1. wR24.pl: Stomatolog ujawnia szokujące kulisy walki z covid-19! Mój brat umarł od Astry Zenka!; 2. Interia: Naukowcy: Loterie szczepionkowe nie działają; 3. Legaartis: Oświadczenia dla osób namawiających do szczepienia; 4. Gadowski TV: Powrót na zdechłym pferdzie

Legaartis: Oświadczenia dla osób namawiających do szczepienia

1. wR24.pl: Stomatolog ujawnia szokujące kulisy walki z covid-19! Mój brat umarł od Astry Zenka!

 

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/219145636749529

2. Interia: Naukowcy: Loterie szczepionkowe nie działają

Systemy motywacyjne oparte na loteriach z nagrodami, mające na celu zachęcenie ludzi do przyjęcia szczepionki przeciwko COVID-19, w rzeczywistości wcale nie zwiększają wskaźników wyszczepialności – ustalili naukowcy z Boston University School of Medicine. O wynikach swojego badania poinformowali na łamach „JAMA Network”.

„Czy byłbyś bardziej skłonny zaszczepić się przeciwko COVID-19, gdybyś mógł wygrać cenne nagrody lub pieniądze?” – takie pytanie zadali uczestnikom badania naukowcy z grupy prof. Allana J. Walkeya. Odpowiedź była dla nich zaskoczeniem: zdecydowana większość ankietowanych powiedziała „nie”.

Milion dolarów do wygrania

Rozpowszechnienie idei szczepień jest konieczne do powstrzymania pandemii COVID-19. Aby przekonać wahających się, niektóre kraje oraz stany USA wprowadziły różne strategie, mające na celu zwiększenie zainteresowania szczepionkami. Należy do nich Polska oraz m.in. od 12 maja stan Ohio. W obu przypadkach władze ogłosiły powszechną loterię, w której losowo wybranym osobom, które przyjęły pełną dawkę szczepienia, przyznaje się nagrody rzeczowe lub pieniężne. W Ohio można wygrać nawet milion dolarów. Po wstępnych doniesieniach, że liczba szczepionek w tym stanie wzrosła dzięki takiej strategii, inne stany wdrożyły podobne rozwiązania.

Jednak, na co zwracają uwagę naukowcy z Bostonu, ogłoszenie loterii szczepionkowej w Ohio ściśle zbiegło się w czasie z rozszerzeniem przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków użycia szczepionki Pfizera wśród młodzieży w wieku od 12 do 15 lat.

– Wcześniejsze oceny ogłoszonej w Ohio loterii nie uwzględniały rozszerzenia dopuszczonej do szczepień grupy – podkreśla prof. Walkey.

Jego zespół porównał więc dane z amerykańskich Centrów Kontroli Chorób w celu oceny trendów w liczbie szczepień jedynie wśród dorosłych Amerykanów (w wieku 18 lat i starszych) przed ogłoszeniem loterii oraz po nim.

„Loterie szczepionkowe mają ograniczoną wartość”

– Uzyskane przez nas wyniki jasno pokazały, że loterie szczepionkowe mają ograniczoną wartość, jeśli chodzi o zwiększanie absorpcji szczepionek – oświadczył Walkey. – Dlatego uważamy, że środki pieniężne przeznaczone na ten cel mogłyby być inwestowane w skuteczniejsze programy, mające na celu edukowanie i eliminowanie przyczyn oporów ludzi przed szczepieniami – dodał.

Naukowiec podkreśla, że w obecnej chwili zidentyfikowanie interwencji, które skutecznie zwiększą wskaźniki wyszczepialności, jest krytycznym problemem zdrowia publicznego niezbędnym do powstrzymania pandemii. – Ważne, aby rygorystycznie oceniać takie strategie, a potem szybko wdrażać te najskuteczniejsze, za to wycofywać te, które nie działają – mówi.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-naukowcy-loterie-szczepionkowe-nie-dzialaja,nId,5346186#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

2. Legaartis: Oświadczenia dla osób namawiających do szczepienia

Kochani,

Jak wynika z zapowiedzi Morawieckiego niedługo lekarze, mają namawiać swoich pacjentów do zastrzyku. Do akcji psychomanipulacji, włączają też księży. Polacy nie tacy głupi i nie chcą przyjmować zastrzyków wiec, próbują kolejnych chwytów, bo loteria nie przyniosła efektów.

W związku z powyższym nasza Kancelaria przygotowała dla was do pobrania bezpłatne oświadczenia, jakie możecie wykorzystać w przypadku, gdy ktoś namawia Was do przyjęcia zastrzyku lub żądania okazania certyfikatu szczepienia.

Jedno z oświadczeń należy wykorzystać w przypadku gdy jesteście namawiani do szczepienia tym produktem chemicznym przez lekarza, przedkładając mu do wypełnienia oraz podpisania ten dokument. W linkach znajdziecie też oświadczenie dla pielęgniarki, jaka wykonuje tego rodzaju “zabieg”. Oświadczenie można wykorzystać w przypadku gdyby was zaczepiano podczas pobytu na wakacjach, abyście wstąpili do mobilnego punktu lub dla zwykłego pokazania ludziom spontanicznej akcji w livie jaki pokaże jak te osoby, będą się, bały przyjąć odpowiedzialność. Ostatnie oświadczenie przez nas przygotowane to oświadczenie dla osoby, która bezprawnie żąda od was okazania tzw. paszportu szczepień.


Przypominamy, o naszej akcji bezpłatnych porad prawnych z zakresu problemów z COVID dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej.

Na zlecenie indywidualne klienta, jakie nie jest objęte pomocą prawną pro bono nasza Kancelaria, przygotuje również wszelkie pisma w zakresie spraw związanych z COVID.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Anonimowe wsparcie Bitcoin:
329GAWgTPuVCrN4JC8oBT3Dgm9RwRSawTR

Anonimowe wsparcie Ethereum:
0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: “darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie.

 

źródło: https://legaartis.pl/blog/2021/07/09/oswiadczenia-dla-osob-namawiajacych-do-szczepienia/

 

3. Gadowski TV: Powrót na zdechłym pferdzie

https://www.youtube.com/watch?v=NPPOg892n18&t=95s

Podziel się!