1. Justyna Socha i Iwan Komarenko po Marszu; 2. wR24.pl: Co powiedziało EMA o Astrazeneca! Czy rząd ryzykuje życiem Polaków? Dr Hałat; 3. WM: Korwin-Mikke oskarża Szumowskiego o ludobójstwo; 4. WM Silesia: Prof Michel Chossudovsky – Pandemia Życiowych Dramatów

Justyna Socha i Iwan Komarenko po Marszu

1. Justyna Socha i Iwan Komarenko po Marszu

https://www.facebook.com/justsocha/videos/10225706939520570

2.  wRealu24.pl: Co powiedziało EMA o Astrazeneca! Czy rząd ryzykuje życiem Polaków? Dr Hałat

https://www.youtube.com/watch?v=qur6GN2zuwE

3. WM: Korwin-Mikke oskarża Szumowskiego o ludobójstwo

 

anusz Korwin-Mikke, poseł Konfederacji, złożył doniesienie do prokuratury na byłego ministra Łukasza Szumowskiego! Poniżej publikujemy jego treść.

„Niniejszym wnoszę o wszczęcie postępowania karnego przeciwko p. Łukaszowi Szumowskiemu za spowodowanie śmierci dziesiątków tysięcy obywateli Rzeczypospolitej oraz spowodowanie gigantycznych strat majątkowych – co z naddatkiem wyczerpuje treść art. 165 § 1 ust. 5 Kodeksu karnego i ew. art 165 § 2 oraz art. 165 § 5 Kk”.

„Ww. pełniący w Polsce rozmaite stanowiska, od ministerialnych poczynając rozpoczęli wiosną 2020 „walkę z koronawirusem”. Walka ta polegała na odciągnięciu lekarzy z frontu walki z innymi chorobami oraz na wydaniu wielu rozporządzeń (a także: skłonieniu Senatu i Sejmu do wydania odpowiednich ustaw) powodujących zakłócenie życia społecznego i gospodarczego w Polsce. Efekty zwalczania ww. wirusa są żadne (dowód: liczba śmierci na głowę mieszkańca jest w Polsce praktycznie równa a przy obecnych trendach za miesiąc będzie większa niż np. w Brazylii i Szwecji, które tej „walki” nie prowadziły lub prowadziły w minimalnym zakresie). Natomiast blokada gospodarki i życia społecznego spowodowała trudne do oszacowania straty (pobieżnie oceniam je na 1,5 biliona złotych) zaś nieuniknione zaniedbania opieki medycznej na innych „frontach” powodują obecnie śmierć 16 000 mieszkańców Polski miesięcznie. Eksperci oceniają je łącznie na 74 000 (na dzień dzisiejszy) co sugerowałoby użycie pojęcia „ludobójstwo”. Dotyczy to śmierci z powodów innych niż COVID-19 i śmierci nadmiarowych, tj. przekraczających dane z odpowiednich miesięcy lat ubiegłych. Jest rzeczą oczywistą, że jest to efektem ww. ustaw i zarządzeń zresztą przestrzegałem przed tym jeszcze w kwietniu 2020, gdy łączna liczba śmierci miesięcznie była mniejsza, niż w poprzednich latach. Co wyczerpuje materię w/w paragrafów. Osobną kwestią jest zbadanie, czy „walka z koronawirusem” nie jest prowadzona w interesie koncernów farmaceutycznych. W szczególności podejrzane jest, że szczepionkę kupujemy od firmy Pfizer już skazanej za korupcję środowiska lekarskiego. Wtedy właściwa byłaby klasyfikacja tych działań jako „ludobójstwa” i rozszerzenie śledztwa na inne państwa, w szczególności USA”.

Źródło: ProKapitalizm.pl

https://wolnemedia.net/korwin-mikke-oskarza-szumowskiego-o-ludobojstwo/

czytajcie też: Zmarł kolejny lekarz wyśmiewający antyszczepionkowców

Omal nie umarłam!

4. WM Silesia: Prof Michel Chossudovsky – Pandemia Życiowych Dramatów

https://www.facebook.com/wolnemediasilesia/videos/148133283845506

Podziel się!