wR24.pl: Pseudohistorycy: „Powstańcy Warszawscy – mordercy Żydów”?! Kto okłamuje Polaków?; 2. NEOS: Koronawirus – Prezydent Łukaszenka o korumpowaniu rządów łapówkami MFW i WHO, w zamian za wprowadzenie obostrzeń epidemicznych; 3. Wolne Media: WHO i MFW chciały przekupić Łukaszenkę!

Pseudohistorycy: „Powstańcy Warszawscy – mordercy Żydów”?! Kto okłamuje Polaków?

https://www.youtube.com/watch?v=40WIjOyiYjI

 

2. NEOS: Prezydent Łukaszenka o próbach korumpowania rządów przez IMF i WHO, aby wprowadziły u siebie restrykcje koronawirusowe.

https://www.youtube.com/watch?v=iq107v2pxzY

 

3. Wolne Media: WHO i MFW chciały przekupić Łukaszenkę

Agencja Bełsat poinformowała o tym, że WHO czyli Światowa Organizacja Zdrowia, agenda ONZ zaproponowała prezydentowi Łukaszence 92 000 000 USD za wprowadzenie w całym kraju restrykcji takich, jak we Włoszech”). Odmówił.

https://youtu.be/gvEN6mGhhHs

Kilka tygodni później zgłosił się do niego Międzynarodowy Fundusz Walutowy (IMF) również agenda ONZ. Oferta za to samo okazała się dziesięciokrotnie większa (900 000 000 USD). Łukaszenko odmówił stwierdzając: „Nie będziemy tańczyć jak nam kto zagra”. Jego słowa cytuje białoruska agencja powołując się na materiał filmowy (patrz wyżej).

Białoruś nie zamknęła swej gospodarki a 9 maja zorganizowała nawet (w przeciwieństwie do Rosji) defiladę w Dzień Zwycięstwa. Mimo to sytuacja epidemiczna jest na Białorusi lepsza niż w wielu innych krajach, które zastosowały tzw. lockdown.

Na podstawie: Statista.com
Źródło: Goniec.net

Komentarz „Wolnych Mediów”

Ciekawe, czy to dlatego tak ostro zaczęto z Łukaszenką walczyć? Oto próbka żałosnego materiału propagandowego polskiego Biełsatu z dźwiękiem sugerującym, że prezydent Białorusi to kabareciarz opowiadający dowcipy.

https://youtu.be/0zXWPWSZYIA

Podziel się!