1. wR24.pl: Wojna w USA fałszowanie wyborów? Trump vs. Biden, media, Soros i Gates?!; 2. Komentator: Lekarze Alarmują! Respiratory Naprawdę Rozrywają Płuca! Ale Tylko te od Rządu PIS; 3.NISS: Bestia – cywilizacja nad przepaścią; 4. Musisz obejrzeć! To są „EKSPERCI”, którym każą nam być posłusznymi?!

To są „EKSPERCI”, którym każą nam być posłusznymi?!

 

1. wR24.pl: Wojna w USA ws. sfałszowania wyborów? Trump vs. Biden, media, Soros i Gates? Rosowski u Roli!

https://www.youtube.com/watch?v=bi6cVmy7rjA&t=535s

2. Komentator: Lekarze Alarmują! Respiratory Naprawdę Rozrywają Płuca! Ale Tylko te od Rządu PIS

https://www.youtube.com/watch?v=V2GKOivez-o

3.NISS: Bestia – cywilizacja nad przepaścią

Nie było w historii ludzkiej cywilizacji wydarzenia równie socjotechnicznie i informacyjnie zmanipulowanego, jak obecna pandemia. Nigdy dotąd manipulacja i dezinformacja nie przybrały aż takiej skali – pełnej, niepowstrzymanej, totalnej agresji. Zrozumienie, co tak naprawdę się dzieje, kto to wszystko organizuje, do czego nas między innymi pandemia prowadzi, wymaga sięgnięcia po książkę.
Równie groźnie jeszcze nie było. Nawet we wrześniu 1939 roku. Zrozumienie tego, co nas dzisiaj otacza, co Bestia planuje, skąd się wzięła, dlaczego przez ostatnie 50 lat tak szybko zamieniała się w przerażającą potęgę, wreszcie – co nas czeka? – stanie się prostsze po lekturze.

“Bestia – cywilizacja nad przepaścią”, to książka, dzięki której zrozumiesz otaczającą nas rzeczywistość.

Więcej u źródła: https://newcivilisation.space/

 

4. Musisz obejrzeć! To są „EKSPERCI”, którym każą nam być posłusznymi?!

Materiał niestety tylko w języku angielskim, na razie bez tłumaczenia i napisów. CB

https://www.youtube.com/watch?v=CSyPnMLo0Dk&feature=youtu.be

Chociaż nie wspomniałem w tym filmie, że wszystko, co tutaj widzisz, jest częścią WIELKIEGO RESETU WEF, niemniej jednak taka jest rzeczywistość. St. Louis Fed Prez James Bullard nazywa to, co widzimy, „PLANOWANYM, ZORGANIZOWANYM częściowym zamknięciem gospodarki”. Teraz chodzi o błąd cerveza. Zgodnie ze wszystkim, co mówi MSM, błąd cerveza jest tylko przykrywką największego transferu bogactwa i władzy, jaki ten świat kiedykolwiek widział. Udostępnij ten film wszystkim, których znasz. Podpalanie płomieni wolności w umysłach ludzi to sposób, w jaki to wygrywamy.

 

 

Podziel się!