Ruch Wolnej Polski: 1. NEOS – Mateusz Jarosiewicz – Kto odpowiada za śmierć Polaków?; 2. Veto Media: Podsumowanie roku 2020 na Veto – Jakie plany na 2021?; 3. CEB: Justyna Socha (STOP NOP): Niedzielski straszy kołtuństwem lekarzy a Matyja wzywa celebrytów na pomoc; 4. Sommer: Czego nie wiedzą Gut, Pinkas, Simon i Horban?

Kto odpowiada za śmierć Polaków?

Ruch Wolnej Polski to suma wszystkich działań, organizacji, ugrupowań i inicjatyw zmierzających na różnych płaszczyznach aktywności społecznej i politycznej do uczynienia z Polaków Wolnych Ludzi zarządzających jako Suwereni swoim Wolnym Domem – Rzeczpospolitą Wszystkich Polaków.

My tutaj, wszyscy współuczestniczący w Ruchu Wolnych Ludzi i Ruchu Słowiańskim, w Ruchu Demokracji Bezpośredniej, w działaniach wolnościowych przeciw zniewoleniu przez System Pan-Niewolnik, w Starosłowiańskiej Świątyni Światła Świata i zaprzyjaźnionych strukturach i portalach, Zrzeszeniu Słowian i Związkach Wyznaniowych Wiary Przyrodzonej (Rodzimej) Słowiańskiej w Polsce oraz Lokalnych Związkach Etnicznych Lechickich (działających i chroniących Polaków na prawach naturalnych i systemowych) jesteśmy niezbywalnymi częściami tego olbrzymiego Ruchu Wolnej Polski.

Stan wyjątkowy od 28 grudnia! Ledwie przedwczoraj napisałem że czekamy na tenże stan. A jednak mimo, że to się właśnie dzieje, wydaje się, że w najgłębszej ciemności, idąc uparcie  krok po kroku tworząc świadomy nacisk, nieustępliwą presję, samo-organizując się,  zbliżamy się nie tylko do odkrycia przed Polakami prawdy o zbrodni jaka dokonywana jest na narodzie polskim rękami obecnej władzy, ale także zbliżamy się do zwycięstwa.

Tzw eksperci medyczni okazują się siedzieć wprost w kieszeni Big Pharmy – na co przedstawiono w Internecie dowody. Morawiecki nie wiedział o tym?!!! Od czego on i Kaczyński maja ABW??? Śmiechu warte! 

Amantadyna jest skutecznym lekiem na covid-19, który był do dyspozycji od marca 2020 r. Na to za chwilę będą absolutne naukowe dowody!

Szczepionka ma nieprzebadane skutki uboczne co udowodnił sam producent w ulotce! Rząd o tym wie, a za każdy Niepożądany Odczyn Poszczepienny będzie miał wytoczony proces sądowy!

Jak długo będą Polacy tolerować to wielkie oszustwo? Odpowiedź na to pytanie ma wielką wagę, ale ważniejsze od niej jest co innego.

Oto zbliża się WIELKA BITWA, prawdziwe starcie Zarządu Polski władającego nią w imieniu OBCYCH z NARODEM POLSKIM. Tą wielką bitwą dla naszego społeczeństwa jest „Narodowy Plan Szczepień”. Klapa tego planu, który banksterska banda przy pomocy zupełnie nieetycznych metod usiłuje zrealizować wbrew woli narodu, będzie dla tego „Zarządu” PIS pierwszym i ostatnim  gwoździem do trumny. Będzie też gwoździem do trumny dla pseudo-opozycji okrągłostołowej (PO czy KO – czy jak ich tam dzisiaj zwą, Hołowni, Lewicy, PSL).

To jest pole prawdziwego starcia Narodu z Obcymi, faktyczne pole bitwy Cywilizacji Słowiańskiej, Demokratycznej z Nowym Światowym Porządkiem z Nowym Faszyzmem Medycznym.

Stąd pójdzie kolejna Iskra. Od wyniku tej bitwy w Sercu Świata zależeć będzie los innych narodów. Wiem, że POLACY jeszcze raz zwyciężą!!!

 

1. NEOS – Mateusz Jarosiewicz – Kto odpowiada za śmierć Polaków?

 

2. VETO Media – PODSUMOWANIE ROKU 2020 NA VETO – JAKIE PLANY NA 2021?

https://www.youtube.com/watch?v=_zOVe2ii2mY&feature=youtu.be

 

3. CEB: Justyna Socha (STOP NOP): Niedzielski straszy kołtuństwem lekarzy a Matyja wzywa celebrytów na pomoc

https://www.youtube.com/watch?v=Q8OWG37hSoU

 

4. NCzas/Sommer: Czego nie wiedzą Gut, Pinkas, Simon i Horban?

https://www.youtube.com/watch?v=-jdT4srwkx0

Podziel się!