1. NCzas: Rządowa agencja zwołuje pilne spotkanie. Setki przypadków zapalenia mięśnia sercowego u młodych ludzi po przyjęciu szczepionek Moderny i Pfizera; 2. Bibula.com: Imiona i nazwiska ofiar eksperymentów medycznych; 3. Matka Kurka (Polska Chata): Nauka nie ma szans z wierzeniami; 4. Tworzymy E-Parlament Wolnych Ludzi cykl spotkań z sympatykami NTV

Rządowa agencja zwołuje pilne spotkanie. Setki przypadków zapalenia mięśnia sercowego u młodych ludzi po przyjęciu szczepionek Moderny i Pfizera

 

CDC zorganizuje spotkanie z doradcami 18 czerwca. W ostatnim czasie oficjalnie zgłoszono 226 przypadków zapalenia mięśnia sercowego u nastoletnich mężczyzn po przyjęciu dwóch dawek szczepionki przeciw COVID-19.

1. Rządowa agencja zwołuje pilne spotkanie. Setki przypadków zapalenia mięśnia sercowego u młodych ludzi po przyjęciu szczepionek Moderny i Pfizera

Amerykańskie Centrum Kontroli Chorób i Prewencji (CDC) zapowiedziało zwołanie „pilnego spotkania”, by omówić przypadki zapalenia mięśnia sercowego po przyjęciu szczepionek opartych na mRNA Pfizera i Moderny. Sytuacja dotyczy setek nastolatków.

CDC zorganizuje spotkanie z doradcami 18 czerwca. W ostatnim czasie oficjalnie zgłoszono 226 przypadków zapalenia mięśnia sercowego u nastoletnich mężczyzn po przyjęciu dwóch dawek szczepionki przeciw COVID-19.

Informacja w amerykańskich mediach wypłynęła krótko po tym, gdy Izrael poinformował, że bada przypadki powikłań po szczepieniu preparatem Pfizer. Wcześniej Europejska Agencja Leków ogłosiła, że otrzymała 107 zgłoszeń o zapaleniu mięśnia sercowego po szczepieniu przeciwko koronawirusowi.

CDC oświadczyło, że liczba przypadków zapalenia mięśnia sercowego jest znacznie wyższa niż oczekiwano. Jednocześnie podkreślono, że w stosunku do ogółu szczepień, są to nadal przypadki rzadkie.

Zapalenie mięśnia sercowego po przyjęciu szczepionki przeciw COVID-19

Spośród 226 oficjalnie zgłoszonych przypadków trzy osoby znajdują się na oddziale intensywnej terapii, 15 jest hospitalizowanych, a 41 ma ciągłe objawy zapalenia serca. Pozostałych 167 osób wyzdrowiało. Przypadki te dotyczą przede wszystkim nastolatków i młodych mężczyzn.

Łącznie do amerykańskiego systemu VAERS (system zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek) od rozpoczęcia kampanii szczepień wpłynęły 573 zawiadomienia o zapaleniu mięśnia sercowego. 372 przypadki dotyczą preparatu Pfizera, a 201 – Moderny.

Ponad połowa zgłoszonych przypadków dotyczyła osób w wieku od 12 do 24 lat, co stanowi ok. 9 proc. podanych dawek w tej grupie wiekowej.

Większość przypadków wystąpiła w ciągu tygodnia od szczepienia, a niepożądanymi

skutkami były ból w klatce piersiowej i trudności w oddychaniu.

Czym jest zapalenie mięśnia sercowego?

Zarówno zapalenie mięśnia sercowego, jak i zapalenie osierdzia są najczęściej wynikiem infekcji i / lub zapalenia wywołanego przez wirus. Ciężkie zapalenie mięśnia sercowego może prowadzić do niewydolności serca, zaburzeń rytmu serca i nagłej śmierci. Oznaki i objawy zapalenia mięśnia sercowego to ból w klatce piersiowej, nieprawidłowe bicie serca (arytmia) i nieoczekiwana duszność. Wiele przypadków ustępuje samoistnie lub podczas leczenia, prowadząc do pełnego wyzdrowienia.

Zapalenie osierdzia (pericarditis) jest stanem często związanym z zapaleniem mięśnia sercowego. Obrzęk i stan zapalny dotyczą osierdzia, podobnej do worka struktury z dwiema cienkimi warstwami tkanki, które otaczają serce, aby utrzymać je we właściwym miejscu i pomóc mu prawidłowo funkcjonować. Zapalenie osierdzia może postępować i prowadzić do poważnych powikłań, w tym tamponady serca, która jest wynikiem zbyt dużej ilości płynu w osierdziu, co może spowodować gwałtowny, potencjalnie śmiertelny spadek ciśnienia krwi.

Innym powikłaniem zapalenia osierdzia może być przewlekłe zaciskające zapalenie osierdzia, gdy w osierdziu rozwija się sztywna, bliznowata tkanka, co wpływa na zdolność serca do kurczenia się. Objawy zapalenia osierdzia to ostry, przeszywający ból w klatce piersiowej, który pojawia się nagle; gorączka; słabość; trudności w oddychaniu lub duszność.

Źródło: Daily Mail/NCzas

2. Bibula.com: Imiona i nazwiska ofiar eksperymentów medycznych

Poniżej, drobny wycinek listy osób poszkodowanych przez eksperymentalne preparaty reklamowane jako „szczepionki przeciwko Covid-19”. To tylko przykład z ostatnich dni. Czy Twoje lokalne media informują Cię o tych przypadkch? Czy krajowe media i „dziennikarze” są zainteresowani przekazywaniem Ci informacji o największym niebezpieczeństwie jakie grozi KAŻDEMU kto godzi się na wtłoczenie do swego organizmu eksperymentalnej substancji mogącej wywołać – w bliższej czy dalszej perspektywie – przerażające skutki, włącznie ze śmiercią?

Czy kogokolwiek interesują losy zaszczepionych osób? Nawet lekarze mają administracyjno-techniczne trudności z dopisaniem kolejnej ofiary do „systemów śledzenia skutków ubocznych”. Systemów, z reguły zupełnie dobrowolnych (jak w USA system VAERS), do których trafia zaledwie około 1% poszczepiennych przypadków (tak stwierdzają badania uniwersytetu Harvard). Innymi słowy: biorąc po uwagę ponad 200 tysięcy wpisanych do VAERS przypadków – w ciągu zaledwie 5 miesięcy (stan na koniec maja 2021, chociaż administracja manipuluje danymi wpisując je z opóźnieniem dochodzącym do 3 miesięcy), w systemie VAERS powinno być wpisanych rzeczywiście zaistniałych 20 milionów przypadków!

Ale im mniej wpisanych ofiar do dziurawego systemu, im mniej usłużne media o nich mówią, im mniej o nich wiesz, tym szybciej zakończony zostanie III etap „badań klinicznych”, który ma obecnie miejsce na świecie. „Badań” poprzez wyszczepianie ludności preparatem w ramach największego eksperymentu medycznego w historii ludzkości. Po zakończeniu tych eugenicznych „badań” – który oczywiście wykaże minimalne zagrożenie – wprowadzony zostanie bezwzględny OBOWIĄZEK zaszczepienia się, czymkolwiek i kiedykolwiek władza nakaże Ci. Staniesz się bezwolnym robotem wykonującym każdą zachciankę władzy i nie będziesz mógł sprzeciwić się. Na sprzeciw będzie już ZA PÓŹNO.

Jeszcze dzisiaj możemy temu zapobiec – poprzez odmowę wyszczepiania i stanowczy sprzeciw. Jutro będzie już za późno.

Oto kilkadziesiąt przykładów ofiar eksperymentalnej „szczepionki”. Więcej informacji wraz ze zdjęciami ofiar znajdziesz na stronie TheCovidBlog.com.

Simone Scott: 19-letnia studentka Northwestern University. Zapalenie mięśnia sercowego po przyjęciu drugiej dawki preparatu firmy Moderna. Przeszła przeszczep serca. Zmarła w 6 tygodni po przyjęciu Moderny.

Camilla Canepa: 18-letnia Włoszka. Zakrzepy w dwa tygodnie po przyjęciu eksperymentalnego preparatu firmy AstraZeneca.

Dom Busby: 53-letni reporter sportowy BBC. Po zaszczepieniu utworzył się nowotwór mózgu. Zmarł w 11 tygodni po przyjęciu AstraZeneca.

Paul Bainbridge: 46-letni brytyjski deweloper softwarowy. Wyśmiewał „antyszczepionkowców”. Zdiagnozowano chorobę Guillain-Barré, w trzy tygodnie po przyjęciu trucizny firmy AstraZeneca.

Arlene Tolibas: 55-letnia filipińska aktorka. Zmarła w 3 tygodnie po zaszczepieniu się drugą dawką Sinovac Coronavac.

Barbara Buchanan: 63-letnia Amerykanka ze stanu Oregon. W stanie agonalnym z wielomiejscowymi zakrzepami, po przyjęciu „szczepionki” firmy Johnson & Johnson.

Peter Spann: 54-letni australijski producent filmowy – śmierć po 2 miesiącach po przyjęciu AstraZeneca.

Joel Kallman: 54-letni deweloper, pracujący nad softwarem Oracle APEX. Opracowywał system dla CDC. Zmarł w dwa miesiące po przyjęciu „szczepionki”

Jovita Moore: Amerykanka z Atlanty, dziennikarka. Rak mózgu w 12 dni po przyjęciu drugiej dawki Pfizera, na intensywnej terapii.

Lisa Stonehouse: 52-letnia Kanadyjka. Dwa zatory w mózgu. Zmarła 12 dni po przyjęciu AstraZeneca.

Kirsty Hext: 26-latka z Wielkiej Brytanii. Przeżyła 14 szoków anafilaktycznych. Cały czas zachęca innych do zaszczepienia się…

Lynnae Erick: 50-letnia Kanadyja. Śmierć po 7 dniach po przyjęciu Pfizera.

Jennifer Gibson: Kanadyjka; porażenie twarzy (Objaw Bella – Bells’ Palsy) w dwa tygodnie po przyjęciu AstraZeneca. Dalej zachęca innych do zaszczepienia się…

Clive Haddon: 74-letni Australijczyk. Zmarł w szpitalu gdy lekarze odmówili leczenia zakrzepów krwi, bo mogły być spowodowane „szczepionką” AstraZeneca.

Stephanie DuBois: 39-letnia brytyjska modelka. Zmarła w 16 dni po przyjęcia AstraZeneca.

Ellen Whitney: kobieta z New Jersey, znana propagatorka „szczepionek” i wyszczepiania. Zakrzepy, odma opłucnowa, w 10 dni po przyjęciu trucizny Johnson & Johnson.

Raam Laxman, znany jako Vijay Patil: 78-letni hinduski kompozytor z Bollywood music composer. Śmierć w 6 dni po przyjęciu Covishield (AstraZeneca).

Haziq Kamaruddin: 27-year-Malezyjczyk. Olimpijczyk. Zatory, śmieć w 10 dni po przyjęciu „szczepionki” Pfizera.

Ellie Peacock: 18-letnia australijska pielęgniarka. Trzy zatory po przyjęciu AstraZeneca.

NaTalia Johnson: 37-letnia ballerina. Zmarła w 2 tygodnie po przyjęciu „szczepionki”.

Dana Ottmann: 32-letnia niemiecka psycholog. Zatory. Zmarła w 12 dni po przyjęciu AstraZeneca.

Olivia Kingree: 75-latka ze stanu Wisconsin. Zmarła w 2 miesiące po przyjęciu 2 dawki Moderna.

Bill Scott: Prezydent związków zawodowych nauczycieli w Syracuse. Nie żyje po przyjęciu „szczepionki”.

Shaun Mulldoon: 43-letni Kanadyjczyk. Utracił 7 stóp (ponad 2 metry) jelita cienkiego po przyjęciu AstraZeneca. Kaleka do końca życia.

Jesse Hamm: artysta, rysownik komiksów. Zatory, nie żyje po przyjęciu „szczepionki” Moderna.

Karen Tully: 59-latka ze Szkocji. Zmarła w 48 godzin po przyjęciu AstraZeneca.

Dave Mears: 58-letni Brytyjczyk. Konieczność amputacji nogi po infekcji krwi, dzięki „szczepionce” AstraZeneca.

Ronald Babb: 57-latek z Syracuse, znany z wyśmiewania „antyszczepionkowców”. Nie żyje w 7 dni po przyjęciu Johnson & Johnson.

Thomas Flanigan: Lekarz z Ohio. Nie żyje w 11 tygodni po przyjęciu „szczepionki” Moderna.

Kamrynn Thomas: 16-latka z Wisconsin. Zakrzepy. Nie żyje w 11 dni po przyjęciu Pfizera.

Alan Sporn: 75-letni amerykanin z Chicago. Wyszedł z raka, zachorował „na Covid-19” w dwa miesiące po przyjęciu drugiej dawki Pfizera.

Anne VanGeest: 35-latka z Michigan. Śmierć w 11 dni po przyjęciu trucizny Johnson & Johnson.

John Medved: 58-letni mieszkaniec Minnesoty. Zatory, śmierć po 21 dniach od przyjęcia „szczepionki” Johnson & Johnson.

Griselda Flores: 61-letnia mieszkanka Kaliforni. Nagła śmierć w 2 dni po przyjęciu drugiej dawki preparatu firmy Moderna.

Francine Boyer: 54-letnia Kanadyjka. Zatory. Śmierć po 14 dniach od przyjęcia AstraZeneca.

Genene Norris: 48-letnia Australijka. Zatory. Śmierć po 6 dniach od wstrzyknięcia AstraZeneca.

Jack Last: 27-letni brytyjski inżynier. Śmierć po 21 dniach od przyjęcia AstraZeneca.

Dan Kaminsky: 42-letni ekspert ds. bezpieczeństwa sieci komputerowych. Po przyjęciu Pfizera chwalił się tym na tweeterze. Nagła śmierć w 11 dni po zastrzyku.

Tysiące innych podobnych przypadków można znaleźć w systemach typu VAERS (w USA), czy YellowCard (Wielka Brytania). Jednak media nie interesują się tragicznymi losami osób zaszczepionych, cierpiących, chorujących, zmarłych.

Wiele, wiele podobnych przypadków tzw. niepożądanych skutków poszczepiennych, można znaleźć jedynie na niszowych stronach internetowych. Główne media MILCZĄ, a tym samym KAŻDY DZIENNIKARZ pracujący dla głównych mediów nie próbujący przerwać tego milczenia JEST WSPÓŁSPRAWCĄ dokonywanego ludobójstwa.

Dodajemy najnowsze ostrzeżenie rodziców, których zdrowy syn nagle zmarł, w 12 godzin po przyjęciu „szczepionki” J&J.

https://twitter.com/i/status/1404107720387670019

Źródło: TheCOVIDBlog.com
Opracowanie i źródło polskie: Bibula.com

3. Matka Kurka (Polska Chata): Nauka nie ma szans z wierzeniami

https://youtu.be/YPEXQV8loYg

4. Tworzymy E-Parlament Wolnych Ludzi cykl spotkań z sympatykami NTV

https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/2021/06/15/cyfryzujemy-polska-demokracje-tworzymy-e-parlament-wolnych-ludzi-cykl-spotkan-z-sympatykami-ntv/

Cyfryzujemy polską demokracje tworzymy E-Parlament Wolnych Ludzi cykl spotkań z sympatykami NTV

 

Podziel się!