1. W związku z Ustawą o Bezkarności Plandemicznej PIS – dla przypomnienia – Chłodna ocena II tury wyborów prezydenckich; 2. WM: Plandemia potrwa do 31 marca 2025 roku?; 3. NCzasTV: Szumowski kontra Niedzielski: PRAWDA bez ubrania. TO „staje się mniej zjadliwe i mniej śmiertelne”; 4. Samoświadomi: Raport 11 września 2020 Warunkowanie społeczne- eksperyment z tresury na masowa skalę

W związku z Ustawą o Bezkarności Plandemicznej PIS

PIS tańczy na Główce Szpilki niczym Sto Milionów Diabłów. „Opozycyjne” Samorządy zamykają szkoły otwarte przez PISowski rząd (np w Łodzi, czy Krakowie, albo w innych miejscach – to kompletna anarchia, w której biorą udział zespoły nauczycielskie w niektórych szkołach! – Nauczyciele ludzie, którzy mają uczyć młodzież moralnego postępowania w życiu, biorą udział w niemoralnej do szpiku chucpie!), a w Zjednoczonej Prawicy kruszą się całkowicie cieńkie nitki Porozumienia i Solidarnej Polski (Ziobro dziękuje PiS za wycofanie noweli tzw. ustawy covidowej: „Równość wobec prawa to kluczowa wartość dla naszego obozu”). Tak kończy się, kiedy skręca się na tory Kłamstwa Plandemicznego i skrajnie niemoralnych rozporządzeń, które są szkodliwe dla zdrowia Polaków i bezsensowne z punktu widzenia medycyny i biologii [maseczki]- nawet własnych koalicjantów trudno zmusić do udziału w Skrajnym BEZPRAWIU i ewidentnym działaniu politycznym, na szkodę prawną i zdrowotną Polaków!

Ale nie mówmy HOP! bo przecież ten manewr ze „złym” i „dobrym” policjantem , czy też „wujkiem”, był już przetrenowany w wyborach prezydenckich – tam „dobrym wujkiem” był Gowin tutaj jest Ziobro, a wybory i tak się odbyły i wygrał PIS – więc i tutaj możliwe są drobne retusze i po „udawanej” walce wewnętrznej w ZP i „sukces!”, czyli Ustawa o Bezkarności! No, ale drodzy PISowcy, kochana „Dobra Zmiano” , „Biało-Czerwona Drużyno”, jeśli to zrobicie, to będzie wasz ostatni „sukces”.

Napisałem w lipcu, że PIS w wyborach prezydenckich otarł się o samounicestwienie. Wczoraj Joachim Brudziński i Ryszard Terlecki postraszyli koalicjantów, że skończą jak LPR – co oznacza, że gotowi są rozwiązać Sejm i ogłosić przedterminowe wybory. Widać zapomnieli co się stało, kiedy zrobili to w 2007. Czyżby Jasnowidz Jackowski miał rzeczywiście prorocze Jasnowidzenie co do losów tego rządu i Sejmu?

PS. – z Ostatniej chwili – Jak twierdzą politycy PIS Koalicji Zjednoczona Prawica już nie ma!!! Kryzys rządowy jest faktem, rząd mniejszościowy jest realnością dnia dzisiejszego. Tzw reformy PIS padły na ołtarzu interesu partyjnego Naczelnika i jego doradców. Niegodziwość i Bezprawie oraz skrajna Niesprawiedliwość Społeczna stały się herbem na  sztandarze tzw. Prawa i Sprawiedliwości.

 

1. W związku z Ustawą o Bezkarności Plandemicznej PIS – dla przypomnienia – Chłodna ocena II tury wyborów prezydenckich – 13 07 2020

– WYNIK 52:48 (drobna korekta – godz, 17.30 – 51:49) – DLA PIS, ALE PIS OTARŁ SIĘ O POLITYCZNE SAMOUNICESTWIENIE. Mamy więc Nowego ale Starego Prezydenta – Andrzeja Dudę! To znaczy raczej ma go PIS, bo dla obywateli naszego kraju Dzień Wyborów jest faktycznym dniem zrzeczenia się władzy w państwie.

Od 1989 roku SUWEREN, czyli Polacy są w Polsce pozbawieni jakichkolwiek narzędzi kontroli nad władzą wykonawczą i ustawodawczą. Banksterce po raz kolejny udało się spolaryzować Polaków i zabetonować Układ Okrągłego Stołu, dzięki sztuczce z uzgodnionym przez PIS i PO (POPIS) przesunięciem wyborów prezydenckich z 10 maja 2020 na koniec czerwca.

Gdyby do tego nie doszło PIS przegrałby te wybory, a prezydentem byłby dzisiaj Władysław Kosiniak Kamysz, zaś Koalicja Polska byłaby drugą siłą polityczną w Polsce.

Jest czego żałować, ale niech nas pocieszy to, że PIS dostał Czerwoną Kartkę od przerażonych Propagandą Plandemiczną wyborców 60+, którzy KOMPLETNIE ZAWIEDLI OCZEKIWANIA NACZELNIKA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO i nie poszli do II tury wyborów (najniższa frekwencja wyborcza w tej grupie [czytaj: https://niezalezna.pl/340295-jak-glosowali-seniorzy]).

Ale czy to jest jedyny powód zbojkotowania przez Wyborców 60+ apeli Morawieckiego i Szumowskiego? Oczywiście nie. Jest to grupa, która nie „kupuje” Propagandy Sukcesu mediów rządowych, ani Propagandy Antypisu mediów banksterskich, ani Propagandy Plandemii Koronawirusa wszystkich mediów Systemu. Ta grupa jest faktyczną Społeczną Radą Starszych Polskiego Plemienia (czytaj Społeczeństwa Polskiego) i jako taka widzi najwięcej i rozumie najwięcej.

Ci którzy nie posłuchali apeli o udział w II Turze to grupa ludzi, która uodporniła się w trakcie PRLu na wszelką propagandę i stąpa twardo po ziemi. Nie zdecydowała się więc poprzeć ani Dudy-Dżumy ani Trzaskowskiego-Rzeżączki. Nie udało się też zmobilizować do wielkiej frekwencji Polskiej Wsi – z tego samego powodu – nieufności do wszelkiej władzy w Polsce, która nie reprezentuje faktycznego interesu narodowego Polaków od 1945 roku.

https://youtu.be/-y5fcKyan0Q

 

Tych wyborców nie da się kupić pozornymi propagandowymi ruchami jak 13 emerytura zamiast FAKTYCZNEJ ZNACZĄCEJ PODWYŻKI EMERYTUR CZY ROLNICZYCH DOCHODÓW, chociażby przez zwolnienie ich z podatków i rekompensatę pokrywającą w 100% INFLACJĘ. Nie da się tych grup społecznych oszukać propagandą, że Polska jest Prymusem Upadku Gospodarczego z 4% obniżką PKB w roku 2020. Oni dobrze wiedzą, że Polacy stracili, bądź stracą 8-11% PKB (bo miało wszak być +4%, a nie -4%). Oni dobrze czują po własnej kieszeni, że NIC IM SIĘ NIE POPRAWIŁO, a wręcz że się pogarsza. Oni odczuli najbardziej zamknięcie służby zdrowia dla zwykłych chorych. Oni poczuli też najbardziej plandemiczne eksperymenty na własnym zdrowiu posuwające się do brutalnego aresztu domowego przez długie miesiące, który odebrał im to zdrowie do reszty. To oni najbardziej odczuli i odczuwają fatalne skutki zdrowotne obowiązkowego zamaskowania, które pozbawiło ich nie tylko wolności, ale wprost oddechu. Oni poczuli się opuszczeni nie tylko przez służby medyczne, ale i przez bliskich z powodu zamknięcia Domów Opieki Społecznej dla jakichkolwiek wizyt.

To wśród nich Plandemia poza „zabijaniem przy pomocy respiratorów”, z powodu rozpętania medialnej psychozy strachu, z powodu wywołanej tym działaniem depresji i odebrania im chęci do życia, zebrała i zbiera faktycznie największe śmiertelne żniwo. Przyczyną ich śmierci nie jest bezpośrednio covid, lecz zarządzenia państwa i unieruchomienie normalnych procedur medycznych w przychodniach zdrowia i szpitalach. Jaka jest liczba zabitych wśród starców? Nie wiemy. Nie ma statystyk. Rządzący zrobili wszystko żeby ukryć swoją zbrodnię. Zabiło ich Państwo Polskie rządzone przez PIS – i nic tego faktu nie zmieni, żadne propagandowe zaklinanie rzeczywistości, ani żadne statystyczne machloje rządzących!

Oto dlaczego Elektorat Wiejski i Grupa 60+ pokazała PISowi Czerwoną Kartkę we II turze wyborów. Gdyby grupy dzieci oraz młodzieży do 18 roku życia miały w tych wyborach głos, to w związku z urządzoną im Koronawirusową Hucpą Szkolną i Przedszkolną, w związku z 2 miesięcznym zakazem wychodzenia z domu – głosowaliby tak samo jak Rada Starców. Śmiem twierdzić wręcz, że jakikolwiek radykalny kandydat, który miałby w programie Natychmiastowe Zakończenie Koronowiarusowej Plandemii otrzymałby od nich już w I turze wyborów 90% głosów. Tak, to bez wątpienia grupa najmniej podatna na propagandowe ogłupianie.

PIS zrobił bardzo wiele żeby przegrać te wybory, ale nieudolność i indolencja kompletnie wypłukanej z utalentowanych i charyzmatycznych ludzi PO, brak jakiegokolwiek wiarygodnego programu dla Polski i Polaków w tej formacji oraz zaślepienie Systemu Mediów Banksterskich III RP, które zmasowanym atakiem propagandowym wymusiło manewr zmiany terminu wyborów i ustawkę z podmianką kandydatki PO na prezydenta Warszawy, doprowadziły do kolejnej przegranej III RP.

Pycha i głupota grupy sterującej tymiż mediami i kandydaturami podsyłanymi przez byłych oficerów prowadzących Ubecji, będących dzisiaj na usługach Brukseli/Berlina, albo Moskwy, albo City/Wall Street, czyli Światowej Banksterki (bez wskazania żadnej narodowości, bo jej nie mają) jest tak niebotyczna, że nie są oni wciąż zdolni wcielić w życie swojego planu NWO.

Polaryzacja Polski w tych wyborach jest oczywista i można by uznać to za ich wspólny sukces, ale jest to polaryzacja pozorna, jednorazowa i już więcej się nie powtórzy. Plebiscyt do jakiego doprowadzono w Polsce został przegrany przez obie strony reprezentujące w naszym kraju NWO! Nikt z nich tego nie wygrał! Mamy Dwóch Wielkich Przegranych – i to jest optymistyczna perspektywa dla Wielkiej Zmiany, dla Demokracji Bezpośredniej, dla Suwerenności Polaków we własnym kraju, dla przyszłych wyborów w roku 2023. Zróbmy wszystko co w naszej mocy, aby w tych kolejnych wyborach odsunąć Okrągły Stół od władzy w Polsce! CB

PIS nadal moi drodzy robi dosłownie wszystko, aby oddać władzę w ręce kogokolwiek, kto będzie miał prawdziwy narodowy program dla Polaków.

TO CO OBSERWUJEMY TO KOMPLETNE BEZPRAWIE!

WOLNI LUDZIE! – Odbierzmy im władzę, skoro  proszą się o to!

CB – 18 09 2020

 

2. WM: Pandemia potrwa do 31 marca 2025 roku?

Opublikowano: 08.09.2020

Wczoraj informowaliśmy, że w danych na stronach Banku Światowego (World Integrated Trade Solution WITS) z 2017 i 2018 r. użyto słowa „COVID-19″ w zestawieniach informacji dotyczących „Eksportu sprzętu, przyrządów i testów diagnostycznych na COVID-19 (902780) z podziałem na kraje w odniesieniu do 2018 roku”.

Po odkryciu tej sensacyjnej informacji dane na stronie BŚ zostały wyedytowane, a wzmianki o COVID-19 usunięte. Zapewne po to, by łowcy fake newsów mogli nazwać informację fejkiem. Ale… ocenzurowane dane sprzed cenzury ocalały na stronach automatycznego archiwizatora internetowego Web.Archive.org.

Poniżej zrzut ekranu ze strony Web.Archive.org z kopią strony przed cenzurą (kliknij na obrazek, aby powiększyć).

A tutaj zrzut ekranu z aktualnej wersji strony Banku Światowego po zastosowaniu cenzury (kliknij na obrazek, aby powiększyć).

Ale to nie koniec interesujących wiadomości. Według dokumentu Banku Światowego z 2 kwietnia 2020 r. pt. „World COVID-19 Strategic Preparedness and Response Project” zakończenie programu COVID-19 przewiduje się na 31 marca 2025 roku. Dokument w formacie PDF pobierzesz TUTAJ (patrz strona 6).

Tymczasem portal „Sputnik” informuje, że Tedros Adhanom Ghebreyesus, dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia, ostrzega przed kolejnymi pandemiami. „To nie jest ostatnia pandemia. Historia uczy nas, że epidemie i pandemie są częścią życia. Ale kiedy nadejdzie następna pandemia świat musi być przygotowany znacznie bardziej niż teraz” – powiedział na konferencji w Genewie. Wymienił też konkretne choroby, na których pandemie świat powinien się przygotować: SARS, bliskowschodni zespół oddechowy, odra, polio, ebola i grypa.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Źródło: WolneMedia.net

3. NCzasTV: Szumowski kontra Niedzielski: PRAWDA bez ubrania. TO „staje się mniej zjadliwe i mniej śmiertelne”

https://www.youtube.com/watch?v=sryaYs_ny0M

 

4. Samoświadomi: Raport 11 września 2020 Warunkowanie społeczne- eksperyment z tresury na masowa skalę

https://www.youtube.com/watch?v=4QoTFPacFHI

 

Podziel się!

7 komentarzy do “1. W związku z Ustawą o Bezkarności Plandemicznej PIS – dla przypomnienia – Chłodna ocena II tury wyborów prezydenckich; 2. WM: Plandemia potrwa do 31 marca 2025 roku?; 3. NCzasTV: Szumowski kontra Niedzielski: PRAWDA bez ubrania. TO „staje się mniej zjadliwe i mniej śmiertelne”; 4. Samoświadomi: Raport 11 września 2020 Warunkowanie społeczne- eksperyment z tresury na masowa skalę

 1. Panie Czesławie, to jest DOBRA wieść o początku rozłamu wewnątrz grupy 3mającej władzę. To, że Krzysztof Jackowski, czy inni jasno widzę wspominali i wspominają. Garną się robale do władzy i aby wyżej aby splendor ich sięgał. To doprowadzić ich musi do rozpadu a w następstwie zupełnego rozkurzu, na drobne w mak a wiatr zmian rozproszy ich. Dlatego zgadzam się, że idzie czas zmian i musimy wyczekać moment abyśmy mogli zacząć żyć w zgodzie z sobą i innymi ludźmi dobrej woli. Zatem niech się stanie w Lahestanie!

 2. Rząd mniejszościowy. Stara metoda z 0 deficytu wyciągnięto 100 mld a zadłużenie poszło o kolejne setki mld a teraz możemy s Pierre Dallac …..oczywiście 0 to wirtualne, a taki trup w szafie jak podczas słynnego krachu ! 447 zrealizowane, przetresowalismy Polaczków i jeszcze hamerykanscy senatorowie moga jeszcze napluc na Polskę. Kwit esencja rządów PiSu!

 3. Swoja droga co oni maja z tym rokiem 2025?

  wiatowa społeczność narodów nigdy nie była tak połączona. Kraje takie jak USA i Izrael są wyjątkowo od siebie zależne. Ponieważ losy narodowe i regionalne są teraz nierozerwalnie splecione, los jednego kraju może łatwo przytłoczyć inny. I odwrotnie, stopień szczęścia, jakiego doświadczy dany region lub naród, w sposób naturalny będzie udziałem sąsiadów. Dlatego też, kiedy w czasie nadchodzącego Jubileuszu w końcu zabrzmią trąby „biblijnego 7-go roku szabasowego”, każdy usłyszy, co zechce, zgodnie ze swoim przeznaczeniem i losem.

  Być może ten kluczowy fragment z Księgi Apokalipsy dotyczący brzmienia „7. trąby” przedstawia długo oczekiwany 70-ty jubileusz lat szabasowych.

  „Siódmy anioł zagrał w trąbę, a na niebie rozległy się donośne głosy…”.
  – Księga Objawienia 11:15

  Angielskie słowo „jubilee” pochodzi od hebrajskiego słowa „yovel” oznaczającego „trąbkę lub róg barani”

  Rok szabasowy i jego wpływ na historię Ameryki
  „ Biblijna 7-my rok szabasowy ” okazał się być najbardziej wstrząsającym od lat dla USA i całego świata w ciągu ostatnich 100 lat. To imię – SHEMITAH – nadawane jest co siedem lat w kalendarzu hebrajskim. Obecny rok szabasowy faktycznie rozpoczęł się 24/25 września 2014 r. I zakończy się 13 września 2015 r. Ostatnie trzy miesiące 2014 r. powinny wskazać, co przyniesie rok 2015. Pewien artykuł ujął to w ten sposób: All Hell Breaks Loose In 2014 .

  Korelacja między prawdziwie kataklizmicznymi wydarzeniami w ciągu ostatnich stu lat a latami szabasowymi jest równie niezwykła, co bezdyskusyjna. Powyższa grafika przedstawia niesamowitą korespondencję od 1990 roku w dość wymowny sposób. Pęknięcie bańki internetowej w 2000 i 2001 r., Ataki terrorystyczne z 11 września 2001 r., Krach gospodarczy we wrześniu 2001 r., Krach giełdowy w 2008 r. To tylko niektóre z wydarzeń, które miały miejsce podczas Szemity

  Zgodnie z ich kalendarzem, Jubileusz * przypada co 50 lat po zakończeniu 49-letniego cyklu (siedem cykli po siedem lat, znanych również jako „ siedem sabatów lat ”), jak przedstawiono na powyższym diagramie.

  Ostatecznie urzeczywistnia się w 2015 r., Ponieważ w tym roku przypada również
  70. jubileusz, 7 lat przed przełomowym rokiem szemita 2022/23.
  Ponieważ ten rok – 2023 – stanowi ostateczny koniec obecnego judaistycznego cyklu kalendarzowego, często przepowiadany 7-letni Wielki Ucisk wydaje się rozpocząć na dobre w perspektywie 2015/2016.

  https://stateofthenation2012.com/?p=10011

  • Oczywiscie powinno byc „tysiaclecie zamordowania”, ale mniejsza z tym. Ten obecnie realizowany plan zaczal sie, jak juz teraz wiemy w 2018 co oznacza ze to plan 7-letni. Ludzie czesto wysmiewaja doszukiwanie sie symboliki w liczbach, ale nie ma watpliwosci, ze dla organizatorow tego planu liczby maja kluczowe znaczenie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.