1. BI: „Powinniśmy przejść na model szwedzki”. Prezes Comarchu podsumowuje lockdown; 2. wR24.pl: Polscy lekarze są wściekli i żądają prawdy ws. COVID-19? Dość już kłamstw ws. pandemii!; 3. PL1 TV: Mamy prawo robić zakupy bez masek. Mandatów nie przyjmujemy!; 4. Braun: Mam was za grupę przestępczą sprowadzającą niebezpieczeństwo na moich rodaków!

1. BI: „Powinniśmy przejść na model szwedzki”. Prezes Comarchu podsumowuje pół roku lockdownu

Materiał numer 2 – w Realu 24 – bardzo mocny, dosadny i w 100% prawdziwy – pokazuje że medycyna akademicka w Polsce doszła do takiego samego stanu służalczości polityce, jak archeologia i historia akademicka, czyli z uporem maniaka trzyma się tej wersji, za którą jej płacą (w ten czy inny sposób!), czyli wersji o straszliwej epidemio-pandemii koronawirusowej, na której potwierdzenie nie ma żadnych dowodów naukowych, natomiast odrzuca zarówno modele matematyczne, czy statystyczne dokumentujące brak pandemii, jak i opinie profesorów z USA, Niemiec, Włoch i innych krajów świata w tym polskich profesorów wirusologów. Z premedytacją stosuje też testy PCR o których wiadomo, w sensie NAUKOWYM (a nie propagandowym!), że nie rozpoznają żadnego covid-19!!! Kiedy w marcu mówił im to Znachor Jerzy Zięba zablokowali mu kanały na Youtube i FB! Wcześniej niejaki PINKAS – Szef GIS – sterującego dzisiaj plandemią zniszczył jego biznes w Polsce! Czy to nie przypomina Niemiec z 1933 roku? FASZYŚCI! – nie mam innego określenia na tak postępujących ludzi.

Kolejny list profesora Rutkowskiego tym razem do kolejnego nowego „Ministra Zdrowia” w „Polskim Rządzie”!!! Ten „Rząd Polski” na życzenie USA unicestwił gospodarkę polską (200 górników w kopalniach strajkuje pod ziemią, a TVP mówi tylko i wyłącznie o siłowaniu się Ziobry z Kaczyńskim!!! PRL Bis w całej rozciągłości. Lotniska upadają, LOT upada, hotele upadają, restauracje upadają, usługi upadają! A oni bawią się na tym Titanicu w GIERKI ZIOBRO-KACZYŃSKIE, gdyż Solidarna Polska nie che brać udziału w hucpie zwanej Ustawa o Bezkarności!!! Dokładnie, jak mówi Marcin Rola – Plują nam Polakom w twarz!

Przypominamy w związku z powszechnym zastraszaniem obywateli przez rząd i banksterskie oraz rządowe media, a także organizowanymi przez Policję Państwową w Polsce bezprawnymi, całkowicie nielegalnymi, sprzecznymi z prawem próbami nakładania mandatów na ludzi, którzy w sklepach nie noszą masek rozmowę z telewizji PL1 (materiał nr 3): Gość:
Paweł Nogal – aktywista społeczny, radca prawny
Tomasz Nguyen Viet – organizator wydarzeń dla wolnych ludzi.

 

 

1. BI: „Powinniśmy przejść na model szwedzki”. Prezes Comarchu podsumowuje pół roku lockdownu

 

Z dzisiejszej perspektywy, doświadczenia i wiedzy na temat tego, co wydarzyło się w ostatnim czasie w poszczególnych krajach, Szwedzi postąpili właściwie – mówi w rozmowie z Business Insider Polska prezes Comarchu Janusz Filipiak. Jego zdaniem, „zamykanie gospodarki i schlebianie osobom, które mają mniejszą chęć do pracy, to jest pandemia w cudzysłowie”

  • Z Januszem Filipiakiem rozmawiamy o pracy zdalnej, podejściu do pandemii, tarczy antykryzysowej i bankach
  • Jego zdaniem, na dłuższą metę model pracy zdalnej się nie sprawdzi. Ocenia też, że twarde liczby nie potwierdzają pandemii, a beneficjentem kryzysu będzie Szwecja
  • Ponadto – jak podkreśla – zarobki bankierów są horrendalne i niczym uzasadnione
Mikołaj Kunica, redaktor naczelny Business Insider Polska: Polska i Europa mają za sobą nieco ponad pół roku doświadczeń funkcjonowania w kompletnie nowych, nietestowanych wcześniej realiach społeczno-gospodarczych. Doświadczenia Azji są nawet dłuższe. Jak to wygląda z perspektywy jednej z największych firm informatycznych w naszym regionie. Czy i jak COVID-19 zmienił model operacyjny, strategię biznesową spółki?

Janusz Filipiak, prezes zarządu firmy Comarch: Przez pryzmat dużej firmy informatycznej świat widać szerzej. Zmiany są nie tylko u nas, ale również u naszych lokalnych i globalnych klientów. Przede wszystkim upowszechnił się model pracy zdalnej. Dziś walczymy o to, żeby mieć połowę ludzi w biurach, a połowę na home office. Użyłem sformułowania „walczymy” nieprzypadkowo. Im dłużej sytuacja kryzysowa trwa, tym bardziej pracownicy przyzwyczajają się do pozostawania w domach. Ktoś mi niedawno powiedział: „pracownicy Comarchu pokochali pracę zdalną”. Na dłuższą metę nie widzę jednak tego modelu.

Tak? A dlaczego?

więcej  u źródła: Business Insider

2. wR24.pl: Polscy lekarze są wściekli i żądają prawdy ws. COVID-19? Dość już kłamstw ws. pandemii!

https://www.youtube.com/watch?v=WDKbJYY3kIk

 

3. PL1 TV: Mamy prawo robić zakupy bez masek. Mandatów nie przyjmujemy!

https://www.youtube.com/watch?v=qOj6dbtu6oc

Gość:
Paweł Nogal – aktywista społeczny, radca prawny
Tomasz Nguyen Viet – organizator wydarzeń dla wolnych ludzi

 

4. Braun: Mam was za grupę przestępczą sprowadzającą niebezpieczeństwo na moich rodaków!

https://www.youtube.com/watch?v=TrDVCKnNkSE

 

Grzegorz Braun budowie państwa opartego na wyzysku fiskalnym i likwidacji przedsiębiorczości. Subskrybuj nasz kanał: https://www.youtube.com/Konfederacja_… Chcesz wiedzieć więcej? Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach: na Facebooku: https://www.facebook.com/KONFEDERACJA…

na Twitterze: https://twitter.com/KONFEDERACJA_

na Instagramie: https://www.instagram.com/konfederacja_/

Oficjalna strona: https://konfederacja.net/

Grupa FB: https://www.facebook.com/groups/KONFE…

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści! #Braun #Podatki #Konfederacja

Podziel się!