1. NTV: Prof. Mirosław Matyja – Radykalne zmiany w Konstytucji na rzecz demokracji oddolnej! ; 2. Kolejny czarnoskóry nie żyje po akcji z udziałem Policji w USA – A. Zell; 3. WdW: Polish Lives Matter (2); 4. wR24.pl: Bartosiak vs. Targalski! Mroczny świat po koronawirusie!?; 5. Dlaczego na Śląsku nie zamyka się galerii handlowych tylko kopalnie?

Prof. Mirosław Matyja – Radykalne zmiany w Konstytucji na rzecz demokracji oddolnej!

Profesor Mirosław Matyja

Mój dzisiejszy komentarz nie będzie dotyczył Demokracji Bezpośredniej bezpośrednio, ale wcale nie odbiega od tego tematu, bo przecież rozumnie myślący Polacy i Wolni Ludzie na świecie zdają sobie sprawę, że tylko ona daje realny wpływ na rządzących i powoduje przejęcie suwerennej kontroli nad rządami przez narody. Realizacja tego celu musi być dla Polaków obecnie priorytetem i na szczęście jest – przynajmniej dla Wolnomyślicielskich Elit Intelektualnych. Pozostaje zatem znaleźć  receptę jak przekonać ogół Polaków, uświadomić ich i doprowadzić do realizacji tej idei w Polsce, czyli wykonać owo zadanie.

Dyskusja trwa i głos profesora Mirosława Matyji jest w niej bardzo ważny. Zwróćmy uwagę na fakt, że Plandemia, co profesor Matyja celnie punktuje, naprawdę przyspiesza tę Wielka Zmianę ku Demokracji Bezpośredniej. Mamy w Sejmie dwie partie Antysystemowe, ale obu im wciąż czegoś brakuje, żebyśmy je mogli uznać za siłę wiodącą Naród. I będzie zawsze brakować czegoś partiom dopóki nie będziemy dysponowali narzędziem takim jak WIR w Demokracji Bezpośredniej.

PRACA U PODSTAW TO GŁÓWNY WNIOSEK Z WYSTĄPIENIA PROFESORA – PLATFORMA DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ – TO RAZ, ZMIANA KONSTYTUCJI JAKO CEL – TO DWA – I DZIAŁANIE, A NIE GADANIE!

 

Z przeżyć i informacji dnia wczorajszego płynie jednak inny nie mniej ważny przekaz, który odczytałem i chcę wam go przybliżyć.  Chiny po „przetrenowaniu” stanu wojennego w Wuhan spacyfikowały następnie koronawirusem Hongkong, a teraz pacyfikują sam Pekin. Plandemia w Pekinie jest kolejnym etapem Wojny Światowej, bo wywołały ją ryby sprowadzone z Europy, jak twierdzą tamtejsi rządzący, tym razem łososie i karasie zamiast nietoperzy. 

Władze USA (Donald Trump) zdecydowanie odchodzą od koronawirusa, jako narzędzia pacyfikacji społecznej, od narracji „epidemicznej”, a przy okazji od samowolki cenzorskiej Yetiyelity Banksterskiej stosowanej w mediach Internetowych na całym świecie. Jest to „wojna na górze w stolicy Imperium”, która rykoszetem może ucywilizować Polski Bantustan, gdzie cenzura i samowolka bije wszelkie rekordy, nawet te z epoki PRL.  

Kontratak Banksterki w USA, ale też i sprzężonych z nią Korporacji Światowych (Chiny, Europa, Rosja) przejawia się rozpętaniem „wojenki domowej” na ulicach amerykańskich miast, przez uderzenie w najczulszy amerykański punkt – sprawę rasową. 

Przejdźmy teraz z tego ogólnego obrazu na szczegóły, do spraw Polski i naszej ograniczanej stale wolności w kompletnie niedemokratycznym prywatnym folwarku „polskiej” YetiYelity Banksterskiej.

Początkowo niczego nieświadomy rząd polski nie przejmował się koronawirusową plandemią i nie zamierzał w niej uczestniczyć. Ale pewnego wieczora ktoś wystukał numery do Polskiej Trójcy Świętej, słynnych ewangelistów Łukasza, Mateusza i Jarosława i powiedział:

– Ejże, chłopaki?! Nie chcecie skorzystać z okazji żeby chwycić swój narodek za mordę i załatwić przy tym parę spraw? … Co mówisz Święty Mateuszu, że walczycie o dobrobyt a Plandemia zatrzyma Polski Marsz ku Świetlanej Przyszłości?…  Co mówisz Święty Jarku, że obiecaliście narodowi Być Dobrym Wujem Tomem, a nie złym Putinkiem?… Co mówisz Święty Łukaszu, że nie ma podstaw naukowych, ani narzędzi żeby wprowadzić terror medyczny i stan wojenny w Polsce?… Czy wyście chłopcy pogłupieli? Czniajcie to, wypnijcie się na narodek, miejcie głęboko gdzieś losy firm i rodzin, które stracą pracę. Albo kurna piszecie się do naszej Yetiyelity Tego Świata, albo dostaniecie kopa w du.ę, jeżeli nie przystąpicie do tej wojny światowej po właściwej stronie. Chcecie stracić okazję do udziału w światowym eksperymencie zamordystycznym i do tego żeby pozamiatać swoje podwórko?…  Chcecie naprawdę rozgniewać Wuja Sama i jego Korpoprzyjaciół z Wall Street , albo Naczelnego Kacapa Moskwy, albo Nowego Wroga Cywilizacji Xi Jinpinga z Pekinu?…  To zwykła Banksterska Ustawka, ale ktoś tu wygra, a ktoś przegra. Po którejś stronie musicie stanąć chłopcy, no?!!! Róbta co chceta!

I stało się. 

Święty Naczelnik Polski Jarosław Najmądrzejszy, Święty Rycerz Maltański Łukaszek Krzyżowiec i Święty Mateusz Korpo-Bankster z Davos i Bilderbergu  zrobili to. Zdemolowali polską gospodarkę na Korporozkaz ze stolicy Imperium, poszli na wojenkę nie pytając Narodu Polskiego czy zamierza brać udział w jakiejkolwiek wojennej ustawce NWO, potraktowali naród jak ochłap, jak armatnie mięso.

Z przykrością stwierdzam, że w tej nadzwyczajnej sytuacji jak na razie to nie Kukiz’15+PSL artykułuje myśl Narodu, lecz czynią to Konfederaci tak w sprawie górnictwa pacyfikowanego przez PIS, jak i w sprawie szczepień przymusowych ustami Brauna i Bosaka, jak i w sprawie Antypolonizmu Żydowskiego w Auschwitz, na świecie i w Izraelu. 

Nie słyszałem Kukiza żeby bronił wolności Polaków w sprawie szczepień przymusowych, nie widziałem też Kosiniaka-Kamysza w Auschwitz w 80 rocznicę masowego transportu Polaków do tego obozu przez niemieckich zbrodniarzy wojennych.   Program WIR oni mają, ale coś im nie styka w mózgownicach – jakby nie słyszeli Woli Narodu w innych sprawach. I to jest niepokojące. Z kolei Konfederaci WIRu nie mają w programie, ale jakby lepiej czuli Zeigeist – Ducha Czasu i Wolę Narodu. 

Wciąż coś jest nie do końca tak – z Wolnościowym Antysystemowym Ruchem Wolnych Ludzi w Polsce.

Na marginesie – Święty Łukasz Maltański oznajmił wczoraj, że Plandemia w Polsce skończy się w najbliższą niedzielę, kiedy zakończy się masowe testowanie „górniczego bydła” na Śląsku, czyli polska odmiana lokalna korpo-pacyfikacji narodów. Ale to i tak nie uchroni „polskiego bydła” przed masowym „wyszczepieniem”. Święty Macron we Francji oświadczył też wczoraj, że Francja właśnie wygrała Pierwszą Wojnę Z KORONAŚWIRUSEM. PRZYPADEK?

1. NTV: Prof. Mirosław Matyja – Radykalne zmiany w Konstytucji na rzecz demokracji oddolnej!

https://www.youtube.com/watch?v=T8z_2jjTyq4

2. NTV: Kolejny czarnoskóry nie żyje po akcji z udziałem Policji w USA – A. Zell

https://www.youtube.com/watch?v=oI_huyDwYZs

3. Wiedza dla Wszystkich: POLISH LIVES MATTER . TRUDNE PYTANIA CZ.2

https://www.youtube.com/watch?v=KFs_6RSSNfA

4. wR24.pl: Bartosiak vs. Targalski! Mroczny świat po koronawirusie!?

https://www.youtube.com/watch?v=2VYbPm9gr9A

5. Dlaczego na Śląsku nie zamyka się galerii handlowych tylko kopalnie?

Podziel się!