1. TV Republika: Globalna pandemia, czy globalny szwindel? – P. Klimczewski, prof. W. Gut; 2. NCzas TV: Skandaliczna ustawa w sejmie. Oni naprawdę chcą być całkowicie bezkarni!; 3. BIAŁORUŚ: Milicjanci ciągną po ziemi i biją po twarzy kobiety; 4. Grzegorz Braun OSTRZEGA przed WŁADZĄ PiS – Oni mogą wszystko!!!

 Globalna pandemia, czy globalny szwindel?

1. TV Republika: Globalna pandemia, czy globalny szwindel? – P. Klimczewski, prof. W. Gut | W Punkt

https://www.youtube.com/watch?v=qzEYb0OIqxY

 

2. Skandaliczna ustawa w sejmie 2.Oni NAPRAWDĘ chcą być CAŁKOWICIE BEZKARNI!

https://www.youtube.com/watch?v=yJKeEE5dlAo

 

3. Białoruś: Kolejne brutalne zatrzymania w Mińsku. Milicjanci ciągną po ziemi i biją po twarzy kobiety (Niezalezna.pl)

W Mińsku, gdzie kolejną sobotę z rzędu odbywa się opozycyjny pochód kobiet, milicja brutalnie zatrzymuje uczestniczki protestu. Na placu Wolności, gdzie zebrało się kilka tysięcy kobiet, protest rozpędzono. Radio Swaboda informuje o kilkudziesięciu zatrzymanych. Milicjanci zatrzymali również dziennikarzy telewizji Biełsat podczas relacji na żywo. Wczoraj wyciągano kobiety nawet z kościoła.

O godz. 15 czasu lokalnego (godz. 14 czasu polskiego) kobiety uczestniczące w proteście zebrały się na placu Wolności w centrum miasta. Milicja dość szybko rozpoczęła zatrzymania. Kobiety wdawały się w kłótnie z milicjantami, próbując wybronić zatrzymywane osoby.

wiecej w tym wiele relacji wideo z zatrzymań: https://niezalezna.pl/351602-kolejne-brutalne-zatrzymania-w-minsku-milicjanci-ciagna-po-ziemi-i-bija-po-twarzy-kobiety

4. Grzegorz Braun OSTRZEGA przed WŁADZĄ PiS – Oni mogą wszystko‼

https://www.youtube.com/watch?v=S3Uoup1WrMw

Podziel się!

    © Czesław Białczyński