1. NCzas.com: 34 letnia dziennikarka GW Kalina Mróz zmarła po szczepionce!; 2. Warto Rozmawiać: Z dr. Katarzyną Jaruszewską-Orlicką przesłuchiwaną przez NIL; 3. Kontrowersje: UE zakontraktowała 2,4 miliarda Pfizera do 2023 roku, a PiS okłamuje Polaków „ostatnią prostą”; 4. NTV: Wakacyjny cykl spotkań Andrzeja Nikodemowicza

34 letnia dziennikarka GW Kalina Mróz zmarła po szczepionce!

Justyna Socha:

„Wielu z Was się teraz s z c z e p p i (mam nadzieję!) i pewnie podobnie jak ja część przechodzi ciężko entuzjastyczną reakcję immunologiczną na szczepionkę” – pisała dziennikarka.

Nie żyje 34-letnia Kalina Mróz. Dziennikarka „Gazety Wyborczej” zmarła nagle po ciężkich powikłaniach po szczypawce.

Śp. K. Mróz poinformowała niedawno, że wystąpiła u niej reakcja immunologiczna na zastrzyk przeciwko CO VID 19.

Zgłoś NOP www.stopnop.com.pl/zglos-nop-covid

 

Kalina Mróz nie żyje. Dziennikarka zmarła nagle, niedawno informowała o ciężkich powikłaniach po szczepieniu

 

16 maja 34-latka „nagle i niespodziewanie” trafiła do szpitala. Oficjalnie nie podano, co było przyczyną śmierci.

Mróz zajmowała się głównie tematyką filmową. W przeszłości współpracowała m.in. z „Onetem”, „Przekrojem” czy „Twoim Stylem”. Od 2015 roku była dziennikarką „Gazety Wyborczej”. Oprócz tekstów do wydań papierowych i internetowych, tworzyła także podcast „Kanapowcy”, w którym recenzowała filmy oraz seriale.

Kalina Mróz – reakcja immunologiczna na szczepionkę.

Śp. Kalina Mróz poinformowała niedawno, że wystąpiła u niej reakcja immunologiczna na szczepionkę przeciwko COVID-19. Nie czuła się najlepiej.

Mróz na facebookowym profilu Kanapowcy – obok filmów – pisała o tym, co się u niej aktualnie dzieje. 28 kwietnia wyraziła radość, że udało się jej zarejestrować na szczepienie przeciwko koronawirusowi.

Kalina Mróz cieszy się z terminu szczepienia.

8 maja, a więc osiem dni przed „nagłym i niespodziewanym” trafieniem do szpitala, Mróz pisała, że wystąpiły u niej reakcje immunologiczne po szczepieniu.

„Wielu z Was się teraz szczepi (mam nadzieję!) i pewnie podobnie jak ja część przechodzi ciężko entuzjastyczną reakcję immunologiczną na szczepionkę” – pisała dziennikarka.

Kalina Mróz nie żyje. Profile w mediach społecznościowych usunięte

Ostatni wpis pochodził z 14 maja. Także dotyczył szczepień.

Zarówno powyższy profil Kanapowcy (do niedawna dostępny pod linkiem: https://www.facebook.com/kanapowcypodcast), jak i drugi publiczny, pod nazwiskiem (https://www.facebook.com/kalina.mroz.54), nie są już dostępne w sieci. Zostały albo tymczasowo zablokowane, albo całkowicie usunięte.

Kalina Mróz – co było przyczyną śmierci? Dlaczego umarła?

Oficjalnie nie poinformowano, co było przyczyną śmierci dziennikarki „Gazety Wyborczej” Kaliny Mróz.

Sprawę powinny rzetelnie i przejrzyście wyjaśnić odpowiednie organy. W przypadku śp. Mróz wystąpił klasyczny NOP (niepożądany odczyn poszczepienny), o czym oficjalnie informowała dziennikarka.

Jeśli do zgonu doszło krótko po szczepieniu (w tym przypadku tak), istnieje obowiązek, aby się temu przyjrzeć i to zbadać.

Na ten moment ani nie można stwierdzić, że szczepionka przyczyniła się do zgonu Kaliny Mróz, ani, że nie miała na nią wpływu. Liczymy, że sprawa zostanie wyjaśniona dogłębnie, a opinia publiczna pozna wyniki badań.

źródło: NCzas.com

2. Warto Rozmawiać: Pierwsza część rozmowy z dr. Katarzyną Jaruszewską Orlicką, która w ubiegły czwartek była przesłuchiwana przez NIL

https://www.facebook.com/284786781556387/videos/2645048379131576

3. Kontrowersje:  a) UE zakontraktowała 2,4 miliarda Pfizera do 2023 roku, a PiS okłamuje Polaków „ostatnią prostą”; b) Jeden za wszystkich wszyscy za jednego

UE zakontraktowała 2,4 miliarda Pfizera do 2023 roku, a PiS okłamuje Polaków „ostatnią prostą”

Od wielu tygodni prowadzę intensywną dyskusję z kontem na Twitterze @szczepimysie, ilość łgarstw, która się przebija przez to rządową tubę propagandową przebija konferencje Urbana. Charakterystyczne dla prowadzącego konto Tomasza Matyni, dyrektora Centrum Informacyjnego Rządu i jego ludzi, jest powielanie ciągle tych samych przekazów dnia i brak odpowiedzi na konkretne pytania. Mija 23 dni odkąd nie potrafią odpowiedzieć gdzie jest 700 000 dawek „szczepionki”, w jakich konkretnych punktach, jakiego konkretnego producenta i w końcu dlaczego one rzekomo w tych punktach leżą. Jedyną „odpowiedź”, jak na propagandzistów przystało, brzmi: „Pana tezy i insynuacje nie znajdują potwierdzenia w faktach”. Podaję ten przykład, bo on jak na dłoni pokazuje skalę propagandowych oszustw, którymi dzień w dzień karmieni są Polacy przez rządowe „instytucje”.

Zaginione szczepionki są jednak niczym, przy największym kłamstwie propagandystów z CIR, którzy wciskają Polakom „ostatnią prostą”. Jeśli tylko „zaszczepi się” ponad 70% Polaków „pandemia” się skończy, bo „szczepionki” dają pełną odporność. „Zaszczepimy się” i natychmiast wracamy do rzeczywistości, zapominamy o „pandemii”. Kłamstwo to w żaden sposób „nie znajduje potwierdzenia w faktach”. 20 maja 2021 roku Komisja Europejska podpisała nowy kontrakt z firmą Pfizer na dostawę 1 800 000 000 dawek „szczepionki”. Gdyby ktoś miła problem z odczytaniem tej liczby lub myśli, że dodałem za dużo zer, to podpowiem, że chodzi o 1,8 miliarda i nie pomyliłem się w ilości zer. Skąd te dane? Ze strony producenta „szczepionki” firmy Pfizer. Poniżej cytuję treść oświadczenia Pfizera i podaję adres strony:

więcej u źródła: https://www.kontrowersje.net/ue-zakontraktowala-24-miliarda-pfizera-a-pis-oklamuje-polakow-ostatnia-prosta/

Jeden za wszystkich wszyscy za jednego

https://youtu.be/xX7dihVE9H8

4. NTV: Wakacyjny cykl spotkań Andrzeja Nikodemowicza

https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/2021/05/26/wakacyjny-cykl-spotkan-andrzeja-nikodemowicza/

Podziel się!