1. WM: Kraje grupy Wyszehradzkiej otwierają granice, ale nie z Polską; 2. NTV, VTV i CEPolska: Protest w Warszawie 06 06 2020 (Grzegorz Braun – ważne!); 3. Wolne Media: Oto, co już wiemy na pewno ws. SARS-CoV-2; 4. VTV: Polaku! To całe kłamstwo Korony! Testują nas – Janusz Nawolski.

WM: Kraje grupy Wyszehradzkiej otwierają granice, ale nie z Polską

Wiele krajów Europy otwiera już granice, ale nikt nie chce otworzyć granic dla Polaków. Dlaczego? Bo rząd Polski za wszelką cenę chce utrzymać Stan Epidemii aż do Wyborów Prezydenckich WŁĄCZNIE z drugą turą, czyli do połowy lipca! Nici z wakacji w Grecji i Turcji, a nawet na Słowacji, czy w Niemczech moi drodzy! A wszystko z powodu PACYFIKACJI Śląska przez masowe testowanie Górników i ich rodzin. W tę piękną pogodę zamykają w areszcie domowym całe rodziny na podstawie testów PCR – które wykrywają  Coviod-19 w bananach i u kóz oraz baranów, a mogą go też wykryć jak dobrze pójdzie w oleju napędowym (odsyłam do materiału z premierem Tanzanii na ten temat).

Wczoraj pobili rekord wykryć „zakażeń” w Polsce – prawie 600, z czego 346 w Kopalni Zofiówka. Masowo zaczęli badać też w województwie Łódzkiem i mają tam dzisiaj ponad 60 nowych wykryć (czytaj tutaj). Gdzie robią masowo testy PCR tam oczywiście wykrywają PLANDEMIĘ! Proponuję żeby zaczęli masowo badać Warszawiaków od jutra, wtedy będziemy mieli po 2000 wykryć „zakażeń” dziennie.

Dlaczego badają górników, a nie na przykład sprzedawczynie w sieci Tesco i Lidl, tego możemy się tylko domyślać. Koronawirusa znajduje się tam, gdzie to jest wygodne POLITYCZNIE. Myślicie, że żartuję? Jak trzeba go było znaleźć w firmie pakującej pakiety wyborcze z początkiem maja, kiedy PO walczyła o przeniesienie wyborów z 10 maja,to go znaleziono (czytaj tutaj). Jak trzeba go było znaleźć w kwietniu w złym globalnym koncernie w Polsce, czyli amerykańskim Amazonie to znaleziono (czytaj tutaj). Koronawirusem można wykończyć każdą firmę, ale po Amazonie jakoś nie odważyli się masowo badać pracowników innych koncernów zagranicznych. Prawda jest taka, że znajdą go wszędzie gdzie zechcą! Czy nikt naprawdę nie zastopuje tej galopującej głupoty wciskanej masowo Polakom przez Media Systemu Pan-Niewolnik?!

Pozbawili Polaków pracy i zarobków, a teraz pozbawią ich możliwości wyjazdu za granicę, bo przecież trzeba „ratować” polskie hotele i uzdrowiska! Niech Polacy siedzą w Polsce! Taka jest filozofia Dobroczyńców Narodu z PIS. Ze strachu przed odpowiedzialnością karną za ruinę do jakiej doprowadzili setki firm i rodzin, będą przedłużać tę farsę jak długo się da! PIS ZAMIENIŁ JUŻ POLSKĘ W JEDNO WIELKIE WIĘZIENIE!!!

1. Wolne Media: Kraje grupy Wyszehradzkiej otwierają granice, ale nie z Polską

Od piątku obywatele Węgier, Czech, Słowacji i Austrii będą mogli swobodnie przemieszczać się między swoimi krajami, ale nie zdecydowali się otworzyć granic z Polską.

Premier Czech Andrej Babisz poinformował 5 czerwca na „Twitterze”: „Rząd właśnie zdecydował, że dzisiaj o północy otwieramy granice z Austrią, Niemcami i Węgrami, nawet jeśli nie jesteśmy bezpośrednio z nimi sąsiadujący. W drodze do tych krajów i z powrotem nie będziemy wymagać od naszych obywateli żadnych testów ani kwarantanny”.

Polska jest zatem jedynym sąsiadem Czech, z którym ten kraj nie otworzył jeszcze granicy. Jak czytamy w „Polsat News”, od 15 czerwca Czechy zamierzają wprowadzić system „dzielący kraje na bezpieczne, ryzykowne i niebezpieczne, ale docelowo zmierza do zezwolenia na swobodne podróżowanie do większości krajów Unii Europejskiej”.

Minister spraw zagranicznych Węgier Peter Szijjarto ogłosił tymczasem: „Ustaliliśmy, że dzięki skutecznej obronie przed pandemią od godz. 8 dziś rano umożliwiamy nawzajem swoim obywatelom przebywanie na terytorium innego kraju. Wpuszczamy bez ograniczeń na terytorium Węgier obywateli Austrii, Czech i Słowacji i umożliwiamy Węgrom wyjazd bez ograniczeń do tych krajów”.

Zniesiono też wymóg 48-godzinnego wcześniejszego pobytu w wymienionych krajach i negatywny wynik testu na COVID-19. Węgry przyznały, że przygotowują podobne umowy z innymi krajami – wymienia się wśród nich Niemcy i Chorwację. Również popularne destynacje wakacyjne na razie nie otwierają drzwi przed Polską. Naszego kraju nie ma na liście państw, których obywatele mogą od 15 czerwca odwiedzić Grecję bez obowiązkowej kwarantanny (jednak sami Grecy przyznają, że wkrótce może się to zmienić).

Podobnie jest z Czarnogórą: Polska przez chwilę znalazła się na „bezpiecznej” liście – ale potem z niej zniknęła. „Niestety, mimo iż pierwotnie Polska znajdowała się na liście możliwych państw, dla których Czarnogóra planowała otworzyć granice, to jednak ze względu na dane statystyczne związane z aktualną sytuacją epidemiczną, jak i kryteria przyjęte przez stronę czarnogórską (tzn. mniej niż 25 aktywnych przypadków koronawirusa na 100.000 mieszkańców), finalnie Polska nie znalazła się na liście państw, dla których granice czarnogórskie zostały już otwarte” – przekazała redakcji „Rz” ambasada Czarnogóry w Warszawie. Zapewniono jednak. Że lista będzie aktualizowana co tydzień.

Granice Chorwacji natomiast są od 9 maja otwarte częściowo. Wjazd obywateli polskich bez obostrzeń przewiduje się mniej więcej na połowę czerwca. Wtedy również Polska planuje wstępnie otworzyć swoje granice. Jak ustaliła w Brukseli korespondentka RMF FM, najpóźniej 10 czerwca polskie władze muszą podjąć decyzję, czy utrzymują kontrole graniczne, czy je zniosą. Komisja Europejska wyraźnie naciska na przywrócenie normalnego funkcjonowania strefy Schengen.

Autorstwo: Tomasz Dudek
Źródło: pl.SputnikNews.com

źródło: Wolne Media

2.NTV, VTV i CEPolska: Protest w Warszawie 06 06 2020

NTV

https://www.youtube.com/watch?v=cFzGpGCOJ6k

VTV

https://www.youtube.com/watch?v=hBG-44_tx8U

CEPolska: Grzegorz Braun: Przeciwko urzędniczej wściekliźnie na IV proteście przeciwko przymusowi szczepień

https://www.youtube.com/watch?v=6ICxIbxaYto

3. Wolne Media: Oto, co już wiemy na pewno ws. SARS-CoV-2

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym (…) Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki” – George Orwell.

Drodzy Czytelnicy, w naszej dzisiejszej publikacji chcemy podejść do kwestii związanej z pandemią koronawirusa, w nieco inny sposób. Ta pseudopandemia stała się dla znacznej części środowiska naukowego tworem, który osiągnął szczyty paranoi, o którą z wielką troską dbają media. A zatem, odrzućmy tę medialną propagandę, która sączy się z ekranów telewizorów i spójrzmy na fakty, które można już dostrzec po upływie kilku miesięcy trwania pandemii.

Koronawirus SARS-CoV-2 jest realny i został w sposób laboratoryjny stworzony ręką człowieka w Chińskim laboratorium w Wuhan. Jednak pandemią, z którą rzekomo mamy do czynienia praktycznie już nie istnieje. Dlaczego? Otóż, dzieje się tak, dlatego, ponieważ testy na wykrywalność SARS-CoV-2 są skrajnie błędne, co zawyża o około 80% poziom liczby zachorowań. Ogromna ilość osób jest zdrowa, jednak została sklasyfikowana jako chora ze względu na błędne wyniki testów.

Dlaczego Polski Minister Zdrowia Łukasz Szumowski nadal brnie w te paranoje? Odpowiedzi może być wiele, jednak wszystkie stawiają go w bardzo negatywnym świetle, po tym jak początkowo jego działania podjęte w związku z pandemią były słuszne, tak teraz niestety działa na szkodę państwa. Jednak jego również pozostawmy na boku naszych dzisiejszych rozważań, ponieważ czas i historia z pewnością rozliczą Szumowskiego z jego katastrofalnych decyzji.

A teraz spójrzmy na fakty medialne, głównie płynące z telewizji publicznej. Są one kwintesencją obsesji na punkcie przegranej sprawy i ujawnionego kłamstwa. Mimo to, nikt nie wycofuje się z tego obłędu. Dochodzi już do tego typu psychozy, że osoby zapytane o zniesienie obowiązku noszenia maseczek w wielu miejscach, stwierdzają, że nadal będą je nosić a Szumowski ich nie oszuka, gdyż wówczas by umarły. Tak został strach i lęk zaszczepiony w głowach tysięcy Polek i Polaków. A teraz zaczynamy zbiór medialnych faktów:

Nie wolno wychodzić z domu, ale w razie potrzeby można wychodzić z domu. Maski wcale nie pomagają, wręcz szkodzą zdrowiu, ale należy je nosić. Sklepy są zamknięte, ale w razie potrzeby są otwarte. Koronawirus ten jest zabójczy, ale w zasadzie to nic strasznego. Rękawiczki nie pomogą, ale są potrzebne. Należy myć ręce, ale de facto to i tak nic nie zmieni. Wirus nie wpływa na dzieci, ale to dzieci są w niebezpieczeństwie.

Szpitale nie dysponują odpowiednim sprzętem, ale jest go wystarczająco dużo. Istnieje wiele objawów choroby COVID-19, jednak osiemdziesiąt procent zachorowań to przypadki bezobjawowe, dlatego możesz nie wiedzieć, że jesteś zarażony i zarażać innych, ale test ci nie przysługuje dopóki nie zaczniesz mieć typowych objawów. Wówczas test wykazuje obecność SARS-CoV-2, ponieważ dlaczego miałby tego nie zrobić, jeżeli jest w stanie wykazać obecność koronawirusa w oleju silnikowym czy papai.

Nie możesz sam iść do starszych krewnych, ale możesz zamówić im dostawę kurierem, który bez masek i rękawiczek, ma kontakt z setkami ludzi dziennie. Mandaty nie są w żaden sposób prawnie uzasadnione, ale są wymierzane. Nie ogłoszono stanu wyjątkowego, ale władze zachowują się tak, jakby był. Nie ma aresztu domowego, ale nikt nie powinien wychodzić. Dane osobowe są chronione przez prawo, ale musisz udostępnić je aplikacji kwarantannowej.

Koronawirus SARS-CoV-2 żyje na różnych powierzchniach przez dwie godziny, albo cztery, albo sześć albo siedemnaście dni. Masz zachować odległość od drugiego człowieka na dwa metry, jednak według Billa Gatesa nawet osiem metrów to za mało. Należy mieć czyste szyby i widoczne tablice rejestracyjne, ale nie wolno myć samochodów. Na otwartym cmentarzu koronawirus zabija, w sklepie już nie zabija. Zamknięte są lasy, gdyż tam jest bardzo niebezpiecznie, dlatego jak już musisz się przewietrzyć to tylko w centrum miasta.

Koronawirus jest bardzo podobny do grypy i SARS, ale to całkiem, co innego. Koronawirus nie jest niebezpieczny dla psów, kotów, bo to zwierzęta, ale zaraziliśmy się od nietoperzy. SARS-CoV-2 ma bardzo dużą śmiertelność, ale ludzie umierają na choroby współistniejące. Według oficjalnych danych Ministerstwa Zdrowia do dnia 19 maja 2020 roku z powodu COVID-19 bez chorób współistniejących zmarło 200 osób. Wszystko jest takie jasne. Czy czegoś nie rozumiecie?

źródło: WolneMedia

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

 

4. VTV: Polaku! To całe kłamstwo Korony! Testują nas – Janusz Nawolski.

https://www.youtube.com/watch?v=id8wQXp3cyM

Gościem jest Janusz Nawolski – farmaceuta. Prowadzenie Maciej Xantos, realizacja Marcin Wiłkowski

Podziel się!