1. Corona w poszukiwaniu prawdy (najbardziej zakazany obecnie film); 2. Gadowski: Kto nie z rządem tego prądem; 3. Odkrywamy Zakryte: Keanu Reevs: Ludzkość zaraz wyrwie się z Matrixa; 4. TVN. Rekordowy spadek oglądalności „Faktów”, TVPis – tak źle jeszcze nie było!

Corona w poszukiwaniu prawdy

 

1.Corona w poszukiwaniu prawdy (najbardziej zakazany obecnie film)

Prof. dr hab. Martin Haditsch jest austriackim mikrobiologiem, który podróżował przez pół świata, aby stworzyć film dokumentalny, który przejdzie do historii jako ważny. Przeprowadził wywiady z następującymi znanymi osobami na temat kryzysu, który ogarnął cały świat od ponad roku.

dr. Pierre Kory – lekarz IC i badacz w Nowym Jorku
prof. dr hab. Michael Levitt – laureat Nagrody Nobla na Uniwersytecie Stanforda
prof. dr hab. Roland Wiesendanger – Uniwersytet w Hamburgu
prof. dr hab. Klaus Stöhr – wirusolog i epidemiolog
prof. dr hab. Klaus Püschel – lekarz sądowy
prof. dr hab. Kurt Zatloukal – Dyrektor Instytutu Badawczego Patologii i Mikrobiologii w Graz
dr. Thomas Ly – kieruje największą siecią szpitali w Tajlandii w walce z pandemią i jest zaufanym doradcą Dalajlamy
Profesor Marco Confalonieri – kierownik szpitala specjalistycznego Cattinara Long w Trieście

Link do filmu:
https://www.blckbx.tv/videos/de-meest-verwijderde-docu-van-het-moment-corona-op-zoek-naar-de-waarheid

Kod filmu do osadzenia np. na własnej stronie:
(https://rumble.com/embed/ve3g4v/?pub=4)

Tutaj można wkleić link osadzania filmu (bez nawiasów) i przekonwertować go na format mp4, a tym samym pobrać:
https://pastedownload.com

Napisy można pobrać z:
(niemieckie) https://i.rmbl.ws/s8/11/R/0/e/R/R0eRb.lMcK9b.vtt
(holenderskie) https://i.rmbl.ws/s8/11/R/0/e/R/R0eRb.cfCwZd.1.vtt
(angielskie) https://i.rmbl.ws/s8/11/R/0/e/R/R0eRb.LM3O-d.vtt

2. Gadowski – Kto nie z rządem tego prądem

https://www.youtube.com/watch?v=GlXmGYJM-lQ&t=14s

3. Odkrywamy Zakryte: Keanu Reevs: Ludzkość zaraz wyrwie się z Matrixa

Keanu Reeves, gwiazda Speeda lub Matrixa, który kręcił sceny do nowej reklamy Super Bowl dla Sqarespace na pustyni Mojave nie ma złudzeń co do tego, że ludzkość wkracza w nowy wymiar. Jego zdaniem lada chwila wyrwiemy się z granic Matrixa, ponieważ sztuczna światowa matryca zaczyna pękać.

Keanu Reevesa twierdzi, że jest optymistycznie nastawiony do przyszłości, ponieważ ludzkość powoli daje oznaki uwolnienia się od matrycy Matrixa.

Uważa, że teraz toczy się wojna, która ukształtuje przyszłość ludzkiej egzystencji i świat, który zostawimy naszym dzieciom.

Rasa ludzka była zniewolona przez tysiące lat – powiedział Keanu Reeves podczas kręcenia na pustyni Mojave, wyjaśniając, że byliśmy trzymani w mentalnym więzieniu przez mroczne elity i tajne stowarzyszenia, które zrobiły wszystko, co możliwe, aby nas stłumić w dążeniu do osiągania naszego potencjału.

Teraz zaś ta cała matryca zaczyna pękać, ludzkość pokazuje znaki wolności i za chwilę zaczniemy żyć w ekscytujących czasach.

Znany aktor przyznał, że prawdziwe poznanie natury rzeczywistości umożliwiła mu lektura starożytnych tekstów, w tym kiedy czytał Wedy i Upaniszady.

Tak, jasne, jest wielu ludzi, którzy nadal są zainteresowani tylko nadążaniem za Kardashiankami, ale znaczna część ludności się obudziła. Co najważniejsze, teraz toczy się wojna między naszymi panami-władcami i tymi, którzy chcą nas uwolnić – powiedział.

Twierdzi, że matryca to holograficzny wszechświat projektowany przez tych, którzy chcą na nas polować.

Ludzkość była represjonowana i kontrolowana w ten sposób od tysiącleci.

Wierzymy, że jest to rzeczywisty świat, ale w rzeczywistości jest to tylko film nagrywany w zbiorowej świadomości, która przedstawia się jako „rzeczywistość”.

Dla wszystkich miliarderów, którzy uważają, że pieniądze i nowe systemy są w stanie zmienić naszą rzeczywistość, Keanu ma jedną radę:

Włóż portfele z powrotem do kieszeni. Nie ma to nic wspólnego z pieniędzmi ani komputerami. Musi nastąpić duchowa Zmiana, a nie „włamanie” do systemu.

Według Keanu ta duchowa zmiana właśnie teraz ma miejsce.

Ludzie są zmęczeni wojnami, totalitarnym przywództwem i autorytarną kontrolą.

Ludzie budzą się do tego, co jest naprawdę ważne w życiu.

Wychodzą spod kontroli, toczą walkę z ciemnymi siłami i usuwają zasłony z niesamowitej sieci połączonych manipulacji.

Ludzkość budzi się z letargu i dostrzega, że ta sama garstka, te same tajne stowarzyszenia aktywują Nowy Porządek Świata, aktywnie kontrolują nasze życie.

I to właśnie teraz nadchodzi najlepszy dla nas czas, aby odzyskać naszą nieskończoną moc i otworzyć drzwi mentalnego więzienia, to czas który zmotywował nas do budowania siebie.

Nie jest to łatwe, ale tego od nas wymaga uzyskanie wolności.

4. TVN. Rekordowy spadek oglądalności „Faktów”, TVPis – tak źle jeszcze nie było!

Według danych z Nielsen Audience Measurement, w maju czołowy program informacyjny TVN „Fakty” oraz TVN24 Biznes i Świat oglądało średnio 2,4 mln widzów. Przekłada się to na 21,35 procent udziału w polskim rynku telewizyjnym. Piszące o statystykach Wirtualne Media zwracają uwagę na potężny spadek względem wyników stacji z zeszłego roku.

Spadek oglądalności „Faktów” TVN to około 19,05 procent widzów, co przekłada się na 565 tysięcy osób. Oznacza to rekordową klęskę stacji.

W maju „Fakty” śledziło 2,16 mln widzów, zaś kanał TVN24 Biznes i Świat jedynie 238 tysięcy osób.

Drugie miejsce w zestawieniu zajmują „Wiadomości” TVP. Oglądalność programu na kanale pierwszym telewizji publicznej oraz w TVP Info wyniosła w maju 2,38 mln osób (1,88 mln na TVP1 i 504 tysiące na TVP Info). „Wiadomości” tym samym zanotowały spadek oglądalności aż o 18,42 procent (utrata 538 tysięcy widzów względem zeszłego roku). Udział „Wiadomości” w rynku wyniósł 19,88 procent (spadek z 22,74 procent).

 

źródło: https://propolski.pl/tragiczne-wiesci-dla-tvn-rekordowy-spadek/

Podziel się!