1. Bibuła: Niemal milion filmów “rozpowszechniających nieprawdziwe informacje o Covid-19 i szczepionce” usuniętych przez cenzorów Youtube; 2.wR24.pl: Przeżyłem ciężkiego Covida… Co teraz? Co dalej? Wyleczyłem się Amantadyną! L. Szostak; 3. NTV: Plandemia – krach giełdowy – wojna – Czy trzy razy tak?; 4. Takt.TV: Kibice Legii przeciw pandemii. Tylko u Czujnego

Plandemia – krach giełdowy – wojna – Czy trzy razy tak?

Wiem co jem?! – Czyli PROPAGANDA WSZECHOBEJMUJĄCA zamiast PRAWDY. Identycznie: Wiem czym się „szczepię”?! Wiem czym oddycham przez maskę?!

Wiem, że mogę być jednocześnie chory będąc zdrowym?! Wiem, że jak się „zaszczepię” to i tak zachoruję i będę dalej zarażał innych?!

A ja wiem, że to wszystko tylko kolejna zmutowana grypa i po niej przyjdzie następna i następna, i kolejna. Z naszą schizofreniczną rzeczywistością społeczno-polityczną i gospodarczą jest dokładnie jak z tą szynką – ładnie i różowo  wygląda tylko na wystawie, ale wewnątrz można się natknąć na kawał kija i żelazne łańcuchy… a nawet na parszywe, wijące się, śmierdzące robactwo.

I co dalej, kochani rządzący?! Jakie nowe kroki zaplanowaliście, poza KOLEJNYM OGŁOSZONYM JUŻ LOCKDOWNEM i WPROWADZANYM JUŻ – co podobno było spiskową teorią foliarzy – PASZPORTEM SZCZEPIONKOWYM?! Co nowego teraz wymyślicie aby dotrzeć bez przeszkód do Dyktatury Banksterów i Big Pharmy nie wyrzekając się „zachodnioeuropejskiej demokracji”?!

Kto wygra wyścig na Nowego Hitlera XXI wieku?! Boris Johnson czy Angela Merkel,  Emannuel Macron, czy może Jarosław Kaczyński?!

Fałszywe gęby pełne słów o wolności i demokracji, ale czyny pokazują nam jak na dłoni ich prawdziwe parszywe oblicza i intencje.

III Wojna Światowa zainicjowana w styczniu 2020 przez Chiny rozbiła i skompromitowała całkowicie świat zachodni. Jesteśmy świadkami niebywałej klęski: ideologicznej, gospodarczej, , finansowej, naukowej, medycznej, społecznej, religijnej, moralnej, psychologicznej, informacyjnej, propagandowej i politycznej. Chiny – NATO 12:0 w pierwszej odsłonie tej wojny.

Świat rzekomo nienaruszalnych, fundamentalnych wartości Zachodu legł w gruzach. Nastąpiła totalna dewaluacja ideałów i całkowita moralna degradacja elit rządzących. Korupcja i niekompetencja sięgnęły zenitu, a segregacja medyczna obywateli jest Siódmą Pieczęcią, którą ten System Zachodni i cała jego tzw klasa polityczna właśnie przybija podpisując wyrok śmierci na Cywilizacji Zachodu.

Tak się dzieje Wielkie Czyszczenie! Tak się dzieje Wielka Zmiana!

Nikt nie mówił, że to przejście będzie lekkie, łatwe i przyjemne. Jest ciężko i jeszcze będzie ciężko, ale nie ustawajmy w walce, bo mamy ich „na widelcu” – Siły Ciemności nie były jeszcze nigdy tak dokładnie określone, zlokalizowane i obnażone!

Taki drobiazg – dziwny zbieg okoliczności, ale jakże znamienny – Jesienny lockdown wprowadzili od 24 października 2020, czyli w dniu zaplanowanego Marszu o Wolność, a teraz proszę, powtórka z rozrywki – wiosenny lockdown wprowadzają dokładnie w dniu zaplanowanego Marszu o Wolność – 20 marca 2021!

 

Wsłuchajcie się w materiał nr 2 – to on, Leszek Szostak jest bohaterem dzisiejszego dnia!

1. Bibuła: Niemal milion filmów “rozpowszechniających nieprawdziwe informacje o Covid-19 i szczepionce” usuniętych przez cenzorów Youtube

Tylko w ciągu ostatnich 6 miesięcy Youtube usunął ponad 30 tysięcy filmów mających “fałszywie lub zwodniczo omawiać szczepienia i szczepionki przeciwko Covid-19” – powiedziała rzeczniczka prasowa Youtube, Elena Hernandez.

Od początku tzw. pandemii Youtube rozpoczął usuwanie ze swojej platformy “fałszywych filmów”, a od lutego 2020 r. zlikwidował razem ponad 800 tysięcy nagrań wideo, które “propagowały fałszywe informacje” o koronawirusie (coronavirus misinformation). Liczba to rośnie z dnia na dzień. Od października 2020 r. Youtube rozpoczął usuwanie filmów rozpowszechniających “fałszywe informacje o szczepieniach przeciwko Covod-19”.

Youtube tłumaczy, że ich zdaniem “niewłaściwe nagrania wideo” są napierw wyłapywane przez system sztucznej inteligencji AI oraz przez cenzorów (human reviewer), a następnie przechodzą do drugiego poziomu oceny gdzie ostatecznie podejmowana jest decyzja o ich usunięciu. Jak naprawdę wygląda ten drugi poziom oceny i na jakiej podstawie działają algorytym AI, trudno powiedzieć, gdyż Youtube nie dzieli się tymi informacjami.

Youtube należący do giganta Google, jak również Facebook oraz Twitter stosują podobne cenzorskie metody.

Każda informacja, która nie spełnia na daną chwilę założonych polityczno-ideologicznych kryteriów, albo została już usunięta, albo będzie usunięta z przestrzeni publicznej w Nowym Wspaniałym Świecie. Co więcej, to co dzisiaj uchodzi za “zweryfikowaną informację”, w przyszłości może być zakwalifikowane jako informacja fałszywa i po jej usunięciu na nowo będzie można spreparować każde wydarzenie i stworzyć historię.

Oprac. www.bibula.com
2021-03-12

https://www.bibula.com/?p=123586

2.wR24.pl: Przeżyłem ciężkiego Covida… Co teraz? Co dalej? Wyleczyłem się Amantadyną! L. Szostak

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/283830996427667

https://www.youtube.com/watch?v=-P4D8mMcWxk

3. NTV: Plandemia – krach giełdowy – wojna – Czy trzy razy tak?

https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/2021/03/15/plandemia-krach-gieldowy-wojna-czy-trzy-razy-tak-jaroslaw-dobrucki/

4. Takt.TV: Kibice Legii przeciw pandemii. Tylko u Czujnego

https://www.youtube.com/watch?v=lieby6pRXAc

Podziel się!