1. WdW: Permanentna prowokacja. Trudne pytania (cz.1); 2. RMF: Mężczyzna podpalił się przed Sejmem; 3. Zbigniew Martyka – O nowej publikacji statystyk grypy w Polsce 2015-2020 przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego; 4. Konfederacja TV: Przemówienie K. Bosaka w Kielcach; 5. NCzasTV: Sośnierz: Jak zatrzymać pranie mózgów?

WdW: Permanentna prowokacja. Trudne pytania

Permanentna prowokacja jaką uprawiają dzisiaj rządzący światem, w tym ich Delegatura w Polsce jest szczególnym rodzajem niegodziwości, dosłownie z półki najpodlejszych instynktów i wynaturzeń człowieka. Jest to manipulacja, która ma wielopłaszczyznowy charakter, bezczelne, jawne bezprawie i powielane przez propagandę Systemu Pan-Niewolnik w otwarty sposób kłamstwo. Stan wojenny w Polsce trwa – nie zmienią tego łaskawe gesty oprawców z PIS, którzy odebrali Polakom prawa obywatelskie, prawa człowieka, zrujnowali gospodarkę kraju, a teraz rzucają pozbawionym środków do życia ludziom Antykryzysowe Tarcze za które ci biedni ludzie i kolejne pokolenia będą musiały zapłacić z własnych podatków, z własnej kieszeni.  To jest dopiero TOTALNA KRADZIEŻ W BIAŁY DZIEŃ, KRADZIEŻ MIENIA WSPÓLNEGO! I ONI MAJA CZELNOŚĆ TWIERDZIĆ, ŻE SĄ W CZYMŚ LEPSI NIŻ POPRZEDNIE ZŁODZIEJSKIE EKIPY KTÓRE UBEZWŁASNOWOLNIŁY SUWERENA – NARÓD POLSKI!  

ILE JESZCZE TABLIC HONOROWYCH BĘDZIEMY MUSIELI WMUROWAĆ CZCZĄC OFIARY TEGO NIELUDZKIEGO SYSTEMU?! TAKIE JAK TA SPRZED SEJMU, TAKIE JAK TE ZAMORDOWANE PRZEZ SERYJNEGO SAMOBÓJCĘ, TAKIE JAK TE KTÓRYM ZRUJNOWANO BIZNESY I OKRADZIONO ICH Z CAŁEGO MAJĄTKU W MAJESTACIE BEZPRAWIA, NAZYWANEGO W NOWOMOWIE III RP „PRAWEM”?!

1. WdW: Permanentna prowokacja. Trudne pytania (cz.1)

 

https://www.youtube.com/watch?v=YFerri129TY

2.RMF: Mężczyzna podpalił się przed Sejmem. Policjantom miał powiedzieć, że „nie ma sprawiedliwości w tym kraju”

Wczoraj, 16 czerwca (14:18)

Mężczyzna podpalił się przed Sejmem. Około 13:30 ugasili go policjanci, patrolujący okolice parlamentu. W akcji ratunkowej pomagali świadkowie zdarzenia. Poszkodowany został przekazany zespołowi karetki.

Mężczyzna miał przy sobie dokumenty, więc policja bardzo szybko ustaliła jego dane personalne. To 48-latek zameldowany w Wielkopolsce. Mężczyzna trafił do wojskowego szpitala przy ulicy Szaserów.

Jak dowiedział się reporter RMF FM mężczyzna jest teraz szczegółowo badany w szpitalu –  ma liczne poparzenia, natomiast po ugaszeniu policjanci przytomnego przekazali go załodze pogotowia. 

więcej u źródła: RMF FM

3. Zbigniew Martyka – O nowej publikacji statystyk grypy 2015-2020 przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego

nadesłała Agnieszka

źródło: Zbigniew Martyka na FB

W głośnym wywiadzie dla Gazety Krakowskiej z kwietnia tego roku podzieliłem się swoimi doświadczeniami z przebiegu zakażenia koronawirusem na naszym oddziale zakaźnym. Przypadki, które do nas trafiły, porównałem do cyklu lekkiej grypy. Od dłuższego czasu również staram się uspokajać nastroje i przeciwdziałać panice, tak mocno wywoływanej przez media głównego nurtu.

Dzisiaj moje doświadczenia i wnioski, przekazane już dwa miesiące temu, zostały w dużej mierze potwierdzone przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego. Przedstawione na jego stronie internetowej dane opisują zapadalność na grypę w latach 2015-2020. Liczba chorych w następujących po sobie latach jest bardzo do siebie zbliżona. Tylko jeden okres czasu rzuca się od razu w oczy – od końca marca 2020 roku. Zanotowaliśmy wtedy niespotykany wcześniej, gwałtowny spadek zachorowań na grypę. Są dwa wytłumaczenia: być może społeczeństwo, z nieznanych przyczyn, nabrało odporności zbiorowej i grypa przestała nam zagrażać. Druga możliwość to taka, że zakażenia, które w latach poprzednich były klasyfikowane jako grypopochodne i nie wywoływały żadnej paniki, od kwietnia tego roku zostały zostały przerzucone do rubryki pod tytułem „koronawirus”.

Więcej na ten temat mówię w wywiadzie dla „Super Expressu”, pod adresem https://www.se.pl/zdrowie/covid-19-komu-zalezy-na-wzbudzaniu-strachu-uspokajam-negatywne-emocje-aa-x3xa-fNRg-g3kK.html.

Zapraszam do lektury i samodzielnej analizy.

4. Konfederacja TV: Świetne przemówienie Krzysztofa Bosaka na spotkaniu z sympatykami w Kielcach

https://www.youtube.com/watch?v=s7-gcb1xfXA

15.06.2020 Krzysztof Bosak w Kielcach! Rewelacyjna frekwencja, Rynek wypełniony sympatykami i ważne słowa naszego kandydata: „Dobra wiadomość, z którą jeżdżę jest taka, że wreszcie zrodziła się prawdziwa alternatywa polityczna dla jałowego układu politycznego PO i PiS, to Konfederacja! My się z tego schematu wyłamujemy na każdym poziomie.” Wprowadzamy nową jakość do polskiej polityki, przygotowanie merytoryczne i oddanie polskim sprawom. Wspierajcie nas i już 28 czerwca głosujcie na Krzysztofa Bosaka! MUSIMY wydobyć Polskę z błędnego koła partii systemowych od 30 lat traktujących kraj jak prywatny folwark i stworzyć państwo przyjazne dla obywateli! #Konfederacja #Bosak #Bosak2020 Konfederacja Wolność i Niepodległość, Janusz Korwin-Mikke, Robert Winnicki, Grzegorz Braun, Krzysztof Bosak, wybory prezydenckie, Kielce

5. NCzas TV: Sośnierz: Jak zatrzymać pranie mózgów?

https://www.youtube.com/watch?v=RVw98_uXSXM

Podziel się!