1. Justyna Socha – Mężczyzna zmarł po podaniu szczepionki na COVID. Są pierwsze wyniki sekcji zwłok; 2. Komentator: Nagły Koniec Obostrzeń w Bułgarii! PIS Traci OSTATNIĄ Wymówkę!; 3. Sebastian Pitoń – Góralskie veto: My się otwieramy i co nam zrobicie? + Celem rządu jest zniszczenie klasy średniej; 4. Jacek Wilk wprost: NAJAZDY Sanepidu i Policji są NIELEGALNE, oni ŁAMIĄ prawo!

Mężczyzna zmarł po podaniu szczepionki na COVID. Są pierwsze wyniki sekcji zwłok

W zestawieniu z wielką troskliwością PIS o każde życie poczęte zadziwia ich brak zainteresowania zgonami seniorów po podaniu „szczepionki” mRNA covid-19.  Czy życie seniorów jest mniej ważne dla PIS niż życie nienarodzonych dzieci dotkniętych śmiertelną wadą, dzieci które umrą tuż po urodzeniu?

Hipokryzja tego ugrupowania rzekomych katolików, którzy wycierają sobie co godzinę gęby filozofią Jana Pawła II i klęczą godzinami przed ołtarzem, po prostu nie mieści się w głowie. Kiedyś, przed wyborami prezydenckimi i do Sejmu w 2015 apelowałem do członków PO, którzy jeszcze wciąż są na pokładzie tego ugrupowania a posiadają choćby resztki przyzwoitości i jakieś strzępy kręgosłupa moralnego o natychmiastowe wypisanie się z tej złodziejskiej i zdradzieckiej kliki. Teraz pytam się czy w PIS są jacyś ludzie na tyle moralni, żeby przerwać serię zgonów jaka najprawdopodobniej zaczyna   się w Polsce wśród pensjonariuszy DPSów po podaniu pseudoszczepionki mRNA Pfizera na covid-19. Jest już 10 zgłoszeń śmierci od rodzin zmarłych i pierwszy przypadek nagłej śmierci w ciągu jednej doby po podaniu tego preparatu, który wydaje się w tej chwili NIEWĄTPLIWY.

Gdy chodzi zniewolenie kobiet PIS jest pierwszy, gdy chodzi o faktyczną eutanazję chorych i starych ludzi w Polsce PIS także jest pierwszy – to jak „leczą” chorych na covid-19, i co wyprawiają z chorymi na śmiertelne inne choroby, których leczenia zaniechali oraz to co robią szczepiąc tych, których nie powinni szczepić nazywam delikatnie eutanazją, ale to jest tak naprawdę pospolita zbrodnia, zbiorowe morderstwo wykonywane w białych rękawiczkach przez polityków, klikę służalczych dziennikarzy i klikę medyków. Czego jeszcze trzeba żeby PIS przestał być pierwszy  jako polityczny wybór dla Polaków-Katolików?

Jestem naprawdę wstrząśnięty co wyprawia rzekomo katolicka partia PIS w Polsce!   Myślałem do tej pory że Andrzej Braun przesadza mówiąc o Nowej Norymberdze dla obecnych władców Polski, ale widzę że to jest jedyne co będzie do zrobienia, bo inaczej naród nie podźwignie się z moralnej ruiny w jaką wpędził go system rządów zaprezentowany przez PIS wraz z okrągłostołową rzekomą opozycją z PO-PSL-SLD.  

1. Justyna Socha – Mężczyzna zmarł po podaniu szczepionki na COVID. Są pierwsze wyniki sekcji zwłok

 

https://www.facebook.com/justsocha/videos/10225260213552700/?notif_id=1611846490261082&notif_t=live_video&ref=notif

2. Komentator: Nagły Koniec Obostrzeń w Bułgarii! PIS Traci OSTATNIĄ Wymówkę!

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=S-SgAynhIR8&feature=share&fbclid=IwAR0ANWhgSbKTAz8rbrgU4r3JEEvXKJlv_dnZdjaL7uSEu9PnCwNewrzWOA4

 

3. ŚR: Sebastian Pitoń – Góralskie veto: my się otwieramy i co nam zrobicie?

https://www.youtube.com/watch?v=KzmEuKHTpfk

 

Celem rządu jest zniszczenie klasy średniej

https://www.youtube.com/watch?v=vNxEGBhdKt0

4. Jacek Wilk wprost: NAJAZDY Sanepidu i Policji są NIELEGALNE, oni ŁAMIĄ prawo!

https://www.youtube.com/watch?v=ilMugoNSh2Q

Podziel się!