1. Gwałtowne protesty na Białorusi. Są ranni!; 2a. FB: Tomek Hawryluk o maseczkach; 2b. Do Rzeczy: Kwaśniewski – Apele władz ws. noszenia maseczek mają charakter prośby. Nie stoi za tym możliwość sankcji; 3. Braun: Nie mogę się uchylić od stwierdzania nielegalności tych działań; 4. MN: Dr Błochowiak o „fałszywej pandemii”.

Apele władz ws. noszenia maseczek mają charakter prośby. Nie stoi za tym możliwość sankcji

Materiał nr 1 – Biedaczki z tych sprostytuowanych dziennikarzyn Głównego Ścieku! Na Białorusi protesty zauważyli, a w Polsce jakoś im tak umknęły!? 

Nam za to tutaj na portalu umknęła nieco Rewolucja w Kirgistanie, która jest sporym ciosem w plecy Rosji Putina! Bardzo obiecujące i interesujące rzeczy tam się dzieją, ale zaabsorbowani naszymi demonstracjami, Berlinem, Londynem, USA  i Białorusią tracimy tę perspektywę Euroazjatycką, w której mają miejsce niesamowicie ważne wydarzenia (W Kirgistanie protestujący wypuścili skorumpowanych polityków z więzienia).

Materiał numer 2a – Krótka, zwięzła, fachowa ocena pomysłu  Maskarady zarządzonego przez „technokratów medycznych” z PIS pod wpływem naporu technokratów medycznych z KO. Czyli cała polska Yetiyelita zwięźle podsumowana na poziomie pomysłów rodem z Auschwitz.

Jest to przygrywka do książki Wojciecha Sumlińskiego  „Zapis Zarazy”. Wielkie przekrety, ordynarna kradzież w biały dzień i naciąganie statystyki. Statystyka = WIELKIE KŁAMSTWO! Przykład: W USA choruje średnio rocznie w ostatnich latach na grypę 40 milionów ludzi, a umiera na nią 40 000 (1 promil). W Polsce w roku choruje średnio 4 miliony osób, ale w okresie od września 2019 do września 2020 umarło 96 osób (0,0000 promila)! Czyżby Polska medycyna w tym czasie wyprzedziła medycynę światową o miliony lat świetlnych???? Nie! W Polsce nagle ludzie przestali umierać na grypę. Około 3000 zgonów znalazło się jak do tej pory w statystyce jako COVID 19!

2b i 3. – Trochę na temat bezprawia rządu PIS. 

4. Krótka zwięzła ocena kiepskiego pomysłu o epidemii koronawirusa, który nie trzyma się kupy.

1. Gwałtowne protesty na Białorusi. Zatrzymano ponad sto osób, są ranni

Ponad 100 protestujących zostało dziś zatrzymanych po protestach na Białorusi. Co najmniej kilka osób jest rannych. Milicja użyła armatek wodnych i granatów hukowych – poinformowała agencja Interfax.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/protesty-na-bialorusi-lukaszenko-spotkal-sie-w-areszcie-z-czlonkami-rady/569dz40,79cfc278

https://tvn24.pl/swiat/protesty-na-bialorusi-starcia-z-milicja-w-minsku-dziesiatki-zatrzymanych-sa-ranni-4717796

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/protesty-na-bialorusi-starcia-z-milicja-i-zatrzymania/3c8ff0w

 

https://niezalezna.pl/357085-niespokojnie-na-bialorusi-w-minsku-brutalne-rozpedzanie-tlumu-w-ruch-poszly-granaty-hukowe

2a. FB: Tomek Hawryluk o maseczkach – mówił to już wiosną

https://www.facebook.com/tomek.hawryluk.961/videos/661643374673399

O maseczkach!

Opublikowany przez Tomka Hawryluka Niedziela, 3 maja 2020

 

2b. Do Rzeczy: Kwaśniewski: Apele władz ws. noszenia maseczek mają charakter prośby. Nie stoi za tym możliwość sankcji

– Wypada zgodzić się z ministrem Adamem Niedzielskim, że noszenie maseczki to nie jest uciążliwość nie do uniesienia w sytuacjach nadzwyczajnych. Jednak jako prawnik muszę stwierdzić, że rząd nie rozstrzygnął tej kwestii na poziomie ustawy. Zatem obowiązku takiego na ogół populacji skutecznie nałożyć nie można. Wobec tego konferencja prasowa, na której grożono ludziom sankcjami była stanowczo złym pomysłem. Można to porównać do grożenia nienaładowaną bronią – mówi portalowi DoRzeczy.pl prezes Ordo Iuris Jerzy Kwaśniewski.

 

więcej: Do Rzeczy.pl

3. Braun: NIE MOGĘ się uchylić od stwierdzania nielegalności tych działań, nawet jeśli byłoby mi lżej

https://www.youtube.com/watch?v=3YgDvOQT6uw&t=80s

4. MN: Dr Błochowiak o „fałszywej pandemii”? Czy mamy do czynienia z sytuacją podobną do świńskiej grypy?

https://www.youtube.com/watch?v=5UsHUhpdAfM

Podziel się!