1. w Realu 24.pl: Sebastian Pitoń – Górale mówią NIE obostrzeniom! Przedsiębiorcy odrzucają restrykcje!; 2. Komentator: Górale otwierają biznesy! Sebastian Pitoń z Góralskie Veto wyjaśnia w jaki sposób!; 3. Paweł Nogal – Akcja #otwieraMY Polskę; 4. TVP: Warto Rozmawiać – Jan Pospieszalski – Czemu tak powoli z tą amantadyną?!

Górale otwierają biznesy

Społeczeństwo Obywatelskie i Demokracja Bezpośrednia przeciw Nowemu Totalitaryzmowi!!!

Z Polski idzie na cały Świat Iskra – Lekarstwo na odmianę grypy zwaną covid-19 oraz Akcja Wolnego Społeczeństwa „VETO-OtwieraMY” – Nowa Solidarność –  Obywatelskie Wypowiedzenie Posłuszeństwa RZĄDOWEMU BEZPRAWIU.

W tym zestawie informacji nie ma rzecz jasna żadnych materiałów mniej ważnych, bo nie ma w tej chwili nic ważniejszego nad powstrzymanie BEZPRAWIA jakie ma miejsce w naszym kraju, nad powstrzymanie rodzącego się nowego totalitaryzmu.

Tak więc pierwsze trzy materiały są bezwzględnie priorytetowe – I TO JEST OCZYWISTE.  Tym trzem informacjom nie będę poświęcał wiele uwagi – NALEŻY SIĘ Z NIMI ZAPOZNAĆ I BEZWZGLĘDNIE POPRZEĆ JE, Z CAŁĄ ODWAGĄ I DETERMINACJĄ. POPARCIE TO TRZEBA ZADEMONSTROWAĆ TAKŻE NA ULICACH – ZDEJMUJMY MASOWO MASKI na  znak poparcia i Solidarności!!!

1. DZIAŁANIE PRZEDSIĘBIORCÓW, KTÓRZY DAJĄ IMPULS WOLNOŚCI I SPRAWIEDLIWOŚCI, WYSTĘPUJĄC PRZECIW JAWNEMU BEZPRAWIU OPARTEMU NA IRRACJONALNYCH PODSTAWACH, BO POZANAUKOWYCH – JEST SŁUSZNE I NIEZBĘDNE!

RATUJMY POLSKI BIZNES, POLSKĄ KLASĘ ŚREDNIĄ, KTÓRĄ Z TRUDEM BUDOWALIŚMY, A KTÓRĄ TERAZ BANKSTER MORAWIECKI  Z TZW. PRAWEM I SPRAWIEDLIWOŚCIĄ ORAZ RAZEM Z CAŁĄ FARBOWANĄ, OKRĄGŁOSTOŁOWĄ „OPOZYCJĄ” (PO, SLD, PSL I SPÓŁKA) USIŁUJE ZAMORDOWAĆ.

Ci zdrajcy Narodu Polskiego czynią to bezczelnie popierając dyktaturę międzynarodowych koncernów w Polsce i mordując polskie kopalnie węgla, polską energetykę, polskie małe i średnie firmy. CZYNIĄ TO uczestnicząc w międzynarodowym projekcie najpotężniejszego koncernu światowego, koncernu farmaceutycznego WYKORZYSTUJĄC BIG PHARMĘ I ZASTRASZAJĄC POLAKÓW od roku nową odmianą grypy-covid 19!

2. NATYCHMIAST RATUJMY AMANTADYNĄ, ALBO W JAKIKOLWIEK INNY SPOSÓB, CHORYCH LUDZI, KTÓRZY UMIERAJĄ W SZPITALACH W NIEPRAWDOPODOBNYCH MĘCZARNIACH – LUDZI DOBIJANYCH I TORTUROWANYCH RESPIRATORAMI ORAZ LUDZI CHORYCH NA INNE CHOROBY, A POZBAWIONYCH OD ROKU DOSTĘPU DO LECZENIA!

TO NASZE OBOWIĄZKI JAKO SOLIDARNEGO SPOŁECZEŃSTWA, OBOWIĄZEK WOLNYCH POLAKÓW WOBEC POLAKÓW POTRZEBUJĄCYCH POMOCY! OBOWIĄZEK HUMANITARNY – LUDZI WOBEC LUDZI. TU WSZYSTKO JEST JASNE.

Ale zwracam Waszą uwagę na bardzo ważny materiał nr 4 z TVP – Program Jana Pospieszalskiego „Warto Rozmawiać”.  Konkluzja tego programu jest następująca:

Jak najszybsze wdrożenie na skalę masową leczenia amantadyną to polska narodowa racja stanu, bo każdego dnia umierają ludzie, umierają nasi rodacy, umierają POLACY!

To stwierdzenie ma najdalej idące konsekwencje wobec rządu, ekspertów medycznych tego rządu i całego przywództwa PIS!

 

 

To stwierdzenie ma przede wszystkim konsekwencje PRAWNE dla rządzących, bo natychmiast rodzi się pytanie o odpowiedzialność rządu i doradców za tysiące zmarłych dotychczas, którym nie podano amantadyny wiedząc od marca 2020, że ona skutecznie i w prosty sposób leczy covid-19.

Wiedza wśród lekarzy w Polsce na ten temat jest już w tej chwili szeroko upowszechniona, bo jak się dowiadujemy z tego programu telewizyjnego, od dawna leczą oni Polaków „po cichu” amantadyną, idąc za przykładem prawdziwego bohatera jakim jest doktor Włodzimierz Bodnar z Przemyśla. Pacjentów wyleczonych tą metodą są już w Polsce tysiące! Dlaczego czynią to „po cichu”? W obawie przed terrorem Naczelnej Izby Lekarskiej, Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwem „Zdrowia”, które od roku blokują badania kliniczne amantadyny!!!

Tu zadam pytanie zasadnicze. Jaki sens ma dalsze badanie kliniczne tego specyfiku przy takiej skali wyleczeń, która idzie w tysiące przypadków??? Czy rządzący nie mają obowiązku natychmiastowego wdrożenia do procedury środka ratującego życie chorym??? Będą czekać kolejne 3 albo 4 miesiące na wyniki tych badań, a w tym czasie na skutek skandalicznego – rocznego już niemal zaniechania obowiązku skutecznego wyleczenia chorych – umrze kolejnych 30 000 Polaków?! 

Ci ludzie z rządu, z NIL, z GIS, z Ministerstwa „Zdrowia” tzw „doradcy” Morawieckiego i Kaczyńskiego, PISowscy „specjaliści”,o których wiemy, że korzystali z licznych grantów Big Pharmy (np. Pfizera) przez rok skutecznie blokowali badania kliniczne, a więc blokowali wprowadzenie amantadyny do schematu leczenia covid-19, a więc blokowali możliwość uratowania życia tysięcy ludzi, którzy zmarli na covid-19 (według oficjalnych statystyk jest to około 32.000 Polaków). Mało tego nadal sabotują leczenie amantadyną z całą świadomością, że ona leczy covid-19, gdyż to oni właśnie nadal ograniczają dostępność amantadyny w aptekach – jak wynika wprost z programu „Warto Rozmawiać”.

Co właściwie robi Prokuratura?

To samo co w sprawie Amber Gold! Tylko że na zbrodniczą już w tej chwili skalę!

Czy przypadkiem już na tym etapie nie jest widoczne bardzo poważne zaniechanie obowiązków w kwestii skutecznego leczenia covid-19 wszelkimi dostępnymi środkami w obliczu pandemii, która siała śmierć?! Umierali przecież Polacy, a osoby odpowiedzialne za dopuszczenie do leczenia w Polsce skutecznego leku przeciw tej chorobie, w rządzie i w „Ministerstwie Zdrowia”, nic nie robiły żeby choćby sprawdzić doniesienia o doskonałych wynikach leczniczych przy terapii covid-19 amantadyną!

Nie wspomnę tym razem o jeszcze prostszej metodzie skutecznego wyleczenia z grypy covid-19, Metodzie Profesora Frydrychowskiego, bo w TVP nikt nie ma odwagi nawet się o niej zająknąć. Dlaczego tak jest?! Uzależnienie TVP od rządu to jedna sprawa, w ogóle wszystkich telewizji komercyjnych i dziennikarzy mediów masowych od ośrodka kontrolującego ich finansowo, jak np międzynarodowe koncerny, ale wystarczy obejrzeć 6 reklam jakie lecą przed czołówką tego programu, żeby pojąć dalsze głębokie uzależnienia od biznesu. Cztery z nich to reklamy opłacone przez koncerny farmaceutyczne czyli Big Pharmę, trzy o szczepionkach i jedna o Witaminie D3, a pozostałe to reklamy wielkich koncernów innego rodzaju. Ten układ reklamowy jest różny, a pakiety reklam zwierają 2, 4 albo 6 reklam. Ja trafiłem na nie wszystkie, bo program oglądałem 3 razy. Tak samo uzależnione są od reklam Big Pharmy wszystkie wielkie media masowe w Polsce: TVN, Polsat, inne telewizje masowe, stacje radiowe, portale internetowe, czasopisma i innego rodzaju media.  

 

 

1. wR24.pl: Sebastian Pitoń – Górale mówią Nie obostrzeniom! Przedsiębiorcy odrzucają rządowe restrykcje!

Hipoteza Sebastiana Pitonia (5’30”), o tym w jaki sposób i dlaczego rozpętano obecną planową pandemię, o tym że to Chiny sprowokowały Zachód, po czym wpuściły go w maliny stopując u siebie tzw. pandemię, kiedy narracja Banksterki poszła już w cały świat i zastosowano masowe lockdowny rujnujące gospodarczo i społecznie kraje Zachodu, jest wysoce prawdopodobna. Jeżeli zerkniecie w statystykę covid-19 na stronie:  https://www.worldometers.info/coronavirus/ to zobaczycie dziwny obraz.

Chiny, w których mieszka ponad 1,3 miliarda ludzi znajdują się w plandemicznej tabeli na 82 miejscu pod względem liczy przypadków i śmiertelnych ofiar, których tam jest 4.600, podczas gdy Polska z jej marną populacją 38 milionów ludzi jest na miejscu 14 z liczbą śmiertelnych ofiar 32.000 osób. Niech każdy myślący Polak odpowie sobie sam na pytanie, czy rzeczywiście jest możliwe przy masowej skali pandemii na całym świecie, że choroba ta nie rozpowszechnia się w Chinach, w których mieszka 1/5 ludności świata??? Co ją powstrzymuje? Chiński Mur??? Przecież tam w tej chwili nie stosują praktycznie żadnego reżimu sanitarnego i nigdy go na skalę kraju nie zastosowali. Więc jaka jest przenoszalność i zjadliwość tej choroby w Chinach??? ZEROWA!

Czy więc choroba covid-19, będąca odmianą grypy, ma charakter bardziej medyczny, czy też ideowo-polityczny, ekonomiczny i wojenny?

https://www.youtube.com/watch?v=k0LHb0pY-mo

2. Komentator: Górale Otwierają Biznesy! Sebastian Pitoń z Góralskie Veto Wyjaśnia JAK!

https://www.youtube.com/watch?v=WCeyejUJaSk

► Dom Adolfa Kudlińskiego Spłonął ► https://youtu.be/VNiKrKe163I
► Ator na Twitterze ► https://twitter.com/KrzysztofAtor

3. Paweł Nogal – #otwieraMY Polskę

 

https://www.facebook.com/100009010848136/videos/2735944796715855/?notif_id=1610558020846556&notif_t=live_video&ref=notif

4. TVP: Warto Rozmawiać – Jan Pospieszalski – Co tak powoli z tą amantadyną?

 

Jak bardzo TVPIS jest zależna od polityki i Big Pharmy widać po czołówce przed tym programem – 6 reklam z tego 3 Proszczepionkowe

https://vod.tvp.pl/video/warto-rozmawiac,11012021,51445488

Podziel się!