1. Prison Planet: 82% samoistnych poronień po szczepieniach na COVID-19; 2. Gadowski TV: Król wszystkich wyjaśniaczy; 3. Matka Kurka: Wygraliśmy bitwę – to jest zwycięstwo!; 4. StopNOP: Idziemy po 1,5 miliona od policji za 24 października 2020!

82% samoistnych poronień po szczepieniach na COVID-19

 

1. Prison Planet: 82% samoistnych poronień po szczepieniach na COVID-19

Nowe szokujące badanie opublikowane w „New England Journal of Medicine” ujawnia, że ​​kiedy ciężarne kobiety otrzymują w pierwszym lub drugim trymestrze ciąży szczepienia przeciw COVID-19, dochodzi w 82% przypadkach do samoistnych poronień, zabijając 4 na 5 dzieci.

To oszałamiające odkrycie, wyjaśnione poniżej, wynika z danych opublikowanych w nowym badaniu pt. „Preliminary Findings of mRNA Covid-19 Vaccine Safety in Pregnant Persons”. Równie niepokojący, jak dane, jest fakt, że autorzy badania najwyraźniej starali się celowo zaciemnić sprawę o spontanicznych poronieniach, wprowadzając błędy we własnych obliczeniach.

Pierwotnie zwrócono nam uwagę na artykuł na stronie „Life Site News”, ale sprawdziliśmy informacje z naszymi własnymi naukowcami, aby przejrzeli dane i dokładnie sprawdzili wszystkie obliczenia. W ten sposób udało nam się potwierdzić dwie rzeczy:

1. Tak, badanie pokazuje 82% odsetek samoistnych poronień u przyszłych matek, którym podano szczepionki przeciw COVID-19 w pierwszym lub drugim trymestrze ciąży.

2. Tak, autorzy badania celowo starali się ukryć ten fakt za pomocą nieuczciwych wyliczeń (wyjaśnionego poniżej), albo są niekompetentni i popełnili rażący błąd, który podważa ich wiarygodność.

Innymi słowy, to badanie było prawie na pewno przykrywką dla twierdzeń, że szczepienie kobiet w ciąży jest całkowicie bezpieczne. Ale dane z badań pokazują coś całkiem przeciwnego.

W badaniu 700 z 827 kobiet zostało zaszczepionych w trzecim trymestrze. Tabela 4 z badania, pokazana poniżej, pokazuje, że przebadano łącznie 827 ciężarnych kobiet. Spośród 827 kobiet 700 otrzymało pierwszą szczepionkę w trzecim trymestrze ciąży. Oznacza to, że 127 kobiet (czyli 827-700) otrzymało szczepionkę w pierwszym lub drugim trymestrze ciąży (musisz przeczytać drobny druk pod tabelą).

Spośród 127 kobiet, które otrzymały szczepionki w pierwszym lub drugim trymestrze ciąży, nastąpiły 104 samoistne poronienia, zanim ich ciąża przekroczyła dwudziesty tydzień. Są one wskazane w tabeli jako „samoistne poronienia”. W prostej matematyce 104 samoistne poronienia (w ciągu pierwszych 20 tygodni) na 127 kobiet, które otrzymały szczepienia w pierwszym lub drugim trymestrze ciąży, daje 82% odsetek samoistnych poronień wśród zaszczepionych ciężarnych kobiet.

Ważne jest, aby pamiętać, że zgony nienarodzonych dzieci w trzecim trymestrze ciąży są nazywane jako „martwe urodzenie”, a nie spontaniczne poronienie. Zatem z definicji spontaniczne poronienia nie mogły mieć miejsca u kobiet zaszczepionych w trzecim trymestrze ciąży. W ten sposób autorzy badania nieuczciwie użyli niewłaściwego mianownika 827 w swoich obliczeniach „samoistnych poronień”, podczas gdy powinni byli użyć mianownika 127, czyli liczby kobiet otrzymujących szczepionki w pierwszym lub drugim trymestrze ciąży.

Innymi słowy, niemożliwe jest, aby kobieta, która została zaszczepiona po raz pierwszy w trzecim trymestrze ciąży, dokonała „samoistnego poronienia” w ciągu pierwszych 20 tygodni, ponieważ nie była szczepiona w ciągu pierwszych 20 tygodni (a kobiety w ciąży to nie podróżnicy w czasie). Dlatego te kobiety nie powinny być uwzględniane w mianowniku używanym do obliczenia wskaźnika samoistnych poronień.

Autorzy tego badania powinni otrzymać nagrodę w kategorii „Jak zakłamywać statystyki”, ponieważ najwyraźniej próbowali wykonać sztuczkę, aby wyglądało na to, że szczepionki są bezpieczne dla kobiet w ciąży. W rzeczywistości wydają się zabijać więcej niż 4 na 5 nienarodzonych dzieci w pierwszych 20 tygodniach ciąży, przynajmniej w tym zestawie danych. Jest to mały zestaw 127 kobiet w ciąży, więc chcielibyśmy zobaczyć większą recenzję wielu tysięcy ciąż, aby uzyskać wyraźniejszy obraz.

Na podstawie: Pubmed.ncbi.nlm.nih.gov
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

2. Gadowski TV: Król wszystkich wyjaśniaczy

https://www.youtube.com/watch?v=nPkHaHZYcXc

3.  Matka Kurka: Wygraliśmy bitwę – to jest zwycięstwo!

https://www.youtube.com/watch?v=l_NH2TGBIVQ

 

4. StopNOP: Idziemy po 1,5 miliona od policji za 24 października 2020!

Stowarzyszenie Stop NOP organizuje batalię prawną o odszkodowania za bezpodstawne zatrzymania uczestników Marszu o Wolność.

„Prawie 300 bezprawnie zatrzymanych na komisariatach manifestantów Marszu o Wolność z 24 października 2020 roku może ubiegać się o odszkodowania. Sąd Warszawa Śródmieście w około 90 sprawach uznał, że zatrzymania były bezzasadnie, często również nieprawidłowe i nielegalne. To otwarta droga do uzyskania odszkodowania od 5 tysięcy złotych dla każdego z zatrzymanych” – informuje organizacja.

„10 prawników walczyło o sprawiedliwość wyciągając ludzi z tzw. dołka, wysyłając zażalenia na zatrzymanie oraz reprezentując w sądzie, dzięki wsparciu finansowemu od społeczności osób, które nie godzą się na politykę rządu w kwestii tzw. pandemii i szczepionek” – dodaje.

„Wkrótce zostanie utworzona zbiórka pieniędzy na pomoc prawną. Każdy z zatrzymanych będzie mógł otrzymać 1000 zł (plus VAT), żeby skorzystać z pomocy wybranego przez siebie prawnika w uzyskaniu odszkodowania za odebraniu wolności przez policję” – zapowiada Stop NOP.

Zostałeś zatrzymany i chcesz walczyć o odszkodowanie? Napisz na adres: pomocprotesty@gmail.com.

Źródło: StopNOP.com.pl

Podziel się!