w Realu 24.pl: 1. Edyta Górniak mogłaby być prezydentem?; 2. Prawie 800 złotych za stwierdzenie zgonu na COVID-19? Szukają lekarzy?; KIP: 3. Pełzający zamach stanu w USA; 4. TV Lubuszan: Jerzy Zięba o debacie prezydenckiej , WIR, PIS, PO…

Pełzający zamach stanu w USA

1. Edyta Górniak mogłaby być prezydentem? Jak osiągnąć sukces? Kubań i Łuksza – Fizyka Życia

https://www.youtube.com/watch?v=WGocEHnpVmM

 

2. w Realu 24.pl: Prawie 800 złotych za stwierdzenie zgonu na COVID-19? Szukają lekarzy?

https://www.youtube.com/watch?v=PYoVLzKGl9Y

 

nadesłał J.G.D.

2. Pełzający zamach stanu w USA za pomocą metodyki „kolorowej rewolucji”.

Publikujemy dwa nagrania filmowe NTV z Wrocławia z relacjami  dwóch różnych osób, o aktualnej sytuacji w USA, czego nie usłyszymy w żadnych „polskojęzycznych” mediach.

Przedstawione przez tych korespondentów fakty, wydarzenia i ich kulisy,  pozwalają stwierdzić, że w USA trwa próba zamachu stanu za pomocą „kolorowej rewolucji”, przetestowanej już w wielu mniejszych krajach, przez te same kręgi globalnej władzy. Ten pucz ma na celu rozbicie USA na wiele krajów oraz wykup po cichu wszelkiej możliwej własności za spekulacyjne fałszywe pieniądze.Plan rozpadu USA na wiele państw był długo przygotowywany, ponieważ Izrael ustanowił swoje funkcjonujące ambasady w każdym ze stanów USA. Należy tu dodać, że założycielami i właścicielami Izraela są: Klan Rothschildów i… Watykan, patrz: Watykan jest właścicielem większości ziemi w Izraelu.

więcej u źródła: Klub Inteligencji Polskiej

3. TV Lubuszan: Jerzy Zięba o debacie prezydenckiej , WIR, PIS, PO…

https://www.youtube.com/watch?v=CGqOx907Zr8

 

Podziel się!