1. NEOS: ZRYW OSTATNIEJ MINUTY (10 10 2020 pod TVP!) + ZJEDNOCZENI PONAD PODZIAŁAMI; 2. Jerzy Zięba o liście profesora Rutkowskiego do nowego ministra zdrowia i butnej reakcji pisowskiego pseudoeksperta; 3. ZnZ: Przepis na udaną pandemię; 4. NCzas: Były dyrektor giganta farmaceutycznego UJAWNIA prawdę o pandemii koronawirusa.

ZRYW OSTATNIEJ MINUTY! RADOM

POPIERAM W CAŁOŚCI APEL I AKCJĘ 10 10 2020  – GODZINA 10.00 – W WARSZAWIE!!! I PORTAL ZJEDNOCZENI.NET

„Polski rząd” i nowy Minister „Zdrowia” wypuszczają  covidowego diabła z pudełka – będą płacić lekarzom POZ za każdego pacjenta covidowego dodatkowe pieniądze i dali im prawo wysłania każdego obywatela, który do nich przyjdzie, choćby ze spuchniętą kostką, na testy PCR!!!, Samorządy PO i innej bliskiej ideowo „opozycji” chcą zamknąć szkolnictwo, a ich tuby propagandowe domagają się od rządu PIS wprowadzenia jeszcze większego zamordyzmu, co też rząd PIS robi żonglując wskaźnikami plandemii i dzieląc Polskę w stylu Warszawki – na żółtą i czerwoną!!!

„Minister Zdrowia”, który nie zna się na medycynie, ani na epidemiologii, ani na chorobach zakaźnych to naprawdę dobry parawan, zza którego sznurki pociągają herosi Big Pharmy w rodzaju opisanego w wystąpieniu Jerzego Zięby doktorka, który pluje na profesora medycyny z Akademii Medycznej w Białymstoku za to, że ośmielił się do nowego „Ministra zdrowia” wraz z innymi profesorami medycyny napisać list otwarty i zadać parę prostych pytań w sprawie covid. Spójrzcie wstecz i zastanówcie się czy nie widać teraz jasno jak bardzo zależało im tuż przed marcem żeby pozbyć się Jerzego Zięby i jego firmy z Polski, choćby przy pomocy lipnych ekspertyz dołączonych do donosu z GIS do prokuratury?! Jerzy Zięba nie dał z siebie zrobić Andrzeja Leppera Bis, czyli martwego Jerzego Zięby. A kto rządzi GISem i kto tę akcję przeciw Jerzemu Ziębie wykonał? Ano, człowiek Naczelnika PIS oskarżony niegdyś o branie łapówek z Big Pharmy – Jaro Pinkas  – imiennik Naczelnika – kolejny PISowski heros covidiański, podobny do tych dwóch „świętych”, Mateusza i Marcina  – „kawalerów maltańskich i covidiańskich”!, a tak naprawdę typowych przedstawicieli Iluminackiej Banksterki Światowej w Polsce!

Tymczasem TVP nadaje laurki dla Naczelnika PIS przedstawiając go w okolicznościowych filmach jako Słońce Solidarności i jako Małego Piłsudskiego!

Cóż, było już Słońce Karpat, było Słońce Peru, więc co w tym dziwnego, że lansują nam teraz w TVP Słońce Beskidu Niskiego. Cały rząd wszak jest na pierwszej linii frontu, a front ma pod kontrolą nie kto inny jak Naczelnik Jarosław: Prokuratura, Sądownictwo, Policja, Wojsko, Administracja! Zasługuje na miano Słońca i Ojca Narodu, czyż nie?!

Tylko ani stanu wyjątkowego, ani stanu klęski, ani stanu wojennego nie widać. Po co go wprowadzać skoro już został wprowadzony bezprawnymi rozporządzeniami! Czy mamy Państwo Prawa i Sprawiedliwości? Ależ tak! To, właśnie ono w osobie policjanta i inspektora sanitarnego puka do naszych domów, do naszych drzwi, łomocze nocą kolbami TVP w nasze okna! Ja-ro-sław! Ja-ro-sław! Ja-ro-sław!!!

-Pomożecie?!!! A jakże. 10 10 2020 o godzinie 10.00 pod TVP na Woronicza – Pomożemy wam zrozumieć, że żarty się skończyły!!!

 

  1. NEOS: ZRYW OSTATNIEJ MINUTY! RADOM

więcej pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=PKVxDeN9QQA

 

Porozumienie Wielu Środowisk 10.10.2020 godz. 10 WYDRUKUJ PLAKATY: https://drive.google.com/drive/folder…

 

ZJEDNOCZENI PONAD PODZIAŁAMI

https://www.youtube.com/watch?v=nCNQ-McjWtY

Porozumienie Wielu Środowisk 10.10.2020 godz. 10. Plakat: https://www.facebook.com/photo?fbid=3…

2. Jerzy Zięba o liście profesora Rutkowskiego do nowego ministra zdrowia i butnej reakcji pisowskiego pseudoeksperta-chama

https://www.bitchute.com/video/MEAwUONo5gwt/

3. Zmianynaziemi.pl: Przepis na udana pandemię

Czy istnieje coś takiego jak przepis na udaną pandemię? W

sieciach społecznościowych krąży kilkunastopunktowa deklaracja stanowiąca podsumowanie tego jak robi się w dzisiejszych czasach tak zwaną pandemię, która staje się wygodnym pretekstem do odbierania ludziom resztek wolności i prywatności. 

 

Całą opowieść należy zacząć od tego, że całkiem niedawno – w 2008 roku – Światowa Organizacja Zdrowia ( WHO) zmieniła definicję pandemii. Uznano wtedy, że możną ją ogłosić nie tylko wtedy gdy ekspansję objawia patogen o odpowiednio dużej śmiertelności. Przeprowadzono nawet test bojowy pandemii nowego typu rozkręcając propagandowo epidemię tak zwanej świńskiejh grypy, której celem była sprzedaż dużej ilości szczepionek. WHO udało się to jednak tylko częściowo.

Co innego z koronawirusem, ta pandemia WHO niewątpliwie rozwinęła się ponad wszelkie oczekiwania, a zaindukowana paranoja wydaje się eskalować poziom szaleństwa i nikt obecnie nie wie co z tego wyniknie. Jak do tego doszło, że w ciągu kilku miesięcy świat stanął na głowie? Oto lista, która może pomóc odpowiedzieć na to pytanie. Zatem jak się to robi?

1. Znajdź chorobę, na którą co roku chorują miliony ludzi na całym świecie.

2. Przypisz objawy tej choroby nowej pandemii, żeby ludzie chorując na to co zawsze myśleli, że to coś nowego.

3. Wmów ludziom, że roznoszą epidemię nawet jak nie chorują.

4. Rozpętaj histerię wśród społeczeństwa wykorzystując do tego media. Przekazuj na okrągło komunikaty o ilości potwierdzonych zakażeń i liczbie zgonów.

5. Zmuś ludzi żeby na co dzień widzieli coś co kojarzy się z pandemią, np. maseczki.

6. Zastrasz ludzi wysokimi grzywnami i restrykcjami w przypadku nie stosowania się do poleceń władz.

7. Wmów ludziom, że stosując się do ograniczeń zachowują się odpowiedzialnie i dbają o innych.

8 .Wykorzystaj celebrytów do uwiarygodnienia epidemii. Od czasu do czasu jakiś celebryta powinien publicznie ogłosić, że został zarażony.

9. Zniszcz relacje międzyludzkie. Niech ludzie traktują siebie jak potencjalne źródło zagrożenia.

10. Uzależnij dostęp do podstawowych dóbr (zakupy, podróże komunikacją miejską, dostęp do lekarza) od poddania się restrykcjom.

11. Opracuj „testy” które wykrywają „chorobę” niezależnie od jakichkolwiek objawów lub ich braku.

12. Nieustannie podkreślaj że z niczym takim jeszcze nie mieliśmy do czynienia, więc każdy musi cały czas czuć się zagrożony i nikt nie jest bezpieczny.

źródło: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/przepis-na-udana-pandemie

4. NCzas: Były dyrektor giganta farmaceutycznego UJAWNIA prawdę o pandemii koronawirusa

 

Były dyrektor naukowy giganta farmaceutycznego Pfizer, dr Mike Yeadon mówi o tym, że gdyby nie media, moglibyśmy uznać, że „pandemia się skończyła”. Jego zdaniem „fałszywie dodatnie” testy wykorzystywane są do kreowania drugiej fali koronawirusa, o której mówi się obecnie w państwach Europy Zachodniej.

Dr Mike Yeadon, były wiceprezes i dyrektor naukowy firmy Pfizer, mówi że połowa lub nawet „prawie wszystkie” testy na obecność COVID-19 są fałszywie dodatnie. Dr Yeadon dodaje również, że próg tzw. odporności stadnej może być znacznie niższy niż wcześniej sądzono i mógł już zostać osiągnięty.

„Pandemia zasadniczo się skończyła”

Dr Yeadon powiedział w wywiadzie, że biorąc pod uwagę „kształt” wszystkich ważnych wskaźników światowej pandemii, takich jak hospitalizacje, wykorzystanie respiratorów czy liczbę zgonów, „pandemia zasadniczo się skończyła”.

Gdyby nie dane testowe, które cały czas dostajesz z telewizora, słusznie doszedłbyś do wniosku, że pandemia się skończyła, ponieważ nic się nie wydarzyło – mówił dr Yeadon. – Oczywiście ludzie trafiają do szpitala, wkraczamy w jesienny sezon grypowy, ale nie ma badań naukowych, które sugerowałyby, że powinna nastąpić druga fala.

Zaskakująco podobne krzywe

We wrześniu dr Yeadon, oraz dwóch innych autorów – prof. Paul Kirkham i epidemiolog Barry Thomas – opublikowali swe badania na temat „Na ile prawdopodobna jest druga fala?”. Napisali w nich m.in., że:

Powszechnie zaobserwowano, że we wszystkich krajach w Europie i kilku stanach USA z dużą liczbą zakażeń, kształt krzywych dziennych zgonów jest podobny do naszego w Wielkiej Brytanii. Wiele z tych krzywych jest nie tylko podobnych, ale można je wręcz na siebie nałożyć.

Z danych dla Wielkiej Brytanii, Szwecji, Stanów Zjednoczonych i całego świata można zauważyć, że we wszystkich przypadkach liczba zgonów wzrastała od marca do połowy lub końca kwietnia, a następnie zaczęła się zmniejszać, wypłaszczyła się i trwa do dziś – dodano.

Bardzo wysoka przeżywalność

Wskaźnik przeżywalności COVID-19 został podniesiony od maja do 99,8% infekcji. Jest to zbliżone do zwykłej grypy, której współczynnik przeżycia wynosi 99,9% – podkreślono. – Chociaż COVID-19 może mieć poważne następstwa, podobnie jak grypa lub każda choroba układu oddechowego, to obecny wskaźnik przeżywalności jest znacznie wyższy niż początkowe ponure przypuszczenia w marcu i kwietniu.

więcej u źródła: NCzas.com

Podziel się!