasza kategoryczne wnioski na temat „szczepień” i nieuchronnych zgonów. Ściana nie do przebicia, jeden wielki ocean tych samych bredni w kółko powtarzanych i przerabianych na nowe warianty bredni. I od prawie dwóch lat ten zbiornik się nie osusza, ale pęcznieje. Gdy sobie zestawimy świat z marzeń ze światem realnym, to w jednej sekundzie zrozumiemy, że obecne warunki są najlepszą tarczą dla władzy. Obojętnie co się stanie niekorzystnego dla „Zjednoczonej Prawicy”, to wystarczy wypuścić Niedzielskiego albo Horbana do mediów i w sekundę wszystko inne znika.

„Pandemia” zbudowała też nowe obszary patologii, głównie w „służbie zdrowia” i z tego bagna nie wyjdzie żadna władza, choćby 10 razy sprawniejsza od PiS. Tak zwany „polski ład” był desperacką próbą ze strony PiS, aby pójść w nowym kierunku, ale po pierwsze przygotowali fatalny projekt, kompletnie nieczytelny dla ludzi, po drugiego sami go zarżnęli. Czym i jak? Naturalnie „pandemią”, której używają jak cepa i walą na oślep. Innych pomysłów nie ma, a kiedy politycy kompletnie tracą orientację i przestają rozumieć co się wokół nich dzieje, to wprowadzają zamordyzm. Nie ma cienia przypadku w tym, że największe obostrzenia są w krajach, gdzie władza albo ledwie utrzymuje się na stołkach albo ma notowania na granicy błędu statystycznego. Francja, Włochy, Grecja dokładnie z takim problemem się zmagają. W Polsce PiS ma znacznie trudniejszą sytuację, co na razie stanowi naturalną zaporę dla zamordyzmu. Gdyby nie fakt, że jakieś 60% elektoratu PiS zbuntowało się przeciw „szczepieniom” i tym samym „pandemii”, to już dziś mielibyśmy w Polsce Francję i „kenkartę sanitarną” z logo „Biedronki”.

Nie znaczy to jednak, że PiS po twarde narzędzia ostatecznie nie sięgnie, pamiętajmy, co się z tą partią od dwóch lat dzieje. Wystarczy jedno tupnięcie Brukseli, czy ambasadora USA i natychmiast wykonują wszelkie polecenia. Wystarczy parę materiałów w TVN i całkowicie zmienia się „strategia”. Na jesieni sytuacja „pandemiczna” w naturalny sposób się zaogni, a konflikty wewnątrz „obozu patriotycznego” jeszcze mocniej się pogłębią. PiS i Kaczyński w takiej kondycji, jaką prezentują, nie zrobią nic innego, poza użyciem „pandemii” do zasypania wszystkich dziur i piętrzących się problemów. Niczego lepszego nie znajdą i nie będą szukać. Za parę tygodni rozpocznie się podkręcanie spirali, która zresztą samoistnie się nakręca. Jeśli Niedzielski zapowiada, że od 1000 „zakażeń” będą wprowadzane restrykcje, to lepszego dowodu nie trzeba, że PiS nie może się doczekać, kiedy spadnie IV fala i zaleje wszelkie zagrożenia związane z utratą władzy.

źródło: https://www.kontrowersje.net/pandemia-to-jedyny-szansa-na-utrzymanie-sie-pis-przy-wladzy-dlatego-beda-to-krecic/

4. Money.pl: Nałożyli kary, teraz muszą je cofać. „Kontrole były skandaliczne, przychodzili z gotowym protokołem”

– Przedsiębiorcy dostawali wysokie kary za prowadzenie działalności nawet wtedy, gdy widoczny był już wyraźny spadek zachorowań, a rósł wskaźnik wyszczepienia w Polsce – powiedział w programie „Money. To się liczy” Adam Abramowicz, rzecznik MŚP. – Nagle ktoś dał zielone światło dla kontroli, była to zupełnie niezrozumiała decyzja, konfliktująca przedsiębiorców z administracją. Poszli na skróty, a tak nie można, bo mamy Konstytucję dla Biznesu, a tam mamy napisane czarno na białym: co nie jest zabronione, jest dozwolone. Właściwie wszystkie interwencje rzecznika MŚP ws. kar są rozpatrywane na korzyść firm. Kontrole były prowadzone w sposób skandaliczny, urzędnicy przychodzili z gotowym protokołem, nie przesłuchiwali świadków, zamykali firmy bez podania przyczyny. Tak nie można. Nadchodzi czwarta fala i mam apel do rządzących, by wzięli przykład z Wielkiej Brytanii. Tam przy 46 tys. zachorowań dziennie premier oznajmił, że kolejnego lockdownu już nie będzie. Regionalne lockdowny to też zły pomysł, takie są doświadczenia międzynarodowe. Dane są jednoznaczne: nas nie stać na kolejny lockdown – dodaje.

https://msp.money.pl/wiadomosci/nalozyli-kary-teraz-musza-je-cofac-kontrole-byly-skandaliczne-przychodzili-z-gotowym-protokolem-6670718663243905v.html

Podziel się!

    © Czesław Białczyński