1. wR24.pl: Prof. W. J. Korab Karpowicz – PIS doskonałym wykonawcą covidowych poleceń zagranicy. Wielki Reset – światowy zamach stanu; 2. Jerzy Zięba – Zabawa prezydenta Wałbrzycha w nielegalny ekspert medyczny; 3. Kontrowersje: Rekordy zakażeń i kompletna cisza nad brytyjską trumną „szczepionkową”

PIS doskonałym wykonawcą covidowych poleceń zagranicy

 

1. wR24.pl: Prof. W. J. Korab Karpowicz – PIS doskonałym wykonawcą covidowych poleceń zagranicy. Wielki Reset – światowy zamach stanu

 

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/510539663692320

2. Jerzy Zięba – Zabawa prezydenta Wałbrzycha w nielegalny ekspert medyczny

cz 1

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/572433613724539

 

cz 2

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/1361964624159446

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/323107916118297

 

3. Kontrowersje: Rekordy zakażeń i kompletna cisza nad brytyjską trumną „szczepionkową”

 

Zasada pierwszego kłamstwa, tak to sobie zdefiniuję i nie popełnię błędu. Pijany generał pod presją Prezydenta wszedł do kabiny i kazał lądować. Przyłbice powstrzymują propagację aerozolu, który jest nośnikiem wirusa i dlatego są skuteczne. Dzieci stanowią śmiertelne zagrożenie dla dziadków, bo są roznosicielami wirusa. I tak dalej i tym podobnie, jak w przypadku Wielkiej Brytanii, która jest „najlepszym przykładem na to, że szczepionki działają”. Od kilku dni Wielka Brytania jest najlepszym przykładem na to, że szczepionki nie działają i to bardzo spektakularnym dowodem. Pomimo końca sezonu, a co za tym idzie końca zakażeń, Brytyjczycy notują rekordowe poziomy „pozytywnych przypadków”, przekraczające 6000.

Tymczasem w mediach pojawiło się parę „artykułów”, ale o Szwecji i tamtejszych rekordach, co oczywiście jest bzdurą, ale kto by się tym przejmował. „Eksperci” używali przykładu Wielkiej Brytanii, tak jak wszystkich innych kłamstw zbudowanych na wyżej opisanej zasadzie. Sprzedaje się ludziom kompletną propagandową bzdurę pod bieżące potrzeby, ludzie te brednie zapamiętują i potem powtarzają: w pracy, w szkole, przy wódce. Gdy się jakaś teoria kompletnie wali, zapada milczenie i temat umiera wraz z kompromitacją autorów. Czasami przyjmuje to jeszcze bardziej bezczelną formę, bo nadal zdarzają się wypowiedzi „ekspertów”, którzy powołują się na Wielką Brytanię i nadal miliony tego kłamstwa nie weryfikują, tylko bezrefleksyjnie powtarzają. Niewielu sprawdza jakie są rzeczywiste dane i przyczyny wskaźników, chociaż wszystko jest dostępne i bardzo proste w interpretacji. Pierwszy z brzegu fakt udowadnia, że „brytyjski fenomen” od początku do końca był wielką blagą. USA mają wyższy wskaźnik „wyszczepienia” i jakoś tam to tak „fenomenalnie” nie zadziałało. W tej chwili Węgry są liderem „szczepień” i zgonów w przeliczeniu na milion mieszkańców, a to tylko wierzchołek góry demaskującej kłamstwa rządowe i „eksperckie”.

więcej u źródła: https://www.kontrowersje.net/rekordy-zakazen-i-kompletna-cisza-nad-brytyjska-trumna-szczepionkowa/

Podziel się!