AstraZeneca zabija w Polsce, kolejna nauczycielka nie żyje, osierociła dzieci!!!

Astra Zeneca zabija w Polsce

 Zamiast mojego komentarza kilka komentarzy z FB:

„serce pęka , a te skurwysyny dalej idą w zaparte , ze ta szczepionka jest bezpieczna . no i oczywiście w tv cisza . Tylko pierdolenie o trzeciej fali”

„Serce nam pęka🖤 😰😰nasza wspaniała nauczycielka , wychowawczyni…nie możemy w to uwierzyć ani się z tym pogodzić”

Gdyby wprowadzono karę śmierci dla producentów i tych co rozpowszechniają szczepionki w razie jakichkolwiek powikłań myślę że już jutro świat by je wszystkie wycofał. Przypominam nieuświadomionym iż firmy farmaceutyczne zrzekły się jakiejkolwiek odpowiedzialności za szczepienia i nasz rząd mimo tego zakupił szczepionki godząc się na to. A i jeszcze jedno. Ten koniował który odesłał pacjentę z podejrzeniem opon mózgowych w tak złym stanie ogólnoustrojowym powinien dostać przynajmniej 25 lat więzienia. Niech w końcu ktoś się tym zajmie i stawia przed sądy koniowałów bo tacy nawet zwierząt nie powinni leczyć. Znam pewną panią weterynarz która lepiej traktuje zwierzęta niż te koniowały ludzi.

Nie mam siły płakać Panie Boże przemień serca tych bestii by więcej nie krzywdziły ludzi a ludziom zdejmnij z oczu zasłonę niech zobaczą co rząd robi z nami

„Co robi rząd to wszyscy widzimy, ale nie umie zrozumieć że ludzie tak reagują że LEKARZE nauczyciele i inni są tak zastraszani że nic z tym nie robią.Lekarze się szczepią ,a my i tak nie możemy się leczyć , dzieci siedzą w domach i nie mają dostępu do nauki przedsiębiorstwa padają a ludzie dalej tego nie widzą to jest obłęd KIEDY OTWORZYCIE OCZY!!!

Wtedy jak wasi bliscy będą umierać po zaszczepieniu się?”

1.  Astra Zeneca zabija w Polsce, kolejna nauczycielka nie żyje, osierociła dzieci!!!

NTV: Zmarła nauczycielka – dramatyczna relacja na FB

https://www.facebook.com/195406377227344/videos/251318223321197

Piotr Uljanicki – W Obronie Życia i Wolności: Kolejna 40-letnia nauczycielka nie żyje! Macie jeszcze jakieś wątpliwości?!!!

 

https://www.facebook.com/PiotrUljanickiWobronieZycia/videos/719041838775604

https://www.facebook.com/PiotrUljanickiWobronieZycia/posts/127000326099998

 

Podziel się!