RAdość Myślenia: Paweł Ruszczyński – Godzina Policyjna Odwołana!!!

Godzina Policyjna Odwołana!!!

Mam możliwość obserwowania i to za swojego życia niesamowitych i niespotykanych wydarzeń. Rok 2020 utkwi nam wszystkim jako DZIWNY rok pełen STRACHU.

 

Z początkiem, zarówno w marcu i w kwietniu, większa część społeczeństwa dała się omamić i zaszyła się w swoich domach niczym skatowany pies. Przyszło ocieplenie, promyki słońca przyniosły nadzieję i złudną wiarę, że wracamy do normalności. Przed wyborami rząd dodatkowo poluzował nam kaganiec i puścił na dłuższej smyczy…

Letni optymizm pozwolił nam na zebranie myśli poprzez składanie z docierających z wolna okruszków prawdy. Ułożył nam w głowach bardziej rzeczywisty obraz sytuacji niż kreowany w TVN czy TVPIS. Ludzie zaczęli się orientować w politycznych przekrętach, niedomówieniach, w których przewodzi nam Pinokio I. Śmiech na ustach każdego kto zorientował się że “śmiercionośna pandemia” to trochę trudniejsza grypa, jest częstym zjawiskiem. Osoby które chorowały, opisują swoje objawy i dzielą się doświadczeniem z przebytej choroby. Jedni chorują dwa dni, inni trzy tygodnie i wolno wracają do zdrowia. Pandemiczna choroba w ozdrowieńcach nie sieje takiego strachu choć nasz rząd dwoi się i troi by strach nie opuszczał naszego kraju.

Pinoko I, wprowadza kolejne obostrzenia, przepisy, kary i mandaty. 80% albo i 90% jest niezgodne z obowiązującymi przepisami i konstytucją. Pinokio I tak się rozpędził że wprowadził nam “godzinę policyjną” na Sylwestra. Pan Premier chyba zapomniał, że musi mieć podstawę prawną do takiego ograniczenia wolności i aby to miało praworządne fundamenty to NAJPIERW SEJM MUSI wprowadzić stan nadzwyczajny (wojenny, wyjątkowy lub klęski żywiołowej). No ale kto by w roku 2020 przejmował się Konstytucją, praworządnością i prawdomównością. To przecież rok nadzwyczajny, mamy nadzwyczajnie napompowaną pandemię, mamy nadzwyczajny stan gospodarczej wojny światowej więc nasze prawo się nie liczy. Prawo ustanawia ten co ma dostęp do Telewizora – wystarczy, że je tam wygłosi i trochę postraszy, pokrzyczy…

Nasz miłościwie nam przekręcający Pinokio I ogłosił sobie godzinę policyjną – no i super. 🙂 – Kolejny śmierdzący tchórzostwem, akt pseudo prawa. Kolejny śmieszny papierek za który nikt go nie będzie mógł ukarać – (no bo przecież to tylko zalecenia)….

Taki stan rzeczy będzie trwał przynajmniej do przejęcia władzy przez demokratów w USA. To delikatne zluzowanie w listopadzie, mała pauza w dokręcaniu nam śruby, była skutkiem zawirowań w USA i przegrupowaniem tamtejszych sił. Nowy prezydent otrzymał już wymaganą liczbę głosów elektorskich i zaraz po przejęciu władzy uderzy ze zdwojoną siłą w UE i Chiny co spowoduje wdrażanie jeszcze większego zamordyzmu i w naszym kraju.

Ale to wszystko nic nie znaczy w roku 2020.

Skoro w roku 2020 nie liczą się żadne podstawy prawne to niniejszym:

NA MOCY MOJEGO JAM JEST,

NA MOCY MOJEJ WOLI,

OGŁASZAM ZNIESIENIE WSZELKICH OGRANICZEŃ I ZAKAZÓW

W TYM RÓWNIEŻ ZNIESIENIE GODZINY POLICYJNEJ.

Rozporządzenie PAWŁA RUSZCZYŃSKIEGO wchodzi z dniem ogłoszenia.

I tyle jest warte Twoje telewizorne prawo Panie Morawiecki, dokładnie tyle samo co MOJE….

 

źródło: https://blog.ruszczynski.net/2020/12/18/godzina-policyjna-odwolana/

Podziel się!