NTV: 1. Spotkanie w Katowicach; 2. Afera pedofilska w RFN: 30 lat dzieci oddawano pedofilom do adopcji; 3. KIP: Wrocław Policjanci nie chcieli tłumić protestów.; 4. Posłuszeństwo wobec władzy? – Powiedz stanowcze NIE!

Wrocław Policjanci nie chcieli tłumić protestów. Szef oddziału prewencji odwołany.

1. NTV: Spotkanie w Katowicach

https://www.youtube.com/watch?v=q_4dChfJl6c

2. NTV: Afera pedofilska w RFN: 30 lat dzieci oddawano pedofilom do adopcji. „Eksperyment Kentlera” -A. Zell

https://www.youtube.com/watch?v=G3LNyFHOvWk

nadesłał J.G.D.

3. Klub Inteligencji Polskiej: Wrocław Policjanci nie chcieli tłumić protestów. Szef oddziału prewencji odwołany.

 

Zmiany we wrocławskiej policji. Szef oddziału prewencji został odwołany, a dwóch dowódców kompanii przeniesiono do patrolowania ulic. Zmiany, jak informuje TVN24, mają być spowodowane brakiem zgody na wyjazd do Warszawy w celu tłumienia majowego protestu przedsiębiorców.

Decyzję podjął pełniący obowiązki komendanta wojewódzkiego policji we Wrocławiu inspektor Dariusz Wesołowski. Policjanci zostali przeniesieni do referatu patrolowo-interwencyjnego komisariatu Wrocław-Krzyki. 

Kara za brak zgody na tłumienie protestów?

Decyzja o przeniesieniu do Komisariatu Wrocław-Krzyki była motywowana „zapewnieniem ciągłości służby” oraz „wsparciem realizacji zadań prewencyjnych”. Odbierana jest wewnątrz policji jako bezpośrednia kara za niewykonanie obowiązków w postaci stłumienia protestu przedsiębiorców, które w maju przelewały się przez Warszawę.

Były rzecznik komendanta wojewódzkiego, Kamil Rynkiewicz, dopytywany o przyczyny decyzji przez dziennikarzy TVN24, powiedział, że „powierzenie obowiązków dowódcy Oddziału Prewencji Policji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu dotychczasowemu zastępcy, spowodowane było koniecznością zapewnienia ciągłości dowodzenia w tej komórce organizacyjnej wobec długotrwałej nieobecności dotychczasowego dowódcy”.

więcej u źródła: Klub Inteligencji Polskiej

 

4. Klub Inteligencji Polskiej: POSŁUSZEŃSTWO WOBEC WŁADZY?! – POWIEDZ STANOWCZE NIE!

Posłuszeństwo wobec władzy to wszystko to, co dzieje się obecnie na naszych oczach. „Wirus w koronie” jest operacją geopolityczną prowadzoną przez „globalną elitę”, a ich „program wyludnienia” właśnie się realizuje. Uwięzieni w izolacji i poddani absurdalnym rozporządzeniom władzy, zabijamy swoją tożsamość. Ale większość współczesnych ludzi nie może myśleć i działać racjonalnie, jeśli podlegają i wierzą „elitarnym autorytetom”.

Domniemane autorytety
Dziś ślepa wiara w przekazy mass mediów dotyczy nie tylko „prostych” ludzi, ale także intelektualistów, lekarzy lub polityków.

Ci, którzy nie mają możliwości uzyskania i zdobycia niezbędnej, prawdziwej wiedzy za pośrednictwem niezależnych mediów, są dalej manipulowani za pośrednictwem środków masowego przekazu i utrzymują się w bolesnej niepewności.

źródło: Klub Inteligencji Polskiej

Podziel się!