1. LGA: Testowanie górników na Śląsku to oszustwo.; 2. Klara B. LIST OTWARTY DO WSZYSTKICH : ZROZUMIEĆ ALBO ZGINĄĆ; 3. PIS szybka zamiana szczepionki na lekarstwo po spotkaniu u Trumpa!; 4. wR24.pl: Adam Małysz ma koronawirusa? Wirusolog szokuje ws. „pandemii” COVID-19!

NAI Warszawa: Magdalena Ziętek-Wielomska – Pułapka antykomunizmu; Ideologia kluczem do władzy

1. Testowanie górników na Śląsku to oszustwo. Norweski Instytut: „Na 15 wyników potwierdzających SARS-CoV-2 14 jest błędnych”

 

Zatem kto odpowie za bezpodstawne, masowe szczepienia dużych grup społecznych testami, które i tak wykazują fałszywie pozytywne wyniki zakażenia? Kto odpowie za falę zapalenia płuc, do jakiej z pewnością dojdzie na jesień wśród znacznej części Polaków? Dlaczego? Otóż po kilku miesiącach niedotlenienia, wdychania nagromadzonych bakterii, zanieczyszczeń i grzybów z maseczek, wysiądą Polakom płuca. I de facto będzie to uzasadniało wprowadzenie przymusowych szczepień, ponieważ „niezawodne” testy potwierdzą, że to koronawirus.

„Norweski Instytut Zdrowia Publicznego (FHI) nie zaleca testowania pod kątem koronawirusa dużych grup nie wykazujących objawów ludzi, takich jak choćby pracownicy jednej firmy.” Czytamy w ważnym komunikacie, dotyczącym pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, powodującego chorobę COVID-19, opublikowanym w dniu 25 maja bieżącego roku przez FHI (Norweski Instytut Zdrowia Publicznego).

To oznacza, że Instytut Zdrowia Publicznego Norwegii nie zaleca testowania dużych grup zdrowych ludzi, takich jak wszyscy pracownicy firmy, na obecność COVID-19. Teraz, gdy rozprzestrzenianie się koronawirusa w Norwegii jest niewielkie, takie testy nie mają najmniejszego sensu, tym bardziej, że na 15 wyników testów potwierdzających zakażenie koronawirusem, 14 jest błędnych. Jak tłumaczy FHI, pracownicy służby zdrowia musieliby losowo przetestować około dwanaście tysięcy osób, by wśród nich znaleźć tę JEDNĄ, naprawdę zakażoną SARS-CoV-2.

źródło: https://liveglobalalert.com/testowanie-gornikow-na-slasku-to-oszustwo-norweski-instytut-na-15-wynikow-potwierdzajacych-sars-cov-2-14-jest-blednych/?fbclid=IwAR0dJrJYi1ALzfXPw9y2sZMuXll1DmbPLOGL0fZCFYrPk0f37gosoUtqLNg

2.Klara B. – LIST OTWARTY DO WSZYSTKICH : ZROZUMIEĆ ALBO ZGINĄĆ

https://www.youtube.com/watch?v=MFW-2xJlV7k

Ten tekst to ALERT. A takze APEL do tych, ktorzy chcą przezyc. To krotka (15 min) analiza teraźniejszości i nadchodzącej przyszłości, zainspirowana pracami kilku, aktualnych, francuskich „poszukiwaczy prawdy”.

Prosze o przekazywanie dalej, o solidaryzowanie sie w budzeniu świadomości. Oraz o „lapki” w gore – o zwiekszanie oglądalności.

header video : Oskar Espinosa from Pixabay
graphic’s detail : Pete Linforth from Pixabay music : Power Music Factory : youtube/6kFYcicsELs

3. Niezależna.pl: PIS szybka zamiana szczepionki na lekarstwo po spotkaniu u Trumpa!

Nowe leki na koronawirusa trafią z USA do Polski! Prezydent Duda o szczegółach rozmów
Polska będzie jednym z pierwszych krajów, który skorzysta z leków na koronawirusa, jeżeli te zostaną wynalezione w ramach polsko-amerykańskiej współpracy naukowej – podkreślił dziś prezydent Andrzej Duda. – Chcę, żeby to było jak najszybciej i zależy mi na tej współpracy. Cieszę się, że pan prezydent Trump przychylnie się do tego odniósł – podkreślił Duda.

Prezydenci USA i Polski rozmawiali dziś w Białym Domu m.in. o współpracy dotyczącej wynalezienia leku na koronawirusa. Jak ma wyglądać wspólna walka z COVID-19?

Ponowiłem wątek, o którym rozmawialiśmy telefonicznie, a mianowicie współpracy naukowców polskich i amerykańskich przy wynalezieniu leków i szczepionki na koronawirusa. Prace trwają w tej chwili, od tamtego momentu ta współpraca się zaczęła, a teraz poprosiłem o zintensyfikowanie tych prac żeby można było to prowadzić w szerszym zakresie. Pan prezydent wyraził na to zgodę i mam nadzieję, że uczestnictwo naszych naukowców w tym badaniu przyczyni się do tego, że gdy te leki będą wynalezione to Polacy jak najszybciej będą mogli z nich skorzystać. Ci, którzy będą chcieli poddać się terapii czy zabezpieczyć się, będą mogli z tego skorzystać. Przede wszystkim myślę o seniorach, ale również inne osoby. Chcę, żeby to jak najszybciej było i zależy mi na tej współpracy. Cieszę się, że pan prezydent Trump przychylnie się do tego odniósł

– powiedział prezydent Duda w wywiadzie dla Telewizji Polskiej.

Czy to oznacza, że Polacy jako jedni z pierwszych skorzystają z leku na koronawirusa, jeżeli wynaleziony zostanie w USA?

– Myślę, że tak. Umowy nie podpisaliśmy w tej sprawie, była to tylko, albo aż rozmowa, bo jednak to coś, co się dzieje. Ale jeżeli uczestniczymy w tych pracach, to dla mnie – i pan prezydent Trump to potwierdził – będziemy jednym z tych, którzy będą mogli skorzystać z tego najszybciej, jako współuczestnicy tego zadania

– podkreślił.

źródło: Niezalezna.pl

 

 

4. w Realu 24.pl: PILNE! Adam Małysz ma koronawirusa? Wirusolog szokuje ws. „pandemii” COVID-19! Sklepowicz i Rola!

https://www.youtube.com/watch?v=JXX3HrgglUc

Podziel się!

    © Czesław Białczyński