1. Suwerenny.pl: Luc Montagnier – rozmowa którą powinni obejrzeć rządzący i wyciągnąć wnioski; 2. WM: Pfizer będzie w Polsce eksperymentować nawet na niemowlętach; 3. Gadowski.TV: Facet z czarną walizką; 4. Dr Michael Yeadon – wywiad ‚Planet Lockdown’

Mega protesty w Polsce ws. paszportów, segregacji ludzi i bezprawia! Polacy się obudzili?

1. Suwerenny.pl: Luc Montagnier – rozmowa którą powinni obejrzeć rządzący i wyciągnąć wnioski

https://rumble.com/vsp1vd-luc-montagnier-wsptwrca-technologii-mrna-do-lekarzy-nie-zachowujcie-si-jak-.html?fbclid=IwAR2Yq5D2cqH4nO0CA7sssoqFzenbY_UMjxRdoWIWoy6fRfuhWkXmfmR9WTY

https://www.youtube.com/watch?v=gWzqJVeelAA

2. WM: Pfizer będzie w Polsce eksperymentować nawet na niemowlętach

Koncern farmakologiczny Pfizer zapowiedział we wtorek rozpoczęcie drugiej fazy badań klinicznych nad swoją szczepionką przeciw Covid-19 z udziałem dzieci w wieku od 6 miesięcy do 11 lat w USA, Finlandii, Hiszpanii i Polsce. To wynik pozytywnych wyników pierwszej fazy badań.

Zarejestrowana w Nowym Jorku firma poinformowała, że pierwsza faza testów w USA z udziałem 144 dzieci wykazała silną odpowiedź układu odpornościowego i nie wykazała problemów z bezpieczeństwem.

W nowej fazie z udziałem 4,5 tys. dzieci badane będą dwa reżimy dawkowe – 10 mikrogramów dla dzieci w wieku 5-11 lat i 3 mikrogramów dla młodszych. Dorośli oraz dzieci powyżej 12 lat otrzymują 30 mikrogramów.

Pierwsze wyniki badań wśród tej starszej grupy dzieci spodziewane są we wrześniu, zaś młodszych – w październiku lub listopadzie.

Stworzony przez Pfizera i niemiecki BioNTech preparat został już wcześniej dopuszczony do użytku dla dzieci w wieku 12-15 lat przez regulatorów w USA i UE. W USA co najmniej jedną dawkę szczepionki otrzymało już prawie 7 mln nastolatków.

Źródło: NaukawPolsce.PAP.pl

Komentarz „Wolnych Mediów”

Eksperymentowanie na dzieciach, ryzykowanie ich życiem i zdrowiem, choć praktycznie nie są zagrożone COVID-19, bo przechodzą tę chorobę bezobjawowo, a śmiertelność jest bliska zeru, woła o pomstę do nieba. Ciekawe, ile dzieci umrze lub ciężko się rozchoruje w wyniku reakcji poszczepiennej? Przypomnijmy, że według pracy naukowej „COVID-19 RNA Based Vaccines and the Risk of Prion DiseaseClassen Immunotherapies” dr med. J. Barta Classena – szczepionki mRNA mogą wywołać chorobę prionową. Choroba prionowa nie pojawia się z dnia na dzień, ale po długim okresie czasu.

https://wolnemedia.net/pfizer-bedzie-w-polsce-eksperymentowac-nawet-na-niemowletach/

3. Gadowski.TV: Facet z czarną walizką

https://www.youtube.com/watch?v=tVAnM0NxbUs

4. Dr Michael Yeadon – wywiad ‚Planet Lockdown’

https://www.bitchute.com/video/hq0dFeGliwVI/

Podziel się!